מספר טלפון
03-6374000
בטיול מלא וגדוש אטרקציות לכל המשפחה (BON)
משך הטיול:
18 לילות - 20/19 ימים
להורדת התוכנית

טיול מקיף הכולל: תכנית יומית מלאה בהתאם לתכנית, ללא הוצאות אופציונליות במשך היום למעט בערבים עפ"י תכנית הטיול כולל: ארוחת בוקר לאורך כל הטיול

טיול מאורגן לארצות הברית ארה"ב - החוף המזרחי עם ניו יורק 

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • בוסטון: סיור עיר, קיימברידג', שיט לויתנים 
 • אלף האיים
 • טורונטו: בניין הפרלמנט, בית העירייה, מרכז איטון, מגדלי CN
 • מפלי הניאגרה: שייט אל תוך המפלים 
 • קניון ווטקינס גלן: אגמי האצבעות, ביקור במוזיאון הזכוכית בקורנינג, מפעל הארלי דוידסון
 • מפעל השוקולד הרשי
 • ביקור בכת האמיש
 • וושינגטון: הקפיטול, הבית הלבן, תצפית על אנדרטאות הנשיאים, ביקור במוזיאון החלל והטבע, בית הקברות ארלינגטון
 • אורלנדו
 • מרכז החלל על שם קנדי
 • יוניברסל סטודיו
 • מרכז אפקוט
 • ניו יורק: סיור באתרים המרכזים - שדרה 5, בניין האום, מגדל טראמפ, סנטרל פארק, מרכז רוקפלור, אתר גראנד זירו, טיים סקוור

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: תל-אביב – בוסטון 22/07/20

נפגש בנתב"ג ונצא בטיסה דרך איסטנבול לבוסטון. אחרי הנחיתה וביקורת הדרכונים העברה לבית המלון ללינה.

יום 2: בוסטון 23/07/20

לאחר ארוחת הבוקר נחל בסיור ובהיכרות ביום טיול מלא עם עיר יפה ומיוחדת זו. העיר נחשבת כאחת הערים היפות בכל ארצות הברית של אמריקה, בעלת צביון אירופאי ושילוב מעניין של ישן וחדש. נתחיל בסיור פנורמי בקיימברידג' בה שוכנות האוניברסטיאות המפורסמות הווארד ו M.I.T. נבקר במרכז העיר, הקפיטול, פארק קומנוולת' ונמשיך ל"נתיב החירות" שהיא הדרך הטובה ביותר לספוג את אווירת העיר. עוד נבקר בקווינסי מארקט, השוק המשוחזר ונחזה במופעי רחוב שונים. נסיים באזור הנמל ובאתר "מסיבת התה".  בסיום נחזור למלוננו ללינה.

יום 3: בוסטון 24/07/20

לאחר ארוחת הבוקר נצא לנמל בוסטון לתצפית על לוויתנים. עם ההגעה לנמל, נצא לשיט בספינת קטמרן מהירה לים האטלנטי, אזור המחיה של הלוויתנים, היצור הימי הגדול בעולם. את השיט ידריכו החוקרים המקצועיים של מרכז הלוויתנים של ניו- אינגלנד, מכון מחקר אשר חוקר את חייהם של היצורים המופלאים הללו. אחר הצהריים נמשיך ונסייר בבוסטון המרשימה בעיצובה המיוחד. נשוב למלון באזור בוסטון ללינת לילה.

יום 4: בוסטון – ווטרטאון 25/7

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את בוסטון בנסיעה ארוכה בכיוון צפון מערב אל עבר הגבול הקנדי. בנסיעה זו נחצה את מדינת מסצ'וסטס וניו יורק. נלון בעיירה ווטרטאון (Watertown)  שבקרבת נהר הסנט לורן.  

