מספר טלפון
03-6374000
הכולל את ניו אורלינס, ממפיס, נאשוויל סנט לואיס, שיקגו, ניו יורק (NMN)
משך הטיול:
16-15 ימים 14 לילות

טיול מקיף הכולל: תוכנית יומית מלאה מהבוקר עד הערב, ללא הוצאות אופציונליות במשך היום למעט בערבים עפ"י תוכנית הטיול הכולל את ניו אורלינס, ממפיס, נאשוויל, סנט לואיס, שיקגו, ניו יורק

טיול מאורגן לארצות הברית במסלול מדרום לצפון הקדמה

ארצות הברית היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות . גם לטייל בארץ ענקית זו צריך לדעת ובמסלול המוצע אנו משלבים אזורים שלא נמצאים בדר"כ על מפת התייר הישראלי ומעטים יחסית הם אלה שחרשו ועברו אזורים אלה באמריקה התיכונה . זהו מסלול טיול החוצה את ארה"ב מדרום לצפון ומלמד לאורכו על הפולקלור של אמריקה האמיתית זו שלא רואים בחוף המזרחי - ניו יורק ודומיה או בחוף המערבי - המשולש סן פרנציסקו לוס אנג'לס לאס וגאס.

אנו עוברים במדינות הדרום הידועות כשמרניות ובנופי תרבות אמריקה של פעם בשילוב פולקלור אמריקאי שנסב סביב נושא המוסיקה . ערים כמו ניו אורליאנס , מולדת הג'אז ונאשוויל עירו של הזמר המפורסם והכל כך מזוהה עם המוסיקה של המאה ה 20 אלוויס פרסלי ולא רק הוא אלא רבים נוספים זמרי קאנטרי ופופ.

זוהי ארצות הברית האחרת ולמי שכבר טייל באמריקה יחווה בטיול זה באמת משהו אחר , משהו מדליק , משהו ששווה לחוות פעם בחיים . נסו ותווכחו !!!

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • ניו אורלינס: סיור עיר, שייט באחת מספינות נהר המיסיסיפי האופייניות, ביקור במוזיאון התרבותי בקסטריט, סיור באזור הביצות והמטעים של לואיזיאנה וביקור באחת מהאחוזות 
 • קלרקסדייל: ביקור במוזיאון מוסיקת הבלוז  
 • ממפיס: סיור עיר, ביקור בגרייסלנד – אחוזתו הנודעת של הזמר המפורסם אלוויס פרסלי, ביקור באולפן ההקלטות ה SUN STUDIOS, WALK of Fame Route 
 • נאשוויל: ביקור ב COUNTRY MUSIC HALL OF FAME היכל מוסיקת הקאנטרי המפורסם על 3 קומותיו, ביקור במצודת נאשבורו, ביקור
  ב CHEEKWOOD Gardens  Park Centennial במרכזו בנין הפרתנון, ביקור באולפני RGA, בילוי משותף במופע קאנטרי רוק ב GRAND OLE OPRY 
 • לינצבורג:  סיור בעיירה, ביקור במזקקת הויסקי הנודע ג'ק דניאלס' ובמרכז המבקרים שלו 
 • סנט לואיס: סיור עיר, פארק ג'פרסון, ביקור במוזיאון כיבוש המערב, העפלה בקרוניות המיוחדות אל מרומי קשת העיר
 • שיקגו: סיור עיר, נעלה לתצפית ממרומי ה TOWER (SEARS) WILLIS גובהו 442.3 מטר על 110 קומותיו, בפארק מילניום, נבקר LINCOLN PARK CONSEVATORY, שייט מיוחד באגם SIGNATURE ובנהר
 • ניו יורק: תצפית מבניין האמפייר סטייט, סיור בין אתרי העיר המרכזיים: השדרה החמישית, סיור מודרך בבניין האומות המאוחדות (בכפוף לאישור), כנסיית סנט פטריק, מגדל טראמפ, הבורסה, סנטראל פארק, ביקור מרכז רוקפלר, כיכר הטיימס, גראונד זירו (אתר "התאומים"), גשר ברוקלין וגשר מנהטן, צ'יינה טאון 

