מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן ליפן עם הירושימה וקויאסאן בטיול מיוחד

טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט, חצי פנסיון ** (TKK)
משך הטיול:
11 לילות - 13/14 ימים
להורדת התוכנית

טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט חצי פנסיון** = 10 ארוחות ערב* וארוחת צהריים 1 (חשוב מאד להדגיש שחצי פנסיון שרובו יורכב מארוחות צהריים ערכו הכספי נמוך מזה המורכב מארוחות ערב) **בטיולים בטיסות "טורקיש איירליינס" ארוחת ערב בלילה הראשון אינה כלולה עקב שעת ההגעה. לכל מטייל/ת ינתנו אוזניות שמע אישיות במהלך ימי הטיול.

חזרה

טיול מאורגן ליפן עם הירושימה וקויאסן - הקדמה

יפן היא שילוב מופלא של מודרניות וקידמה עם שמירה מוקפדת של שורשי העבר ומנהגים מסורתיים. יפן היא מדינה בה מתנשאים בניני ענק, גשרים תלויים, רכבות טסות במהירות בזק ובצידם מקדשים עתיקים חבויים בין עצים, פסלי בודהא ואנשים המחפשים את מזלם בלוחיות עץ למזל.

יפן היא מדינה בה נימוס, סובלנות ואדיבות אינם חריג אלא אורח חיי היום יום. הטיול שלנו נפתח בטוקיו, כרך אדיר מימדים הממזג ישן עם חדש. מקדש אסקוסה עם השוק הססגוני הצמוד לו, רובע אקיאברה בו משווקים מכשירי חשמל ואלקטרוניקה שהם המילה האחרונה בתחום, גני הקיסר ורחוב גינזה הנוצץ הם רק חלק מאתרי הטיול. בלילה מגיע תורו של אזור השעשועים שינג'וקו. ולא נחמיץ את הביקור עם שחר בשוק הדגים ומקדש מייג'י. בדרכנו ל"אלפים היפניים" נשקיף לעבר הר פו'גי' שכיפת שלג עוטרת את ראשו ולא נחמיץ את פסל הענק של בודהא בקמקורה ומצודת מיצומוטו. העיירה ההררית טאקימה שומרת על איפיונים רבים של התרבות היפנית הישנה היא היעד הבא שלנו. בקרבתה הכפר הציורי שירקאווה עם גגות קש המיוחדים לבתיו שמקנים לו חן מיוחד. גולת הכותרת היא קיוטו שובת הלב, ארמון השוגון והמקדשים העתיקים בהם היא מתפארת. עם קצת מזל, נפגוש את הגיישות הפועלות ברובע גיון. טיולנו כולל את נארה הבירה הקדומה וקנזאווה שעל חוף היום. אימי הפצצה האטומית ותוצאותיה המזעזעות מונצחים בעיר הירושימה, קורבן אותה פצצה. האי הקסום מיאג'מה מרכך מעט את הרושם הקשה. ביפן נחתם בעיר הנמל קובה.

אנחנו נשוב הביתה עם שמץ תחושת קנאה. באומה הבונה עצמה ללא הרף שממזגת פנים רגועות עם מירוץ אין סופי קדימה. נשמח לראותכם בין מטיילינו ליפן בטיול מאורגן עם פגסוס.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • טוקיו: סיור מודרך על אתריה המרכזיים של העיר·מקדש אסאקוסה קאנון, נאקאמיזה, רובע אקיהאברה, שוק הדגים של טוקיו (הביקור בכפוף לתקנות השוק), מקדש מייג'י,אומוטה–סנדו, עליה לתצפית ממגדל טוקיו, גינזה, סיור ערב בשינז'וקו
 • קאמאקורה: מקדש הייס-קנון והבודהה הענק
 • האקונה: שייט באגם אשי, המוזיאון הפתוח
 • הר פוג'י: מרכז המבקרים
 • מטסומוטו: ביקור בטירה
 • טאקאיימה: רובע סנמצ'י-סוג'י, שוק הבוקר,יטאי-קאיקאן
 • שיראקאווה גו: סיור בכפר
 • קאנאזאווה: רובע Higashi chayamachi,הגן הבוטני הקסום קנרוקואן, בית סמוראים מסורתי, שוק אומישו
 • קיוטו: טירת ניג'ו, מקדש קיומיזו, Nishiki Koji Dori, פביליון הזהב, מקדש ריואנג'י
 • נארה:  מקדש Todaiji,פארק נארה, מקדש Kasuga
 • קויאסן: סיור בבית הקברות Okunoin  
 • הירושימה: מוזיאון השלום, שייט אל האי מיאג'ימה, המקדש הצף
 • לכל מטייל/ת ינתנו אוזניות שמע אישיות במהלך ימי הטיול.

