מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לסין

  • סין בייג'ינג נאנג'ינג-יאנגג'יאו דז'נגיאנג-שנגחאי
   משך הטיול:
   9 לילות – 12/11 ימים

   כולל קניון לונגצ'ינג = גווילין קטנה (BCS)

   כולל קניון לונגצ'ינג = גווילין קטנה ו עיירת המים Zhujiajiao טיול מקיף הכולל: תכנית מלאה מהבוקר עד הערב, מתוך 9 ערבים בטיול ב 4 מהם כללנו פעילות הטיול ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון (כולן למעט אחת הן ארוחות בערב) וארוחה נוספת = סה"כ 10

  • סין מקיף עם החבלים גאנסו (טיבט הקטנה) יונאן,סצ'ואן וגוואנשי
   משך הטיול:
   18-19 ימים 16 לילות

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, 10 פעילות בערבים ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. (BZS)

   טיול זה מיועד למטיילים המעוניינים להעמיק את היכרותם עם סין ורוצים לטייל גם מחוץ למסלולים הקלאסיים של סין. בטיול זה נבקר בחבלים: גאנסו, שאאנשי, (שיאן, עם אתר חיילי הטרה קוטה המפורסם), יונאן, סצ'ואן והאוטונומיה גואנשי (גווילין). נבקר גם במגה ערים בייג'ינג ושנגחאי. מתוך 16 ערבים בטיול ב 10 מהם כללנו פעילות, כולל: חצי פנסיון (מרביתן ארוחות ערב) וארוחת צהריים נוספת = סה"כ 17 לכל מטייל/ת ינתנו אוזניות שמע אישיות במהלך ימי הטיול.

  • סין כולל חבל סצ'ואן הונג קונג ומקאו
   משך הטיול:
   14 לילות - 16 ימים

   7 ערבי פעילות מתוך 13 ערבים בטיול עפ"י תוכנית הטיול. (BSH)

   סין כולל חבל סצ'ואן הונג קונג ומקאו 14 לילות - 16 ימים – אל על וגם טורקיש איירליינס טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב בסין* 7 ערבי פעילות מתוך 13 ערבים בטיול עפ"י תוכנית הטיול. כולל:חצי פנסיון+ארוחת צהריים נוספת בסין (12 סה"כ)

  • סין עם 4 החבלים סצ'ואן,יונאן, גואייז'ו וגוואנשי
   משך הטיול:
   23-22 ימים 20 לילות

   הטיול המקיף עם ארץ השנגרילה (BGS)

   מתוך 20 ערבים בטיול ב 12 מהם כללנו פעילות, ללא הוצאות אופציונאליות לפי תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון (מרביתן ארוחות ערב) ועוד 3 ארוחות צהריים נוספות = סה"כ 23 לכל מטייל/ת ינתנו אוזניות שמע אישיות במהלך ימי הטיול.

  • סין מקיף כולל החבלים שאנשי, חונאן, גואייז'ו יונאן
   משך הטיול:
   18-19 ימים 16 לילות

   5 פעילות בערבים ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול.(BKS)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, 5 פעילות בערבים ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון (מרביתן ארוחות ערב) וארוחת צהריים נוספת = סה"כ 17

  • סין והונג קונג כולל בייג'ין,טונגלי סוג'ו,שנגחאי,שיאן גווילין ומקאו
   משך הטיול:
   15 ימים 13 לילות

   כולל:חצי פנסיון + ארוחת צהריים נוספת בסין - טיסות באל על (BSHR )

   טיול מאורגן לסין הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב בסין * טיסות באל על 8 פעילות בערבים מתוך 13 ערבים בטיול עפ"י תוכנית הטיול כולל:חצי פנסיון + ארוחת צהריים נוספת בסין וארוחות בוקר בלבד במקאו והונג קונג * למעט במקאו והונג-קונג

  • דרך המשי- קירגיזסטן ומערב סין - במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   15 ימים 13 לילות

   לאלו מאיתנו שרוצים לטייל בקבוצות קטנות, לראות, לחוש ולהבין יותר. להרחיק לאזורים פחות מתויירים(BTL)

   דרך המשי, איננה דרך אחת בה שביל מסומן, כי אם מארג דרכים שונות שהובילו מסין ועד לרומא. ציר המסחר העתיק שימש לא רק למסחר ובטח לא רק למשי כי אם ציר בו נעו אנשים לאורך כל ההיסטוריה ועמם נדדו פילוסופיות, דתות ורעיונות. להרחיק לאזורים פחות מתויירים המאפשרים מגע בלתי אמצעי עם התושבים המקומיים תוך שימוש באמצעי תחבורה מגוונים, גם אם הדבר כרוך לעיתים ברמת שירות נמוכה יחסית אך אותנטית...

