מספר טלפון
03-6374000
כולל: פנסיון מלא לאורך כל הטיול (KEN)
משך הטיול:
8-9 ימים 7 לילות

הטיול במזרח אפריקה הוא חוויה בלתי נשכחת בזכות המראות, הנופים המרהיבים, מגוון בעלי החיים והנוף האנושי המגוון והמרתק. יש המכנים את קניה שמורת טבע אחת גדולה. הטיול מתבצע בכלי רכב קטנים עם גג הנפתח בעת סיורים בשמורות הטבע המפורסמות בעולם. קבוצות קטנות עד 18 מטיילים, כולל: פנסיון מלא לאורך כל הטיול

טיול מאורגן לקניה - ספארי בקניה בשמורות הטבע - הקדמה

הטיול במזרח אפריקה הוא חוויה בלתי נשכחת בזכות המראות, הנופים המרהיבים, מגוון בעלי החיים והנוף האנושי המגוון והמרתק. יש המכנים את קניה שמורת טבע אחת גדולה. הטיול מתבצע בכלי רכב קטנים עם גג הנפתח בעת סיורים בשמורות הטבע המפורסמות בעולם.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • שמורות הטבע של קניה
 • שמורת הר קניה/רכס האברדר
 • שמורת הסמבורו
 • שמורת נאקורו
 • מאסאי-מארה משמורות הטבע החשובות בעולם.
 • שבט המאסאי
 • אגם נייבשה
 • שייט אל האי קרסנט.
 • רכבי ספארי עם גג נפתח.

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1 תל אביב – אדיס אבבה- ניירובי- הר קניה אברדר

מנמל התעופה בן גוריון נצא בטיסת אתיופיאן איירלינס אל אדיס אבבה ובטיסת המשך לניירובי בירת קניה. לאחר הנחיתה נצא אל הר קניה. נטפס עם הרכבים אל הלודג' הנמצא בשמורה. לינה בשמורת הר קניה הינה חוויה המאפשרת לצפות בצורה בלתי אמצעית בבעלי החיים השונים המאכלסים את שמורת ההר. לינה וארוחת ערב בלודג'.

ימים 2-3 שמורת שאבה/סמבורו

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שמורת הסמבורו. בירידה מההר והנסיעה צפונה משתנה הנוף לנוף צחיח וערבתי. עם ההגעה לשמורה נצא ברכבי השטח לנסיעה ברחבי השמורה בה זורם "הנהר האדום" לסיור ספארי ראשון בו נוכל לראות את בעלי החיים השונים בשמורה. לינה בלודג' בשמורה. היום השלישי יוקדש כולו לסיורי ספארי והכרת המגוון העשיר של בעלי החיים כדוגמת זברות, ראמים, יענים, פילים, אנטילופות ועוד.

יום 4 אגם נאקורו

נצא בבוקר, לשמורת נאקורו, בה נסייר בחיפוש אחר הפתעות וריגושים אגם נאקורו. זהו אגם סודה - כלומר בעל מליחות אלקלית. כאן ניתן לראות את הצגת הפלמינגו המרשימה בעולם, התקבצות של יותר ממיליון פלמינגו הצובעת בורוד את חופי האגם. נסייר בשמורה בא ניתן לראות גם אוסף יפה של אנטילופות, קופים וחזירי יבלות. ואף מינים נדירים דוגמת הקרנף רחב- השפה וג'ירפת רוטשילד. אם יתמזל מזלנו נוכל לגלות נמר שרוע על ענף אחד עצי השיטה הסובבים את האגם. ארוחת ערב ולינה בלודג'.

ימים 5-6 מאסאיי מארה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לכיוון מסאי מארה. מאסאי-מארה, היא חלקה הצפוני של המערכת האקולוגית של סרנגטי-מארה נחשבת כאחת משמורות הטבע החשובות בעולם, היא מוכרת הן כ'אתר מורשת עולמית' והן כ'שמורת ביוספירה' כאן מתרחשת הנדידה הגדולה של למעלה ממיליון גנו עם מאות אלפי זברות וצבאים הנודדים, נדידה שנתית, בין המארה בקניה לסרנגטי בטנזניה. זוהי גם השמורה בה ניתן לראות ריכוז טורפים גדול: אריות צבועים מנומרים ברדלסים נמרים ותנים יחד עם הנשרים משלימים תמונה נדירה של פירמידת המזון בטבע. לא נוכל להתעלם גם מאנשי שבט המאסאי ארוכי הגזרה ועטויי התכשיטים הנעים ברגל ללא חשש באזור שורץ אריות ונלמד על הדו-קיום שהם מקיימים עם חיות הבר.

יום 7 אגם ניוואשה

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לכיוון אגם ניוואשה. אגם נייבשה התפרסם בשנות השלושים של המאה העשרים כמקום בו פעלו שירותי ספינות האוויר של נתיבי האוויר האימפריאליים מדרבן ללונדון. נגיע אל לודג' בניוואשה לארוחת הצהריים. אחר הצהריים נצא לשייט אל האי קרסנט, שפת לועו של מכתש געשי השקוע במים ויוצר מפרץ המהווה את הנקודה העמוקה ביותר באגם. האי קרסנט מהווה שמורת טבע לחיות בר, בה ניתן לטייל בינות עדרים קטנים של חיות. חוויה מרגיעה. ג'ירפות, אנטילופות, דישונים, זברות והמון ציפורים. חוויה מיוחדת של טיול רגלי שבמהלכו נצפה בחיות. לינה בלודג'.

ימים 8-9 ניוואשה- ניירובי- אדיס אבבה- תל אביב

ארוחת בוקר והשלמת סיורים בניוואשה. נצא אל ניירובי אל שדה התעופה, טיסת לאדיס אבבה והעברה לטיסה לתל אביב. נחיתה ביום המחרת בנמל תעופה בן גוריון.

 • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form