אנו ממליצים ומציעים כי תבדקו המסלול של פגסוס היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש חצאי ימים חופשיים לפעמים אף יותר - יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף - לכן,מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר - זכרו זאת.

מסלול הטיול לפי ימים

ימים 1-2: תל אביב - טוקיו

נפגש בנתב"ג ונטוס לטוקיו בטיסת אל-על/טורקיש*/ לופטהנזה/סוויס/ אמיראטס דרך יעד ביניים (טיסת אל-על ישירה). נחיתה למחרת בטוקיו בשדה התעופה בטוקיו בבוקרו של היום השני לטיול (או בצהרי היום שני בטיולי אל-על אמיראטס לופטהנזה או בערב היום השני עם טורקיש). אוטובוס ימתין לנו להסעה לטוקיו לתחילתו של סיור מודרך* להיכרות ראשונה עם עיר מטרופולין מדהימה זו . נתחיל במיתחם הקיסרי, נראה את הדייאט – הפרלמנט היפני, נבקר במקדש אסאקוסה קאנון, נהנה משדרת דוכני הבזאר המסורתי, נקאמיזה ונסיים ברובע אקיהאברה בו תצוגות האלקטרוניקה מקיפות אותנו מכל עבר. עם סיום הסיור נגיע למלון להתארגנות וללינה.
ארוחת הערב כלולה. *בטיולים בהם הנחיתה בשעות הערב המאוחרות , העברה למלון ללינה בלבד. 

יום 3: טוקיו – ניקו - טוקיו  

לאחר ארוחת הבוקר נצא בסביבות השעה 08:00 בבוקר צפונית מטוקיו. בתוך הנוף ההררי והמיוער, בין בתי עיירות שלוות, שוכן הפארק הלאומי ניקו בו נבנה קומפלקס המקדשים המפואר ביותר ביפן, כמאוזוליאום לשוגון הנודע טוקוגאווה, אשר איחד את יפן. נבקר במכלול מקדש טושוגו המרהיב, נעלה בדרך הזיגזג לאגם צ'וזנג'י למרגלות הר הגעש הכבוי נבקר במפל קגון בגובה 97 מטר. ארוחת צהריים כלולה. חזרה לטוקיו בערב בסביבות השעה 19:00 (תלוי בפקקים) למלון ללינה.

יום 4: טוקיו

ארוחת הבוקר במלון ולאחריה נצא בשעה 08:30 ליום טיול מקיף ומודרך במטרופולין הענק - טוקיו. העיר הפכה לבירת יפן בשנת 1868 והיא בעלת שילוב מרתק של מרכזים סואנים ותוססים, קידמה וטכנולוגית עתידנית, עם עולם מסורתי וגינונים שמרניים, מקדשים, פארקים וארמון הקיסר. נתחיל בביקור במקדש מייג'י אשר נבנה לכבוד הקיסר שהניח את התשתית לקידומה המואץ של יפן. משם למקדש זוג'וג'י בו קבורים ששת השוגונים. במהלך היום נעצור אם יתאפשר לביקור בשוק הדגים של טוקיו*** - Tsukiji - שוק הדגים הגדול בעולם בו נערכת השכם בבוקר מדי יום מכירה פומבית של דגי הטונה הענקיים שאיננה פתוחה לקהל הרחב. נמשיך דרך הפארק האולימפי, יויוגי, ונבקר באומוטה - סנדו, שדירת המעצבים והאופנה העדכנית ביותר, נעלה לתצפית ממגדל טוקיו ונקנח בסיור ברובע גינזה האלגנטי בו ממוקם מרכז סוני.
• בערב נצא לסיור באזור הבילוי המפורסם של טוקיו – שינז'וקו כולל ארוחת ערב במסעדה מקומית נחזור למלון ללינה.

*** עקב הפגיעה של תנועת התיירות בשוק הדייגים מגבילות הרשויות המקומיות את הכניסה לתוך השוק בשעות הבוקר המוקדמות והכניסה למתחם נקבעת בשטח. הסיכוי קלוש שהכניסה תתאפשר עקב כך. הרגולציה משתנה מעת לעת, וזהו המידע נכון גם להיום. זו הסיבה שפגסוס מכוונת את הביקור בשוק הדגים במהלך שעות יום הסיור. ייתכן כי השוק יהיה סגור לחלוטין לביקורים על ידי הרשויות המקומיות ולא נוכל לבקר כלל בשוק. הביקור מותנה באישור הרשויות המקומיות.

