מספר טלפון
03-6374000
דרך: דבלין, קילקני, קורק, קוב, קינסייל, קילארני, "טבעת קרי", צוקי מוהר, גאלאווי, חבל קונמרה (DKD7)
משך הטיול:
8 ימים 7 לילות
להורדת התוכנית

דרך: דבלין, קילקני, קוב, קינסייל, קילארני, "טבעת קרי", צוקי מוהר, גאלווי, חבל קונמרה טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מידי יום (למעט ביום ההגעה) ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון (מלבד הערב הראשון) בטיסות ישירות של חברת "אל על"

טיול מאורגן לאירלנד טיול קלאסי - הקדמה

הידעת שגווני הירוק באירלנד מגיעים ל 40 סוגים ואף יותר, אי זה אשר עוד לפני 340 מיליון שנים החל להיווצר במעמקי האוקינוס וכעת דופן האי הירוק "נמתח" מאזור צפון קלייר ועד לדרום גלאווי.

בטיול מאורגן לאירלנד טיול קלאסי של פגסוס אשנו נחשפים לאי מופלא שמספר סיפור נפלא אי שבו למעלה מ 500 מבצרים ו 70 קברים ניאוליתים, 1448 ק"מ של קו חוף אשר מצד מערב האטלנטי וממזרח הים האירי, צוקים מדהימים המתנשאים לגבהים, כפרי דייגים מקסימים . הממצאים באי מספרים על התיישבות 6000 שנה לפני הספירה הנוצרית ו2000 שנה לפני הספירה על נדידתם של שבטים מדרום אירופה ותחילת הקמתה של התרבות הניאוליתית. סיפורים על פולחנים פגנים, פלישות ויקינגים, רעב וטרגדיות יחד עם עם אופטימי שמח שיודע להנות ולהפיק וויסקי מצוין.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • ביקור בגני פאוורסקוורט
 • קוב: מוזיאון ההגירה (טיטאניק)
 • קילקני: סיור עיר
 • קינסייל: סיור עיר
 • אזור קילארני: יום טיול בטבעת קארי, גני אחוזת מקרוס, מופע חיות ייחודי לאזור
 • צוקי מוהר כולל ביקור במרכז המבקרים  
 • חבל קונמארה: מנזר קילמור והגנים סביבו
 • גאלווי: סיור בסמטאות העיר העתיקה
 • קילבאגן: ביקור במזקקת ויסקי
 • דבלין: סיור עיר, בית מבשלת השכר של גינס כולל טעימה, סיור עיר בשעות הערב

אנו ממליצים כי תבדקו את המסלול של פגסוס היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש אולי חצאי ימים חופשיים לפעמים אף יותר – או יותר זמן פנוי/פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שיכולים להגיע לסכומים גבוהים אותם יתכן ומדריכי החברה האחרת יציעו בתשלום נוסף . לכן מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר–זכרו זאת !!!!!!!!!!!!

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: ת"א – דבלין  

נפגש בנתב"ג ונצא בטיסה ישירה לדבלין של חברת התעופה "ארקיע". עם ההגעה בשעות הערב המוקדמות, העברה למלון ללינה.

יום 2: דבלין – גני פאוורקסקורט - קילקני – מידלטון

לאחר ארוחת הבוקר נצא מדבלין דרומה ונגיע לביקור בגני פאוורסקוורט. גנים מרשימים עם מבחר גדול צמחים ועצים אשר נבנו בהשראה של גני ורסאי המפורסמים. נמשיך בנסיעה דרך הרי וויקלו וגלנדלוך – שם היתה התיישבות נזירית קדומה. נמשיך בנסיעה ובשעות אחר הצהריים נגיע לסיור קצר בקילקני - עיר יפהפייה עם מבצר מרשים מימי הביניים. המשך נסיעה לאזור מידלטון לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לאירלנד קלאסי טיול מאורגן לאירלנד קלאסי

יום 3: מידלטון – קוב - קינסייל - אזור קילארני

בבוקר ניסע לעיר קוב אשר שוכנת מדרום לקורק ליד חוף הים הדרום מזרחי של אירלנד. נבקר במוזיאון אשר מסביר על ההגירה הגדולה מאירלנד במאות 19-20. רובם הגדול של המהגרים יצאו מנמל היעד קוב.  במוזיאון נוכל ללמוד גם על סיפור האונייה המפורסמת טיטאניק אשר יצאה מנמל זה ב-1912. נמשיך לעיירה המקסימה והציורית קינסייל, בירת הגורמה של אירלנד, אשר יושבת על שפת הים. משם נצא בנסיעה לאזור קילארני למלון לארוחת ערב וללינה.

