מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לאיסלנד ארץ הקרחונים והאש במסגרת בראש אחר

טיול חורף – חוויה לכל החיים (RGR)
משך הטיול:
7 ימים 6 לילות
להורדת התוכנית

שבעה ימים, שישה לילות, עשרות רגעים וחוויות וזיכרון אחד שלא תשכחו לעולם, בלב ליבם של חודשי פברואר / מרץ, כאשר השמש מתחילה לחזור אל קו הרקיע סמוך לחוג הקוטב והימים מתארכים כל יום קצת, נצא למסע מופלא באי הקרח והאש המכוסה כולו לבן כולל חצי פנסיון

טיול מאורגן לאיסלנד טיול חורף – חוויה לכל החיים - הקדמה

עצמו את עיניכם ונסו לדמיין ניגודים, כאשר 2 נקודות קיצון נפגשות למחול משכר ועוצר נשימה. תדמיינו טבע בשיא פשטותו ועוצמתו, טהור, נקי, עצום, אינסופי.

תחשבו לו הייתם יכולים להיות שם באמצע, בלב המופע המרהיב של הטבע. עכשיו תפקחו את העיניים ותקבלו החלטה- אתם באים?

שבעה ימים, שישה לילות, עשרות רגעים וחוויות וזיכרון אחד שלא תשכחו לעולם
בלב ליבם  של חודשי פברואר / מרץ, כאשר השמש מתחילה לחזור אל קו הרקיע סמוך לחוג הקוטב והימים מתארכים כל יום קצת, נצא למסע מופלא באי הקרח והאש המכוסה כולו לבן. בין קור האוויר לחום המעיינות החמים, בין חושך הלילה השחור משחור לזוהר הרקיע המואר באורות הזוהר הצפוני, נצא למסע מדהים, מפעים, מרגש ומהנה. חורף כזה אין במחוזותינו וגם לא יהיה.  אם ברצונכם להגשים לעצמכם חלום, לצאת לחוויית חיים חד-פעמית, אנחנו כאן בשבילכם!מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • ריקיאוויק- בירת איסלנד: סיור בעיר, רחצה בלגונה הכחולה, טבעת הזהב: ת'ינגווטליר מישורי הפרלמנט, "מפלי הזהב"- גולפוס, הגייזר
  • הפארק הלאומי סקאפטאפטל: קרחון ואטנאיוקטל הגדול באירופה, הלגונה הקרחונית, חוף היהלומים
  • דרום איסלנד: דירהולאיי צוקי הים, מפלי סקוגפוס וסליילנדספוס,
  • פלואדיר – הלגונה הסודית
  • הלגונה הקרחונית פייאטלאסארלון
  • קירקיובאיירקלויסטר: ריצפת הכנסייה, מפל האחיות
  • מפעל גאותרמי

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1 - ת"א – קפלאוויק – הלגונה הכחולה - קוורגרדי

נצא אל עבר איסלנד דרך יעד ביניים באירופה. עם ההגעה לאי, ניסע היישר אל "הלגונה הכחולה" לטבילה ראשונה במים הגיאותרמים של איסלנד. המעיינות החמים שהם אתר התיירות מספר אחד באי יהוו את הפתיחה המושלמת לטיול שלנו. לאחר הרחצה נמשיך אל עבר המלון בעיירה הציורית קוורגרדי. לינה וארוחת ערב בקוורגרדי. בערב, כבכל ערב אחר נצא החוצה לבושים היטב ונביט אל השמיים בתקווה לראות את אורות "הזוהר הצפוני" בלילה האיסלנדי החשוך.

טיול מאורגן לאיסלנד

יום 2 - "טבעת הזהב" – ת'ינגווטליר- גייזר- גולפוס – פלוד'יר

את יומנו נתחיל ברחצה במים החמים של בריכת המלון כפי שעושים המקומיים על מנת להתחמם לעוד יום חורפי. היום נצא לשלושה מהאתרים המפורסמים ביותר שיש לאי להציע המכונים יחד "טבעת הזהב". נפתח את היום בביקור בת'ינגווטליר, מישורי הפרלמנט, אתר מורשת עולמי של אונס"קו ששם נוצר הפרלמנט הראשון בעולם בשנת 930 לספירה. לאחר מכן נמשיך אל עבר הגייזר והאזור הגיאותרמי שסביבו לצפות באחת מתופעות הטבע המרשימות בעולם שהתגלתה לראשונה באיסלנד. משם נמשיך לגולפוס "מפלי הזהב" מהמרשימים שבמפלי איסלנד. לאחר מכן ניסע אל עבר העיירה פלוד'יר לארוחת ערב ולינה.

