מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לאיסלנד

  • איסלנד- טיול עומק לאי הקרח והאש - במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   11 לילות 12/13 ימים

   חצי פנסיון לאורך כל הטיול (RWA)

   טיול מקיף סובב איסלנד המתאים גם למיטיבי לכת והמשלב בנוסף למקומות המרכזיים באיסלנד גם מקומות מחוץ למסלול התיירותי הרגיל המחייב נסיעה ברכב שטח , כמו חצי האי סנייפלסנס, הר הגעש אסקיה והעמק של תור (ת'ורסמורק). הטיול יתקיים לכל אורכו ברכב שטח מיוחד. איסלנד הוא אי מרהיב ביופיו שעוצב משני כוחות עיקריים: קרח ואש. המשחק העצמתי של כוחות הטבע המופלאים שנפגשים באיסלנד, יוצרים נופים מיוחדים ומגוונים וארץ שנראית כמו פלטת ציור של אמן שהשתולל עם כל הצבעים.. חצי פנסיון לאורך כל הטיול. בטיסות סדירות דרך יעד ביניים לאיסלנד

  • איסלנד מסלול מקיף במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   10 לילות, 11 ימים

   כולל חצי פנסיון (RVR)

   טיול עומק גיאוגרפי שבו נחווה את המקומות היפים והמיוחדים שיש לאיסלנד להציע. נשוט לצפות בלוייתנים, נרכב על אופנועי שלג, נטייל ברכבי שטח ובעיקר נהנה מנופים וחוויות שכאילו לקוחים מעולם אחר. גייזרים, קרחונים, אגמים והרי געש הם תפאורה מושלמת לטיול חוויתי.

  • פניני איסלנד - במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   6 לילות - 8/7 ימים

   ארץ הקרחונים והאש - כולל: חצי פנסיון (RVA)

   פגסוס בראש אחר "לארץ הקרחונים והאש" - כולל: חצי פנסיון איסלנד אי מרהיב ביופיו שעוצב משני כוחות עיקריים: קרח ואש. המשחק העצמתי של כוחות הטבע המופלאים שנפגשים, יוצרים נופים מיוחדים ומגוונים. וארץ שנראית כמו פלטת ציור של אמן שהשתולל עם כל הצבעים.

  • איסלנד- סובב ריקיאוויק
   משך הטיול:
   7 לילות 8 ימים

   טיול מאורגן לאיסלנד -סובב ריקיאוויק (RVK)

   הטיול שנצא אליו הינו מסע עוצר נשימה בין טבע שעדיין משתנה לנגד עינינו בשלל מראות וצבעים, לבין תרבות נפלאה אותה יצר האדם במו ידיו, כאשר הגיע להתיישב באי הגעשי לפני קצת יותר מ-1,000 שנים. בשילוב בין האדם לטבע ניכנס אנו למסע בתרבות האיסלנדית, נראה, נשמע, נריח, ניגע ונטעם ונחוש לעיתים כמגלי עולם, שסביבנו "ארץ בראשית".

  • איסלנד - לארץ הקרחונים והאש במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   7 ימים 6 לילות

   טיול חורף – חוויה לכל החיים (RGR)

   שבעה ימים, שישה לילות, עשרות רגעים וחוויות וזיכרון אחד שלא תשכחו לעולם, בלב ליבם של חודשי פברואר / מרץ, כאשר השמש מתחילה לחזור אל קו הרקיע סמוך לחוג הקוטב והימים מתארכים כל יום קצת, נצא למסע מופלא באי הקרח והאש המכוסה כולו לבן כולל חצי פנסיון

  • טיול מאורגן לאיסלנד מסלול חורף - במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   7 ימים 6 לילות

   פגסוס בראש אחר "לארץ הקרחונים והאש"(RVRW)

   טיול מאורגן לפגסוס בראש אחר "לארץ הקרחונים והאש" -תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב על בסיס פנסיון מלא עצמו עיניים ודמיינו: אי ירוק בים, מכוסה כולו מעטה שלג וקרחונים. פה ושם מבצבצים בתים צבעוניים בעיירות דייגים על מנת להאיר את עיניי התושבים בחורף הארוך. מרחבים עצומים של פסגות, שדות לבה, מפלים קפואים, מעיינות חמים ועמקים עוצרי נשימה ומשחק אינסופי של חום וקור, לבה וקרח. עכשיו תדמיינו את עצמכם בטבע הזה, שועטים על קרחונים, אגמים קפואים ובסוף היום מתפנקים במעיינות החמים שהכול סביב לבן וטהור ואולי אפילו שמיים מרקדים באורות ה"זוהר הצפוני" המופלא. עכשיו תפסיקו לדמיין ובואו עימנו למסע בלתי נשכח בחורף האיסלנדי - חלום שכולו מציאות!