יום 5: אלף האיים – טורונטו 26/7

לאחר ארוחת הבוקר מצפה לנו שיט בין הנופים הקסומים של "אלף האיים" היושבים בנקודת המוצא של נהר הסנט לורן ואגם אונטריו. במהלך השיט נחזה בבתים יפים שבנו אנשים פרטיים על איים אלו. לאחר השיט נחצה את הגבול לקנדה וניסע לעבר העיר טורונטו, העיר הגדולה בקנדה. נראה את בית העירייה החדש בעל המבנה המיוחד, נצפה אל מגדל CN הנודע שהוא סמלה הלא רשמי של העיר המתנשא לגובה של 550 מטר ונגיע גם למרכז איטון, הקניון התת קרקעי המפורסם של העיר ובו מבחר של עשרות חנויות ומסעדות. לקראת ערב נגיע למפלי הניאגרה ולאחר התמקמות והתארגנות בחדרים נצא לחזות בתצוגת האורות על המפלים. נחזור למלוננו ללינה.

יום 6: מפלי הניאגרה 27/7

לאחר ארוחת הבוקר נצא למפלי הניאגרה המפורסמים ונטייל באזור. נערוך שייט תצפית "מאחורי המפלים" ולאחר מכן נצא לשיט בספינת "עלמת הערפל" ונחוש את עוצמת המפלים. אחר הצהריים נבקר בשעון הפרחים המפורסם וניסע לבקר בעיירה הציורית "ניאגרה און דה לייק" שרחובותיה ציוריים והיסטוריים כמו בסרטים.

נחזור למלוננו ללינה.

יום 7: ווילאמספורט – ווטקין גלן 28/7

הבוקר נסע דרומה ונחצה את הגבול חזרה לארה"ב. נגיע לאזור "אגמי האצבעות" וניסע לאורכו של אגם סנקה ודרך היין עד לקניון ווטקינס גלן בו נסייר בין מפלי המים הזורמים לאורכו. נמשיך לעיירה קורנינג בה נבקר במפעל הזכוכית המפורסם ונחזה בתהליך ייצור הזכוכית. נמשיך לעיירה וויליאמספורט ללינה.

יום 8: מוזיאון הארלי דוידסון – מוזיאון הרשי 29/07/20

לאחר ארוחת הבוקר  ניסע דרומה לאורכה של מדינת פנסילבניה. נערוך סיור במפעל האופנועים "הארלי דווידסון" ונחזה בתהליך ייצור האופנועים המפורסמים. נמשיך לעיירה הרשי, בירת השוקולד של ארה"ב. נבקר במפעל השוקולד ונלמד על תהליך ייצור השוקולד המפורסם.

לינה באזור לנקסטר.  

יום 9: ארץ האמיש – וושינגטון 30/07/20

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל עבר ארץ ה"אמישים" בה חיים בני ה"אמיש" ללא חשמל, ותקשורת או תחבורה מודרנית. כת מיוחדת זו מתקיימת הלכה למעשה לפי אותם תנאי מחייה כפי שהיה נהוג לפני 300 שנה ועדיין מתפקדת ומתקיימת ללא התערות בקרב האוכלוסיה שמסביבה. בהמשך הסיור נצא לרכיבה בכרכרות. לאחר מכן, נמשיך דרומה דרך השטחים המרשימים של מדינת פנסילבניה אל עבר וושינגטון – בירת ארה"ב נפתח את סיורנו בצפייה על הבית הלבן, גבעת הקפיטול מקום משכנם של שני בתי המחוקקים ונסיים בתצפית על אנדרטאות הנשיאים וושינגטון ולינקולן. בערב נצא לסיור לילי קצר. העברה למלוננו ללינה.

יום 10: וושינגטון 31/07/20

לאחר ארוחת הבוקר נצא ונבקר בארלינגטון, בית הקברות המפורסם והמיוחד של וושינגטון. משם נמשיך ונבקש במוזיאונים הגדולים של העיר: מוזיאון התעופה והחלל, שם נצפה בהתפתחות התעופה ומוזיאון הטבע הגדול בעולם. לקראת ערב נצא לביקור ברובע ג'ורג'טאון היוקרתי שהצליח לשמור על צביונו המיוחד בזכות המבנים האופייניים לאדריכלות הג'ורג'יאנית. נעבור למלוננו ללינה.

