מספר טלפון
03-6374000
האי קאפרי, החוף האמלפיטיני, נאפולי, חבל אברוצו, טיבולי ורומא (SOR)
משך הטיול:
8 ימים 7 לילות
להורדת התוכנית

טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב*, *למעט יום 8 כאשר הטיסה חזרה בשעות הבוקר כולל חצי פנסיון – 7 ארוחות ערב כולל האי קאפרי, החוף האמלפיטיני, נאפולי, חבל אברוצו, טיבולי ורומא

טיול מאורגן לאיטליה אמאלפי ואברוצו - הקדמה

היופי באיטליה הוא שתמיד ניתן לחזור אליה ולהנות ממראות חדשים וחוויות שונות ומגוונות, הנופים השונים במדינה רב גונית זאת, התרבות הצבעים הריחות והאנשים המרכיבים אותה הינו מכלול של חוויות האוצרות טיולים מגוונים שאינם דומים - הנוכחי לקודמו ולעתיד לבוא. אין זו קלישאה כי אם מציאות.

טיול שמשלב את פומפיי - העיר ששמה מוכר לרבים מאיתנו וסיפורה הטרגי בצילו של הר געש אימתני אשר הביא לסופה של אוכלוסיה אמידה אשר נהנתה מפריו של אזור פורה ויפיפה הוא סיפור מרתק אל העבר ואף דוגמא גם להווה קיים. קו החוף האמלפיטני שבצבעיו התכולים כחלחלים יטע בנו רצון עז להשתכשך במימיו ולהנות מיופי ושלוות המקום. סורנטו - עיר הקיט שעל שמה קרוי המפרץ המפורסם באזור קמפניה והשייט לקאפרי - האי שישאיר בליבנו טעם של עוד והנוף המרהיב בעלייה ברכבל למונטה סולארו. פארק הטבע אברוצו השוכן במחוז אברוצו מוסיף נופך של טבע לטיולנו אזור הררי ובו יערות בהם דובים וזאבים הם השליטים העיקריים בין עמקים וטבע עשיר ומרהיב. בסופו של טיול נפלא נסיים ברומא עיר ששמה הולך לפניה תמיד ניתן לגלות פינה חדשה בעיר בוודאי לא נבנתה ביום אחד אלא לאורך אלפי שנים. אנו ממליצים על טיול מאורגן לאיטליה במתווה זה למטיילים שמעוניינים בטיול קליל אך מלא, קצר באופן יחסי, אך גדוש במראות ונופים ריחות וצבעים ששונים מצפון איטליה שונים מאזור טוסקנה.

טיול מאורגן לאיטליה סורנטו אברוצו ועוד הינו חוויה לאוהבי הקסם האיטלקי וכולל את מרבית האתרים העיקריים מבלי להוציא מארנקנו במהלך הטיול כי הרוב כבר כלול.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • קאפרי: שייט לקאפרי, עליה ברכבל למונטה סולארו, גני אוגוסטוס, אנה קאפרי 
  • סורנטו: ביקור בעיירה
  • פומפיי: סיור בעתיקות העיר
  • נאפולי: סיור בעיר, המוזיאון הארכיאולוגי
  • חוף אמלפי: וילה רופלו, הפארק הלאומי אברוצו, מנזר מונטה קסינו, קניון סאגיטאריו  
  • סקאנו: אגם סקאנו
  • רומא: תצפית על הקולוסיאום, כיכר וכנסיית סן פטרוס, כנסיית סן פטרוס בכבלים, כיכר הקמפידוליו
  • גני טיבולי פראסקאטי רוקה די פפה קאסטל גנדלופו.

*מומלץ כי בדקו ההצעה היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש אולי חצאי ימים חופשיים– יותר זמן פנוי/פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שיכולים להגיע לסכומים גבוהים אותם יתכן ומדריכי החברה האחרת יציעו בתשלום נוסף–לכן, מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת!

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: תל אביב –רומא/ נאפולי – פומפיי - סורנטו 

נפגש בנמל התעופה ונטוס לנאפולי או לרומא בטיסה ישירה ,עם ההגעה נשים פעמינו לביקור מעניין בעתיקות פומפיי (ייתכן כי את הביקור נבצע ביום 4 של הטיול) שנקברה תחת שכבות של אפר וולקני בהתפרצות אדירה של הר הגעש וזוב. נראה את התיאטרון העתיק, האודיאון, הרחובות הראשיים וחנויות היוקרה של פעם, וילות של עשירי העיר ומאפיות לחם. נמשיך לסורנטו לביקור בעיירה שנחשבת לאחת היפות באיטליה. ארוחת ערב ולינה* באזור סורנטו או נאפולי.
*במידה והנחיתה מאוחרת הלינה ביום זה תיהיה באיזור רומא והפעילות המתוכננת ליום זה תבוצע ביום אחר

טיול מאורגן לדרום איטליה חצי האי אמלפי

יום 2: חוף אמלפי

היום נסייר לאורך אחד מפלאי הטבע בים התיכון: קו החוף המפורץ שהוכרז ע"י אונסק"ו כאתר שימור מורשת עולמית. ניסע לאורך כביש צר ומתפתל שתלוי מעל הים, בינות למטעי זיתים וגפנים ובוסתני פירות בהם צומחים הלימונים הטעימים בעולם ונעצור לתצפית על פוזיטאנו הציורית. נגיע לביקור בוילה רופלו, זוהי וילה ייחודית הצופה על הנוף המרהיב של הים התיכון מעל קו החוף המפורסם של אמלפי והסביבה. בנוסף נבקר בגנים המרשימים במקום. נמשיך בנסיעה לאורך החוף עד שנגיע לאמלפי שהיתה בעבר מעצמה ימית חזקה. העברה לארוחת ערב במלון או במסעדה מקומית ובהמשך למלון באזור נאפולי או סורנטו לינה.

