מספר טלפון
03-6374000

טיול ושייט בפיורדים הנורווגים באוניית הפאר

כולל: פנסיון מלא בשייט וארוחות בוקר במלונות (CBCC)
משך הטיול:
8 לילות- 9 ימים
להורדת התוכנית

טיול כולל שייט לפיורדים הנורווגים בקרוז מפואר JEWEL OF THE SEAS מבית ROYAL CARIBBEAN 8 לילות- 9 ימים כולל: פנסיון מלא בשייט וארוחות בוקר במלונות

טיול ושייט בפיורדים הנורווגים באוניית הפאר - הקדמה

בהגיעינו אל האונייה יקבל את פנינו על סיפון האונייה הקפטן בליווי משקה קוקטייל וארוחת גאלה המלווה בתפרטי מיוחד. באונייה נוכל ליהנות מפנסיון מלא, קפה ותה למשכימי קום, פיצה וחטיפים, מזנון של חצות. באונייה ישנם מגוון רחב של מתקנים כמו שלל בריכות שחייה, מיטות שיזוף, חדר כושר, ג'קוזי, מועדון לילה, סאונה. נהנה ממגוון של מופעים חיים, קברט, מועדוני לילה. פעילויות נוספות כמו: חידונים, משחקי חברה, קריוקי, סדנאות ריקוד ועוד...

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר טיול שייט לפיורדים: 

  • קופנהגן: הנמל העתיק, שדרות הנס כריסטיאן אנדרסן, כיכר העירייה, המגדל העגול, בית הפרלמנט, בניין הבורסה, מזרקת גפיון 
  • ברגן: סיור עיר, ביקור בבית המלחין אדוארד גריג
  • גיירנגר: סיור ותצפית על הר הדלסניבה
  • קריסטיאנסאנד: סיור בעיר
  • סטאבאנגר: סיור עירוני   
  • שייט באוניית התענוגות  JEWEL OF THE SEAS                   

מסלול הטיול לפי ימים:

יום 1: תל אביב – קופנהגן 14/08/21 +29/05/21  + 15/08/20

נפגש בשדה התעופה ונטוס דרך יעד ביניים אל קופנהגן. בהתאם לשעת ההגעה בשעות הערב המאוחרות העברה אל בית המלון ללינה.

יום 2: קופנהגן –  באוניה 15/08/21 + 30/05/21 + 16/08/20

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בקופנהגן. האוטובוס ימתין לנו לסיור מודרך בעיר במהלכו נראה את ארמון כריסטיאנבורג וארמון אמליה שבו מתגוררת המשפחה המלכותית. נראה את פסל בתולת הים הקטנה ונראה את מזרקת גפיון. נערוך ביקור ב"מגדל" (הכניסה בתשלום כבר כלולה במחיר) מגדל התצפית אל עבר הכוכבים אשר ניבנה עוד במאה ה 17 ושימש ללימוד את האסטרונומים הצעירים אשר חקרו את חקר השמיים – מהמגדל תצפית מרשימה על העיר, נעבור דרך הנמל העתיק ניו-האבן נסייר במדרחוב של העיר שם נראה את בית העירייה ואת המגדל העגול נגיע לביקור במוזאון אודנס, שם נראה ונהנה ממיטב יצירותיו של הנס כריסטיאן אנדרסן, סופר ומשורר דני מהמאה ה-19 אשר נודע במעשיות ובסיפורי הילדים שלו. זהו מוזיאון אותנטי בו ניתן לחוות את ימי ילדותו של מספר האגדות ואחת הדמויות המפורסמות והסמליות של דנמרק. במוזיאון תערוכות של כתבי אנדרסן, חדרי ביתו ורהיטיו,

תיאור מסעותיו בעולם ובקיצור סיפור חייו של האיש שהביא לנו את מוכרת הגפרורים הקטנה, בת הים ועוד רבים וטובים. נמשיך לעבר הנמל בו עוגנת האונייה, נעלה לשייט אל עבר הפיורדים הנורווגים על אוניית הנוסעים המפוארת JEWEL OF THE SEAS.
סיורים והביקורים ביום הנ"ל כפופים למועד ההגעה לאוניה. ההפלגה תצא לדרך בשעות אחר הצהריים.

טיול ושייט בפיורדים הנורווגים באוניית הפאר

יום 3: הפלגה 16/08/21  + 31/05/21 + 17/08/20

יום של שייט בפיורדים, הזדמנות למנוחה, התרגעות והתפנקות באחת מהאטרקציות הרבות שיש לאונייה להציע.

יום 4: גיירנגר    17/08/21 + 01/06/21  + 18/08/20

הבוקר נעגון בפיורד היפה ביותר בעולם הגיירנגר, נשוט באמצעות סירות קטנות לעבר היבשה. נעלה לתצפית על ההר הדלסניבה באחת הדרכים המרהיבות המטפסת מעל הפיורד (מותנה במזג אוויר), ואם יתאפשר נעלה במעלה הנשרים לתצפית על הפיורד המרהיב. בשעות הצהריים, נשוב חזרה אל האוניה.

יום 5: ברגן (נורבגיה) 18/08/21 + 02/06/21 + 19/08/20

הבוקר נעגון בעיר ברגן לאחר ארוחת הבוקר באונייה נחל ביום סיור בעיר ברגן. נתחיל את הסיור בביקור בביתו של המלחין הנורבגי המפורסם אדווארד גריג (הכניסה כבר כלולה במחיר) נמשיך דרך הנמל התיירותי של העיר שם נצפה על מבצר רוזנקרנץ ואולם הוקון. נסייר רגלית בשוק הדגים הססגוני וברובע האנזיאתי. אחר הצהריים נסע לבקר באזור הגשרים של ברגן ובסיום הסיור נחזור חזרה אל האונייה..

יום 6: סטאבאנגר  (נורבגיה) 19/08/21 + 03/06/21 + 20/08/20

הבוקר נעגון בסטאבאנגר עיר נמל הנמצאת בחף הדרם מערבי של נורבגיה. נערוך סיור במקום בעל נופי הפיורדים המרהיבים. לקראת שעות הצהריים נשוב חזרה אל האונייה. 

יום 7: קריסטיאנסאנד (נורבגיה) 20/08/21  + 04/06/21 + 21/08/20

היום נעגון בעיר הנמל ובירת חבל מערב אגד בנורבגיה קריסטיאנסאנד נערוך סיור במרכזה של העיר עם מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה, מרכזים מסחריים ועוד. לקראת שעות הצהריים נשוב חזרה אל האונייה. 

 יום 8: הפלגה 21/08/21 + 05/06/21  + 22/08/20

היום נמשיך ונבלה באוניית הפאר. זהו יום שכולו שייט – בו נבלה וננוח באחד מסיפוני האוניה וממגוון הרחב של האפשרויות המוצעות בה.

יום 9: קופנהגן  – תל אביב 22/08/21 + 06/06/21 + 23/08/20

היום בשעות הבוקר נעגון בקופנהגן, נפרד מצוות האונייה בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדדה התעופה לטיסה חזרה ארצה דרך יעד ביניים באירופה.

* בשל שינויים תכופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור, תוך מתן תחליף ראוי וזאת אף לאחר היציאה מהארץ ובמיוחד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.

*** חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה או בחברת השייט אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה או חברת השייט. פגסוס תהא פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.     

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form