מספר טלפון
03-6374000

אודות החברה

חברות וחברים, מטיילות ומטיילים יקרים,

חברת פגסוס הוקמה ב01.01.1996, כבר למעלה מ 27 שנים, החברה נוסדה יש מאין בעשר אצבעות ונמצאת כעת בשלהי העשור השלישי בו היא ממשיכה ומובילה ונחשבת כאחת החברות המתוות את הדרך בעולם הטיולים. לחברה 'אני מאמין' יצוק ואיתן והוא אינו משמש כמלל "על הנייר" אלא מהווה, הלכה למעשה, פעולות יומיומיות אשר כל אחד מהפגסוסים נושם ומיישם ערכים מקצועיים אלו, וכל אלו אמורים לשרת מטרה רחבה אשר במרכזה נמצא הלקוח, את ואתה, אתם לקוחותינו, מטיילינו, שותפנו לדרך ענפה ומעניינת, דרך של היכרויות עם העולם, עם אנשים, עם עצמנו.

החל מפברואר 2020 ובארבע השנים לאחריה החברה כחברת תיירות, עברה ועוברת (עדיין בעת הכתיבה) טלטלה שלא הייתה כדוגמתה ואשר לאורך שנתיים חרצה גורלות בענף שלנו (עד פברואר 2022) זאת בשל משבר הקורונה הגלובלי שגרם להשתקת כל בסיס המסחר עליו הושתתה. ולמרות זאת, כחלק מהערכים שמובילה החברה ובהסתכלות לאחור באופן שגם היה ייחודי ומיוחד לשוק לא רק המקומי אלא גם הבינ״ל, החברה לא רק שלא סגרה שעריה והמשיכה לפעול, ולא רק אלא, גם יזמה וניסתה שוב כדרכה לייצר יש מאין בנסיבות כמעט בלתי אפשריות, מספר סיבות לכך אך 2 מהן אוכל גם לפרט:

הסיבה הראשונה, היא אתם הלקוחות והדאגה שלנו בכל מחיר לשמר את האמון וגם אם נדרש להקריב וכך עשינו.
סיבה נוספת ולא פחות חשובה, היא שימור הדרך, דרך העובדים הפגסוסים, שהינה בראיה לטווח ארוך וכך אנו רואים את מחויבותו של הארגון מול הלקוחות, העובדים והספקים.

בשנתיים הקרובות אנחנו מתעתדים להמשיך ולהוביל את עולם הטיולים הקבוצתיים, כך שקבוצה כמושג יש לה חוקים משלה:
אחד הביטויים שמגדירים טיול מוצלח וכחלק מהשפה הרווחת, השגור ביותר, הוא המדריך. המטיילים הפגסוסים החוזרים הרבים כבר מכירים בכך שלמדריך הפגסוסי יש ערכים, ציביון, ושותפות לדרכו של האירגון. כל אלו מגדירים סטנדרט של מדריך שאינו נאמן רק לעצמו, אלא נאמן לדרך ענפה ורחבה ולחזון רחב שכולו מוקדש ללקוח הלא הוא המטייל . המטייל הפגסוסי אינו עומד בגפו, יש מאחוריו מערכת ענפה ורחבה אשר כולה מנווטת למטרה המיוחדת והיא להגשים חלום למטיילינו, להפכם למטיילים פגסוסים לכל דבר כאשר המדריך הוא השגריר של חזון זה, חזון של עשרות רבות של אנשים מאחורי הקלעים שכולם פוסעים בדרך משותפת.
ומהו מטייל פגסוסי? בוודאי תשאלו...

