מספר טלפון
03-6374000
בנוסף לארוחת בוקר מידי יום יש גם 10 ארוחות מתוכן 9 ארוחות ערב ו - 1 ארוחות צהריים (NZ)
משך הטיול:
20-21 ימים 19 לילות

17 לילות לינה במלונות בניו זילנד + 2 לילות לינה במלונות בהונג קונג + 2 לילות בטיסה = 22/21 ימי טיול הטיול יתבצע בקבוצות של בין 22 עד 33 מטיילים טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב כמפורט בתוכנית כולל: בנוסף לארוחת בוקר מידי יום יש גם 10 ארוחות מתוכן 9 ארוחות ערב וארוחת צהריים אחת

טיול מאורגן לניו זילנד - הקדמה

היות ומדובר בטיול יקר ומורכב הרשו לנו להמליץ בכל לשון של בקשה כי תבדקו את המסלול של פגסוס היטב מול תוכניות של חברות מתחרות . לנוחיותכם ברוח מדיניות פגסוס הטיול המוצע מלא וגדוש בפעילות ואנו רשמנו לכם בראש כל יום את מרחקי הנסיעה ושעות הנסיעה ממקום למקום וכן מידי יום את לוח הזמנים לביצוע הטיול. עשינו זאת ולו רק שיובן כי כל שירות בניו זילנד ובאוסטרליה נמדד בעלות כספית - כך הדבר בשעות השימוש באוטובוס ובמרחקי הנסיעה זאת בנוסף לתכנים ולתוכנית המפורטת.כך גם בעלות של ארוחת ערב אחת שאיננה פחותה מ 35$ אמריקאי (בטיול פגסוס כללנו 13 ארוחות מה שיכול ליצור עוד פער והבדל במחיר) סימנו לכם בצורה ברורה מה רואים מידי יום ביומו כי לכל הדגשה כזו יש עלות בצידה.

בפגסוס איננו רוצים שבטיול כה יקר הנקרא טיול חיים יחסך ויתפספס משהו בעלות שעולה מעל המקובל.אנו משאירים בידיכם לשפוט את ההבדלים במסלולים השונים המוצעים מה שדורש התעמקות בקריאת התכנים כדי לגלות הבדלים בין הטיולים השונים המוצעים בארץ כמו למשל טיול בו תמצאו חצאי/חלקי ימים ללא פעילות מתוכננת מראש כלומר-יותר זמן פנוי/או פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שיכולים להגיע בסה"כ לסכומים גבוהים-מה שיכול להיראות בהתחלה אולי זול יותר הוא בסופו של דבר מחיר יותר יקר-זכרו זאת.עשינו הכל בשקיפות מלאה שלא מאפשרת לנו כל גמישות בביצוע שיתאים עצמו לעלות נמוכה יותר זאת על מנת להקל עליכם את מלאכת ההשואה והמבין יבין.נשמח להרחיב ולהסביר אם נדרש לכך !!

את מנוחת הלילה בבית המלון (אשר כבר כלול במחיר כמובן) אנו עושים בהונג קונג, גם בין טיסות ההלוך וגם בין טיסות החזרה. זאת לרווחת הנוסעים, כך שתחילת הטיול תהיה בצורה רעננה.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • הונג קונג: האי הונג קונג – סיור, רכבל לפסגת ויקטוריה, שייט סאמפאן בנמל אברדין 
 • אוקלנד: סיור בעיר תצפית ממגדל SKY TOWER
 • וואיטומו: שייט במערת התולעים הזוהרות
 • קמברידג':ביקור ולינה בחוות בקר וצאן כולל ארוחת ערב עם המארחים
 • רוטורואה והסביבה: גני הממשלה שייט באגם קווין ביקור במרכז האמנויות המאורי בוואקאוורה-וורה, ביקור באתר ובכפר הטרמי ארוחת ערב ומופע פולקלור בכפר מאורי
 • טאופו: סיור לאורך האגם
 • וואימנגו: שייט אגם טאר-וורה טיול במסלול המפלים הוקא הפארק הלאומי טונגרירו מפלי טארקאנאקי
 • וולינגטון: תצפית מהר ויקטוריה, הגנים הבוטאניים 
 • פיקטון: הפלגה על גבי הקוק סטרייט קרוסינג
 • פארק איבל טסמן: שייט קייאקים מודרך, שייט ספינה למושבת כלבי הים באי טונגה.
 • קאיקורה: שייט צפייה בדולפינים (מותנה בתנאי מזג האוויר) נסיעה ייחודית ברכבת הטראנס אלפינית פארק פפרואה וסלעי הפנקייק כולל "טרומן טרק" מרכז המבקרים של מעבר ארתור
 • קרחון פוקס/פרנץ יוזף: הליכה באזור הקרחון (באם אפשרי) כולל ציוד והדרכה צמודה, דרך מעבר האסט ואגמי וואנקה והאוואה, עולם הפלא של סטוארט לנדבורוס, ה- SKYLINE GONDOLA לתצפית מהר בוב
 • קווינסטאון: סיור בעיירה סיור ספארי משולב ברכבי 4X4 , סירות ג'ט מהירות והליכה רגלית קלה שייט על MILFORD SOUND
 • האי סטוארט: סיור וירידה לחוף ושייט אל מפרץ פטרסון וסיור באי אולווה (מותנה בתנאי מזג האוויר) 
 • קטלינס: פארק היערות ביקור בנאגט פוינטס
 • דונידין: סיור עיר סלעי מאוראקי
 • אוטאגו: לביקור בשמורת הטבע של האלבטרוס המלכותי סלעי מאוראקי 
 • שמורת אאוראקי: ביקור בשמורת אאורקי המפורסמת ותצפית מרשימה על הר קוק ואגם פוקאקי המרהיב
 • כרייסטצ'רץ': סיור בעיר וביקור בגנים הבוטאניים

מסלול הטיול לפי ימים

ימים 1-2 – תל-אביב – הונג קונג

בשעות הערב נפגש בשדה התעופה ונצא בטיסת לילה של אל על 075 להונג קונג. לאחר הנחיתה בהונג קונג העברה למלון במרכז העיר ללינת לילה מלאה לפני המשך הטיסות. המלון ממוקם במרכז העיר של הונג קונג כך שנוכל להסתובב רגלית וליהנות ממה שיש לכרך הענק להציע. לינה במלון.

