מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לספרד ופורטוגל

  • טיול מאורגן לספרד - צפון, חבל הבאסקים והפירנאים
   משך הטיול:
   10 לילות – 11 ימי טיול

   כולל: 9 ארוחות ערב + בילוי פלמנקו (OLM)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מבוקר עד ערב למעט בימי הטיסות, ללא הוצאות אופציונאליות במהלך ימי הטיול למעט בערבים עפ"י תוכנית הטיול. כולל: 9 ארוחות ערב + בילוי פלמנקו

  • טיול מאורגן לספרד- צפון מערב, חבל הבאסקים והפירנאים
   משך הטיול:
   14 ימים, 13 לילות

   חצי פנסיון = 12 ארוחות ערב + בילוי פלמנקו (CLM)

   טיול מקיף הכולל: תכנית מלאה, ללא הוצאות אופציונאליות במהלך ימי הטיול למעט בערבים עפ"י תכנית הטיול. כולל: 12 ארוחות ערב + בילוי פלמנקו

  • טיול מאורגן לספרד - דרום המדינה, אנדלוסיה וגיברלטר עם טולדו ומדריד
   משך הטיול:
   9 לילות - 10 ימים

   טיול מאורגן לספרד כולל חצי פנסיון (MGM)

   טיול מקיף, כולל: 8 ארוחות ערב + בילוי פלמנקו

  • פורטוגל בטיול מקיף וקלאסי
   משך הטיול:
   8 ימים 7 לילות

   כולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול (LCL)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב (מלבד ימי הטיסות), ללא הוצאות אופציונאליות במהלך היום פעילות בערבים עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול* * ערב ראשון ארוחת קלה וארוזה .

  • פורטוגל עם מדיירה
   משך הטיול:
   12 ימים 11 לילות

   כולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול (LPF)

   טיול מקיף הכולל : תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב (מלבד ימי הטיסות), ועם פעילות בערבים עפ"י תוכנית הטיול. חצי פנסיון לאורך כל הטיול כולל: 2 בילויי ערב בפורטו כולל פאדו ובפונשאל פולקלור מקומי

  • טיול מאורגן לפורטוגל בטיול מקיף לאורך ולרוחב
   משך הטיול:
   9 ימים 8 לילות

   טיול מאורגן לפורטוגל הכולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול (LCP)

   טיול מאורגן לפורטוגל הכולל : תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב (מלבד ימי הטיסות), ללא הוצאות אופציונאליות במהלך היום ועם פעילות בערבים עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול

  • ולנסיה, ברצלונה והפירנאים
   משך הטיול:
   7 ימי טיול מלאים 6 לילות

   טיול במסלול הארכיטקטורה של גאודי, דאלי, סנטיאגו קלטרבה ולואיס דומיניק מונטנאו (VBB)

   טיול במסלול הארכיטקטורה של גאודי, דאלי, סנטיאגו קלטרבה ולואיס דומיניק מונטנאו - תוכנית מלאה מבוקר עד ערב (פרט לימי הטיסות), ללא הוצאות אופציונאליות במהלך ימי הטיול למעט בערבים עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון = 6 ארוחות ערב + בילוי פלמנקו ימי טיול מלאים כאשר האוטובוס צמוד לקבוצה מהיום הראשון עד היום האחרון לאורך כל שעות היום

  • האיים האזוריים בלב האוקינוס האטלנטי עם ליסבון
   משך הטיול:
   10 לילות - 11 ימים

   טיול הכולל תכנית מלאה כמפורט, כולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול (TPS)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, כולל: חצי פנסיון לאורך כל הטיול + 2 ארוחות בצהריים


פגסוס טיולים מאורגנים מציעה מגוון רחב של טיולים מאורגנים לספרד ופורטוגל

בחצי האי האיברי שוכנות זו לצד זו,שתי מדינות עתירות נכסי תרבות והיסטוריה, ספרד ופורטוגל. מיד עם הירידה מהמטוס, במדריד, ברצלונה, אוביידו או ליסבון, אופף אותך הקסם. נכנסים עמוק אל תוך חוויה חושית מתמשכת בטיול מאורגן לספרד ולפורטוגל עם פגסוס.

