מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן ליפן

  • יפן טיול מקיף - עם הירושימה וקנאזאווה
   משך הטיול:
   11 לילות - 13/14 ימים

   טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט, חצי פנסיון ** (TKK)

   טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט חצי פנסיון** = 10 ארוחות ערב* וארוחת צהריים 1 (חשוב מאד להדגיש שחצי פנסיון שרובו יורכב מארוחות צהריים ערכו הכספי נמוך מזה המורכב מארוחות ערב) **בטיולים בטיסות "טורקיש איירליינס" ארוחת ערב בלילה הראשון אינה כלולה עקב שעת ההגעה. לכל מטייל/ת ינתנו אוזניות שמע אישיות במהלך ימי הטיול.

  • יפן – טיול מקיף עם הירושימה, קורא שיקי, נאושימה והאי קיושו
   משך הטיול:
   17-16 ימים 15 לילות ( למעט בטיסות אלעל 14 לילות ו - 15 ימים)

   חצי פנסיון (מלבד הערב הראשון עקב הגעה מאוחרת) = 13 ארוחות ערב וארוחת צהריים 1 (TKF)

   טיול מקיף עם הירושימה, קורא שיקי, נאושימה והאי קיושו טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט חצי פנסיון (מלבד הערב הראשון אם ההגעה מאוחרת) = 13 ארוחות ערב וארוחת צהריים 1 חשוב מאד להדגיש שחצי פנסיון שרובו יורכב מארוחות צהריים ערכו הכספי נמוך מזה המורכב מארוחות ערב

  • יפן טיול מקיף - עם הירושימה ומיאג'ימה
   משך הטיול:
   8 לילות – 11/10 ימים

   טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט, חצי פנסיון = 8 ארוחות ערב* (TKH)

   טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט, חצי פנסיון = 8 ארוחות ערב* *חשוב מאד להדגיש שחצי פנסיון שרובו יורכב מארוחות צהריים ערכו הכספי נמוך מזה המורכב מארוחות ערב

  • יפן עם סיאול
   משך הטיול:
   15 ימים 13 לילות

   הירושימה קיוטו וסיאול ׁ(SKT)

   טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט חצי פנסיון חשוב מאד להדגיש שחצי פנסיון שרובו יורכב מארוחות ערב ערכו הכספי גבוה מזה המורכב מארוחות צהריים לכל מטייל/ת ינתנו אוזניות שמע אישיות במהלך ימי הטיול

  • יפן טיול מקיף עם הירושימה,אוקאיאמה
   משך הטיול:
   14 לילות - 16 ימים

   חצי פנסיון = 13 ארוחות ערב ו 1 ארוחת צהריים (OHT)

   טיול מקיף עם הירושימה,אוקאיאמה טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט חצי פנסיון = 13 ארוחות ערב ו 1 ארוחת צהריים חשוב מאד להדגיש שחצי פנסיון שרובו יורכב מארוחות צהריים ערכו הכספי נמוך מזה המורכב מארוחות ערב

  • יפן, שונה ומיוחד
   משך הטיול:
   11-12 ימים 9 לילות

   חצי פנסיון = 8 ארוחות ערב* וארוחת צהריים 1 (TTK)

   טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט חצי פנסיון = 8 ארוחות ערב* וארוחת צהריים 1 חשוב מאד להדגיש שחצי פנסיון שרובו יורכב מארוחות צהריים ערכו הכספי נמוך מזה המורכב מארוחות ערב

  • יפן, חדש וגם ישן
   משך הטיול:
   12 ימים 9 לילות

   תאריכי יציאה לאביב "תקופת פריחת הדובדבן" – יפורסמו בחודשים דצמבר-ינואר (TKO)

   טיול יחודי לפגסוס הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט, חצי פנסיון לאורך כל הטיול =8 ארוחות ערב* וארוחת צהריים, חשוב מאד להדגיש שחצי פנסיון שרובו יורכב מארוחות צהריים ערכו הכספי נמוך מזה המורכב מארוחות ערב.


תודה למטייל יוסף ענבי

פגסוס מציעה מגוון רחב של אפשרויות לטיול מאורגן ליפן

יפן הינה חזית הטכנולוגיה על כל החלקים המגוונים שבה מתעשייה כבדה ועד רובוטיקה ביתית מרתקת, יחד עם זאת יפן מחזיקה באתרי מורשת מקומיים ועולמיים לעומקם ורוחבם של נושאים כמו היסטוריה, ארכיטקטורה, אמנויות . כולם חיים בכפיפה אחת עם הקדמה ומהווים שכבות של תוכן ועניין. מגוון רחב של מקומות אירוח לצד צדדים רבים של טעמים של המטבח היפני מהווים את התשתית התיירותית של טיול ליפן.

