מספר טלפון
03-6374000
כולל: ארוחת בוקר לאורך כל הטיול (MWN)
משך הטיול:
14-15 ימים 12 לילות

טיול מאורגן לארה"ב הכולל תכנית מלאה וגדושה מהבוקר עד הערב ללא הוצאות אופציונליות במשך היום למעט בערבים עפ"י תכנית הטיול כולל: ארוחת בוקר לאורך כל הטיול

טיול מאורגן לארה"ב החוף המזרחי מיאמי אורלנדו עם פגסוס

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול המאורגן לארה"ב

  • מיאמי: סיור פנוראמי בעיר
  • אורלנדו:ביקור במרכז החלל קנדי פארק דיסני וורלד, יוניברסל סטודיו
  • וושינגטון: גבעת הקפיטול, הבית הלבן, מוזיאון השואה, תצפית על אנדרטאות הנשיאים, אנדרטת איו-ג'ימה, בית הקברות הלאומי ארלינגטון מפלי הניאגרה והאזור: המערבולות של נהר הניאגרה, שייט אל תוך המפלים בספינת "עלמת הערפל", ביקור בקניון ווטקינס גלן המרהיב ובמפלים, ביקור בחבל האמיש ורכיבה בכרכרות
  • קמברידג': אוניברסיטאת הרווארד
  • בוסטון: סיור בעיר
  • ניו יורק: תצפית מבניין האמפייר סטייט, סיור בין אתרי העיר המרכזיים: השדרה החמישית, בניין האומות המאוחדות, כנסיית סנט פטריק, מגדל טראמפ, הבורסה, סנטראל פארק, מרכז רוקפלר, כיכר הטיימס, גראונד זירו (אתר "התאומים"), גשר ברוקלין וגשר מנהטן, צ'יינה טאון.

אנו ממליצים לבדוק את תוכנית הטיול המאורגן לארה"ב היטב מול תוכניות של מס' חברות מתחרות בהן יש ימים חופשיים/חצאי ימים חופשיים/פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך בחברה האחרת בתשלום נוסף לכן מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר–זכרו זאת!! טיול מאורגן של פגסוס נעשה בשקיפות מלאה מול הלקוחות.

מסלול טיול מאורגן לארה"ב לפי ימים

יום 1: תל-אביב – מיאמי 01.06.15

נפגש בנתב"ג ונצא בטיסה למיאמי דרך רומא עם חברת אליטליה. עם ההגעה נסייר במיאמי בסאות' ביץ (החוף ( טיילת ) הדרומי )), רובע ארט דקו , בית הכנסת היהודי* נעבור למלון ללינה. *הסיור בבית הכנסת יתקיים במידה ויוותר הזמן.

יום 2: מיאמי – אורלנדו 02.06.15

לאחר ארוחת הבוקר,ניסע לכיוון אורלנדו ונבקר במרכז החלל המרתק על שם ג'ון קנדי,נצפה בסרט תלת מימדי על האסטרונאוטים בחלל ונבקר במגוון הרחב של התערוכות ובמיצגים הממחישים את המרוץ לחלל.עם סיום הביקור נגיע לאזור אורלנדו ללינה.

יום 3: אורלנדו 03.06.15

לאחר ארוחת הבוקר, נקדיש את יומנו לביקור באחד הפארקים המרהיבים של דיסני וורלד ,בתום יום גדוש בחוויות ניסע חזרה למלון ללינה.

יום 4: אורלנדו 04.06.15

לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בפארק יוניברסל סטודיו ונהנה ממגוון האטרקציות הרבות שהפארק מציע , בתום יום הביקור נחזור למלון ללינה.

יום 5: אורלנדו – וושינגטון 05.06.15

לאחר ארוחת הבוקר,ניסע לכיוון שדה התעופה של אורלנדו לטיסת פנים עבר וושינגטון – בירת ארה"ב הנקראת ע"ש ג'ורג' וושינגטון, נשיאה ה-1 של ארה"ב. עם ההגעה נצא בסיור פנוראמי ונסייר באתריה המרכזיים של העיר, בתום הסיור נגיע למלון ללינה.

יום 6: וושינגטון 06.06.15

לאחר ארוחת הבוקר, נמשיך בביקורנו בעיר וושינגטון, נסייר בגבעת הקפיטול, משכנם של 2 בתי המחוקקים: הסנאט ובית הנבחרים.נראה את הבית הלבן,.נבקר במוזיאון השואה ונסיים את היום בתצפית על אנדרטאות הנשיאים וושינגטון ולינקולן ובאנדרטאות חללי מלחמת וייטנאם וקוריאה.ניכנס לבית הקברות הלאומי "ארלינגטון" ונצפה באנדרטת איו-ג'ימה לזכר חללי חיל הנחתים. חזרה למלון ללינה.

יום 7: וושינגטון – פנסילבניה – וויליאמספורט 07.06.15

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל עבר השטחים המרשימים של פנסילבניה אל לנקסטר ארץ ה"אמישים" בה חיים בני כת ה"אמיש" ללא חשמל,ותקשורת או תחבורה מודרנית.כת מיוחדת זו מתקיימת הלכה למעשה לפי אותם תנאי מחייה כפי שהיה נהוג לפני 300 שנה ועדיין מתפקדת ומתקיימת ללא התערות בקרב האוכלוסייה שמסביבה.בהמשך הסיור נצא לרכיבה בכרכרות.נמשיך בביקור במוזיאון השוקולד של המותג האמריקני הידוע"HERSHEYS ",ובמפעל מותג האופנועים הידוע "הארלי דוידסון". בתום הביקור נגיע למלון ללינה באזור וויליאמספורט.