יום 5: טוקיו – קאמאקורה  – האקונה

הבוקר נצא לקאמאקורה: עיירת חוף ששימשה כמרכז פוליטי של הממשל היפני במאה ה-14. בין האתרים נבקר במקדש Hase dera. נמשיך לפסל הבודהה הענק Daibutsu – פסל ברונזה השני בגודלו ביפן, משם נשים פעמינו להאקונה. נבלה יום נפלא בנופי הפארק הלאומי ועיירת הנופש, אשר לחופו של אגם אשי. נשוט באגם ונעלה* עד לתצפית על האווקודני - העמק "הרותח" אזור בעל פעילות גיאו תרמית עם בוץ מבעבע ומעיינות מדיפי ריח גופרית. (*בשל פעילות געשית ייתכן והרשויות היפניות לא יאפשרו גישה לאתר ובמקרה זה נגיע לנקודת תצפית חליפית בהאקונה אשר משקיפה על אגם אשי, על המרחב באיזור האקונה). ממש מולנו ניצבת כיפתו של הר פוג'י, סימלה של  יפן והגדול בהריה (3776 מ'), מוקד משיכה לתיירים וליפנים כאחד. נסיים בביקור במוזיאון הפתוח. בין הפסלים החשובים נמצא גם פסלו של יגאל תומרקין. נמשיך ללינה בהאקונה במלון ONSEN  - מלון נופש מיוחד ופופולארי בקרב אוכלוסיית המעמד הבינוני והגבוה. ארוחת ערב ולינה. (אפשרות להנות מהמרחצאות במלון (במידה וקיימים) וללא תשלום).

טיול מאורגן ליפן

 

יום 6: האקונה – הר פוג'י - טאקאייאמה

בבוקר נצא בנסיעה במעלה האלפים היפניים. בדרכנו נעצור במרכז המבקרים למרגלותיו של הר הפוג'י נמשיך ונעלה למטסומוטו לביקור בטירה – אחת הבודדות שהשתמרו בצורה אותנטית מתקופת הסמוראים. נגיע לקראת ערב לטאקאייאמה היפהפייה. בהגעה נצא לסייר רגלית  בליווי מדריך מקומי ונבקר ברובע סנמצ'י- סוג'י בין בתים עתיקים שהשתמרו שם נראה בתים טיפוסיים אופייניים למקום. לינה בטאקאייאמה. ארוחת הערב כלולה.

יום 7: טאקאייאמה – שיראקאגאווה גו - קאנאזאווה

הבוקר נשכים קום לשוק הבוקר המקומי ונבקר במרכז יטאי-קאיקאן, בו מוצגות מרכבות פסטיבלי האביב והסתיו, המקושטות להפליא.לאחר ארוחת הבוקר ניסע באוטובוס בלב האלפים היפניים דרך מעברי הרים ונופים כפריים אל עבר שיראקאגאווה גו לסיור מלא בכפר, המקום הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר חשוב של המורשת היפנית והעולמית. בתי העץ של שיראקאגאווה גו הבנויים בסגנון הארכיטקטוני הייחודי למקום נקראים "גאשו זוקורי" והם זכו בשמם כי הם מזכירים שתי ידיים בתפילה. נבקר באחד הבתים הללו הנקראים WADA HOUSE לאחר הביקור בכפר ציורי ומיוחד זה נשים פעמינו בנסיעה של כשעה וחצי לערך לקאנאזאווה (ייתכן כי הלינה תהיה בעיר טויאמה, התוכנית תתבצע ללא שינוי עם התאמת הביקורים ללוחות הזמנים) הנמצאת לחופו של ים יפן. בהגעה לקאנאזאווה נספיק עוד לבקר בHIGASHI CHYAMACHI  רובע הגיישות המיוחד, לפני הגעה למלון ללינה. ארוחת הערב כלולה.