טיול מאורגן לספרד

נופים רבגוניים של חופי ספרד כפרי דייגים וערים עתיקות. יושבים בבארים הקטנים בסמטאות הצרות, אוכלים טאפאס ושותים רי'יוחה או אולי סנגריה משיבת נפש. פוסעים בעקבות מגלי עולם גדולים קולומבוס, מגלן, ואסקו דה גאמה ואחרים לצד האנדרטה המרשימה בליסבון ומבצר בלם (בית לחם) מתחברים אל הקהילות היהודיות בטולדו, קורדובה, סביליה, פורטו ועוד, שהותירו חותם אדיר של יצירה. במהלך טיול מאורגן לספרד נזכרים לפתע במילותיו של רבי יהודה הלוי, "לבי במזרח ואנוכי בפאתי מערב", והן מקבלות משמעות מיוחדת. בגרנדה,"רימון ספרד", המלכים הקאתוליים פרדיננד ואיזבלה שהורו על הגרוש ב 1492 בקור בארמון אלהמברה. המבצר האדום המעוטר בגילופי הסטוקו המעוררים השתאות, בפטיו דה ליאונס (חצר האריות) ובגני החנרליפה.

חשיפה לאומנות במהלך טיול מאורגן לספרד

מלווים את הציירים האלמותיים ולסקז, אל גרקו, פיקאסו, דאלי במוזיאונים המיוחדים ומהחשובים בעולם, "פראדו", "ריינה סופיה", "פיגארס". ובכלל להבין את היצירה האוניברסלית המרטטת "גרניקה". ואדריכלות שאין שניה לה דוגמת ה"סאגרדה פמיליה" והבתים שיצר גאודי בברצלונה.

קוימברה הפורטוגזית וסלמנקה הספרדית שתי ערים אוניבסיטאיות יפהפיות לצד פטימה בה הולכים הצליינים על ברכיהם וסנטיאגו דה קומפוסטלה אליה מגיעים העולים לרגל מכל רחבי היבשת עם מקל וצדף סמלו של יעקב בן זבדי מהברית החדשה.

טיול מאורגן לספרד - טבע, תרבות וספורט

בטיול לספרד נוסעים בדרכים צדדיות ומתפתלות בינות לנופים הקסומים בקנטבריה עם הפארק הנפלא פיקוס דה אירופה, העיירה האריסטוקרטית סנטיליאנה דל מאר, וכמובן מערת אלטמירה עם ציורי האדם הקדמון, נלמד על העם הבאסקי המיוחד והנבדל מבחינה לשונית (שפה שאין איש היודע את מקורותיה). בגרניקה ששימשה שדה ניסויים חיל האויר הגרמני ב 1937, בבילבאו המתחדשת עם יצירתו של פרנק גרי מוזיאון גוגנהיים, בעיר הנופש האקסקלוסיבית סן סבסטיאן המשמשת בירה קולינארית לכל אוהבי מאכלי הים לסוגיהם.

הפארקים בפירינאים שובי עין ומספקים חוויות נוף נהדרות דרך טיולי הג'יפים בפארק אורדסה או פארק המים המתפתלים אגיאס טורטס. בחלק מהטיולים נעבור בחלק הצרפתי של הפירינאים במסלולים המשמשים את הטור דה פרנס עם שפע של ירק ומים ואף נהיה בעיר הכה מיוחדת לורד.


גם חובבי הספורט יקבלו סיפוק והנאה בראותם את קאמפ-נואו וסנטיאגו דה ברנבאו המגרשים בהם מככבים הגדולים בכדורגלני תבל מסי ורונלדו.

מספר דברים חשובים לפני שיוצאים לטיול מאורגן לספרד:

 • מטבע בספרד: המטבע בספרד הוא אירו.

 • שפות מדוברות בספרד: השפה הרשמית היא ספרדית.