ימים 3-4 – הונג קונג - אוקלנד

לאחר ארוחת הבוקר נצא לחצי יום סיור בהונג קונג. נעלה ברכבל לתצפית מפסגת ויקטוריה על המפרץ ושני חלקי העיר. המשך לכפר הדייגים אברדין לשייט סאמפאן בין סירות דייג שהן ביתם של הדייגים במפרץ רפולס. אחר הצהריים המאוחרים העברה לשדה התעופה ונצא מהונג קונג בטיסת קוונטס איירלינס לאוקלנד דרך בריסברן. הגעה לאוקלנד לקראת השעה 14:35 אחר הצהריים. "קיה אורה" - ברוכים הבאים לניו זילנד! אחרי בקורת דרכונים ומכס נציג מקומי ימתין לקבוצה מחוץ לטרמינל, נעלה לאוטובוס וניסע להתארגנות במלון שלאחריה נאכל ארוחת ערב במלון ולאחריה נשמח לקבל לילה ארוך של שינה לאחר טיסה ארוכה כדי להתרענן ולאגור כוח להתחלת הטיול.

טיול מאורגן לניו זילנד

יום 5 – אוקלנד

לאחר לילה של שינה ואגירת כוחות נקום רעננים ומוכנים לטיולנו.
שימו לב שאת הלילה נעביר שוב באוקלנד כדי לתת לגוף זמן לאתנחתא ולהסתגלות לפני היציאה מחר דרומה.
לאחר ארוחת בוקר מאוחרת נצא בסביבות השעה 10:30 לסיור היכרות על אתריה של אוקלנד. נתחיל באוקלנד דומיין, פארק ציבורי מקסים בו נמצא מוזיאון אוקלנד שם נבקר בחצר התצוגה המאורית, המציגה את אוסף החפצים הפולינזיים הגדול בעולם. בביקורנו במוזיאון תהיה לנו הזדמנות לראות תצוגות, תערוכות ואוספים מצוינים העוסקים בהשתתפותה של ניו זילנד בשתי מלחמות העולם. בין נקודות השיא של הסיור באזור זה נמצא מטוס יפני אוטנטי ונדיר ביותר מדגם זירו וספיטפייר בריטי. נעבור דרך פרבר פרנל המשוחזר לפי הסגנון הקולוניאלי הישן, נעצור לביקור קצר בפארק רוז. משם נמשיך לאורך כביש החוף הציורי למפרץ המסיון בנסיעה חזרה לעיר שם ינתן זמן חופשי (כ 45 דקות ) לחוש את העיר. נעלה לתצפית מהמגדל המפורסם (SKY TOWER) השולט בקו הרקיע של אוקלנד, נערוך תצפיות אל הנופים המרהיבים של האזור ולקראת 17:15 העברה למלון להתארגנות בחדרים וכמובן למנוחה לפני היציאה דרומה.
המלון ממוקם במרכז העיר ובערב ניתן רגלית להגיע לטיילת ולאזור הבילויים וליהנות מההוואי של עיר ניו זילנדית שהינו ייחודי בשני האיים (מדוע: וולינגטון איננה גדולה כאוקלנד וכרייסצ'רצ' איננה כפי שהיתה אחרי רעידת האדמה והשיקום בה יערך שנים רבות).

יום 6 - אוקלנד – וואיטומו – קמברידג'

08:00 בבוקר לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את אוקלנד וניסע דרומה בכביש המהיר דרך הפרברים הדרומיים של אוקלנד. נמשיך דרך גבעות בומביי, אזור הידוע באדמה הוולקאנית הקלה שלו והפופולארית בגינון. נמשיך דרך המישורים הפוריים של מחוז וואיקיטו, הידוע בסוסי ההרבעה של המחוז ובחוות מוצרי החלב שלו ונגיע לוואיטומו "בארץ המלך" (קינג קאנטרי). נערוך ביקור במערות וואיטומו, בעלות תצורות אבן הסיד המרתקות, שנתגלו לראשונה במאה ה-19. נשוט במערת התולעים הזוהרות לאורכו של נהר תת-קרקעי, מתחת לכיפת האורות המופקים על ידי התולעים הזעירות שעל תקרת המערה. לאחר הביקור נמשיך בנסיעה באזורי הכפר ובסביבות השעה 15:30, נגיע לעיירה החקלאית הקטנה קיימברידג'. בהגיענו, נפגוש את מארחינו בחווה, שיעבירו אותנו ברכב פרטי לחוותם. אחד הדברים המומלצים לכל מטייל היא ההיכרות של אנשי המקום, חווית ביקורנו מהווה הזדמנות מצויינת להכיר את אנשי ניו זילנד על אדמתם וללמוד את דרך החיים הניו זילנדית באופן אותנטי. המטיילים של פגסוס יראו את הליכי העבודה היומיומית בחווה, ולפי רצונם יצטרפו לפעילויות המוצעות או פשוט לשוחח ולחוות זאת מהצד. בערב נהנה מארוחה ביתית עם מארחינו. לינה בחווה.