טיול מאורגן לדרום איטליה חצי האי אמלפי

יום 3: האי קאפרי

הבוקר נפליג לאי החלומי קאפרי הנמצא בלב מפרץ נאפולי. נעלה לעיירה המיוחדת אנה קאפרי ממנה נצפה אל הנוף המרהיב של מפרץ נאפולי וחוף אמלפי. נעלה ברכבל כסאות למרומי מונטה סולארו (במידה ומזג האויר יאפשר זאת). נטייל בסמטאות הציוריות, נרד לעיירה המיוחדת קאפרי ונבקר בגני אוגוסטוס המרהיבים. נרד לנמל ונשוט חזרה לסורנטו או קסטלמרה. העברה לארוחת ערב במלון או במסעדה מקומית ובהמשך למלון.

יום 4: נאפולי - מונטה קסינו - אזור קסינו

לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו לנאפולי. עם הגעתנו נערוך סיור בעיר, נראה את בית האופרה של נאפולי מהעתיקים באירופה ובעל ארכיטקטורה ועיטורי קיר מרשימים, כיכר פלבישדו המפורסמת, תיאטרון סאן קרלו ונבקר במוזיאון הארכיאולוגי המרהיב והמרתק. נמשיך בנסיעה צפונה בדרכנו לאזור העיר קאסינו. נעצור לביקור במנזר מונטה קסינו, מנזר יפהפה בראש גבעה החולשת על הדרך הראשית מרומא לנאפולי. במקום התחולל אחד מהקרבות הקשים ביותר במלחמת העולם ה-2 בין בעלות הברית לכוחות הגרמנים. העברה למלון באזור לארוחת ערב ולינה.

יום 5: חבל אברוצו – הפארק הלאומי – אזור רומא

הבוקר נצא לטיול בפארק הלאומי אברוצו, שמורת טבע נפלאה, זוהי הסביבה הטבעית והפראית ביותר באיטליה. הטיול בפארק ישלב הליכה רגלית עם נסיעה בקרוניות. נמשיך לאורך הקניון המרשים סאגיטאריו ונגיע לעיירה הציורית סקאנו שהשתמרה מימי הביניים באופן מושלם ולכן ממגנטת אליה צלמים במשך דורות. משם נמשיך לאגם סקאנו המרהיב. בתום הסיור נמשיך למלון באזור רומא לארוחת ערב ולינה. 

יום 6: רומא הנוצרית והאימפריאלית

הבוקר נצא ליום טיול גדוש ברומא. נפתח באזור רומא העתיקה. נצפה אל הקולוסיאום, האמפיתיאטרון הגדול בעולם. נבקר בכנסיית "סן פטרוס בכבלים" ונראה את משה – פסלו המפורסם של מיכלאנג'לו. נראה את שער קונסטנטינוס, נעלה אל כיכר הקאמפידוליו שתוכננה ביד מיכאלאנג'לו לתצפית על ה"פורום רומאנו", מרכז החיים של רומא העתיקה. נמשיך לביקור בוותיקן (הכניסה לוותיקן כפופה לאישור האפיפיור ובמקום ייתכנו תורים רבים). נבקר בכנסיית סן פטרוס הגדולה בעולם ובכיכר הענקית שבחזיתה. בתום הסיור ארוחת ערב במלון או במסעדה מקומית. חזרה למלון ללינה.

טיול מאורגן לדרום איטליה חצי האי אמלפי

יום 7: גני טיבולי – פרשקאטי – רוקה די פאפה – אזור סורנטו/נאפולי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בגני טיבולי. נכנס לוילה דה אסטה אשר רוויה ציורי קיר מרשימים. נמשיך לגנים המפורסמים  על מאות המזרקות הפזורות בו. לאחר הביקור נצא לאזור האגמים הקסום שנוצרו בלועות הרי הגעש. נבקר בפרשקאטי שנמצאת בלב חבל היין הלבן הידוע, נמשיך לרוקה די פפה ההררית הצופה אל אגם אלבאנו ומשם לקסטלו גאנדולפו – מעון הקיץ של האפיפיור. בתום הטיול נצא בנסיעה דרומה אל עבר אזור נאפולי או סורנטו למלון לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לדרום איטליה חצי האי אמלפי

יום 8: רומא/נאפולי – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר* נצא לשדה התעופה של נאפולי או רומא לטיסה ישירה חזרה לתל אביב.
*ביום זה יתכן וארוחת הבוקר תהיה ארוזה

הטיול וכלל השירותים והפעילויות הכלולים בו יתקיימו בכפוף להנחיות והתקנות הרלוונטיות בנוגע לקורונה ובכלל זה האירוח במלונות שיתקיימו לפי ההנחיות הרלוונטיות  בזמן הטיול. . 
 
  • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
  • חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form