 • קניות בספרד: ספרד עשירה במרכזי קניות גדולים צד בוטיקים קטנים ויוקרתיים. אוהבי השופינג בהחלט יהנו שם.

 • טיפ בספרד: נהוג לתת טיפ של 10% לנותני שירותים ובמסעדות.

 • שקעי חשמל בספרד: שקעים עם שני פינים לכניסות עגולות.

 • עישון בספרד: העישון אסור במקומות ציבוריים בספרד.

טיול מאורגן לפורטוגל

פורטוגל היפהפיה צנועה ומקסימה האחות הקטנה הנחבאת אל הכלים אך אוצרת בקרבה שפע של הפתעות.
פורטו עיר הנמל הצפונית (ממנה שאוב המושג אופורטוניסט) השוכנת לשפכו של הנהר דוארו ומענבי הסביבה יצרו את יין הפורט המשובח,

קוימברה ערש התרבות וההשכלה בפורטוגל המקבילה לאוקספורד וקיימברידג' במאה ה 13 בטליה החושפת בפנינו את תולדות המלוכה הפורטוגזית ואת שיאי הארכיטקטורה של המדינה, הפיתוחים המנולינים, בקפלה המתומנת פונדדור (המייסד) ובקפלס אימפרפייטס (הקפלות הבלתי גמורות).

טיול מאורגן לספרד

במהלך טיול מאורגן לפורטוגל אי אפשר לפסוח על ערי החוף הפורטוגליות קשקאיש על שפעת מסעדות הדגים שבה, אשטוריאל עיר הזוהר בעבר ששימשה כעיר המגורים של מלכי אירופה שאיבדו את כתרם דוגמת חואן קארלוס מלך ספרד או אומברטו מלך איטליה לשעבר. בעיר הזאת נערך הגראנד פרי (מרוץ המכוניות) של פורטוגל.

אובידוש הבוהמיאנית מהמאה ה 13 שבין חומותיה מתגוררים אמניה של פורטוגל המקבלים השראה מיופיה וקיסמה.

סינטרה עם הפתעה בצורת ארמון הלקוח כביכול מאגדות דיסני צריך לראות כדי להאמין

וכמובן הבירה המעטירה ליסבון עם ארמנותיה ומנזריה. אך האוטנטיות זועקת מבין סמטאות שכונת אלפאמה פשוט חובה לשוטט באיזור זה. חותמים את ליסבון באיזור הבוהמי באריו אלטו להאזין לשירת הפאדו השקטה והעצובה כפי שזכורה לנו שגרירת הזמר הפורטוגזי עמליה רודריגז

מספר דברים חשובים לפני שיוצאים לטיול מאורגן לפורטוגל:

 • מטבע בפורטוגל: המטבע בפורטוגל הוא אירו.

 • שפות מדוברות בפורטוגל: השפה הרשמית היא פורטוגזית.

 • קניות בפורטוגל: בליסבון עיר הבירה ישנם מרכזי קניות גדולים במיוחד.

 • טיפ בפורטוגל: אינו חובה אך נהוג להשאיר בין 5%-10% טיפ על שירות טוב במסעדות או אצל נותני שירותים.

 • שקעי חשמל בפורטוגל: שקעים עם שתי כניסות עגולות בדומה למודל האירופי.

 • עישון בפורטוגל: קיים איסור על עישון במקומות ציבוריים (מסעדות, בתי מלון).

חברת פגסוס מציעה שפע של מסלולי טיול מאורגן לספרד ולפורטוגל, עטורי מראות טעמים וניחוחות. מדריכנו המיומנים, המכירים את נפלאות המקום, יובילו אתכם לחוויה בלתי נשכחת. מכלול של ידע , אהבת האדם ורצון להעניק עוד ועוד.

בל נשכח כי בפגסוס אין תוספות תשלום סמויות, אין"אותיות קטנות" עם "הפתעות" כספיות גדולות. הטיול מבוסס בדר"כ על חצי פנסיון לאורך כל היום, ללא ימים "מתים" או חופשיים.

אז בואו והרשמו לחוויה האיברית במסגרת טיולים מאורגנים של פגסוס.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form