פגסוס מציעה מגוון רחב של טיולים לאיסלנד

בשנת 874 לספירה ניצב לו אינגולפור ארנארסון הוויקינגי לחופיו של אי שומם מכל חי המעלה אדים מכל פינה ואמר לעצמו שאם יקבע כאן את ביתו אז בעוד 1,140 שנה תהיה כאן מדינה מהמתקדמות ביותר בעולם... 60 שנים אחרי, בשנת 930 לספירה כבר היו במקום 40,000 תושבים שהיגרו לפנינה החדשה של האטלנטי. אותם אנשים הגיעו ממנוסה של שלטון מלכים עריץ באירופה והחליטו לאמץ קונספט חדש, שלטון שנעשה מתוך שיתוף האנשים שחיים תחתיו. לימים יקראו לדבר הזה פרלמנט, הם בסה"כ רצו לחיות חיים הוגנים ושיתופיים. זה עבד יפה למשך 300 שנה של אידיליה, שגשוג ופריחה ספרותית ולירית מאין כמוה. אדם אשר נוחת באיסלנד ולא מכיר את המילה "סאגה" משול לאדם המגיע לארץ ולא שמע על התנ"ך. אותם איכרים ודייגים חרוצים ישבו בלילות החורף הקרים והארוכים וטוו סיפורים היסטוריים שזורים במיתולוגיה על אבותיהם ומקורותיהם. יצירות אלו יחד עם השירה המופלאה שנוצרה בבתי הדשא הרעועים מהווים היום אוצרות רוחניים והשראה לעולם כולו.

קבוצת פגסוס באיסלנד איסלנד


אנשים אלו ידעו חיים קשים מנשוא לאחר שהאידיליה התמוטטה כמגדל קלפים: שלטון זר ואכזר, מזג אוויר קשוח ובלתי מתפשר, דלות , עוני ומחסור כל ואי אחד געשי שזועף, שוצף וקוצף ומאיים לכלות את יושביו בכל רגע נתון.

למרות הכול הם לא נכנעו לרגע, נלחמו באתני הטבע, נאבקו, שרדו ושימרו חרף מצוקתם תרבות קסומה, שפה ייחודית, שירה וספרות שהעשירו והאירו את חייהם בתקופות הקשות.

תרבות זו הרימה ראש במאה ה-19 וגילתה שהעולם התקדם בזמן שהם נאבקו. אסופת האנשים התקבצה ונהייתה לה לעם גאה, איתן, משפחתי , אמיץ ומשכיל שיצר יש מהאין הכי גדול שניתן.

במאה ה-20 חוותה המדינה את השינוי הקיצוני ביותר שחוותה מדינה בעולם בקצב שאין שני לו. מהמקום הנידח והעלוב ביותר באירופה הפכה איסלנד למדינה עצמאית, מתקדמת, טכנולוגית המובילה במדדי איכות חיים, שביעות רצון התושבים ויעד תיירותי ראשון במעלה. אין עוד מדינה בעולם שבשנה מספר התיירים הפוקד אותה הוא פי 3 ממספר תושבי המדינה!

הטבע באיסלנד

אה, ויש שם גם טבע...טבע שאין שני לו בעולם. אי געשי מפעים ומסעיר שמתהווה עד היום לנגד עינינו. אי בו אתה מהלך בשיעור גיאולוגיה לנגד עיניך. אי בו האתמול שונה מהיום ומהמחר. גייזר , מעיינות חמים בטבע, בוץ מבעבע, הרי געש, נהרות קרחונים שוצפים, אגמים ואחרוני הקרחונים באירופה. אי שהניגוד בין הלהט הבוקע מן האדמה והקור המתיישב מלמעלה נפתר רק בפיצוצים עזים וביצירת תופעות טבע ייחודיות שאין כמותן בעולם.