ביום זה מומלץ לארוז תיק צד בלי להזדקק לכל תכולת המזודה .

שימו לב: אנו נוסעים ומרחיקים כל כך כדי להתערות ליהנות לקבל רושם שונה, זו האפשרות הטובה ביותר להתערות עם המקומיים להכירם ולחוש חוויה חזקה. למי שאינו דובר אנגלית מספיק טובה תתפלאו כמה בני אדם מתקרבים כאשר מתאמצים יותר בתקשורת – אל תחששו – רבים עשו זאת בטיולנו וחוו חוויה אדירה שזכורה רק לטוב.

 

טיול מאורגן לניו זילנד טיול מאורגן לניו זילנד

יום 7 - קמברידג' – רוטורואה

07:45 לאחר ארוחת הבוקר ניפרד לשלום ממארחינו וניסע לכיוון רוטורואה ו וואימנגו. נמשיך דרך אזורים כפריים לרוטורואה,הממוקמת במפרץ השפע. רוטורואה מהווה מרכז יערנות, חקלאות ותעשייה קלה. התרבות המאורית ברוטורואה תורמת רבות למקור משיכתה של עיר נופש זו, בה ניתן ליהנות מתרבות ובידור פולינזיים אותנתיים. נגיע לוואימנגו ,אתר פעילות גיאו טרמית,אשר נוצר באופן טבעי מהתפרצויות געשיות. נסייר תוך כדי צעידה ונבקר במכתשי הירח זוהי דרך נוף ירחי מסתורי של בוץ רותח וקיטור חם, מראה מרשים. נמשיך בספינה לשייט קסום באגם רוטו-מהאנה, האגם כמו כל האזור נוצר לפני מיליוני שנה. הנוף והמראה המרשים של הר הגעש הסמוך אליו יתגלה לנו תוך כדי השייט, הר טאראוורה התפרץ ב 1886 ושינה את פני האזור בהתפרצותו. בסיום השייט נמשיך לכיוון רוטורואה שם נבקר בשמורת הטבע הטרמית של פאקאווראוורה. נבקר בשמורה הטרמית ונצפה בבריכות בוץ רותח מבעבעות ובגייזרים, כולל ב"פוהוטו"("משפריץ"), הגייזר הגדול ביותר, המתפרץ כמה פעמים ביום. לקראת ערב נמשיך לכפר מאורי טה-פויה, מקום מפגש מאורי מסורתי, שם נתנסה ב"וורו" מאורי מסורתי (הצבת אתגר) ובפווהירי (קבלת פנים), שתיהן חוויות תרבותיות מרתקות. לאחר מכן נצפה במופע פולקלור מאורי של שירים וריקודים. נהנה מהאנגי מאורי אותנתי - ארוחת ערב מאורית מסורתית, בו אוכל עטוף היטב מבושל באידוי בבור באדמה. נחזור בשעות ערב מאוחרת לרוטורואה ולמלון ללינה.

טיול מאורגן לניו זילנד

יום 8 - רוטורואה – טאופו – פארק לאומי טונגרירו – מפלי טארקאנאקי - וולינגטון

06:40 הבוקר שימו לב! דרך נפלאה להתחיל את היום, נצא לשייט באגם רוטורואה. על סיפון האוניה נאכל את ארוחת הבוקר – דרך מצויינת להיכרות עם אזור רוטורואה מהמים וממקומות אשר לא ניתן להגיע אליהם בדרך היבשה. במהלך השייט נהנה מיופיו של האי המיסטי מוקוייה, נתרשם מכף קוואהה, מפרץ סולפור ונקודות נוף מרהיבות נוספות האופייניות לאזור. לקראת 08:00 לערך נתחיל את מסענו לטאאופו, דרך יערות עצי אורן. אגם טאופו הינו האגם הגדול ביותר בניו-זילנד (619 קמ"ר) וליבו של האי הצפוני. בהגיענו לטאופו, נהנה מסיור התמצאות בעיר וסביבותיה. נעצור כדי לצפות במפלי הוקא הגועשים. מסענו ממשיך דרך מחוז טאופו לאורך חופי אגם טאופו היפה ולטורנגי, הממוקמת בקצהו הדרומי של האגם. משם נדרים על כביש מהיר לכפר ווהאקה-פפה, בחוצנו אדמה חקלאית רחבה, נגיע למישור המרכזי שם נהנה מנופים מרהיבים של הרי הגעש רואפהו, נגאורוהואה וטונגרירו. רכס ההרים מהווה את לב הפארק הלאומי של טונגרירו. נכנס לתוך שמורת נגוראהו ונערוך טיול רגלי של כשעתיים עד בואנו למרגלות מפלי טארקאנאקי ומשם נמשיך בנסיעה לוולינגטון בירת ניו זילנד. נגיע בשעות הערב, העברה למלון ללינה. וולינגטון : עיר הבירה של ניו זילנד , מונה כ – 170,000 תושבים. מבחינת המיקום הגאוגרפי העיר יושבת באזור הדרומי של האי הצפוני לחופיו של מיצר קוק . וולינגטון היא עיר שוקקת חיים, מרובה במקומות בילוי ותוכלו למצוא עצמכם מבלים עד השעות הקטנות של הלילה. העיר משולבת בנוף מדהים של גבעות ועמקים.

