מספר טלפון
03-6374000
  • 3 ימי סיורים בתל אביב- מרכז הכלכלה, התרבות, התקשורת והאומנות
   משך הטיול:
   3 ימים 2 לילות

   תל תל אביב- 3 ימי טיול של היסטוריה מודרנית ותרבות ב"עיר העברית הראשונה" (ITB)

   תל אביב-יפו מהווה את מרכז הכלכלה, התרבות, התקשורת והאמנות של ישראל ומגדירה את עצמה כדיר בינלאומית המושכת למעלה ממיליון תיירים בשנה, תל אביב נחשבת לעיר העברית הראשונה ויש לה תפקיד מרכזי בהוויה הישראלית כאשר רבים מהאירועים שעיצבו את זהותה ואופייה של המדינה מראשית דרכה ועד היום התרחשו בה.

  • טיולים במישור החוף- עכו
   משך הטיול:
   יום טיול

   עכו - עיר של תרבות והיסטוריה ולא רק החומוס הטעים ביותר במזרח התיכון (IAT)

   העיר עכו מתהדרת בהיסטוריה רציפה של למעלה מ 3000 שנים ומוזכרת עוד במקורות של מצרים העתיקה. לאורך ההיסטוריה הייתה עכו בשליטה של הממלכות השונות ולאורך יום הסיורים אנו נחווה את האווירה המיוחדת של העיר ונשחזר את המהלכים ההיסטוריים שהיו בה.

  • סיור סליחות בין ערביים בתל אביב
   משך הטיול:
   יום אחד

   סיור סליחות בין ערביים תל אביב (ITS)

   סיור סליחות בין ערביים בתל אביב

  • טיולים במישור החוף- נחל חדרה
   משך הטיול:

   מסע בזמן לאתרי ההתיישבות ההיסטוריים במושבה חדרה בגבעת אולגה ובחוות חפצי בה ושפך נחל חדרה (ICH)

   טיול לנחל חדרה וגבעת אולגה טומן בחובו אתרי התיישבות היסטוריים- ״הכשרת הישוב״, ״גאולת האדמות״, ה״מנוחה והנחלה״, ״דור המייסדים״, אולגה ויהושוע חנקין, משפחת אהרונסון, אבשלום פיינברג. כל אלה יחד וכל אחד לחוד (וכמובן רבים, רבים אחרים) הם פיסת ההיסטוריה של ארץ ישראל הקטנה ושל העולם החדש כולו. זוהי העדות לנחישות והתעוזה שתמיד (אבל תמיד!) זוכות להנצחה על דפי ההיסטוריה. כבר למעלה ממאה שנים תולדות ארץ ישראל וההתיישבות מועברים מסב לנכד ובונים את הבסיס האיתן להמשכה של הציונות ואהבת הארץ.

  • טיולים במישור החוף- סיור בתל אביב
   משך הטיול:
   יום אחד

   תל אביב ב"ימים אדומים" - בעקבות סיפרו של הסופר רם אורן (ITR)

   סיור בין ערביים בעקבות סיפרו של הסופר רם אורן "ימים אדומים". סיפור אמיתי שהתרחש טרום הקמת המדינה בתקופת המנדט הבריטי כאשר במוקד הסיפור מנהיגים מובילים ביישוב היהודי, שני סיפורים על אהבה בלתי אפשרית ומלחמה אחת.

  • טיולים במישור החוף- סיור ערים בשפלה
   משך הטיול:
   יום טיול

   "מחלום למציאות" – סיור ערים בשפלה (ICR)

   טיול במישור החוף שונה ומיוחד לכם, אותם מטיילים שמבינים שאין עתיד בלי ידע השורשים, אנו מזמינים אתכם להצטרף לטיול חוויתי ומעשי באזור חוף השפלה. בשני העשורים האחרונים גדלו שלושת הערים ראשון לציון, נס ציונה ורחובות לממדים של ערים גדולות ומפותחות מאוד. אזורי התעשייה ושכונות המגורים התרחבו ביותר ומהווים את ליבה של מרכז הארץ, למרות שמקטע של הכביש שבין קצר אפילו בממדים של ישראל.. בסיור נלמד על הגימנסיה העברית של ראשון לציון, המכון של נס ציונה והמחקר המוביל בעולם שברחובות, ההתיישבות הקיבוצית האקטיביסטית וההתמודדות מול הצבא הבריטי, ראשית הפרדסנות וארגון ״הגנה״ - כולם מתרכזים על ציר של מספר קילומטרים בודדים ומהווים את העמוד השדרה של העוצמה, הנועזות והקדמה של מדינת ישראל עד היום.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form