מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לאיטליה - הקרנבלים אזור האגמים (גרדה) וטוסקנה

מסלול יחודי לפגסוס כולל: חצי פנסיון (VFR)
משך הטיול:
7 לילות 8 ימים

טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב(פרט לימי הטיסות), ללא פעילות אופציונאלית במהלך ימי הטיול למעט בערבים עפ"י תוכנית הטיול

טיול מאורגן לאיטליה - הקרנבלים אזור האגמים וטוסקנה - הקדמה

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • אגם גראדה: ריבה דל גארדה, לימונה, סירמיונה
 • פאדובה: סיור עיר
 • וויצ'נצה: ביקור בתיאטרון הרומאי העתיק
 • ונציה: ונציה: סיור עיר, כיכר סן מרקו, קרנבל המסכות, שייט בואפורטו הלוך וחזור
 • ויארג'ו: קרנבל הבובות המסורתי
 • טוסקנה
 • פיזה :סיור עיר
 • סן ג'ימיניאנו: :סיור עיר
 • פירנצה :סיור עיר מוזיאון האומנות
 • סיינה: :פיאצה דל-קאמפו, הדואומו
 • האוטובוס צמוד לקבוצה מהיום הראשון עד היום האחרון לכל אורך שעות היום
 • לכל מטייל/ת ינתנו אוזניות שמע אישיות במהלך ימי הטיול

אנו ממליצים ומציעים כי תבדקו המסלול של פגסוס היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש חצאי ימים חופשיים לפעמים אף יותר - יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף - לכן,מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר - זכרו זאת.

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: תל אביב – מילאנו/ונציה/וורונה - אגם גרדה

ניפגש בנתב"ג ונטוס בחברת אל-על ישירות למילאנו או ונציה או בחברת "אליטליה" לורונה דרך רומא שבצפון איטליה. לאחר הנחיתה נצא בנסיעה ונטייל לאורך אגם גרדה - הגדול באגמי צפון איטליה. נבקר בריבה דל גרדה, ומשם באם הזמן יאפשר נעבור לביקור בעיירה נוספת על גדות האגם. את יומנו הראשון בטיול מרתק זה, נסיים בביקור בעיירה המקסימה סירימיונה - היושבת על לשון יבשה בדרום האגם. בתום סיור זה נעבור למלון באזור ורונה או באזור אגם גארדה או באזור פאדובה, שם נסעד את ארוחת הערב ונלון את הלילה.

טיול מאורגן לצפון איטליה קרנבלים 

יום 2: פאדובה – ויצ'נזה (27.02)

לאחר ארוחת הבוקר,נצא את הדרך לביקור בפאדובה – PADOVA, עיירה הממוקמת על נהר בָּאקִילְיוֹנֶה (Bacchiglione), נטועה בתרבות סוף ימי הביניים, בעלת נוף מרהיב וציורי, רחובות עתיקים וצרים המרוצפים באבן, גשרי אבן עתיקים. לאחר מכן נבקר בעיר המרשימה ויצ'נזה–VICENZA, השוכנת למרגלות גבעות בריצ'י, הידועה בעיר העתיקה שלה-המציגה בפנינו מעין "מוזיאון של אדריכלות", בה נבקר גם בכיכר העיר היפהפיה, ונבקר בתיאטרון העתיק. בסיום יום מאלף זה נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

יום 3: ונציה – קרנבל המסיכות

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מלא לונציה. נשוט בוואפורטו מטרונקטו, אי הממוקם בלגונת ונציה,  לונציה עצמה, לאי המרכזי לתחנת הרכבת. משם נמשיך אל אזור הגיטו היהודי המעניין. נמשיך לאזור גשר ריאלטו ומשם לככר סן מרקו המפורסמת בה נראה את הבזיליקה, ארמון הדוג'ים וגשר האנחות. ניקח חלק בקרנבל המסכות – מן הידועים והמפורסמים בעולם, ונהנה ממאות המסכות על רקע העיר הקסומה. אחר הצהריים נשוט חזרה בוואפורטו לטרונקטו ומשם באוטובוס חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לצפון איטליה קרנבלים טיול מאורגן לצפון איטליה קרנבלים