יום 9 - וולינגטון – פיקטון – נלסון

הבוקר נצא ב-09:30 לסיור פנורמי קצר דרך כנסיית סנט פול הישנה, כנסייה יפהפייה בסגנון גותי-קולוניאלי ובנייני הפרלמנט. נהנה מביקור בגנים הבוטאניים לפני שנעבור לטה פפה. בהמשך ניסע לנמל המעבורות המשייטות בין האיים. נעזוב את וולינגטון לכיוון פיקטון בהפלגה בת 3 שעות על גבי הקוק סטרייט קרוסינג. מראה המרלבורו סאונדס (מיצרי מרלבורו), על גבעותיו התלולות המכוסות בצמחייה סבוכה המטפסות מתוך הים וקו החוף המסולע, הוא בלתי נשכח. **16:00 (לוח זמנים לא סופי) נעגון לחופי האי הדרומי בפיקטון משם נמשיך לנלסון, דרך מחוז הוולוק .לאורך הכביש המהיר בנוף ציורי דרך קנבסטאון והשמורה הציורית של גשר פלורוס לפני שנגיע לנלסון. לקראת השעה 19:30 העברה למלון ללינה וארוחת ערב.
**זמני השייט של המעבורת לפיקטון עלולים להשתנות בשל זרמי האוקיינוס. במידה וההפלגה תהיה בשעות הבוקר הסיור בוולינגטון לא יתקיים, בכל טיולינו בשנים האחרונות בוצעו הסיורים והערה זו הינה למען השקיפות והידיעה שקיימת תלות בגורמי הטבע.

נלסון: איזור בניו זילנד בעל מאור השמש הגבוה ביותר משך לאורך השנים מהגרים שיד הדמיון היה החלק הדומיננטי באופיים. יש מעל 350 בעלי אומנות ומלאכה החיים בנלסון, כולל אומנים מאורים תושבי האיזור בני זמננו. ההשראה לאומנותם ועבודתם נובעת באופן חריג מהאיזור הגיאוגרפי המיוחד במינו – חופים מדהימים, יערות מוריקים נופי העמקים המספקים פליאה וחלום .... זהו חבל הארץ אליו אנו נכנסים.

טיול מאורגן לניו זילנד

יום 10 - נלסון – פארק לאומי אבל טסמן – נלסון

07:30 לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום נפלא! אל עבר קאייטריטרי אשר בשמורת הטבע אבל טסמן. בהגיענו, נפגוש את המדריך שלנו להיום שיעניק לנו הנחיות ותדרוך ידידותי ובטיחותי לפני יציאתנו לשייט קיאקים במפרץ טסמן הייחודי שעלה על מפת הטיולים בישראל לראשונה בטיולי פגסוס. נצא לחקור את קו חוף הגרניט הייחודי מסביב למפרץ מרהאו, על לשונות הים הסודיות שלו והאיים הנספחים לו ולא נפסח על סלע התפוח המפוצל המפורסם, נעצור להפסקה על חוף זהוב נסתר שאליו ניתן להגיע רק בדרך זו (השיוט בקיאק זוגי באמצעות משוטים ומלווה באנשי מקצוע לאורך כל המסלול! עורך כשעתיים והינו חוויה מדהימה ובטוחה! חויה זו מאפשרת לנו לראות מקומות מזוית אחרת – הטבע בניו זילנד קיים נגיש ועשיר ואנו רק צריכים להגיע אליו בדרכים שונות! החויה מותאמת למטיילים בגילאים מתקדמים אז אל דאגה זו חוויה בילתי נשכחת). נפרד ממדריך הקיאקים ונחל בסיור רגלי.  לאחר הפסקה להתרעננות נצא להפלגה נוספת, הפעם בספינה ממונעת במי טורקיז תכולים, קרוב לצוקי הגרניט המשובצים במפרצים מוגנים ומעוטרים ביער טבעי הנושקים מטה לחול המוזהב. השייט יביא אותנו למושבת כלבי הים של האי טונגה. נרד רגלית ונטייל במסלול מרהיב תוך הסבריו של מדריך מקומי ו/או מדריכנו על חיי הטבע באזור זה, הסיור יארך כשעתיים בשמורה במעבה יער טבעי למפרץ בארק ולשון הים שיסתייים לאחד מחופיו המוזהבים של המפרץ ומשם נחזור בהפלגה חזרה לחוף מדלנד ומשם לקאיטריטרי וחזרה למלון בנלסון. הגעה לקראת השעה 17:00-18:00 לארוחת ערב במלון ולינה.

יום 11 - נלסון – קאיקורה – כרייסטצ'רץ'

 נצא דרומה אל החוף. נחלוף בדרכנו על פני עמקים ונהרות מפכים ונמשיך לאורך מדף צר של יבשה הנעוץ בין האוקיאנוס השקט והרכסים המחוספסים של קאייקורה, עד הגיענו לקאייקורה לחוויה יחודית - שייט לצפייה בדולפינים (השייט מותנה בתנאי מזג האויר). באם יתמזל מזלנו  נוכל לצפות ביונקים ימיים נוספים, כגון האורקה, כלבי הים הפרוותיים של ניו זילנד ודולפיני הקטור (סיור ייחודי שעלה על מפת הטיולים בישראל לראשונה בטיולי פגסוס לפני כ-10 שנים). לאחר ההפלגה נחל בנסיעה דרומה לאורך קו החוף הצפון- מזרחי הציורי. הדרך בחלקה הגדול חובקת את החוף, וניתן לצפות במושבות כלבי ים המתחממים בהנאה על סלעי החוף. הגעה משוערת ב 18:30 ואם ייוותר זמן, נוכל ליהנות מסיור קצר בעיר הגנים כרייסטצ'רץ' הנחצית על ידי נהר אבון המוקף פארקים ופרברים רבים בעלי נופים אלגנטיים לפני ההעברה למלון. לינה בעיר או באיזור כרייסטצ'רץ'.

