מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לאפריקה בראש אחר - קניה, נמיביה בוטסואנה, אתיופיה, טנזניה


טיול מאורגן לקניה - ספארי

משך הטיול:  8-9 ימים 7 לילות

כולל: פנסיון מלא לאורך כל הטיול (KEN)

הטיול יתבצע בקבוצות של בין 15 עד 26 מטיילים, הטיול במזרח אפריקה הוא חוויה בלתי נשכחת בזכות המראות, הנופים המרהיבים, מגוון בעלי החיים והנוף האנושי המגוון והמרתק. יש המכנים את קניה שמורת טבע אחת גדולה.

 

נמיביה בוטסואנה ומפלי ויקטוריה במסלול Premium

משך הטיול:  16 ימים 14 לילות

פגסוס בראש אחר במסלול ייחודי - פנסיון מלא (NBVP)

טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, על בסיס פנסיון מלא במסלול Premium נמיביה ובוטסואנה נחשבות כיום בין הארצות הפראיות והנידחות בתבל, ארצות עצומות בשטחן אך דלות אוכלוסיה. הטיול שלנו מבוסס על הניגוד העוצמתי שבין המדבר היבש בעולם, דלתת נהר מהגדולות בעולם ומפלי המים המפורסמים בעולם. טיול המיועד למי ששבע מערים עתירות ציביליזציה, למי ש"שממה" היא מילה רומנטית עבורו.

 

אתיופיה - ערי הצפון ושבטי הדרום

משך הטיול:  14 ימים 13 לילות

אל ממלכות נוצריות בצפון, אגמי השבר ושבטי עמק האומו (ALG)

כולל: פנסיון מלא לאורך כל הטיול בקבוצה עד 22 מטיילים !!! "מסע במנהרת הזמן" אל ממלכה קדומה באפריקה, בה משמשים בערבוביה סיפורים עתיקים מימי מלכת שבא, "ארון הקודש האבוד", כנסיות ומנזרים. כפרים נידחים בהם הזמן עצר מלכת, תרבות עתיקה ומסורת יהודית. נופים עוצרי נשימה ואירוח חם ולבבי כמיטב המסורת האתיופית. לטייל עם פגסוס ולחוות את אתיופיה בטיול שהוא חוויה בלתי נשכחת.

אתיופיה - מסע אל שבטי הדרום ואגמי השבר

משך הטיול:  9 ימים 8 לילות

אגמי השבר ושבטי עמק האומו (ATL)

כולל: פנסיון מלא לאורך כל הטיול בקבוצה עד 22 מטיילים !!! מסע מרתק אל נופי השבר הסורי אפריקאי ואל שבטי עמק האומו בדרום אתיופיה. אתיופיה מהגדולה במדינות אפריקה הינה תופעה ייחודית ביבשת השחורה.

 

טנזניה - שמורת הטבע המופלאות

משך הטיול:  8-9 ימים 7 לילות

פנסיון מלא לאורך כל הטיול (TNZ)

הטיול במזרח אפריקה ובטנזניה במיוחד הוא חוויה חושית ואינטלקטואלית ייחודית. מדובר בארץ פראית המשמרת מורשת פרה-היסטורית של תרבויות אדם ההולכות ונעלמות. כולל: פנסיון מלא לאורך כל הטיול

 

נמיביה – סודות המדבר

משך הטיול:  14 ימים 12 לילות

על בסיס פנסיון מלא (NBA)
הטיול לנמיביה הינו חוויה של מראות, צלילים, ניחוחות, טעמים וחוויות לרב. ניגוד עוצמתי של המים הכהים של האוקיינוס האטלנטי למישורים המאובקים של מדבר הקלהארי. נופים מרהיבים של תופעות גיאולוגיות בארץ הדמרה, צבעם הססגוני של הדיונות האדירות בסוסוספליי.

 

 

 

טיול מאורגן לאפריקה

טיול מאורגן לאפריקה של פגסוס טיולים מאורגנים

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form