יום 4: וורונה עיר האוהבים - פסטיבל הניוקי

לאחר ארוחת הבוקר, נתחיל את יומנו המהנה בוורונה: "עירם של רומיאו ויוליה -עיר האוהבים". שם נצפה בארנה – האמפיתיאטרון הענק שנבנה במאה ה-1 לספירה בו נערך במהלך הקיץ פסטיבל של אופרות. לאחר מכן, נמשיך לחצר ביתה של יוליה ב-Casa di Giulietta, הבנוי כארמון קטן בסגנון בנייה גותי כשבחצרו הפנימית ממוקמת מרפסתה המפורסמת של יוליה, ממנה הביטה אל עבר רומיאו. בנוסף, נסייר להנאתנו ברחובותיה האלגנטיים של העיר, ואף ניקח חלק בקרנבל הניוקי בסגנון ימי הביניים המתקיים בעיר. נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לצפון איטליה קרנבלים

יום 5: אזור ורונה - פירנצה – אזור מונטהקטיני

לאחר ארוחת הבוקר נחל את יומנו בנסיעה לאזור טוסקנה לעיר המופלאה פירנצה, עיר שהיא בעצם מוזיאון ענק של יצירות אמנות. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור עיר ונבקר באקדמיה לאומנות שאוצרת בתוכה את מירב הפסלים של מיכאל אנג'לו ואומנים מפורסמים אחרים. נטייל רגלית בעיר, דרך כיכר סנטה קרוצה לביקור בדואומו - הקתדרלה הראשית של העיר. נראה את שערי בית הטבילה שכונו "דלתות גן העדן" ונעשו על ידי גיברטי. נמשיך לכיכר הסיניוריה. נראה את הארמון הישן, מוזיאון אופיצי ואת הגשר הישן - פונטה וקיו המפורסם. בסיום יום מהנה זה נצא בנסיעה למלון באזור מונטהקטיני לארוחת ערב ולינה.

*בטיול היוצא ב 09.02 ביום ההגעה לפירנצה האקדמיה סגורה ולכן הביקור במקום לא יתאפשר.

יום 6: הקרנבל בויארג'ו (03.03)

לאחר ארוחת הבוקר נחל את יומנו בנסיעה לאזור טוסקנה, לריביירה המערבית – לעיר ויארג'ו – Viareggio. אחת לשנה, בדיוק בעת בה אנו מבקרים, חוגגת העיר את הקרנבל המסורתי המשלב בתוכו חגיגה ענקית של מחול ותנועה יחד עם צלילים וצבעים, ובעל אוירת הקרנבל היפה ביותר באירופה. נוכל לחזות במיצגיי ענק, בובות המתנשאות עד לגובה של 20 מטרים, במופעי זיקוקי דינור, ועוד. לעת ערב נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינה.

 טיול מאורגן לצפון איטליה קרנבלים

יום 7: טוסקנה במיטבה : פיזה – סאן ג'ימיניאנו - סיינה – מילאנו 

את יומנו האחרון נקדיש לטיול בטוסקנה. לאחר ארוחת הבוקר במלוננו, נצא לביקור בפיזה. נסייר במרכז ההיסטורי ונראה את הדואומו, בית הטבילה ואת מגדל הפעמונים הנטוי – שאותו הצליחו לייצב סוף סוף, ואת המתחם המרהיב סביבו. נדרים וניסע בין גבעות ציוריות, כרמי זיתים וגפנים, שדות חמניות ובתי חוות בני מאות שנים לעיירה הציורית סן ג'ימיניאנו המכונה "מנהטן של טוסקנה" בשל המגדלים הרבים המצווים בה. נטייל בסימטאות ובכיכר הבאר. לאחר מכן, נמשיך לסיינה, שם נבקר בפיאצה דל-קאמפו – מרכז חייה של העיר, נכנס לביקור בקתדרלת הדואומו, ברובע מימיי הביניים ובמגדל הפעמונים - וכך נחזה באחת מעריה המופלאות של איטליה. בסיום הביקור נמשיך למלוננו באזור מילאנו לארוחת ערב ולינה..

יום 8: מילאנו - ת"א

לאחר ארוחת בוקר מוקדמת  נצא בנסיעה ישירות לשדה התעופה של מילאנו  לטיסה ארצה .

הטיול וכלל השירותים והפעילויות הכלולים בו יתקיימו בכפוף להנחיות והתקנות הרלוונטיות בנוגע לקורונה ובכלל זה האירוח במלונות שיתקיימו לפי ההנחיות הרלוונטיות  בזמן הטיול. 
 • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
 • יתכן ויהיה שינוי בסדר הימים במידה וטיסת החזור תערך בערב ולא בלילה. תכני הטיול ישארו כמפורט בתוכנית.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form