טיול מאורגן לניו זילנד

יום 12 - כרייסטצ'רץ – מעבר ארתור – גריימאות' – פונאקאייקי – טרומן טרק

07:30 לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את המלון וניסע לתחנת הרכבת של כרייסטצ'רץ'. ב 07:45 נעלה לרכבת האקספרס הטראנס- אלפינית למעבר ארתור (ARTHUR'S PASS), נישען אחורה ונירגע! הרכבת הטראנס- אלפינית עושה את דרכה המתפתלת מעל גשרים מאסיביים, דרך ערוצים מרהיבי עין ונהרות לאורכו של רכס ההרים הגדול ביותר בארץ זו - האלפים הדרומיים, שימו לב שהכביש החוצה את האלפים אינו בעל יכולת צפייה מרשימה כמו תוואי הרכבת ולכן האוטובוס שלנו נוסע במקביל אלינו ריק כאשר אנו ברכבת נוסעים בתוואי שטח שרק הרכבת עוברת והינו ייחודי. מדובר באחת האטרקציות שמרבית התיירים המערביים משוועים לה וכך חציית האלפים מרשימה. עלות פעילות זו הכלולה כמובן במחיר מגיעה לתוספת של כ 100$ לפחות. הגעה ברכבת למרכז המבקרים של מעבר ארתור. בצהריים נעלה על האוטובוס שלנו בנסיעה לכיוון גריימאות' לסיור צפונה אל פונאקאייקי ול"סלעי הפאנקייק".כאן נלך הליכה קצרה כדי לצפות בסלעים ובבורות השצף שלהם. הנוף המרשים נגלה ומשתלב יחד עם הים הטזמני העוצמתי. באם תהיה גאות טובה, הים ישטוף מימיו אל תוך המערות שמתחת לסלעים ויפרוץ החוצה במופע מרשים דמוי-גייזר. נמשיך למסלול רגלי פופולרי נוסף האורך כשעה והידוע בשמו "טרומן טרק". המסלול מתחיל בתוך יער גשם באזור סוב טרופי עד אשר ייגלו לעינינו חופי ים טסמן המרהיבים המתנפצים על החוף הסלעי. בסיום המסלול נחל בדרכנו חזרה דרומה לגריימאות'. לינה במלון באזור ארוחת ערב.

גריימאות': היא אחת מערי המסחר המרכזיות "הגדולות" באיזור החוף המערבי. ממוקמת בפתח נהר ה GREY והיתה בעבר נקודת מצודה מאורית. חשיבותה גדלה בתקופת הבהילות של חיפושי הזהב סביב 1865. שמה של העיר מקורו בסיר ג'ורג' גריי פעמיים מושל וראש ממשלת ניו זילנד. התעשיות הראשוניות והמובילות של העיר קשורות במכרות זהב, פחם, אספקת עצים, חוות ודייג.

טיול מאורגן לניו זילנד

יום 13 - גריימאות' – קרחון פוקס או קרחון פרנץ' ג'וזף

08:00 נצא באוטובוס לקרחון פוקס (או קרחון פרנץ ג'וזף). שתי האטרקציות המפורסמות ביותר בחוף המערבי הן קרחוני פוקס ופרנץ ג'וזף. בדרכנו, נעבור את הוקיטיקה, מרכז חשוב לכרייה ולעבודות אומנות שונות הקשורות באבן הירקן (ג'ייד). לאחר שנצטייד בציוד מתאים, נעלה על אוטובוס הקרחון לנסיעה קצרה דרך יער הגשם ולתוך העמק הקרחוני התלול. מדריכנו מטעם השמורה יוביל אותנו לצד גדת הנהר למסלול המתפתל במעלה הגבעה לשעתיים הליכה. מהמסלול הגבוה נהנה מנופיו של הקרחון. (זוהי חוויה מרתקת אשר מותאמת לגילאים המתקדמים, 50+, 60+, ההליכה הינה איטית ומלווה בהסברים על תופעות המתקיימות רק באזור הקרחון). לקראת 18:00 העברה למלון.
*שימו לב כי ההליכה באתר הקרחון והפעילות באזור יתבצעו במידה וניתן לבצע זאת. באם ההליכה והפעילות לא יתאפשרו על ידי מנהלת האתר המקומי, נבצע פעילות אחרת באזור ביום זה.
**שימו לב שאיננו עושים את פעילות המסוק באזור (תצפית מלמעלה(, כיוון שמניסיוננו רבות הפעמים שמטיילים מגיעים והאטרקציה מתבטלת – לא ניתן להבטיח זאת והסבירות שיהיה ביטול הינה גבוהה ולא שווה את הסיכון והאכזבה גדולה.

טיול מאורגן לניו זילנד

יום 14 - קרחון פוקס – האאסט – וואנאקה – קווינסטאון

06:45 בבוקר מוקדם נשכים קום וניסע לאגם מאטסון לחווית בוקר מאלפת, ארוחת בוקר בלב שמורת האגם הצופה לרכסי האלפים הדרומיים! לאחר ארוחת הבוקר
ב MATHESON CAFÉ על שפת אגם מתיסון נצא למסע דרומה ב Highway 6- לאורך החוף המערבי המחוספס אל הקהילה הקטנטנה של האאסט, הנמצאת על החוף בנקודה שבה נהר ההאאסט הרחב מתנקז לים. מהאאסט נרד לוואנאקה, בנוסענו לאורך קווי החוף של אגמי וואנאקה והאוורה. בוואנאקה נהנה מביקור בעולם הפלא של סטוארט לנדבורוס בשמו "המבוך הגדול" הבנוי בסגנון מודרני והוא הראשון בעולם מסוגו. נמשיך לעיירה קרומוול ונהר ה KAWARAU לאאורוטאון. בהגיענו לקווינסטאון נצא לסיור בעיר שיסתיים בשעות אחה"צ המאוחרות נעפיל ברכבל ה - SKYLINE GONDOLA לפסגת הר בוב לתצפית מרהיבה אל עבר אל קווינסטאון היפה, אגם וואקא-איפו ושרשרת ההרים סביב. לאחר מכן לקראת 18:30 בערב העברה למלון בקווינסטאון.