יום 3 - פלוד'יר - הלגונה הסודית - סליילנדספוס- סקוגאפוס- דירהולאיי - ויק

היום שלנו ייפתח כהרגלנו ברחצה במים החמים של "הלגונה הסודית" החדשה בפלוד'יר. משם נמשיך ליום של טבע עוצר נשימה במרחבי החוף הדרומי של איסלנד. נבקר בשני מפלים מרשימים, סליילנדספוס וסקוגאפוס בהם נוכל להתרשם מכמויות המים האדירות שזורמות באי גם בחורף. משם נמשיך לנקודה הדרומית ביותר באי, צוקי דירהולאיי ולביקור בחוף הים השחור ברייניספיארה. משם נמשיך לעיירה ויק, הישוב הדרומי ביותר באי לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לאיסלנד

יום 4 - ויק- פארק לאומי סקאפטאפטל – הלגונה הקרחונית יוקולסארלון

הבוקר נמשיך בנסיעה מזרחה על החוף הדרומי של איסלנד לעבר הפארק הלאומי סקאפטאפטל. נבקר במרכז המבקרים. משם נמשיך אל אחד המקומות המרשימים ביותר, תמונת נוף עוצרת נשימה בדמות הלגונה הקרחונית, יוקולסארלון. הלגונה המרשימה גדלה משנה לשנה ובתוכה צפים מאות קרחונים הניתקים מהקרחון הגדול ביותר באירופה ואטנאיוקוטל, קרחון המים. לאחר שנתרשם מהלגונה, נרד אל "חוף היהלומים" בו גושי קרח מתאספים על החול הוולקני השחור. ארוחת ערב ולינה באזור הלגונה.

יום 5 - הלגונה הקרחונית - פייאטלאסארלון – קירקיובאיירקלויסטר

לאחר שהגענו אל הנקודה המזרחית ביותר במסענו נתחיל לנסוע על כביש 1, כביש הטבעת, חזרה לכיוון מערב. העצירה הראשונה תהיה בלגונה קרחונית נוספת, פיאטלאסארלון, חבויה, פנינה אמיתית וקסומה. משם נמשיך בנסיעה מערבה אל עבר קירקיובאיירקלויסטר ונבקר בעיירה ואתריה.  לאחר מכן נטבול בבריכה הקטנה של העיירה במים הגיאותרמיים.   ארוחת ערב ולינה בקירקיובאיירקלויסטר.

טיול מאורגן לאיסלנד

יום 6 – קירקיובאיירקלויסטר – קוולסווטליר - מפעל גיאותרמי – ריקיאוויק

היום נצא לדרכנו לכיוון עיר הבירה ריקיאוויק. בדרך נעצור במוזיאון הלבה החדש והמרשים בעיירה קוולסווטליר. משם נמשיך מערבה לביקור במפעל גיאותרמי ונקבל הסבר כיצד האיסלנדיים למדו  לרתום את חום האדמה הטבעי לצורכי הפקת אנרגיה. משם נגיע בשעות אחר הצהריים אל ריקיאוויק, עיר הבירה הצפונית ביותר בעולם. נצא לסיבוב ערב בעיר הצבעונית והיפה. ארוחת ערב במסעדה בעיר. לינה בריקיאוויק.

יום 7- ריקיאוויק - ת"א

את היום נקדיש לסיור עיר ברחובותיה ואתריה של עיר הבירה ריקיאוויק. נבקר בכנסייה המפורסמת סמל העיר, נראה את הפרלמנט, משרד ראש הממשלה, העירייה, אגם טיורנין ומרכז הקונצרטים והכנסים המרהיב "הארפה" על הנמל. ניפרד מאיסלנד לשלום ונצא אל עבר שדה"ת בקפלאוויק על מנת לטוס לארץ דרך יעד ביניים באירופה.

*ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.

 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
 • טיול זה מתבצע בתקופת החורף באיסלנד. מצד אחד מרהיב ביופי החורפי המיוחד ומצד שני מעבר במזג אוויר שעלול להפתיע ולאתגר את מהלך ביצועו של המסלול.
 • התוכנית תתבצע בהתאם למזג האוויר שיאפשר את כלל הפעילויות. היה ומזג האוויר לא יאפשר להגיע לאתר המצוין בתוכנית יינתן תחליף ראוי במקומו לפי המצב בשטח.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form