יפן היא מדינה בטוחה ברמה האישית, רמת הפשיעה ומקרי הרצח הם הנמוכים בעולם.התחבורה  ביפן הינה מן המתקדמות בעולם עם מחויבות לדיוק , ניקיון ונוחות המאפשרת נגישות לכל עיר או אטרקציה. יפן מאד קשובה ומתחשבת בפרט ומגישי השרות בה מבצעים את מלאכתם ברצינות ובריכוז רב. כל זה ביחד עם האירוח היפני המוקפד מציב את יפן במקום שונה וגבוה מאד בתמונת אתרי התיירות בעולם.

טוקיו - הבירה הנוכחית של יפן. מגה אורבנית בכל מאודה. מרשימה בגודלה ובמספר התושבים החיים בה. תחנות הרכבת הגדולות בעולם לצד מוזיאונים מעניינים. בניינים המייצגים את חזית הארכיטקטורה המודרנית לצד מקדשים בודהיסטים ושינטו (מיתולוגית הטבע היפנית). עובדים חנוטים בחליפות מחויטות לצד צעירים הלובשים,תרתי משמע את דמויות גיבורי סיפורי האנימה (אנימציה יפנית).

הניגודים הללו הם החוט המקשר את כל חלקיה של יפן והופכים אותה למדינה כל כך מסעירה ומעניינת. הרוח המנשבת בין כל המרכיבים האנושיים,התרבותיים והחברתיים נוגעת גם בכל החושים שלנו כתיירים (עיצוב,טעם ועוד') היא ההופכת את יפן למרתקת ואטרקטיבית כל כך .

טיול מאורגן ליפן

קיוטו ונארה הן ערים הנמצאות במרכז האי הגדול (הונשו) ומניחות את היסודות לדרכה של יפן הקיסרית המפעמת בעצם עד היום כמדינה שבראשה עומד קיסר מאותה משפחה כחוליה נוספת

מ 125 קיסרים .  שתיהן היו בירות עתיקות. נארה במהלך כמעט 100 שנים וקיוטו במהלכן של 1000 שנים עד סוף המאה ה - 19 כאשר טוקיו הפכה להיות עיר הבירה היפנית החדשה.

הגנים היפנים מפורסמים בכל העולם מאז מאות שנים. הגנים הינם ביטוי מוחשי של האסתטיקה היפנית המבוססת על בסיסי פילוסופיה ומונחים לא מוכרים בעולם המערבי. אמנות הגינון בשילוב של כלי תכנון ותאור סביבתי הופכים את הגנים היפנים למקום של רוגע,שלווה ויופי מיוחדים .

מבני טירות הסמוראים (לוחמים מהמאה ה 12 עד סוף המאה ה 19) הן אטרקציה מיוחדת ביפן, הטירות שימשו בימי הביניים כמובן לצרכי מלחמה אך גם כמרכז לטקסים ולאכסניה של אמנויות כמו גם ביטוי ויזואלי של עוצמת מעמד השליטים הלוחמים . בעת ביקור ביפן ראוי להיכנס לטירה אחת לפחות ואולי לצפות מבחוץ על טירות נוספות.

אוהדי המטבח היפני החדשים נושאים על כפיים את הסושי , הטמפורה ושאר המרכיבים שנכנסו לתפריטי המסעדות בישראל וכלה ביינות אורז ואף ייבוא של מותגי בירה מובחרים מיפן.

חמש אושיות אופנה יצאו מיפן - ימאמוטו , קוואקובו , טאקאדה , מיאקי וואטאנאבה השפיעו מאד על כיווני האופנה במערב וגם בישראל.

אוהבי אמנויות הלחימה צמאים לחזות במפגשי ג'ודו קראטה ואף סומו מסורתי. בחיפה נוסד מוזיאון מצליח לאמנות יפנית. בחולון הקימו גן יפני ואף נבנה מוזיאון לעיצוב בהשראה יפנית. הרשימה קצרה מלהצביע על עוד ועוד מושגים יפנים שנכנסו לישראל.

 

סעו לטיול מאורגן ליפן ותחזרו מלאי חוויות,מראות ורוח חדשה שתזכרו שנים רבות.

הצטרפו לחוויה בטיולים הבאים:

יפן טיול מקיף - עם הירושימה ומיאג'ימה - 12-13 ימים 10 לילות


יפן טיול מקיף - עם הירושימה וקויאסאן בטיול מיוחד - 14 ימים 11 לילות

 

מספר דברים חשובים לפני שיוצאים לטיול מאורגן ליפן

 • מטבע ביפן: ין יפני.

 • השפה המדוברת : השפה המדוברת היא יפנית.

 • מומלץ להגיע ליפן: בעונות האביב: מרץ עד מאי כולל והסתיו: ספטמבר עד סוף נובמבר.

 • טיפ ביפן: לא נהוג להשאיר טיפ ביפן, נותני שירותים מסוימים עשויים אפילו להחשיב זאת כעלבון בגלל פערים תרבותיים.

 • שקעי חשמל ביפן: השקעים ביפן שונים מהתקינה הישראלית ומומלץ להצטייד במתאם.

 • עישון ביפן: בשנים האחרונות נכנסו הגבלות על עישון ביפן במקומות ציבוריים אבל עדיין ניתן לראות בפאבים ובתי קפה שהחוק לא נאכף.

 

 

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form