קווינסטאון: אזור יפה במיוחד בדרום האי שטיילים בנשמה רואים בו כיחודי במראות הטבע שבו. נופי הרים תלולים, העיר שוכנת לפיתולי אגם וואקאטיפו בראשו של מפרץ פבדמוי פרסת סוס. זהו אתר הנופש המרכזי שבאי הדרומי המושך מבקרים לנופש לאורך האגם, ההרים מסביבו ומזג האויר המתאים וכמובן טיילים בדם.

יום 15 - אזור קווינסטאון

יום מרתק ובילתי נשכח באזור קווינסטאון כאן נערכו צילומי טרילוגיית "שר הטבעות". יום של פעילות בנהר הדארט ושמורת אספיירינג. איזור קסום המושך את העין בנופיו המרהיבים בהם הזמן כאילו קפא מלכת. הפארק הלאומי הר אספירינג נמצא בדרום האי הדרומי של ניו זילנד, ומאז שנת 1990 הוכרז כאתר המורשת העולמית טה ואהי-פו-ונמו. לאחר ארוחת הבוקר נרד רגלית בלווית מדריכ/ת פגסוס אל עבר העיר מרחק כ- 10 דקות הליכה. משתתפי הקבוצה יטיילו יחד או עצמאית במרכז העיר וייפגשו במקום ממנו יעלו על אוטובוס לשמורה. נצא אל אזור טבע קסום שבו צולמו חלק מסצנות ידועות מהטרילוגיה, נהלך ביער עבות בסיור המלמד על הצמחיה וההתהוות של היער ולאחריו נצא בשייט במעלה הנהר בסירות ג'ט מהירות – אותן סירות אשר בשנות ה 50 כוכבי הקולנוע המפורסמים שיוועו להן ובילו עימן את חופשתם, ספינות אלו מגיעות למהירות גבוהה ומיוחדות ביכולות השיוט שלהן במים רדודים, נצטייד במעילים נגד רטיבות ונצא למסע מרתק במעלה הנהר בנופי רכסי הרים מושלגים ואזורי טבע מרהיבים שניתן לראותם רק בשייט זה. לקראת 17:00-18:00 נחזור לקווינסטאון - עיר הגנים לערב נינוח לאחר שבועיים מאד אינטנסיביים. לינה במלון.

טיול מאורגן לניו זילנד

יום 16 - קווינסטאון – מילפורד סאונד – טה אנאו - אינברקרגיל

עוד יום בלתי נשכח!
07:00 נעזוב את קווינסטאון ליום של נוף שאין שני לו, נחל בנסיעה לאורך חופי אגם ווא-קא-טיפו. נמשיך דרך אזורים חקלאיים שופעים לטה א-נאו, השער לפארק הלאומי וארץ הפיורדים. נמשיך דרך יערות האשור של עמק אגלינטון לפני שנכנס לעמק הוליפורד ונרד דרך מנהרת הומר למילפורד סאונד (מפרץ מילפורד). במהלך היום נעצור לצילום תמונות והליכות קצרות בנופים קסומים הניגלים כל עת לעיננו. עם הגיענו, נהנה משייט בן שעה וחצי על מילפורד סאונד, שיכלול את נקודת מוצאו החבויה של מוצא הסאונד (הרחש, הקול), פסגת מיטר המתנשאת אל על ומפלי סטירלינג הנשפכים. בשייט נאכל ארוחת צהריים בסגנון בופה. בסיום השייט נשים פעמינו לאינברקרגיל.
19:30 הגעה ללינה במלון.

יום 17 – האי סטוארט

08:00 אחרי ארוחת הבוקר נצא אל בלאף נמל המוצא ליציאה לשייט לכיוון האי השלישי של ניו זילנד הוא האי סטיוארט (השייט מותנה במצב הים). את ההפלגה נחל לקראת השעה 09:30 (כ 40 ק"מ הפלגה) במהלך ההפלגה אם יתמזל מזלנו נצפה באריות ים, דולפינים ועופות שלעיתים ילוונו במהלך השייט. בהגעתנו נהנה מהכפר המקומי ונצא לסיורים קצרים לפני היציאה להפלגה נוספת לאי אולווה ומפרץ פטרסון. לקראת הצהריים נעלה לכלי שייט (בדר"כ קטמרן), ונצא לשייט נוסף אל עבר מפרץ פטרסון ומקום יציאתם של ציידי הליוויתנים בעבר. בדרך נעצור באי אולווה שמהווה שמורת טבע מוגנת מפני ציידים למיני עופות וצמחים נדירים, נרד לסיור קצר עם מדריך מטעם השמורה ולאחריו נמשיך בשייט. לאחר הסיור נחזור בשייט חזרה אל האי הדרומי ומשם בנסיעה לאינברקרגיל למלון וארוחת ערב. שימו לב, לפני כמספר שנים ביצענו יום זה בטיולי פגסוס והפסקנו לאור קשיי הנוסעים במהלך השייט, לאור קידמה בכלי השיט במקום החלטנו להחזירו, כיוון שמאפשרים סבירות גבוהה יותר לביצוע יום זה, דבר שבעבר לעיתים קרובות מאוד התבטל בשל כך.

