מספר טלפון
03-6374000
  • 3 ימי סיורים באזור הכרמל והחוויה הדרוזית, מפרץ חיפה המרהיב ועכו ההיסטורית
   משך הטיול:
   3 ימים 2 לילות

   נופי "שוויצריה הקטנה" שבכרמל, חוויות תרבויות דרוזיות והסיפורים שלא סופרו על השכונות החיפאיות (IHB)

   נפלאות הטבע של הכרמל מרשימים ביותר, החל ממערות ששימשו למסתור לאורך התקופות ובחלקם אף נמצאו שרידים של האדם הקדמון וכלה במסורות הדתיות המתקשרות אל ההר. נקודות החמד המוסתרות בחורש עצי המחט והתצפיות המרהיבות ממרום האוניברסיטה ממחישות ביתר שאת את הייחודיות יוצאת הדופן של הטיול באזור המופלא הזה. סיפורי השכונות החיפאיות, העדה האחמדית והכנסייה הכרמליטית הן חלק מסודות העיר חיפה שמהווה הסמל לדו קיום. ולסיום העיר עכו שמתהדרת בהיסטוריה רציפה של למעלה מ 3000 שנים ומוזכרת עוד במקורות של מצרים העתיקה. לאורך ההיסטוריה הייתה עכו בשליטה של הממלכות השונות ולאורך יום הסיורים אנו נחווה את האווירה המיוחדת של העיר ונשחזר את המהלכים ההיסטוריים שהיו בה.

  • טיול בחיפה - "עיר עם המון עתיד"
   משך הטיול:
   יום טיול

   סיור מודרך בחיפה כמו שלא הכרתם (IHF)

   מה כבר לא נאמר על העיר הקוסמופוליטית ביותר בארץ? הלוא היא חיפה. אפשר כמובן להתווכח עם ההנחה, אך השילוב הוא מרתק בין המוסלמים והיהודים, הנוצרים והבהאים, שכונות התחתית והאליטות של דניה. סיור בחיפה, העיר קולטת עלייה מתקופת המעפילים ועד ימינו, עיר של תעשיה ופנאי. חיפה זו עיר של סיורים היסטוריים רבים ומרתקים, קולינריה משובחת וכמובן מראות נוף מרשימים ועוצרי הנשימה. הטיול בחיפה עירוני ברובו הבנוי בצורה שמאפשרת גם לילידי חיפה וחיפאים בנשמתם להכיר את העיר וללמוד עליה המון דברים חדשים ומרתקים.

  • טיול בחיפה- אזור הכרמל וחופו
   משך הטיול:
   יום טיול

   הכרמל וחופו - "צלבנים, מערות והרבה ירוק" (IHC)

   הנסיעה על כביש החוף, בין עתלית למבואות חיפה חולפת בכמה רגעים ספורים. אולם, בבחינה ההיסטורית זה מעט מורכב יותר. הצלבנים, המוסלמים והבריטים הותירו כאן את חותמם שנראה בשטח עד היום. תקופת העפלה, מהווה נקודה חשובה ביותר בתולדות המדינה. נפלאות הטבע של הר הכרמל מרשימים ביותר, החל ממערות ששימשו למסתור לאורך התקופות ואף בחלקם נמצאו שרידים של האדם הקדמון וכלה במסורות הדתיות המתקשרות אל ההר. בטיול לחיפה נגלה את נקודות החמד המוסתרות בחורש עצי המחט והתצפיות מרהיבות ממרום האוניברסיטה ממחישות ביתר שאת את הייחודיות יוצאת הדופן של הטיול באזור הכרמל המופלא.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form