מסלול טיול מאורגן לארצות הברית לפי ימים

יום 1: תל-אביב – ניוארק – ניו אורלינס  

נפגש בנתב"ג ונצא בטיסת אל על לניוארק ומשם בטיסת פנים לניו אורלינס ( יתכן דרך יעד ביניים ). בהגעה לניו אורלינס ימתין לנו אוטובוס שיקח אותנו לסיור פנורמי ראשוני בדרך למלון במרכז העיר. לאחר הגעה התארגנות במלון. בערב נצא רגלית לסיור ברובע הצרפתי לב ליבה של העיר בירת מוסיקת הג'אז האולטימטיבית. חזרה למלון ללינה.

טיול מאורגן לארהב מדרום לצפון

יום 2: ניו אורלינס

היום יוקדש כולו לסייר בעיר מיוחדת ותוססת זו. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ברובע הצרפתי בשונה ממראות הלילה ונגלה את השוק הצרפתי (ובו את קפה דו מונד המפורסם ) רחובות קנל ובורבון , את קתדרלת סנט לואיס ואת "קבילדו" ,בניין ספרדי מרשים מהמאה ה18, נעבור את הסופרדום מרכז הספורט המרשים , בית הקברות סנט לואיס. נצא לשייט באחת מספינות נהר המיסיסיפי האופיניות. במהלך הסיור ביום נבקר במוזיאון התרבותי בקסטריט  חזרה למלון .
בערב נצא שוב לסיור רגלי במרכז החיים של ניו אורליאנס ברובע הצרפתי ואם יתאפשר נכנס למתחם ה PRESERVATION HALL שנוסד ב 1961 כדי לשמר את ערכי מוסיקת הג'אז שמקורה בעיר.

יום 3: ניו אורלינס – מטעי לואיזיאנה

היום יוקדש לסיורי באזורי הביצות והמטעים של לואיזיאנה .נסייר באזור האחוזות הפזורות על פני מרחבים ונבקר באחת מהאחוזות ונפגוש את יושביה ונחשף לאורח חיי החקלאים ונשמע סיפורים על ההיסטוריה של החוואים והעבדים השחורים ששרתו אותם. נסייר בחווה ונתרשם מתנאי המגורים שבה. חזרה לניו אורלינס למלון.
בערב נמשיך לתור את העיר רגלית באזור הרובע הצרפתי הססגוני שלא מתעייף.

יום 4: ניו אורלינס – ג'קסון – קלרקסדייל

לאחר ארוחת הבוקר נצא את ניו אורלינס בדרכנו צפונה נעבור את בירת מיסיסיפי ג'קסון ונגיע לעיר קלרקסדייל המשמשת כעיר מחוז ומרכז חקלאי של אזור הדרום. נבקר במוזיאון מוסיקת הבלוז ממוקם בבנין שהוקם בשנים הראשונות של המאה ה 20 ושימש בעבר כתחנת רכבת. לאחר הביקור נגיע למלון להתארגנות וללינה.

יום 5: קלרקסדייל – ממפיס

לאחר ארוחת הבוקר נצא את קלרקסדייל לכיוון ממפיס במדינת טנסי. הגעה לקראת 10:00. נתחיל הסיור בעיר ונבקר בגרייסלנד – אחוזתו הנודעת של הזמר המפורסם של מחצית השניה של המאה ה 20 אלוויס פרסלי. נבקר באחוזה על כל "אוצרותיה" בחדרים בהם אוסף התקליטים העצום. אוסף המכוניות והאופנועים. אחוזה שהפכה למעשה למוזיאון שמנציח לעד את זכרו של "המלך". הגעה למלון להתארגנות.
בערב נצא לטייל ב BEALE Street רחוב שהיה מרכז חיי הקהילה השחורה בו נמצא מועדוני ג'אז רבים וכמובן נתקל במוסיקת רחוב בכל פינה.