בטיולים שלנו המטייל ייהנה בוודאות מעושר תכני אשר הינו חלק מהסטנדרט בו אנו מאמינים ואותו אנחנו מתחזקים לאורך שנים רבות ובוודאי ששואפים ודואגים כל הזמן להעלותו בעוד רמה. אותו סטנדרט לו כולנו מחוייבים, הוא אשר מבטיח שבכל מקרה ולא משנה עם איזה מדריך תבחרו לצאת, הוא יעמוד בו, יכיר וינגיש לכם את היעד ויחבר אתכם למקום דרך הידע ובלמידה מתמדת. המדריך הפגסוסי יחבר אתכם לקבוצה ואת הקבוצה יוביל בדרך מיוחדת, יידע לפתור כל אתגר ולהציגו באופן החיובי ביותר ובוודאי לא פחות מכך, יידע לשייך את ההצלחה לא לעצמו אלא לכלל החברה, לעשרות העובדים הרבים אותם הלקוח אינו מכיר ואשר בזכות כל אחד ואחת מהם, הוא (המדריך) יכול להנגיש את אשר אתם חווים במהלך הטיול.

נדבכים נוספים אשר הארגון משריש הינם: מכלול היעדים הרחב והמגוון הכולל 'מטריה' רחבה בעולם אשר כל שנה נבנית, משתפרת ומתרחבת והיא מאפשרת לכם המטיילים לצאת ולטייל, לכל יעד, כאשר אתם תדעו מה תקבלו בביטחון ובשקיפות מלאה ומראש, דבר אשר לנו, הפגסוסים, מאוד מהותי והוא האמון שאנו רוקמים בין הארגון ובין מטייליו.

אותו אמון במרבית המיקרים מתחזק ולעיתים פחות ולכך אנו שואפים כל הזמן להיות בשליטה ולבנות את המערכות בתוך הארגון פנימה כדי שאתם כמטיילנו תחושו בחזרה באמון זה, מעבר למערכת השירות קיימת מערכת פניות הציבור המשמשת כמערכת בוחן להנהלת החברה ולכלל המחלקות, מחלקה זו בשיח רציף עם לקוחות שהביעו אי שביעות רצון מנדבח כלשהו ובוודאי דעתם חשובה מאוד לאירגון ונלמדת כחלק מדפוסי 'אירגון לומד'.

בנוסף, החברה מטפחת בשנים האחרונות את נושא השירות והאופרציה כאשר השירות בעולם האינטרנט והדיגיטל הופך לרובוטי ולקניינו של המחשב, תמיד נשאיר את הקשר האנושי מולכם. מצד אחד נטפח את הדיגיטציה כדי להקטין את העיסוק הטכני מול נציגינו ומאידך, נישאר תמיד לרשותכם ונבחן כל הזמן את הצרכים דרך שיח משותף – למרות הצעדים בהם העולם מתקדם לתוך מיחשוב ודיגיטציה, אנו נמשיך לשמר את מחלקות השירות באירגון לטובת השיח מול המטייל ובמקביל נאפשר למטייל לבצע פעולות פשוטות דרך המחשב ונלווה אותו כדי לאפשר מעברים חלקים בין העולמות.

בשנה הקרובה נרחיב את קו מוצרים הקיים ליעדים נוספים בעולם (נחזור לאתיופיה בטימקאט, לקולומביה בפסטיבל הפרחים, לאוגנדה ולימת ויקטוריה, דרך המשי, לסין האדירה, נפתח קו מוצרים חדש/ ישן בשם "בראש אחר" להרפתקנים ואוהבי החידושים שביניכם, נפתח מחדש את קו מוצרי השייט לקראת שנת 2024 ונדע לתווך זאת לכם כדי שתוכלו גם ליהנות מעולמות אלו, עולמות חדשים ומרגשים שאנו בונים לכם, לא שוקטים על השמרים ותמיד החלוצים לפני המחנה של הטיולים הקבוצתיים.
כל זאת ועוד בטיולים הפגסוסים כי זו מהותינו כארגון המייחל שואף ופועל שכל אלו יונגשו לכם.

שלכם,
איתמר ניר, מנכ"ל (משותף) פגסוס
ראובן ניר, מנכ"ל (משותף) פגסוס

 

@כל הזכויות שמורות לפגסוס תיירות ונסיעות בע"מ

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form