מספר טלפון
03-6374000

טיולים מאורגנים למזרח אפריקה - קניה, אתיופיה, טנזניה

  • טנזניה - שמורות הטבע המופלאות - במסגרת בראש אחר
   משך הטיול:
   9-8 ימים 7 לילות

   קבוצות קטנות עד 24 מטיילים, פנסיון מלא לאורך כל הטיול (מלבד ימי הטיסות) (TNZ)

   פנסיון מלא לאורך כל הטיול (מלבד ימי הטיסות) קבוצות קטנות עד 24 מטיילים. הטיול במזרח אפריקה ובטנזניה במיוחד הוא חוויה חושית ואינטלקטואלית ייחודית. מדובר בארץ פראית המשמרת מורשת פרה-היסטורית של תרבויות אדם ההולכות ונעלמות יחד עם נופים ושפע בעלי-חיים ההולכים ומתמעטים, הולכים ונכחדים.

  • אתיופיה - ערי הצפון ושבטי הדרום - חגיגות המסקל בספטמבר והטימקאט בינואר בלאליבלה
   משך הטיול:
   14 ימים 13 לילות

   אל ממלכות נוצריות בצפון, אגמי השבר ושבטי עמק האומו (ALG)

   כולל: פנסיון מלא לאורך כל הטיול "מסע במנהרת הזמן" אל ממלכה קדומה באפריקה, בה משמשים בערבוביה סיפורים עתיקים מימי מלכת שבא, "ארון הקודש האבוד", כנסיות ומנזרים. כפרים נידחים בהם הזמן עצר מלכת, תרבות עתיקה ומסורת יהודית. נופים עוצרי נשימה ואירוח חם ולבבי כמיטב המסורת האתיופית. לטייל עם פגסוס ולחוות את אתיופיה בטיול שהוא חוויה בלתי נשכחת.

  • אוגנדה מטיולי 'בראש אחר'
   משך הטיול:
   8-9 ימים, 7 לילות

   ספארי לממלכתן של הגורילות (UGD)

   פנסיון מלא לאורך כל הטיול, עד שישה מטיילים בג'יפי ספארי מיוחדים המתאימים לעד שמונה נוסעים הטיול באוגנדה הוא טיול ייחודי לחוויית טבע עשירה ביערות הגשם הנדירים באזור הטרופי של קו המשווה שמהווה בית לאוכלוסיית קופי האדם מהעשירות בעולם בדגש על הגורילות והשימפנזים. בנוסף, כמו במקומות רבים באפריקה גם בטיול זה באוגנדה ישנו שפע רב של בעלי חיים כמו עדרים ענקיים של זברות, באפלו, פילים וג'ירפות החיים באזורי המחייה הטבעיים שלהם. עדרים אלו מושכים חיות טרף כמו אריות, נמרים וגם זוחלים קטלניים. בחבל ארץ פראי זה נטייל ברכבי שטח בדרכים עקלקלות. אבל גם נסייר רגלית במספר טרקים רגליים בדגש על יערות הגשם. מעבר לחוויה הפראית אשר מחכה לנו באוגנדה, החוויה האנתרופולוגית היא ייחודית ומרתקת לא פחות. נבקר בשבטים מקומיים החיים במדינה ונלמד על אורחות חייהם שחלקן נשמרות מאות אם לא אלפי שנים אחורה. בנוסף גם נראה כיצד הקידמה והשינוי משפיעים על עולמם שלהם. נלמד על ייצור התה והקפה בחוות מקומיות וכן על מרעה, דייג ושאר מלאכות היום יום.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form