יום 4: טבעת קארי

הבוקר נצא ליום סיור מהנה בנוף הדרום מערבי המרהיב של אירלנד באחד האזורים הייחודיים, המכונה טבעת הקרי. ניסע בדרך נוף יפיפייה לטיול של יום שלם ב "טבעת קרי" – אחת מחטיבות הנוף היפות באירלנד – חצי אי הררי, מוקף מפרצים ומצוקי חוף. נשלב מסלולי הליכה קצרים בטבע עם ביקורים בכפרים קטנים, ספוגי אווירה מיוחדת ומסורת קלטית. נראה את בית הולדתו של דניאל אוקונל ומאוחר יותר אחה"צ נצא לטייל בגני אחוזת מקרוס – גנים נאים של אחוזה ויקטוריאנית הממוקמת בינות להרים ולאגמים בפארק הלאומי של קילארני. נמשיך למופע מיוחד ומעניין בו נראה כלבים מאולפים אשר מנחים עדר כבשים. אופי המופע מאפיין את האזור הכפרי בו אנו מטיילים (ייתכן כי נחזה במופע באזור קילקני ביום 2 של הטיול). לקראת ערב נחזור למלון* לארוחת ערב ולינה.
*ייתכן כי הלינה ב-2 הלילות באזור קילארני תתבצע ב-2 בתי מלון שונים.

טיול מאורגן לאירלנד קלאסי יום 5: צוקי מוהר – גאלווי

נצא לנסיעה אל אחד מאתרי הטבע המפורסמים של אירלנד – צוקי מוהר. נצפה אל המצוקים האדירים המתרוממים מהאוקינוס האטלנטי ונמתחים לאורך קילומטרים ארוכים, אל איי אראן שבאופק ואל להקות ציפורי הים האדירות, שחגות מעל הגלים. נבקר במרכז המבקרים שם נלמד על תופעות הטבע באזור. נמשיך אל גאלווי היפהפיה, שער הכניסה לחבל קונמארה, ונטייל בסימטאות העיר העתיקה. לאחר סיום הסיור נמשיך בנסיעה צפונה למלון באזור לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לאירלנד קלאסי

יום 6: חבל קונמארה 

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בחצי האי קונמרה, חבל ארץ פראי מלא באגמים ונחלים. באם יאפשר הזמן נגיע לעיירת הדייגים קליפדן ונשוטט להנאתנו כדי להתרשם מאווירת המקום. נבקר במנזר קילמור – בית עשירים שהפך למנזר וכיום משמש כבית ספר לבנות. לאחר הביקור במקום נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.

יום 7: אזור גאלווי – דבלין – בילוי במופע אירי

בבוקר ניסע מזרחה בדרכנו לדבלין. בדרך נעצור בעיר קילבאגן ונבקר במזקקת הוויסקי Locke's שחזרה לייצר וויסקי בשנים האחרונות. נערוך בה סיור ונלמד על תהליך הייצור העתיק של הויסקי. בסיום הביקור אף נזכה לטעימה של וויסקי. אחר הצהריים נגיע לדבלין ואם יתאפשר ינתן זמן לטייל במדרחוב הצבעוני של העיר. בערב נצא לסיור היכרות בדבלין כולל בילוי של ארוחת ערב במסעדה מקומית בדבלין עם מופע מקומי מסורתי. העברה למלון באזור ללינה.

טיול מאורגן לאירלנד קלאסי

יום 8: דבלין – ת"א

ביומנו האחרון באירלנד נצא לסיור מודרך בדבלין, בירת אירלנד, אשר השוכנת במרכז החוף המזרחי של אירלנד ובצמוד לשפך נהר הליפי. נתרשם מגשר "הפני" - מעל הנהר ליפי, רחובה הראשי של דבלין, רח' או'קונל ואזור הבילויים טמפל באר, זהו אחד מסמליה הרומנטיים של העיר,נמשיך ונטייל במדרחוב המפורסם גראפטון וברחוב אוקונול. נבקר בבית מבשלת השיכר של גינס כולל טעימת משקה מר ומיוחד זה. אחר הצהריים המאוחרים העברה לשדה התעופה לטיסה ישירה לת"א. הגעה לפנות בוקר של יום 9.

הטיול וכלל השירותים והפעילויות הכלולים בו יתקיימו בכפוף להנחיות והתקנות הרלוונטיות בנוגע לקורונה ובכלל זה האירוח במלונות שיתקיימו לפי ההנחיות הרלוונטיות  בזמן הטיול. 
 
 • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form