טיול מאורגן לניו זילנד

יום 18 – אינברקרגיל – קטלינס – דונדין

הבוקר לקראת 08:00 נצא בדרכנו לדונדין דרך מישורי הנהר והאזורים המרבדיים הירוקים של סאות'לנד. במהלך הנסיעה לדונדין, דרך שמורת יער הקטלינס. נעצור בנקודות עצירה שונות. איזור הקטלינס מיוחד במינו: היער הטבעי פוגש בקצה המים, מקומות מסתור של מפלים, עמקים ונהרות נסתרים, מצוקים תלולים לחופי הים בו האוקינוס האינסופי נוגס ביבשה.
העצירה במספר מקומות לאורך הדרך בקטלינס, המציעים מגוון מסלולים לטיולים רגליים מעניינים דרך היער, כגון: היער המאובן בן 160 מליון שנה, מפלי מקלין, מפלי פאראקאנוי וה'נאגט פוינט'. נקודות העצירה השונות הללו ועוד תהיינה על פי החלטת המדריך והנהג לפי תנאי מזג האוויר ביום זה.
יום זה הינו יום טבע מקסים אשר שונה בנופיו מאתרי הטבע שעד כה חווינו. 18:30 בהגיענו לדונדין העברה למלון ללינה וארוחת ערב.

דונדין: עיר מעוררת השראה, המתחבבת בקלות על השוהים בה.ארכיטקטורה קלאסית,חגורה ירוקה עוטפת העיר,עצים אקזוטים,איזורי שעשועים ונופש.זו עיר באיזור הפסיפי הדרומי, חופים לבנים,תכלת מים,צוקים מתנשאים אל על.עושר ראוותני שמקורו במאה ה 19 ויוצר מורשת מבנים ויקטוריאנים ואדוארדיים מיוחדים במינם.זו עיר הגנים במלוא מובן המילה.

יום 19 - דונדין – מרכז האלבטרוס המלכותי - אומאראמה

הבוקר לקראת 08:00 נצא מהמלון נצא מהמלון בנסיעה לאורך הדרך המיוחדת והיפה של חצי אוטאגו אל מפרץ טאיארואה. נגיע לביקור במרכז הטבע של האלבטרוס המלכותי. נחווה את הטבע בהתגלמותו בליווי מדריך מטעם השמורה. נראה סרט במרכז המבקרים ונגיע לנקודות תצפית ממצוקים בשמורה הנושקים לים ומאפשרים תצפיות מרשימות על עוף מיוחד זה. נצא את השמורה אל העיר דונדין ממנה יצאנו הבוקר ונערוך סיור של שעה וחצי בעיר שיכלול נסיעה מסביב לאוקטגון (המתומן)– בו נמצא פסלו של רובי בארנס שהוקם ב 1877 להדר את המשורר הלאומי הסקוטי. נמשיך בנסיעה בסובב העיר בדרך הממחישה את יופיה של העיר אל אוניברסיטת אוטאגו שהוקמה ב 1869. נעצור ברחוב באלדווין התלול ביותר בעולם. בסיום הסיור נשים פעמנו נצא לנסיעה על קו החוף צפונה ונעצור במואראקי, להליכה קצרה לאורך החוף כדי לראות את הסלעים של מואראקי - תופעת טבע מסקרנת שנוצרה על קרקעית הים לפני כ- 60 מיליון שנה. לאחר מכן נמשיך דרך עיירת החוף של אומארו, המפורסמת בבנייני האבן הלבנים שלה. לאחר יום טיול ארוך לקראת השעה 17:30 נגיע לאומאראמה למלון לארוחת ערב ולינה. שימו לב, לאחר שנים מספר בהם ביקרנו בשמורת הפינגווין צהוב העין החלטנו בהמלצת מטיילינו להסיר ביקור זה שבו הסיכוי לראות פינגווינים הינו נמוך ומסתכם במרבית הפעמים באכזבה ובצפייה של פינגווינים בתוך כלוב גידול – החלטנו להוסיף את מרכז האלבטרוס כיוון שחיי הטבע בו אכן מרשימים.

טיול מאורגן לניו זילנד

יום 20 - אומארמה – הר קוק – כרייסטצ'רץ'

יום טבע מרתק ובלתי נשכח יום 06:30 ארוחת בוקר בופה. בסביבות השעה 08:00 ניסע לכוון הפארק בעל הנוף האלפיני – הר קוק, אחד מהיפים ביותר ברחבי ניו זילנד. יותר משליש משטחו של הפארק נמצא תחת מעטה קבע של קרח ושלג והוכרז על ידי ארגון אונסק"ו בשנת 1990 כעל אתר מורשת עולמית. לאחר הביקור בפארק שילווה בהליכות קצרות בטבע המרשים נמשיך בנסיעתנו צפונה ונעבור באגמי הטורקיז והתכלת טקפו ופוקאקי מראות שאין שני להם. בדרכנו נחצה את העיירות פיירליי, ג'רלדין ואשבורטון ונחצה את הגשר הארוך ביותר בניו זילנד על נהר ראקייה. לקראת השעה 18:00 ובכפוף לזמן הגעתנו לכרייסטצ'רץ' נערוך סיור בעיר השנייה בגודלה בניו זילנד המהווה את השער לאי הדרומי העברה למלון. כרייסטצ'רץ': בירת מחוז קנטרברי שבניו זילנד. זוהי העיר הגדולה ביותר באי הדרומי והעיר השנייה בגודלה בניו זילנד . היא נמצאת על חופו המזרחי של האי הדרומי, מצפון לחצי האי בנקס, ודרומית למפרץ פגסוס. העיר נקראת על שם מכללת קרייסט צ'רץ', המכללה הגדולה ביותר באוניברסיטת אוקספורד. במרכז העיר ממוקמת קתדרלת כרייסטצ'רץ'. העיר בנויה כולה במישור, מטרים ספורים מעל פני האוקיינוס השקט. העיר נהרסה ברעידת האדמה האחרונה והפכה ל"עיר רפאים" מרכז העיר נהרס ומשופץ והמקומיים טוענים שייקח שנים עד שהעיר תחזיר "עטרה ליושנה". מניסיון של קבוצות קודמות וביקור שלנו במקום החלטנו שהביקור בעיר הינו בגדר של זמן טיול לא איכותי ולכן הביקור בעיר יהיה לפי הזמן בערב שיישאר, אנו חושבים שעדיף לראות מקומות מעניינים יותר.