  • סין כולל חבל גווילין, הונג קונג ומקאו
   משך הטיול:
   13 ימים 11 לילות

   טיול מאורגן לסין הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב בסין (BGH)

   טיול מאורגן לסין הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב בסין * 8 ערבי פעילות מתוך 11 ערבים בטיול עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון בסין וארוחת בוקר בלבד במקאו והונג קונג. בטיסות אל על

  • פסטיבל הקרח בחרבין- צפון סין - במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   8 לילות 10 ימים

   טיול מאורגן לסין עם פגסוס בראש אחר

   טיול מאורגן לסין הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב. כולל: חצי פנסיון, פסטיבל הקרח של חרבין נערך בחורף הקר בו הטמפרטורות צונחות אל מתחת לאפס בעיר סינית צפונית זאת. הפסטיבל נוסד בשנת 1985 והפך למוקד משיכה עולמי ולאחת מהאטרקציות הרשמיות של ממשלת סין.


טיול מאורגן לסין עם פגסוס יבטיח לכם מגוון רחב של חוויות חדשות

מדינות המזרח הרחוק נתפסו מאז ומתמיד כאקזוטיות וכמרתקות בעולם. הסיבה לכך נעוצה, בין היתר, בהבדלים האדירים בין תרבות העולם המערבי לתרבויות המזרח, הבדלים שחושפים בפני התייר המערבי עולם חדש לגמרי שמעולם לא פגש קודם לכן. דרך נפלאה לחוות את העושר הרב, הסגנון הייחודי והעוצמה של המזרח הרחוק היא יציאה להרפתקה ויצאת דופן: טיול מאורגן לסין של חברת פגסוס.

סין היא המדינה הרביעית בגודלה בעולם, בה חיים כיום מעל 1.3 מיליארד איש, ביותר מ-30 מחוזות שונים. כלכלת סין שנייה רק לארה"ב, מה שהופך אותה כבר היום למעצמת-על, עניין שרק ילך ויתעצם בשנים הבאות.

טיול מאורגן לסין עם פגסוס מתאריך 02.10.12

ומה משמעות כל זה מבחינתו של התייר המבקר בסין? שהוא עומד לחוות בטיול לסין את אחת מהחוויות המגוונות והמדהימות ביותר שיעבור בחייו. סין היא מקבץ בלתי נגמר של תרבויות, מנהגים, אנשים, סגנונות חיים, מאכלים, נופים, אטרקציות וסגנונות בנייה שלעיתים נדמה כי המכנה המשותף שלהם הוא רק גבולות הרפובליקה.

בהתאם לכך, לא ניתן להכיר את סין כולה בטיול בודד. את סין מגלים לאט לאט, אזור אחר אזור, שכבה אחר שכבה.

תרבות סין נשתמרה והתפתחה כתרבות ייחודית וזאת בשל מדיניות בידול מרתקת של שושלות הקיסרים, השפעות המערב איחרו לבוא ועדיין ההשפעות הניכרות של המערב על מרבית מדינות העולם בוששו לבוא לסין והמשטר הנוכחי מצליח לא רק להחזיק עם כל כך גדול בסדר מופתי כבר עשרות בשנים אלא גם לייצר השפעה עולמית מרחיקת לכת ולהפוך את סין למעצמת על.

חברת פגסוס מפעילה כבר שנים טיולים מאורגנים לסין. כיום, היא מציעה לתייר הישראלי שבע תכניות טיול שונות ברחבי סין, אשר כל אחת מהן תחשוף אותו לצד אחר של המדינה העצומה והמגוונת הזו. הטיולים המאורגנים לסין נמשכים לכל הפחות תשעה ימים, כאשר הארוכים מכולם יימשכו 23 ימים - יותר משלושה שבועות של הרפתקה ייחודית בכמה מהמקומות המרתקים ביותר בסין.

כל טיול מאורגן לסין הוא מלאכת מחשבת אשר מטרתה לחשוף בפני המטייל רובד מסוים, פיסה אחת מתוך הפסיפס העצום המרכיב את המדינה המרתקת הזו.

אנו מטיילים בצרפת בנפרד, בספרד בנפרד, באיטליה בנפרד, ולא מודעים לעובדה שסין כמדינה מכילה בגודלה כמעט כגודלה של אירופה כולה! טיול בסין חייב להיות טיול מעמיק. טיול אשר ייצר לכם ,המטיילים, חוויה אדירה של עולם אחר לחלוטין, טיול אחד ועוד טיול - ואתם בדרך לחוות את סין כולה.

אילו טיולים מאורגנים לסין מציעה פגסוס?

