מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לאיטליה, דרום איטליה, צפון איטליה

  • צפון איטליה טוסקנה וליגוריה
   משך הטיול:
   7 לילות 8 ימים

   טיול הכוכב הכפול (גם ורונה גם טוסקנה) מסלול יחודי לפגסוס (VFL)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב(פרט לימי הטיסות), ללא פעילות אופציונאלית במהלך ימי הטיול למעט בערבים עפ"י תוכנית הטיול כולל: חצי פנסיון ובילוי פולקלור לסיום הטיול

  • איטליה – רומא ודרומה החוף האמלפיטיני
   משך הטיול:
   8 ימים 7 לילות

   האי קאפרי, החוף האמלפיטיני, נאפולי, חבל אברוצו, טיבולי ורומא (SOR)

   טיול מקיף כולל חצי פנסיון – 7 ארוחות ערב כולל האי קאפרי, החוף האמלפיטיני, נאפולי, חבל אברוצו, טיבולי ורומא

  • סיציליה עם האיים הליפארים
   משך הטיול:
   7 לילות – 8 ימים

   סיציליה עם האיים הליפארים במסלול ייחודי לפגסוס (CPC)

   דרך: טאורמינה - סירקוזה - הר הגעש אתנה - שייט ולינה באיים הליפארים - שייט אל הר הגעש סטרומבולי-פיאצה ארמרינה-אגריג'נטו-קורליאונה– פאלרמו-מונריאלה-אריצ'ה

  • איטליה פוליה, לה מרקה ואומבריה
   משך הטיול:
   7 לילות, 8 ימי טיול מלאים

   כולל חצי פנסיון – 6 ארוחות ערב (BPR)

   מסלול יחודי לפגסוס 7 לילות, 8 ימי טיול מלאים (פרט לימי הטיסות) טיול מקיף הכולל: תכנית מלאה מהבוקר עד הערב, כולל חצי פנסיון – 7 ארוחות ערב מחוזות פוליה, מארקה ואומבריה הינם חבלי ארץ יפים ומיוחדים אשר עדיין לא מוכרים למטייל הישראלי ועשירים בהיסטוריה, תרבות ונופים מרהיבים.

  • דרום איטליה וסיציליה
   משך הטיול:
   10 לילות – 11 ימים

   חצי האי אמאלפי, פוליה, קאלאבריה וסיציליה (RSR)

   טיול מקיף ללא הוצאות אופציונאליות, למעט פעילות בערבים עפ"י תכנית הטיול. כולל: ארוחת בוקר ו-6 ארוחות ערב נוספות

  • איטליה – הקרנבלים אזור האגמים ( גרדה ) וטוסקנה
   משך הטיול:
   7 לילות 8 ימים

   מסלול יחודי לפגסוס כולל: חצי פנסיון (VFR)

   טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב(פרט לימי הטיסות), ללא פעילות אופציונאלית במהלך ימי הטיול למעט בערבים עפ"י תוכנית הטיול


פגסוס טיולים מאורגנים מציעה מגוון רחב של טיולים מאורגנים לאיטליה

כל סופרלטיב שניתן לאיטליה, יהיה נכון. מדינת אגמים ופסגות מושלגות, ארץ שבה האוכל הוא שם דבר, וכדי לתבל קמעה לנו את הקריאה, נראה כמעט טבעי שהפיצה והפסטה עם מרכיב העגבניה הינו איטלקי 'למהדרין' וקשורים יחדיו מתחילת דרכם, תתפלאו לדעת כי העגבניה הכירה את שני המאכלים רק לפני פחות ממאתיים שנה, ובכלל עוד לא היתה אושיה במטבח האיטלקי, מדהים לא? גם לגבינת המוצרלה באזור נאפולי סיפור פיקנטי ומתובל...

ארץ המגף היא אחד היעדים המובילים מבחינת התייר הישראלי, וברור מדוע: הקירבה, הנופים, הטבע, האוכל ומרכיב חשוב ביותר, האנשים - תושבי איטליה המסקרנים - הופכים כל טיול במדינה הזו לחוויה יוצאת דופן. כיום, יש לכל אחד מכם אפשרות להפוך את החוויה הזו לבלתי נשכחת, ייחודית וקסומה, דרך טיול מאורגן לאיטליה של חברת פגסוס.

טיול מאורגן לאיטליה 24.07 טיול מאורגן לאיטליה

איטליה, מהמדינות העשירות ביותר בעולם מבחינת היסטוריה ותרבות, עד עצם ימינו. כולנו מושפעים מתרבות רומי העתיקה, היכלי ספורט של ימינו הם העתק מודרני של הקולוסיאום ברומא, הביגוד שאנו לובשים מושפע מהקשר האיטלקי לאסטתיקה, אין עוררין שאיטליה היא יעד שמציע הכול: החל בצפון איטליה היוקרתי, ההררי ומלא האגמים, דרך מרכז המגף בו נמצאת הבירה הנצחית רומא לצד חבל טוסקנה הירוק והקסום, ועד לדרום אשר מציג את האיטלקי המחוספס והמעט חוצפן (שרבים תופסים כאיטלקי האמיתי).

