מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לתאילנד

  • טיול לתאילנד מקיף וגדוש - פרימיום
   משך הטיול:
   13 לילות – 15 ימים

   עם פאי, קנצ'נבורי, אמפאווה, שמורת ארוואן משולש הזהב, פאטאיה, ופוקט (BCPP)

   בטיסות אל על – אוזבקיסטאן איירליינס טיול מקיף בתאילנד הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב ופעילות בערבים עפ"י תוכנית הטיול. כולל: ארוחת בוקר ועוד 16 ארוחות נוספות ומסז' תאילנדי מסורתי

  • טיול לתאילנד בטיול מקיף - רגולר
   משך הטיול:
   17-16 ימים 14 לילות

   עם קנצ'נבורי, אמפאוואה, שמורת ארוואן, משולש הזהב, פאטאייה ופוקט (BXBR)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית גדושה ומלאה ופעילות בערבים עפ"י תוכנית הטיול. כולל: 14 ארוחות ערב / צהריים נוספות ומסז' תאילנדי מסורתי


טיול מאורגן לתאילנד - ארץ החיוכים

שמה של תאילנד פירושו "מדינת החופש" בעבר שם המדינה היה סיאם . לאורך כל 800 שנות קיומה מאז 1238 לספירת הנוצרים . בירת תאילנד הראשונה היתה סוקותאי. כיום בירת המדינה הינה בנגקוק (קרונג טפ בשפת המקום).   

בתאילנד חיים כיום 60 מיליון תושבים בערך. צורת השלטון מונרכיה דמוקרטית ובראש עומד המלך בהומיבול אדוליאדיי, התשיעי לשושלת צ'קרי . שטחה של תאילנד 514000 קמ"ר (פי 23 מישראל )

הדת בתיאלנד

הדת הלאומית בתאילנד הינה הבודהיזם הטרהוואדי (Theravada Buddhism) 90% מכלל האוכלוסייה משתייכת אליו. שאר האוכלוסייה - מוסלמים, נוצרים, הינדואיסטים אשר נהנים מחופש דתי מוחלט. התאים הם המיעוט הגדול ביותר. האחרים הם: בני שבט המון, בורמזים,  הקמר, הלאו, המלאזים, ההודים ובעיקר הסיניים (כ-12% מהאוכלסיה).

בכניסה למקדשים יש לחלוץ נעליים, לכבד את כל התמונות והפסלים של הבודהה להרכין ראש או ללכת מסביב . התאילנדים מברכים לשלום באמצעות תנועת הצמדה שתי כפות הידיים זו לזו (Wai). נקודה מסורתית חשובה - בעת ישיבה על הרצפה אין לכוון את כפות הרגליים אל המארח שכן כף הרגל הינו האיבר הפחות חשוב בגוף האדם. תאילנד הינה המדינה היחידה בדרום מזרח שמעולם לא נשלטה על ידי אומות אחרות. גם בתקופת מלחמת העולם השניה היא כרתה ברית ע"י עם יפן על מנת לא היות נשלטים ע"י שלטון זר.

מקורות מים והשווקים המרהיבים

בתאילנד ישנה אמרה "אתה לא הולך לשוק, אלא השוק בא אליך" ואמנם השווקים בתאילנד מהווים חלק חשוב בביקור שם. כמובן השוק הצף המפורסם כמו גם שווקים של פרחים,פירות וירקות, בגדים ועוד ועוד'.

מקורות המים הזורמים לאורך המדינה מהווים עורק חיים חיוני לאוכלוסיה התאית שברובה חקלאית. שדות אורז אינסופיים כמו גם חלקות גידול אננס, בננות טפיוקה ובשנים האחרונות אפילו ..קפה משובח. המים הם גם הים הגדול העוטף ממזרח וממערב את חלקיה הדרומיים של תאילנד ומעניקים לכל המבקרים את חווית הים, החופש, חופי הים ולצדם עצי קוקוס מרהיבים. אווירת החופש המפורסמת של טיול לתאילנד בעשרות ואף מאות איים מגדלים שונים ברחבי דרומה של תאילנד.

צפון תיאלנד

בחלקיה הצפוניים תאילנד היא יותר הררית ומכילה אטרקציות רבות כמו "משולש הזהב" המפורסם, אזור מה הונג סון ובליבו העיירה הציורית פאי כמו גם ערים גדולות כמו צ'אנג מאי וצ'אנג ראי.

בטיול מאורגן לתאילנד של פגסוס תיחשפו לכל האטרקציות הללו ולחוויות רבות אחרות.

טיול מאורגן לתיאלנד

מספר דברים חשובים לפני שיוצאים לטיול מאורגן בתאילנד:

 • המטבע בתאילנד הוא באט תאילנדי

 • עיר הבירה היא בנגקוק.

 • שפות הרשמית בתאילנד היא: תאית אך מבינים גם אנגלית.

 • טיפ בתאילנד: נהוג להשאיר טיפ של 10% במסעדות וטיפ נמוך יותר למופעי התיירות.

 • שקעי חשמל בתאילנד: רוב שקעי החשמל בתאילנד הם מסוג שני פינים שטוחים או עגולים.

 • עישון בתאילנד: העישון בתאילנד אסור במקומות ציבוריים כמו בארץ.

 • תאילנד בכלל ובנגקוק בפרט עשירה במרכזי קניות ובשווקים ייחודים שאסור לפספס. גם בגלל המבחר וגם בגלל המחירים הזולים במיוחד.

לקוחות פגסוס מצלמים בזמן טיול מאורגן בתאילנד

  Thank you! Your submission has been received!

  Oops! Something went wrong while submitting the form