טיול מאורגן ליפן

יום 8: קאנאזאווה - קיוטו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך בקאנאזאווה: העיר שהשתמרה בבידוד טופוגרפי בין ההרים לים וניצלה מתהפוכות המלחמה והקדמה. נבקר בגן קנרוקואן הידוע הנחשב השלישי בחשיבותו בקרב הגנים של יפן. שמו בא לו על שום שנטען כי הוא ניחן בשש (רוקו) תכונות נעלות. נבקר בבית הסמוראים המסורתי אשר ברובע נגמצ'י ונשוטט בין הרחובות הפתלתלים כולל ביקור בשוק הציורי אומישו .לקראת הצהרים נצא בנסיעה אל קיוטו. העיר החשובה שהייתה בירתה של יפן במשך 1000 שנים. העברה למלון להתארגנות. ארוחת הערב כלולה.

יום 9: קיוטו

היום כולו מוקדש לעיר החשובה שהייתה בירתה של יפן במשך 1000 שנים. נבקר בטירת ניג'ו בה התאכסנו השוגון ופמלייתו. נתרשם מעיצובה המתוחכם ומיצירות האומנות. נמשיך משם ל Kiyomizudera Temple מקדש קיומיזו שהוקם על מדרון ומהמרפסת שלו נשקפת קיוטו, במהלך יום מדהים זה נספיק לעצור בשוק Nishi Koji Dori במידה ויהיה פתוח , להפסקת צהריים ושוטטות בין הדוכנים והסמטאות הצרות בו מוכרים תוצרת שלא תמיד עין ישראלית רגילה לראות. אחר הצהריים נבקר בפביליון הזהב – מקדש קינקאקוג'י במרכז אגם אשר בתוכו גן יפהפה ובמקדש הזן ריואנג'י.
● לקראת ערב נבקר ברובע גיון הנודע, מרכז חיי הלילה של קיוטו לסייר רגלית בין בתי התה. באזור גיון מתגוררות הגיישות והמייקות (סטג'ריות למקצוע הגיישה) אם יתמזל לנו המזל נוכל לבחון ולראות אותן מקרוב ביציאה או בכניסה לאחד מבתי הגיישות באזור. חזרה ללינה במלון. ארוחת הערב כלולה.

יום 10: קיוטו – נארה – ווקייאמה/ אימאג'י

לאחר ארוחת הבוקר באם יהיה צורך נשלים את הסיור בקיוטו ונצא (אורזים תיקי צד – שאר הציוד יועבר ישירות להירושימה או טוקיו וימתין לנו שם) בנסיעה לנארה, בירת יפן העתיקה במאה ה-8. בכניסה לאיזור מתחם הביקור נראה את האיילים המשוטטים חופשי - חיה קדושה בה אסור לגעת. נבקר במקדש Todaiji- שבו נמצא הבודהה היושב - הבודהה הגדול ביפן אשר נמצא במבנה בכניסה למקדש המרשים כולל 2 שומרי סף ענקיים עשויים מאבן. נטייל בפארק נארה הענק, נמשיך למקדש Kasuga בפארק, אשר ייחודו נובע מ 3000 מנורות העשויות אבן. בסיום הסיור העברה לעיר ווקייאמה ללינה במלון. ארוחת הערב כלולה.

יום 11: אימאג'י/ ווקייאמה - קויאסאן - הירושימה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לקויאסאן – כפר הלוטוס שנקרא על שם צורתו - נראה כאילו נח בתוך פרח לוטוס, ממוקם בין פסגות הרי קיי, מקום פסטורלי ושליו במיוחד עם המקדשים הממלאים אותו והטבע הסובב היפני. הכפר הוקם כמושבה דתית בודהיסטית של זרם "שינגון", ונוסד בשנת 816 ע"י הנזיר קו-קאי. באם יתאפשר נזכה להצצה בתפילות הבוקר בשוקובו ואחר כך נצא לסיור ונבקר במקדשים המקומיים ובית הקברות Okunoin. משם נמשיך בנסיעה לתחנת הרכבת של אוסקה ונצא בשינקנסן רכבת הבולט המהירה לעיר הירושימה. העברה למלון ללינה. ארוחת הערב כלולה.

יום 12: הירושימה – האי מיאג'ימה - טוקיו

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במוזיאון השלום ובמתחם פארק השלום בו היה מרכז הפיצוץ האטומי שהביא לסיום מלחמת העולם ה 2. בהמשך נגיע למעגן ממנו נצא לשייט אל האי מיאג'ימה, אחד האתרים האהובים ביפן. נסייר באי, במקדש היפהפה Itsukushima (המקדש הצף). בסיום הסיור נחזור בשייט ובהעברה מהמעגן ישירות לשדה התעופה של הירושימה לטיסת פנים לטוקיו (ייתכן כי המעבר לטוקיו יבוצע בנסיעה ברכבת "בולט" המהירה). הגעה והעברה למלון בטוקיו באזור שדה התעופה. ארוחת ערב ולינה.