באיטליה, על 16 מחוזותיה, יש כל כך הרבה מה לחוות, לטעום ולהרגיש, עד שקשה מאוד לגבש טיול שיציע לתייר את כל כולה ב'חבילה' אחת. זו הופכת להיות משימה מורכבת עוד יותר כאשר מדובר באדם חסר ניסיון וידע לגבי איטליה, האטרקציות שהיא מציעה והמקומות שבהם הכי כדאי לבקר. כדי לחוות את איטליה על שלל מרכיביה, יש לתכנן טיול שעובר בכל נקודה חשובה ומציע הכול מהכול. ואף חשוב לא פחות, הקסם האמיתי של טיול באיטליה הוא לצאת עם מדריך שידע לספר על אותה סמטה שבא הבלדרות הכספית של ימיי הביניים ומשפחות השליטה באזור הצפוני של איטליה היתה פורצת הדרך ואבן היסוד של הבנקאות העולמית, סיפור אחד מיני אלפי סיפורים שמדריכים בפגסוס בעלי עושר אינטלקטואלי ידעו להצביע ולהפוך טיול פשוט לסיפור מהאגדות. כאלה הם מדריכי הטיולים המאורגנים לאיטליה של חברת פגסוס.

אנשי החברה והמדריכים השונים שלה, מכירים את איטליה ככף ידם. אלו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שחיים ונושמים את ארץ המגף על כל היבטיה, לאורך כל השנה וממש מידי יום ביומו. עבור המטייל, מדובר בערך מוסף ממנו יוכל ליהנות רק במסגרת של טיול מאורגן לאיטליה. לבד בטיול עצמאי, העניין יהיה קשה הרבה יותר...

חברת פגסוס מציעה כמה וכמה אפשרויות לטיול מאורגן בארץ המגף, כאשר כל אחד מהם מתמקד באזור מסוים של איטליה ומספק לכל מטייל את החוויה האיטלקית על כל רבדיה וגווניה. הטיולים נמשכים בין שבעה לעשרה ימים – זמן המספיק כדי להרגיש מהו איטלקי, מהי ארץ המגף היפהפייה ומה הם אותם מוטיבים שהופכים אותה לאחת ויחידה.

אילו טיולים מאורגנים לאיטליה מציעה פגסוס?

 • צפון איטליה - האגמים, ונציה וחבל טוסקנה: יש שמחשיבים את הטיול הזה כטיול האיטלקי האולטימטיבי. ביקור בערים המסקרנות פירנצה, ורונה ופיזה, לצד סיור בחבל טוסקנה עוצר הנשימה, באגמים המדהימים של הצפון ובאלפים הדולומיטים - והכל תוך למידה על ההיסטוריה והתרבות העתיקה של האזור.

 • דרום איטליה - קלבריה, פוליה, סיציליה וקאפרי: סיור המשלב בין האופי המיוחד של הדרום לבין שרידי האימפריה הרומית, כמעט עד לעיר רומא עצמה. זהו טיול בו ייחשף המטייל לסיפורי המאפיה (האמיתיים!) של סיציליה והאזור, יכיר את אורח החיים השונה שמאפיין את ערי הדרום ויגלה עוד שלל פרטים אשר מייחדים את האזור הזה מכל אזור אחר באיטליה, ואולי בעולם כולו.

 • רומא ודרומה- אמאלפי ומחוז אברוצו: טיול שיציג למטייל את רומא האדירה ואתריה המפורסמים, יערוך לו היכרות עם פומפיי - העיר שנקברה תחת זעמו של הר הגעש הווזוב, יכיר לו את חופי מרכז איטליה המדהימים, את הערים המעניינות נאפולי ואמאלפי ואת האי הנפלא קאפרי.

 • טיול לאיטליה בעקבות הקרנבלים של איטליה, האגמים וטוסקנה: זהו טיול מסקרן ותוסס במיוחד, בו יכיר התייר את הפסטיבלים הגדולים של איטליה, מקרנבל המסכות של ונציה ועד קרנבל הבובות של ויראג'ו. בטיול ייערכו גם סיורים בכמה מהערים המפורסמות של איטליה.

דברים שחשוב לזכור לפני טיול מאורגן לאיטליה:

 • המטבע באיטליה הוא יורו.

 • עיר הבירה - רומא.

 • שפות מדוברות באיטליה: איטלקית והכרה ב 12 שפות מיעוטים (כמו אוקסיטנית וסלובנית).

 • טיפ באיטליה: לא נהוג להשאיר טיפ בדרך כלל. במידה ומשאירים טיפ, נהוג להשאיר כ-12%.

 • שקעי חשמל באיטליה: תקע בעל שני פינים מתאים גם לשקעים באיטליה. שקע בעל שלושה פינים אינו מתאים ויש להצטייד במתאם.

 • עישון באיטליה: העישון באיטליה אסור במקומות ציבוריים כמו בארץ.

 • החורף בצפון איטליה קר, גשום ומושלג. היערכו לכך מראש.

 • בכל עונות השנה ייתכנו גשמים באיטליה, כולל בקיץ. מומלץ להצטייד במטריה ללא קשר לעונה בה תטיילו.

 • מטיילים ישראליים לא זקוקים לויזה בכניסה לאיטליה. יש להוציא אשרה רק כאשר מתכננים לשהות באיטליה מעל 90 יום.

 • בעת טיול ברומא בזמנכם החופשי בעת הפסקת הצהריים שהמדריך נותן, זכרו כי חנויות שנמצאות בסמוך לאתרי התיירות המובילים יהיו היקרות ביותר.

 • הקהילה היהודית באיטליה גדולה יחסית ולכן תוכלו למצוא, בעיקר בערים הגדולות, מסעדות כשרות ואוכל כשר, זאת למרות שבטיולי פגסוס (מרביתם) משולבות שתי ארוחות ביום (אמנם, לא כשרות, אך אנו

 • מקפידים שההגשה תהא ללא המרכיבים של בשר חזיר, ללא פירות ים או עירוב של גבינה ובשר).

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form