מספר טלפון
03-6374000
  • טיולים בנגב- תרבות ומורשת הבדואים
   משך הטיול:
   יום טיול

   "מפגשים" – תרבות ומורשת הבדואים בנגב (ISB)

   מה אנחנו יודעים על המסורת הבדואית? נוודים פטריארכליים? סוחרים בשוק של באר שבע? לוחמים אמיצים בצה״ל? זה מעט מידי ולעיתים מוטעה ובקושי, אם בכלל, מייצג את המציאות. בטיול בנגב נתוודע לפיתוח האורבני, ההשכלה הגבוהה, האמנציפציה של המגזר הנשי מעסיקים את החברה הזו. העולם משתנה והעדה הבדואית לא נשארת מאחור... ביום סיור זה אנחנו נחשף באופן בלתי אמצעי במפגשים אישים עם האנשים והנשים שמשמרים את המסורות מחד ומשנים את המציאות מאידך בשילובם בחברה העכשווית.

  • טיולים בנגב - נחל חוורים
   משך הטיול:
   יום טיול

   טיול לאור ירח - לילה נחל חוורים (ISH)

   מתי לאחרונה ראינו כוכבים? בלי קופסאות הבטון, בלי הרעש של כביש? מתי לאחרונה נשמנו ריאות מלאות של אוויר צונן בריח של נעורים? הגיע הזמן להתאהב, בטבע, בחיים, בחושים.. טיול ליל ירח מלא בנחל חוורים הוא הטיול חוויתי ומותאם שנותן את מלוא החוויה והסיפוק רק מהמראה של המדבר המואר באור הירח. קחו זוג נעליים נוחות ויחד נצא לסיור חד פעמי בטיול בנגב הקסום.

  • טיולים בנגב - טיול אל שפלת יהודה
   משך הטיול:
   יום טיול

   טיול אל שפלת יהודה - מערות מנזר ויקב (ISG)

   האסוציאציה הראשונה שעולה לראשנו במחשבה על נסיעה בשפלת יהודה מתמקדת בכביש ועומסי התנועה ומסתבר שנושא זה אינו חדש באזור זה, מזה כ-3000 שנים האזור המחבר בין המדבר בדרום, ההר במזרח והים במערב ומהווה צומת ״סואן״ של מפגש תרבויות. הצבאות של הפרעונים והיוונים, האדומים והמכבים, הרומאים והביזנטים, הפאטימים, הצלבנים והעות׳מנים השאירו את חותמם לנו המטיילים להתרשם בטיול בנגב, העיר מרשה ומערות בית גוברין, המנזרים המרוחקים מן העין וכמובן ההתיישבות הישראלית שמחדשת את החקלאות ותרבות הכרמים העתיקה מחד ומקדמת תעשיית על מאידך.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form