מספר טלפון
03-6374000
  • טיול אל רמת הגולן במתכונת מיוחדת לסבים הורים וילדים
   משך הטיול:
   יום טיול

   טיול אל רמת הגולן במתכונת מיוחדת לסבים הורים וילדים (IFG)

   טיול מודרך של יום מרתק וממצה לאזור הגבוה ביותר בארצנו, אזור רמת הגולן והר החרמון, הזדמנות לבקר בתצפיות מהטובות בארץ, לחוות את הטבע ולהכיר לעומק את ההקשרים ההיסטוריים והתרבותיים של האזור.

  • אבירים וימאים מעכו העתיקה ועד ראש הנקרה
   משך הטיול:
   יום טיול

   אבירים וימאים מעכו העתיקה ועד ראש הנקרה לסבים הורים וילדים (IFA)

   יום טיול מודרך לעיר עכו המתהדרת בהיסטוריה רציפה של למעלה מ 3000 שנים ומוזכרת עוד במקורות של מצרים העתיקה. ממלכות וצבאות רבים שלטו בעיר והטביעו בה את חותמם וביניהם מסדר אבירי הטמפלרים המפורסם שראה בעיר את בירת הממלכה הצלבנית בארץ ישראל.

  • יום טיול בירושלים העתיקה ושוק מחנה יהודה
   משך הטיול:
   יום טיול

   ירושלים העתיקה ושוק מחנה יהודה לסבים הורים וילדים (IFJ)

   העיר ירושלים הייתה בעבר ועדיין מהווה בימינו מרכז עולמי דתי, תרבותי, שלטוני וכלכלי. שליטים וממלכות רבות במהלך ההיסטוריה שאפו לשליטה בעיר שמלאה באתרים המנציחים אלו שהצליחו. הביקור המודרך בירושלים יחשוף בפנינו חלק מהפאזל המרתק המתקיים בה, של קודש וחול ,עבר והווה, תרבויות עתיקות וקידמה.

  • יום טיול לנצרת במסלול מיוחד לסבים הורים וילדים
   משך הטיול:
   יום טיול

   סיור לנצרת במסלול מיוחד לסבים הורים וילדים (IFN)

   העיר נצרת קשורה באופן מובהק במסורת הדת הנוצרית. לאורך מאות שנים העיר הייתה ועודנה עד היום עיר צליינות של הפלגים השונים של הדת הנוצרית וכנסיות רבות המהוות נכס צאן ברזל של הארכיטקטורה הדתית מעטרות את העיר. במהלך יום הסיורים נכיר את העיר ונבין את חשיבותה הרבה, נלמד על החשיבות של האירועים שהתרחשו כאן למסורת הנוצרית והחשוב מכל - מדוע כפר קטן שהיה כאן לפני 2000 שנים הפך למוקד צליינות אולי מהחשובים בעולם כולו.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form