איסלנד היא ההוכחה שהכול אפשרי, ששום דבר לא אבוד, שאם האדם מאמין הוא יצליח. שאם האדם יבין כיצד ללכת עם הטבע ולא נגדו אז יש לנו עתיד על כדור הארץ שלנו. אנשים שלמדו, ספגו, הפנימו ולמדו לנצל ולרתום את הטבע לצדם. להפיק אנרגיה מחום האדמה ומהכוח העצום של הנהרות החורצים אותה.

טיול באיסלנד הינו חוויה רב חושית עוצרת נשימה. מסע בטבע מופלא, נקי, טהור, בראשיתי לצד תרבות מתפתחת ששומרת עליו, מוקירה אותו ומנסה בכוח לשמר אותו גם לדורות הבאים.

בואו אתנו למסע שייקח אתכם הכי רחוק שאפשר וחזרה. מסע שיתחיל אתנו ויישאר אצלכם לתמיד. פינה חמה בלב, אהבה שאנו ניטע בכם ואחר כך תלבלב בתוככם.

עובדות ומידע נוסף:

איסלנד גדולה פי 5 ממדינת ישראל וחיים בה כ300,000 תושבים בלבד. בתקופת הקיץ שוטפים את איסלנד קרוב למיליון תיירים.

פגסוס מתפעלת טיולים מאורגנים לאיסלנד כבר שנים מספר ואנו מכירים את האתגרים שמציב יעד מיוחד זה. מיעוט מקומות הלינה ועונת התיירות הקצרה מהווים אתגר אליו מתכוננת פגסוס מבעוד מועד לקראת כל קיץ.  היכולת של חברת פגסוס להרכיב טיול מאורגן באיסלנד הודות לניסיון העשיר שצברה במהלך השנים.

לפגסוס חשוב שתקבלו שקיפות ככל הניתן מלאה לפני קניית המוצר תוך מתן תמורה מלאה למחיר. אנו מודים לכם על בדיקתכם המעמיקה ויודעים כי לאחר בדיקה נכונה ומעמיקה תגיעו למסקנה לבחור בטיול מאורגן לאיסלנד עם פגסוס.

מדריכי פגסוס לאיסלנד

את המדריכים אנו בוחרים בקפידה ונותנים לכם לרוב את כל פרטיהם מראש ובכך מצליחים להוביל את שאר השוק לחשוף פרטים אלו מראש. אנו מאמינים בשקיפות ולכן תבחינו שגם מידע זה מפורסם בפגסוס מהיבט שאין לנו מה להסתיר.

כמה פרטים על איסלנד :

 • שטח- 103,000קמ"ר.

 • צפיפות אוכלוסין - 3 אנשים לקמ"ר, (ישראל 343 לקמ"ר)

 • 1/3 משטחה של איסלנד מכוסה קרחונים או שדות לבה/בזלת.

 • איסלנד הינה המקום היחיד בו הרכב המרכז אטלנטי בולט מעל פני הים, כך שמבחינה גיאולוגית היא נמצאת ביבשת אירופה ואמריקה כאחד.

 • באיסלנד יש למעלה מ130 הרי געש פעילים.

 • מרבית החשמל באיסלנד מופק באנרגיה מתחדשת- אנגריה תרמית והידרואלקטרית

 • איסלנד דורגה ע"י YAHOO כאחד מ10 היעדים הטובים בעולם שאינם נמצאים על מפת התיירות העולמית המסיבית.

 • האשה הראשונה באיסלנד היא ישראלית במוצא- דורית מוסייוף ילידת שכונת הבוכרים.

 • בראשה של ריקאוויק עיר הבירה הצפונית בעולם עומד קומיקאי כוכב של סרטי בידור ותוכניות סאטירה.

אז זה הזמן לתכנן טיול מאורגן לאיסלנד עם צוות פגסוס!

מספר דברים חשובים לפני שיוצאים לטיול מאורגן לאיסלנד

 • מטבע באיסלנד: קרונה איסלנדית

 • שפות מדוברות באיסלנד: השפה היא איסלנדית

 • מומלץ להגיע בקיץ האיסלנדי בחודשים: יוני, יולי ועד אמצע אוגוסט

 • טיפ באיסלנד: לא נהוג להשאיר טיפ מעבר לזה הכלול במחיר

 • שקעי חשמל באיסלנד: באיסלנד שקעים עם שני פינים לכן מתאים לתקעים של רוב המכשירים החשמליים

 • עישון באיסלנד: אזורי העישון מאוד מוגבלים באיסלנד והעישון עצמו נתפס באופן מאוד שלילי בקרב האוכלוסייה המקומית

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form