טיול מאורגן לניו זילנד

יום 21 – כרייסטצ'רץ' – סידני – הונג קונג

 06:35 המראה בטיסת קוואנטס לסידני לאחר נסיעה לשדה התעופה. הגעה משוערת (לא סופי) בסביבות השעה 08:05. בסידני נחליף מטוס לטיסה ישירה להונג קונג או בנגקוק. הגעה לקראת הערב או הלילה לערך. לינה במלון באזור שדה התעופה. הלינה בבית המלון כלולה במחיר הטיול. (באם הטיסה תתבצע דרך בנגקוק, פרטי הטיסות יהיו בהתאם לזמנים של טיסות אל-על. לינה במלון בבנגקוק כלולה במחיר הטיול).

יום 22 – הונג קונג – תל אביב

 יום זה יוקדש לזמן חופשי לקניות ומנוחה. לקראת אחר הצהריים נצא בטיסת אל על הממריאה בשעה 16:15 ונוחתת בתל אביב מאוחר בלילה של אותו היום בשעה 22:15. (באם הטיסה תתבצע דרך בנגקוק, פרטי הטיסות יהיו בהתאם לזמנים של טיסות אל-על).

 
 • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ובשעות הביקור בכל אתר על פי הרשום בתוכנית למעלה ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.היות והזמנות הטיסות בניו זילנד ובאוסטרליה וביניהן מתבצעות פעמים רבות על בסיס הרשמת אמת (על פי שמות),ישנה אפשרות שנאלץ לפצל את הקבוצה בין שתי טיסות ו/או גם להיות נאלצים לטוס בטיסות פחות נוחות שהן בלילה. פגסוס תעשה כל שביכולתה על מנת לא לפצל את הקבוצה ושהטיסות לא תהיינה בלילה. אין בכך התחייבות מראש שאכן המצב של הטיסות יהיה כפי שתוכנן . במידה והטיסות תפצלנה הקבוצה ננסה לשמור על הפרש זמן מינימלי בין שתי הטיסות המפוצלות, ובמידה והטיסות תהיינה בלילה נתאים התוכנית לתנאים אלה.
 • כמו כן ייתכן וחלק מטיסות הפנים לא תהיינה ישירות אלא דרך עיר אחרת ועם החלפת מטוסלכל מי שיבקש לחרוג מהקבוצה ולחזור עצמאית שלא עם הקבוצה נבצע הזמנת טיסות לכל מקרה ומקרה לגופו על בסיס מצאי טיסות זמין הניתן לאישור ספציפית לכל מטייל/ת דרך הונג קונג או דרך בנגקוק על פי זמינות הטיסות ליום החזרה כאשר בהונג קונג או בבנגקוק במידה ותהיה המתנה בין הטיסות פגסוס כוללת לינה בבית מלון זאת במחיר הטיול. כל בקשה לשירות שכזה תטופל באופן אינדיוידואלי.

*** היות והזמנות הטיסות בניו זילנד ובאוסטרליה וביניהן מתבצעות פעמים רבות על בסיס הרשמת אמת (על פי שמות),ישנה אפשרות שנאלץ לפצל את הקבוצה בין שתי טיסות ו/או גם להיות נאלצים לטוס בטיסות פחות נוחות שהן בלילה. פגסוס תעשה כל שביכולתה על מנת לא לפצל את הקבוצה ושהטיסות לא תהיינה בלילה. אין בכך התחייבות מראש שאכן המצב של הטיסות יהיה כפי שתוכנן . במידה והטיסות תפצלנה הקבוצה ננסה לשמור על הפרש זמן מינימלי בין שתי הטיסות המפוצלות, ובמידה והטיסות תהיינה בלילה נתאים התוכנית לתנאים אלה.

****כמו כן ייתכן וחלק מטיסות  הפנים לא תהיינה ישירות אלא דרך עיר אחרת ועם החלפת מטוס

***** לכל מי שיבקש לחרוג מהקבוצה ולחזור עצמאית שלא עם הקבוצה נבצע הזמנת טיסות לכל מקרה ומקרה לגופו על בסיס מצאי טיסות זמין הניתן לאישור ספציפית לכל מטייל/ת דרך הונג קונג או דרך בנגקוק על פי זמינות הטיסות ליום החזרה כאשר בהונג קונג או בבנגקוק במידה ותהיה המתנה בין הטיסות פגסוס לא כוללת זאת במחיר הטיול וכל בקשה לשירות שכזה תטופל באופן אינדיוידואלי  !!!!!!!!!

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form