יום 11: וושינגטון - אורלנדו 01/08/20

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר שדה התעופה לטיסה לאורלנדו, שבמדינת פלורידה. לאחר מנוחה והתארגנות בחדרים נצא לטיול רגלי באזור , בתום הסיור נחזור למלוננו ללינה.


יום 12: יוניברסל סטודיו 20/02/08

לאחר ארוחת הבוקר  ,נהנה מיום שלם המוקדש אל מאחורי הקלעים של תעשיית הקולנוע אולפני "יוניברסל סטודיו". הפארק נפתח ביוני 1990 ומורכב מנושאים ואטרקציות המבוססים על תעשיית הקולנוע. ". בתום הסיור נחזור למלוננו ללינה.

יום 13: מרכז החלל 03/08/20

לאחר ארוחת הבוקר נצא ונטייל במרכז החלל על שם קנדי שנמצא בקייפ קנוורל .זהו מקום שיגור מעבורות החלל המפורסמות בארה"ב. נבקר במרכז המבקרים המרשים, נראה סרטי אימקס מרהיבים ותערוכות שונות ונתנסה בסימולטורים ופעילויות אינטראקטיביות על תוכנות החלל של המעבורת. נשוב למלוננו באורלנדו ללינה.

יום 14: מרכז אפקוט 20/04/08

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעוד יום בילוי שלם ב"מרכז אפקוט" מרכז ענק ובו תצוגות מרהיבות של התפתחות הטכנולוגיה בעולם. לקראת ערב נצפה במופע אורקולי ייחודי משולב בפעלולים מדהימים וקרני לייזר.

בסיום המופע נחזור למלוננו ללינה.

יום 15: אורלנדו 20/05/08

לאחר ארוחת הבוקר  נהנה מיום חופשי שיוקדש לקניות במרכז קניות ענק. המעוניינים יוכלו לבקר ב"עולם הים" (Sea World) או בדיסני וורלד (Disney World). בסיום  נחזור למלונינו ללינה.

יום 16: אורלנדו – ניו יורק 06/08/20

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר שדה התעופה לטיסת פנים לניו יורק. העברה לבית המלון ולאחר התארגנות נצא לסיור רגלי במנהטן ,לקראת ערב נחזור למלוננו ללינה.

יום 17: ניו יורק – 07/08/20

היום נצא לסיור מודרך בין גורדי השחקים של מנהטן. נתחיל את הסיור בחלקה התחתון של מנהטן, נראה את הבורסה המפורסמת ונצפה על הבניין הפדראלי שבו הושבע וושינגטון לנשיא הראשון. נראה את פסל החירות, הגראונד זירו, בית העירייה, הרובע הסיני והאיטלקי. בערב נצא לסיור רגלי בברודווי ובסיומו של היום נחזור למלוננו ללינה .

יום 18: ניו יורק – 20/08/08

המשך סיור במנהטן, האו"ם, סנטרל פארק, השדרה החמישית, מרכז רוקפלר, אמפייר סטייט בילדינג ועוד.

יום -2019: ניו יורק –תל אביב 09-10/08/20

בוקר אחרון במנהטן שנועד להשלמת סידורים וקניות אחרונות אחר הצהריים נצא לעבר שדה התעופה לטיסה חזרה הביתה דרך איסטנבול. נחיתה בישראל בצהריי היום ה20 .

* בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור,תוך מתן תחליף ראוי וזאת אף לאחר היציאה מהארץ ובמיוחד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.היות והזמנות הטיסות הפנימיות בארה"ב מתבצעות על בסיס הרשמת אמת (על פי שמות),ישנה אפשרות שנאלץ לפצל את הקבוצה בין 2 טיסות.פגסוס תעשה כל שביכולתה על מנת שלא לפצל את הקבוצה,ובמידה וכן,לשמור על הפרש זמן מינימלי בין 2 הטיסות המפוצלות.
** כמו כן ייתכן וחלק מטיסות הפנים לא תהיינה ישירות.   
*** חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. פגסוס תהא פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form