מספר טלפון
03-6374000

אודות החברה

חברות וחברים, מטיילות ומטיילים יקרים,

מטיילות ומטיילים יקרים,

במרץ 2020 המציאות השתנתה בין רגע, בלי התראה ואפשרות להיערך או לצפות את הבאות. לאורך תקופת הסגר הראשון ועד סיומו, עיקר יהבנו היה להתמקד בהחזרת הכספים לכלל המטיילים שהיו רשומים לטיולי האביב וכמובן תחת מעטה של חוסר הוודאות המוחלט, נאלצנו לקבל החלטות ללא כל היגיון מנחה.
העובדים המסורים, הגרעין הפגסוסי האיתן, התמסר כל כולו למאסת ההחזרים וההתמודדות הכמעט בלתי אפשרית מול לקוחות מבוהלים וחרדים, כועסים על כי נקלעו למצב מסוג זה. עשינו כל שביכולתינו כדי להכיל את המצב והמטיילים.
למעלה מ 95% מהמטיילים קיבלו את כספם בחזרה ומול פחות מ 5% המשכנו את ההתנהלות בנסיון למזער נזקים. כאן המקום לומר לכם, אלו שניזוקו מהמצב, אנו מצטערים ומקווים כי תדעו שבמקרים הבודדים שלכם, שהינם עבורכם עולם ומלואו, היו באמת בזמן התפר בעת מציאות מאתגרת עסקית מאין כמוה.
כדי להשאר בכושר ובקשר - איתכם, יצרנו קו הרצאות יומיות חינמיות, במשך 9 חודשים, אשר כללו למעלה מ 200 הרצאות שהגשנו לכם מעל גלי הפייסבוק ע"י מדריכינו הפגסוסים עתירי הידע. הרצאות שהועברו בפייסבוק ולאחר מכן הועלו לעמוד היוטיוב שלנו.

וכל הצופה בהן רק מחכים. שירות זה נוצר עבורכם ולהנאתכם בתקופה בה הגירויים מחוץ לבית כמעט ונעלמו מחיינו ולכן בגישתנו דגלנו לאפשר לכם להמשיך ולקוות דרך הידע הרב האצור אצל מדריכנו לשוב לימים אותם אנו מכירים ואליהם רצינו לשוב, אשר לאט לאט חוזרים כעת, שנה וחצי מאוחר יותר.

בנינו סדרת טיולים ארץ ישראליים – טיולים ששכחנו שאפשר לעשותם בעצם בארצנו, למספר ימים, ממש כמו בחו"ל. אלמנט שונה ממה שאנו רגילים אליו, כך שכמטיילים אתם יכולים לרכוש חוויות, גירויים וידע גם בטיול רב תוכן בארץ ולא רק נופש ולא רק ליום אחד, אלא טיול מתמשך בחברת מטיילים נוספים אותם אתם מכירים תוך כדי.

כעת, לקראת סוף 2021 ולקראת 2022 שבתקווה ושנה זו תהיה שנת הסתגלות של העולם ל"חיים לצד הקורונה", משפט שגור בפי כל חי, הפגסוסים שהיו כאן כל הזמן, עדיין כאן כדי להגשים לכם חלום, חלום אותו אנו חיים יום יום בשבילכם. חלום המשלב מסע לעולם, טיול למחוזות רחוקים, חדשים או מתחדשים, לגירויים עם תרבויות, ידע מסורת, סיפורי עמים, הרפתקאות אישיות, מראות והיכרות עם הגלובוס תחת רגלינו והמחשבות לכמיהה בהרמת המבט מעל לראשינו.

הכל ועוד בטיולים הפגסוסיים כי זו מהותינו כארגון המייחל שואף ופועל שכל אלו יונגשו לכם.

שלכם,

איתמר ניר, מנכ"ל (משותף) פגסוס
ראובן ניר, מנכ"ל (משותף) פגסוס

 

@כל הזכויות שמורות לפגסוס תיירות ונסיעות בע"מ

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form