מספר טלפון
03-6374000

שירות למטייל / תו אמון הציבור

תו אמון הציבור

פגסוס מיום היווסדה האמינה בעקרונות הגינות עיסקית ושקיפות אל מול הצרכן, החלטתנו להצטרף למשפחת האירגונים המחוייבים לעקרונות אירגון אמון הציבור נבעה באופן טיבעי מכך שעקרונות אירגון זה הינם בדמינו מאז ומתמיד ומטבע הדברים מדובר באירגון מקצועי אשר מגן על הצרכן ומטמיע ואוכף ערכים חשובים שאנו מאמינים בהם ומעוניינים שכמה שיותר בתי עסק ילכו בעקבותם על מנת שטהרת התחרות העיסקית תהא על בסיס מקצועי גרידא ולא על גבו של המטייל.

הסטנדרטים הגבוהים שמציב אירגון אמון הציבור עוזרים לנו להמשיך ולמנף את תדמיתנו ואכן מחייבים אותנו כאירגון המשרת לא מעט צרכנים לדבוק בעקרונות אלו ללא רבב וללא 'עיגול פינות'.

משמעות עקרונות אלו כגון אמת והגינות בפרסום, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק, הגינות בקיום ועריכת חוזים, גילוי נאות ושקיפות מידע, אחריות למוצר ושירות נאות, תורמים לכם למטיילינו לדעת כי האמון אותו אתם נותנים בנו הוא אינו מס שפתיים אלא דרך יומיומית. ארגון אמון הציבור הוא ארגון חברתי (מלכ"ר - חברה לתועלת הציבור) שהוקם כדי לקדם שקיפות והגינות בהתנהלותם של עסקים ומוסדות ציבוריים בישראל.

לא כל עסק יכול להיות עסק המחויב לכללי "אמון הציבור". אך ורק עסקים אשר על פניו נמצאו ע"י אמון הציבור כמי שעומדים בכללי הארגון, רשאים להגיש את מועמדותם לקבלת התו. בשלב המועמדות נבחנו כל הממשקים הצרכניים של פגסוס בהתאם לדרישות הדין וכללי אמון הציבור, ופגסוס התחייבה ומתחייבת לתקן את כל הליקויים אשר אותרו בהליך זה. הליך זה יסתיים בהצלחה, ולפיכך רשאית פגסוס להתחייב לכללי אמון הציבור. תו אמון הציבור מסמן לצרכנים עם מי כדאי לעשות עסקים. פגסוס תיירות ונסיעות בע"מ, חברת תיירות המובילה לעולם מטיילים בטיולים מאורגנים ומקצוענית בתחום זה, התחייבה לכללי אמון הציבור ונמצאה כשירה לעמוד בתנאים אלו ולכן הוענק לפגסוס תו "אמון הציבור".

תו ארגון אמון הציבור הוא הצהרה של פגסוס כלפי הציבור כי פגסוס מחויבת לכללי האמינות, השקיפות וההגינות שקבע ארגון אמון הציבור, וכי פגסוס נתונה להליך בקרה של אמון הציבור על ממשקיו הצרכניים (בתשלום) וכי אנו מתחייבים לתקן ליקויים שיימצאו בהתנהלותנו וליישב מחלוקות עובדתיות עם למטיילינו. מטיילים אשר הטיפול שלנו אינו לשביעות רצונם מוזמנים לפנות למוקד התלונות של אמון הציבור. מידע על אופן הגשת התלונה, על הכללים אליהם התחייב אירגון אמון הציבור וכן מידע נוסף על פעילותו של ארגון אמון הציבור תוכלו למצוא באתר הארגון

 

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form