יום 8:ווילאימספורט (דאנוויל) קניון ווטקינס גלן– אגם סנקה –מפלי ניאגרה – 08.06.15

לאחר ארוחת הבוקר, נצא בכיוונו למפלי ניאגרה המרהיבים ובדרך נעצור לקניון ווטקינס גלן המרהיב בו נסייר בין מפלי המים הזורמים לאורכו , נמשיך בנסיעה לאורך אגם סנקה ודרך היין עד שנגיע למפלי הניאגרה. נגיע למלון למנוחה והתארגנות לקראת סיור לילי מרהיב במפלי הניאגרה ובו נצפה בתצוגת האורות של המפלים. חזרה למלון ללינה.

יום 9: מפלי הניאגרה – טורונטו – מפלי הניאגרה 09.06.15

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור במפלי הניאגרה ובאזור. נוכל להתרשם מהמפלים הקנדיים והאמריקאים כאשר אנו שבים וחוצים לתחומי ארה"ב וקנדה. נצא לשייט בספינת "עלמת הערפל" ונחוש את עוצמת המפלים ואת מערבולת הניאגרה.נמשיך בנסיעה לעבר טורונטו העיר הגדולה ביותר בקנדה. עם ההגעה נסייר במרכז העיר ונראה את בית העירייה החדש והישן, מרכז איטון, שדרת האוניברסיטה ופרלמנט מחוז אונטריו. נצפה על מגדל CN. בתום הסיור נחזור לכיוון ארה"ב וחזרה למלון.

יום 10: ניאגרה – בוסטון – 10.06.15

לאחר ארוחת הבוקר , נצא בנסיעה ארוכה לכיוון בוסטון בירת ניו אינגלנד, המרשימה בעיצובה המיוחד.עם ההגעה לעיר נצא לסיור פנוראמי בעיר, הגעה למלון ללינה באזור בוסטון.

יום 11: בוסטון 11.06.15

לאחר ארוחת הבוקר,נקדיש את היום כולו לסיור בבוסטון, המרשימה בעיצובה המיוחד.נבקר במרכז העיר, הקפיטול, פארק קומנוולת', קוינסי מארקט, אזור הנמל ובאתר ה"טבח של בוסטון". משם נחצה את נהר הצ'ארלס לביקור בקמברידג', עיר האוניברסיטאות המפורסמות ביניהן הרווארד בה נסייר ובכיכר קמברידג' המפורסמת. לינה באזור בוסטון.

יום 12: בוסטון – ניו יורק 12.06.15

בתום ארוחת הבוקר, נעזוב את בוסטון.נשים פעמינו אל המיוחדת שבערים לקנח איתה את טיולנו – ניו יורק! נצא לסיור בשדרותיה המרהיבות של העיר. בנין האומות המאוחדות שעל השדרה הראשונה, נעבור בשדרה החמישית, כנסיית סנט פטריק, סנטראל פארק המפורסם, טראמפ טאוור, מרכז רוקפלר, אוניברסיטת ניו יורק וכמובן כיכר הטיימס המפורסמת. בערב נצא לסיור לילי רגלי בכיכר טיימס המוארת. הגעה למלון ללינה בניו יורק.

יום 13: ניו יורק 13.06.15

לאחר ארוחת הבוקר מצפה לנו סיור מרתק בין גורדי השחקים של מנהטן. נתחיל בסיור רגלי בחלקה התחתון של מנהטן - נראה את הבורסה המפורסמת של ניו יורק, נצפה על הבניין הפדראלי שבו הושבע וושינגטון לכהן כנשיא הראשון של ארה"ב. נראה את בית הקברות העתיק ביותר בניו יורק, נבקר באתר הזיכרון ל"מגדלי התאומים" (גראונד זירו), נצפה אל פסל החירות, הגשרים המפורסמים – גשר ברוקלין וגשר מנהטן ומשם נמשיך אל הרובע הסיני – הצ'יינה טאון, שם נרגיש כאילו יצאנו לרגע ממנהטן והגענו לשנגחאי. בסיום יום מהנה זה נעלה לתצפית מרהיבה על כל מנהטן ממרפסת האמפייר סטייט בילדינג. חזרה למלון ללינה.

יום 14: ניו יורק – ת"א 14-15.06.15

לאחר ארוחת הבוקר, ננצל את הזמן שנותר ככל האפשר להשלמות בדגש אישי עד ההעברה לשדה התעופה לטיסה חזרה הביתה. ההגעה תהיה ביום המחר

  • בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור, תוך מתן תחליף ראוי וזאת אף לאחר היציאה מהארץ ובמיוחד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ. היות והזמנות הטיסות הפנימיות בארה"ב מתבצעות על בסיס הרשמת אמת (על פי שמות),ישנה אפשרות שנאלץ לפצל את הקבוצה בין 2 טיסות.פגסוס תעשה כל שביכולתה על מנת שלא לפצל את הקבוצה, ובמידה וכן, לשמור על הפרש זמן מינימלי בין 2 הטיסות המפוצלות.
  • כמו כן ייתכן וחלק מטיסות הפנים לא תהיינה ישירות.
  • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. פגסוס תהא פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form