מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לניו זילנד ואוסטרליה

  • ניו-זילנד אוסטרליה
   משך הטיול:
   30-31 ימים 28 לילות

   הטיול יתבצע בקבוצות של בין 22 עד 33 מטיילים (NZA)

   הטיול יתבצע בקבוצות של בין 22 עד 33 מטיילים (NZA) טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב כמפורט בתוכנית 17 לילות לינה במלונות בניו זילנד + 9 לילות לינה במלונות באוסטרליה + 2 לילות בהונג קונג + 2 לילות בטיסה כולל: בנוסף לארוחת בוקר מידי יום יש גם 18 ארוחות מתוכן 15 ארוחות ערב ו - 3 ארוחות צהריים

  • ניו זילנד וסידני
   משך הטיול:
   24-25 ימים 22 לילות

   כולל: 13 ארוחות מהן 10 ארוחות ערב + 3 ארוחות צהריים(אחת ארוזה) (NZS)

   17 לילות לינה במלונות בניו זילנד + 3 לילות לינה במלונות בסידני + 2 לילות לינה במלונות בהונג קונג + 2 לילות בטיסה = 25/24 טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב כמפורט בתוכנית כולל: בנוסף לארוחת בוקר מידי יום יש גם 13 ארוחות מתוכן 11 ארוחות ערב ו - 2 ארוחות צהריים הטיול יתבצע בקבוצות של בין 22 עד 33 מטיילים

  • ניו זילנד
   משך הטיול:
   20-21 ימים 19 לילות

   בנוסף לארוחת בוקר מידי יום יש גם 10 ארוחות מתוכן 9 ארוחות ערב ו - 1 ארוחות צהריים (NZ)

   17 לילות לינה במלונות בניו זילנד + 2 לילות לינה במלונות בהונג קונג + 2 לילות בטיסה = 22/21 ימי טיול כולל: בנוסף לארוחת בוקר מידי יום יש גם 10 ארוחות מתוכן 9 ארוחות ערב ו - 1 ארוחות צהריים הטיול יתבצע בקבוצות של בין 22 עד 33 מטיילים


פגסוס טיולים מאורגנים מציעה מגוון רחב של טיולים לפסיפיק

טיול מאורגן לניו זילנד אוסטרליה ולאזור הפסיפי הינו טיול מורכב. בחירת הטיסה ליעד זה משמעותית לאין ערוך, משך ההגעה לנקודת התחלת הטיול אורך כיומיים ולכן אנו החלטנו במרבית הטיולים שאנו מציעים לעצור באמצע הדרך כדי לתת לגוף להירגע משהייה ממושכת במטוס. את העצירה במרבית הטיולים אנו מקיימים בהונג קונג שם תינתן לכם אתנחתא קלה והתרעננות למספר שעות.
 
הטיול עשיר במראות מהפנטים, למי מאיתנו שראה את הסרט "שר הטבעות"... המציאות עולה על כל דמיון וסרט - וקשה לדמיין את החוויות והמראות שנעבור במהלכו של טיול מסוג זה. ניו זילנד "נהנית" במהלך כל שנה מאלפי מילמטר של משקעים ואלו נותנים את המראה הירוק לשני האיים הן הצפוני והן הדרומי. המתיישבים הראשונים באי היו פולינזים שהגיעו לאי במאות ה 13-15 ויצרו תרבות ייחודית. האדם הלבן הראשון היה הימאי ההולנדי אבל טסמן שהגיע אל האי הצפוני בשנת 1642 אך הותקף ע"י המאורים. אחריו הגיע קפטן קוק הנודע במהלך ציד לוויתנים ב 1769. ניו זילנד מורכבת משני איים הצפוני והדרומי כאשר את טיולנו אנו נתחיל באוקלנד שבאי הצפוני ונסיים בכרייסצרץ' באי הדרומי לאחר סיבוב מגוון ומלא חוויות.

הטיול לאוסטרליה הינו מורכב אף יותר - היכולת לטייל ביבשת הינה מוגבלת בשל המרחקים הרבים שצריך לגמוע ולכן בין האתרים המרכזיים נידרשות טיסות פנים אשר צריך לבחור אותן בקפידה על מנת לנהל אורך טיול קל יחסית. בטיול של פגסוס באוסטרליה אנו מגיעים לאיירס רוק - אזור המדבר במרכזה של אוסטרליה ונהנים מחוויה עשירה בה לומדים על אורחות המדבר, בנוסף אנו מטיילים באזור הטרופי בצפון מזרח המדינה אזור קיירנס ומקיימים יומיים ממצים באזור זה, בעבר אף טיילנו שלושה ימים אך מרביתכם המטיילים ציינתם כי מיותר - את הטיול באוסטרליה אנו מתחילים ומסיימים בערים ראשיות בעיר סידני המלהיבה ובעיר מלבורן הדרומית.

החוויות בטיול מאורגן לאוסטרליה ובטיול מאורגן לניו זילנד הינן חוויות העוברות משיא לשיא ואין "מריחה" במהלך הטיול - שימו לב כי מספר הימים להם אנו מקצים את הטיול הינו האופטימלי. בעבר אף הארכנו את הטיול אך חוות דעת רובכם המטיילים היתה כי אין זה מוצדק להאריך את הטיול - לא באי סטוארט ולא בקיירנס או במקומות אחרים אשר גרמו לכם להוצאות כסף מיותרות בשל מיצוי האתרים כבר לפני הזמן.

טיול מאורגן לאוסטרליה עם פגסוס טיול מאורגן לאוסטרליה עם פגסוס

אילו טיולים מאורגנים לאוסטרליה וניו זילנד מציעה פגסוס?

 • ניו-זילנד אוסטרליה: אוקלנד, וואיטומו, קמברידג', רוטורואה והסביבה, טאופו, וואימנגו, וולינגטון, פיקטון, פארק איבל טסמן, קאיקורה, קרחון פוקס/פרנץ יוזף, קווינסטאון, האי סטוארט, קטלינס, דונידין,
  אוטאנגו, שמורת אאוראק, סידני, איירס רוקס והאולגס, אולגס קיירנס והסביבה, מלבורן.

 • ניו זילנד וסידני: אוקלנד, וואיטומו, קמברידג', רוטורואה והסביבה, טאופו, וולינגטון, פיקטון, פארק איבל טסמן, קאיקורה, קרחון פוקס/פרנץ יוזף, קווינסטאון, טה-אנאו, קטלינס, דונידין, אוטאנגו, כרייסטצ'רץ', סידני.

 • ניו זילנד: אוקלנד, וואיטומו, קמברידג', רוטורואה והסביבה, טאופו, וולינגטון, פיקטון, פארק איבל טסמן, קאיקורה, קרחון פוקס/פרנץ יוזף, קווינסטאון, טה-אנאו, קטלינס, דונידין, אוטאנגו, כרייסטצ'רץ'.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form