טיול מאורגן לארהב מדרום לצפון

יום 6: ממפיס – נאשוויל

ממפיס היא עיר מיוחדת ושמחה בה נטייל היום ובין היתר נבקר באולפן ההקלטות ה SUN STUDIOS  המפורסם בין היתר כי בו הוקלט הרוקנרול הראשון. נבקר גם בין היתר ב WALK of Fame Route העתק שביל התהילה שבהוליווד בהבדל אחד שבו חקוקים שמותם של המוסיקאים – זמרים של ממפיס. נמשיך בסיור עיר טיילת המיסיסיפי והפירמידה הנודעת, רחוב מיין ובהמשך נשים פעמנו וניסע לנאשוויל בירת טנסי. הגעה לעיר וטעימה ראשונה של בילוי מוסיקלי כאשר נבקר ב COUNTRY MUSIC HALL OF FAME היכל מוסיקת הקאנטרי המפורסם על 3 קומותיו.  העברה למלון . בערב כמובן נצא רגלית לשוטט בין הברים והמועדונים השוקקים שבעיר מוסיקלית זו.

יום 7: נאשוויל

לאחר ארוחת הבוקר נצא לגלות את העיר, נראה את הקפיטול, גן העצמאות, שוק האיכרים. נבקר בגן העיר ובהמשך נעלה ונבקר במצודת נאשבורו על שמה רשומה העיר נאשוויל. נמשיך הסיור ונבקר ב CHEEKWOOD Gardens ובהמשך  Centennial Park במרכזו בנין הפרתנון המזכיר את זה אשר באתונה יוון מה שגורם לכנות את נאשוויל "אתונה האמריקאית". כמובן שלא נפסח על ביקור באולפני RGA שהיה אולפן הקלטות של אלוויס ג'וני קש וגדולי המוסיקה האמריקאית. חזרה למלון. 
בערב נשוב כמובן ונצא רגלית לשוטט שוב בין הברים והמועדונים השוקקים שבעיר מוסיקלית זו. איך לא?

טיול מאורגן לארהב מדרום לצפון

יום 8: נאשוויל – לינצבורג – ג'ק דניאלס'

לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמנו דרומה ללינצבורג עיירה טיפוסית דרומית למרכז ארה"ב בקרבת מדינת אלבמה בה נבקר במזקקת הויסקי הנודע ג'ק דניאלס' ובמרכז המבקרים שלו. נסייר בקו היצור והזיקוק ונשמע את סיפורו של האיש המייסד. נסייר ונתרשם מאותה עיירה אופינית לאמריקה התיכונה מהבתים האופיניים ובהמשך נחזור לנאשוויל למלון. בערב נצא יחד לבילוי משותף במופע קאנטרי רוק ב GRAND OLE OPRY ( בכפוף לתוכנית המקום ובהנחה שהמופע מתקיים בימים אלה של הטיול – עדיין לא ידוע ).

יום 9: נאשוויל – סנט לואיס

לאחר ארוחת הבוקר מסתיים לו פרק נאשוויל וממשיכים בחציית ארה"ב מדרום לצפון בואנו לסנט לואיס שנוסדה קרוב לעצמאות ארה"ב שנת 1764 עיר שהיא מקום מפגש הנהרות מיסורי ומיסיסיפי 2 הנהרות החוצים את ארה"ב מצפון לדרום אל מפרץ מכסיקו. בהגעה נצא לסיור אותו נתחיל בפארק ג'פרסון, נצפה אל בית המשפט ההיסטורי, נראה את הגשרים המסמלים את סנט לואיס בהם גשר מרטין לותר קינג. נבקר במוזיאון כיבוש המערב. נמשיך בסיור עיר ונעפיל בקרוניות המיוחדות אל מרומי קשת העיר המפורסמת המשמשת למעשה כסמל המסחרי של סנט לואיס ואת אופיה של ארה"ב כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. הגעה למלון התארגנות ולינה.

טיול מאורגן לארהב מהדרום לצפון

יום 10: סנט לואיס – שיקגו  

לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו אל שיקגו בירת אילינוי בצפון ארה"ב עיר מרכזית מטרופולין לכל הדעות. עיר מופלאה ותוססת הידועה בארכיטקטורה מרגשת וגורדי שחקים רבים מהגבוהים בעולם. בהגעה בצהריים נצא לסיור עיר אחרה"צ. נבקר באגם מישיגן הגדול ביותר בארצות הברית ואחד האגמים היפים בצפון אמריקה נתרשם מהכרך הגדול מגורדי השחקים בנין AMOCO בנין JOHN HANCOCK  וכמובן SEARS TOWER גובהו 442.3 מטר על 110 קומותיו. נעלה לתצפית ממרומי המגדל. העברה למלון להתארגנות וללינה.

