מספר טלפון
03-6374000
  • בחריין עם איחוד האמירויות
   משך הטיול:
   10 לילות, 11 ימים

   בחריין עם איחוד האמירויות (BAD)

   טיול מקיף באיחוד האמירויות ובחריין הכולל: טיסות ישירות, תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב עפ"י תוכנית הטיול ואוטובוס צמוד מהיום הראשון וליום האחרון - חצי פנסיון, מנאמה, אל עין, ג'בל חפיט, אמירות פוג'יירה, אמירות שרג'ה


פגסוס טיולים מאורגנים מציעה טיולים מאורגנים לבחריין בשילוב עם איחוד האמירויות 

לאחרונה, עניין של שנים אחרונות, מדינות המפרץ שינו יחסן למדינת ישראל וכתוצאה מכך אנו, המטיילים הישראלים יכולים להגשים חלום אסור לבקר במדינות שלעולם לא חשבנו שנפסע על אדמתם כתיירים מוערכים. "העתיד שייך לאלה שיכולים לדמיין, לעצב ולבצע אותו. זה לא משהו שאתה מחכה לו, אלא אתה יוצר" בשנת 2012 פרסם שיח' מוחמד בן ראשיד אל מכתום, אמיר דובאי, ראש ממשלת איחוד האמירויות הערביות וסגן הנשיא ספר, שבו תאר את חזונו להפוך את המדינה למרכז עולמי של מצוינות ויצירתיות.

מדינות המפרץ אשר פותחות שעריהן לנו הישראלים הן מדינות המסמלות את העתיד העולמי, מדינות אשר להן יכולות פיננסיות גבוהות ורמת תובנה גבוהה לחשיבות ניצול המשאב הגולמי שלהן לטובת יצירת עתיד לאזורן ולמעמדן כמדינות. כך נוהגים השליטים בעשרות השנים האחרונות, שליטים ערבים, צאצאי הבדואים, שלמדו והתחנכו בשילוב של מסורת וקידמה וזאת בא לידי ביטוי בביקורנו במדינות המפרץ.

הן בחריין, והן איחוד האמירויות היו באמצע המאה הקודמת בפרשת דרכים קיומית, ושליטהן בחרו כל אחד מהם בדרך אשר תבטיח את עתיד מדינתם אשר מבוססת על התרבות השבטית הבדואית המוסלמית.

תרבות זו צמחה מן חולות המדבר תוך פחות מחמישים שנה. נסיכויות המפרץ הפרסי במרחבי המדבריות של חצי האי ערב נמנו עד לפני כ 60 שנה כחלק מאוכלוסיה מקומית אשר הקידמה זרה לה, תושביהם התפרנסו בעיקר מדיג ושליית פנינים. בשנות השישים התגלה באזור הנפט אשר הפך את המדינות הללו לארצות עשירות מאוד בעולם. החיים השתנו, האדריכלות פוערת הפה, שינוי הימים כאיים מלאכותיים, מרכזי אמנות וסחר, כל אלה תורמים לטיול המאורגן לבחריין ולאמירויות ומגלמים מודרניות וחדשנות לצד מסורת ותרבות.

בין טיול מאורגן לבחריין המשלב את מנאמה הבירה וסביבותיה, בין דובאי ובין אבו דאבי עיר הבירה של נסיכות האמירויות, דובאי ואבו דאבי, שתי הנסיכויות הבולטות והעשירות מתוך שבע אמירויות, בטיולינו נכיר את המבנים שעליהם מתחרים האדריכלים הנחשבים בעולם, נבין מה מייצגים מבנים אלו, נלמד על הכלכלה הפורחת ועל מרכזי המסחר החדשים בתוך קניוני עושר ענקים יחד עם מרכזי תרבות ואומנות. נבקר תוך כדי הטיול באתרים מגוונים ויקרים שיספקו הצצה הן לעתיד בשילוב המכבד את ההיסטוריה החברתית של מדינות אלו זאת עוד לפני עידן הנפט יחד עם ביקור בנאות מדבר אקזוטיים, שם נלמד על גאוגרפית המדבר המיוחדת והקיום האנושי שבה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form