*בטיולים בהם הטיסה חזרה היא מאוסקה- העברה למלון באזור אוסקה.

טיול מאורגן ליפן

ימים  13-14: טוקיו – תל אביב 

ארוחת בוקר ולאחריה בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה בינלאומית חזרה ארצה דרך יעד ביניים או טיסת באל על ישירה. הגעה בשעת לילה של יום 13* או ארצה לפנות בוקר של יום 14.
בטיסות טורקיש וגם אמיראטס אלה הנוחתות בטוקיו ביום הראשון בשעות הערב של היום השני , הטיסות חזרה ביום האחרון תהיינה בערב יום 13 ופעילות היום האחרון בטוקיו תהייה זו שמוצגת למעלה ביום 2 .
*בטיסות אל על / לופטהנזה הגעה בערב של יום 13.

קבוצות הטסות חזרה משדה התעופה של אוסקה

יום 12: הירושימה – האי מיאג'ימה – קובה

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במוזיאון השלום ובמתחם פארק השלום בו היה מרכז הפיצוץ האטומי שהביא לסיום מלחמת העולם ה 2. בהמשך נגיע למעגן ממנו נצא לשייט אל האי מיאג'ימה, אחד האתרים האהובים ביפן. נסייר באי, במקדש היפהפה Itsukushima (המקדש הצף). בסיום הסיור נחזור בשייט ובהעברה מהמעגן ישירות לתחנת הרכבת שדה התעופה של הירושימה ונצא בשינקנסן רכבת הבולט המהירה לעיר קובה . הגעה והעברה למלון בקובה. ארוחת ערב ולינה.

ימים 13-14: אוסקה – איסטנבול – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך ליום טיול מלא באוסקה ובקובה כאשר האוטובוס צמוד לקבוצה עד לטיסה חזרה בשעות הערב. בקובה נבקר בבית העירייה, משם נמשיך לאוסקה שם נקיים סיור עיר הכולל תצפית מבחוץ על טירת אוסקה וביקור ברובעים דוטונבורי (Dotonbori) ושינסיבאשי (Shisaibashi). אחר הצהריים נצא מקובה לשדה התעופה של אוסקה הממוקם על אי מלאכותי בלב הים לטיסה בינלאומית חזרה ארצה דרך איסטנבול. הגעה בבוקרו של היום ה 14 לטיול.

חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

 • בשל שינויים תכופים בלו"ז הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ. *** עקב הפגיעה של תנועת התיירות בשוק הדייגים מגבילות הרשויות המקומיות את הכניסה לתוך השוק והכניסה למתחם נקבעת בשטח. קיים סיכוי שהכניסה לא תתאפשר עקב כך. הרגולציה משתנה מעת לעת, וזהו המידע נכון להיום.
 • בטיול פגסוס אין למטיילים הוצאות נוספות כלשהן למעט אולי ארוחה קלה בצהריים מידי יום.ומתנות לנכדים. בטיול פגסוס ישנים במלונות ברמה טובה ( .. ואפילו חצי דרגה יותר יש לה משמעות רבה במחיר ). בטיול פגסוס יש פעילות בערבים הכלולה במחיר בטוקיו ובקיוטו . בטיול פגסוס לא נחסכו כניסות לאתרים העולים בכסף שנחסך בטיול מציע פחות ביקורים באתרים ולכן יותר זול. מסלול הטיול בפגסוס מתוכנן בדרך הגיונית והלינה לאורכו היא ב 7 ערים שונות דבר החוסך נסיעות הלוך וחזור : טוקיו- דרך קאמאקורה להאקונה ( לא חוזרים לטוקיו ) – טאקייאמה –דרך שיראקאווה לקאנאזווה (לא חוזרים לטקיימה) – קיוטו ( לינה בעיר מקסימה זו ולא באוסקה ממנה יש המציעים נסיעה יומית הלוך וחזור לקיוטו – מפספסים את קיוטו בגדול ) – הירושימה (לינה בהירושימה כדי להספיק ולטייל בכל מה שיש בה להציע ולא רק בטיול יומי הלוך וחזור מאוסקה שמשאיר מעט זמן לסיור ) ........ ההשואה בין הטיולים השונים היא מלאכת מחשבת . רב הנסתר על הגלוי!!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form