יום 11: שיקגו  

היום יוקדש כולו לעיר מרתקת זו. סיור בו נבקר במרכז העיר המסחרי נראה את ה WATER TOWER ששרד את השריפה הגדולה בעיר מ 1871 נבקר LINCOLN PARK CONSEVATORY המזוהה גם כגן בוטני. נבקר בפארק מילניום על הטיילת המרשימה בדרומה של העיר שער העננים ומזרקת הכתר. בהמשך נקנח השהות בשיקגו בשייט מיוחד על הנהר לחוות את העיר מזווית שונה בעיקר הארכיטקטורה המחודשת שלה. נבקר באזור הבילויים על הברים המסעדות הפאבים והמועדונים מרכז בילוי לתושבי העיר ותייריה. חזרה למלון ללינה.

יום 12: שיקגו  – ניו יורק  

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה משיקגו לניו יורק ( יתכן דרך יעד ביניים ). בהגעה לניו יורק עפ"י לו"ז הטיסות ככל שיספיק הזמן ( אם יספיק ) נצא לסיור בעיר המיוחדת שבערים לקנח איתה את טיולנו – ניו יורק! נצא לסיור * בשדרותיה המרהיבות של העיר. נבקר בבנין האומות המאוחדות שעל השדרה הראשונה בסיור מודרך ( מותנה ובכפוף לאישרור ), נעבור בשדרה החמישית, כנסיית סנט פטריק, סנטראל פארק המפורסם, טראמפ טאוור, נעלה לתצפית מה TOP OF THE ROCKEFELLER CENTER, נעבור את אוניברסיטת ניו יורק וכמובן כיכר הטיימס המפורסמת.  בערב נטייל רגלית במרכז העיר המוארת.
*(במידה ולא ניתן יהיה לקיים הסיור ביום זה יהפוך הסיור ביום למחרת ליום סיור מלא ).

טיול מאורגן לארהב מהדרום לצפון

יום 13: ניו יורק

לאחר ארוחת הבוקר מצפה לנו סיור בוקר מרתק בין גורדי השחקים של מנהטן. נתחיל בסיור בחלקה התחתון של מנהטן - נראה את הבורסה המפורסמת של ניו יורק, נצפה על הבניין הפדראלי שבו הושבע וושינגטון לכהן כנשיא הראשון של ארה"ב. נראה את בית הקברות העתיק ביותר בניו יורק, נבקר באתר הזיכרון ל"מגדלי התאומים" (גראונד זירו), נצפה אל פסל החירות, הגשרים המפורסמים – גשר ברוקלין וגשר מנהטן ונעבור דרך הרובע הסיני – הצ'יינה טאון והמרכז הפיננסי. בסיום יום מהנה זה נעלה לתצפית מרהיבה על כל מנהטן ממרפסת האמפייר סטייט בילדינג. אחר הצהריים איש איש יוכל בזמן חופשי לשוטט בשדרות מנהטן ולהספיק ולהנות גם מזמן לקניות.

יום 14-15: ניו יורק – תל אביב

ננצל את הזמן שנותר עד מועד הטיסה בשעות הערב ככל האפשר להשלמות בדגש אישי עד ההעברה לשדה התעופה לטיסה חזרה הביתה. ההגעה ארצה תהיה ביום המחרת.

 

 • בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור, תוך מתן תחליף ראוי וזאת אף לאחר היציאה מהארץ ובמיוחד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ. היות והזמנות הטיסות הפנימיות בארה"ב מתבצעות על בסיס הרשמת אמת (על פי שמות), ישנה אפשרות שנאלץ לפצל את הקבוצה בין שתי טיסות. פגסוס תעשה כל שביכולתה על מנת שלא לפצל את הקבוצה, ובמידה וכן, לשמור על הפרש זמן מינימלי בין שתי הטיסות המפוצלות.
 • כמו כן ייתכן וחלק מטיסות הפנים לא תהיינה ישירות.
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. פגסוס תהא פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form