 • טיול בחבלי הארץ סצ'ואן, יונאן וגואז'ו, יחד עם ארץ השנגרילה: זהו טיול אשר משלב בין החדש לישן וחושף את המטייל להתפתחות המואצת של סין החדשה, לצד מקומות שבהם יד הזמן טרם נגעה.

 • חבל גאנסו עם שיאחא (טיבט הקטנה), סצ'ואן ויונאן: נחשב לטיול הדגל של פגסוס בסין, שמקיף חלקים נרחבים בה. זהו טיול מאורגן לסין בו נחשפים המטיילים לחלק נרחב מהחוויות שמציעה להם סין, כולל יונאן כמחוז מרתק הן גאוגרפית והן תרבותית שמושפע בשל קירבתו לרכס ההימלאיה ובפאתיי טיבט, הטיול כולל גם את מחוז סצ'ואן שהינו אחד המחוזות התופסים חלק יותר ויותר נכבד בכובד משקלו על כלכלת
  סין, הנופים בו הינם מדהימים, ועוד אתרים מרתקים כחבל גואנקשו, או מחוז/עיר שנגחאי ועריי המים הסובבות אותו ועוד...

 • חבל סצ'ואן, הונג קונג, ומקאו: ביקור במחוז סיני אותנטי ששמר על זהותו במשך מאות שנים וכמו שהוזכר מעלה תופס חלק נכבד יותר ויותר בהשפעותיו על כלכלת סין והתרבות, דוביי הפנדה יחייכו אלינו במחוז זה ונשאיר זאת לדימיונינו, לצד היכרות עם שניים מהמחוזות ה'מערביים' ביותר בסין, שנשלטו בעבר על ידי אימפריות קולוניאליסטיות, מחוזות ששמם מוכר למרביתנו, הונג קונג שנשלטה על 1997 ע"י בריטניה, ומקאו שהיתה אזור סחר קולוניאלי פורטוגזי. זהו שילוב שמבטא בצורה נפלאה את קסמה המיוחד של סין.

 • בייג'ין, נאנג'ינג, יאנגדז'ו, דז'נגיאנג ושנחאי: הכיף שבטיול בסין הוא באפשרות לראות בכל פעם משהו חדש, אפילו אם נדמה לך שכבר ראית אותו בעבר. הטיול הזה עובר בכמה נקודות בהן עוברים גם הטיולים האחרים, אך הוא שונה לגמרי מהם ומציע ביקור בכמה אתרים שכולם גאווה סינית אמיתית.

 • הונג קונג ומקאו: טיול מאורגן לסין שמתאים למי שרוצה לחזות בהתקדמות האדירה של המדינה הזו ובהיווצרות המוטיבים המקרבים אותה אל העולם המערבי כפי שאנחנו מכירים אותו. טיול זה נמשך 15 ימים, אך ישנה אפשרות לגרסה קצרה יותר, של תשעה ימים.

 • גווילין, הונג קונג ומקאו: טיול אשר מאפשר למטיילים ליהנות גם מהערים בייג'ין ושנחאי, גם לשוט על נהר הלי המרשים, גם להשתתף במסיבות ולבקר בשווקים אותנטיים וגם לחוות את הונג קונג ומקאו התוססות.

מספר דברים שחשוב לזכור לפני כל טיול מאורגן לסין:

 • המטבע בסין הוא יואן.

 • עיר הבירה של סין היא בייג'ינג.

 • עישון בסין: חוק האוסר על עישון במקומות ציבוריים אינו מגובה באכיפה. כמו כן, ישנן הרבה מאוד פינות עישון באותם אזורים שהעישון בהם אסור.

 • שופינג בסין: מומלץ לעשות שופינג בסין ובזול.

 • עונות המעבר הן המומלצות ביותר לטיול מאורגן לסין: בין אפריל למאי ובין ספטמבר לנובמבר. עם זאת, חשוב לזכור שמדובר במדינה עצומה עם הבדלים גדולים בין מקום אחד למשנהו.

 • ברוב המסעדות ומקומות הבילוי בערים הגדולות בסין אסור לעשן - אם כי הוראה זו לא נאכפת בצורה קפדנית.

 • בדרך כלל, לא נהוג לתת טיפ למלצרים ולנהגי מוניות בסין.

 • הסינים, ברובם, אינם דוברי אנגלית שוטפת, אך תמיד ניתן למצוא בסביבה מישהו שמבין את השפה בצורה בסיסית.

 • צריך לבוא עם פתיחות מחשבתית לטיול מסוג זה, מדובר בתרבות שונה לחלוטין, והפתיחות תעזור לנו המטיילים ליהנות אף יותר.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form