מספר טלפון
03-6374000
טיול המשלב את ריו דה ז'אנרו, מפלי האיגואסו ובואנוס איירס (RSB)
משך הטיול:
9 ימים 7 לילות

טנגו חושני, טבע עוצמתי, וסמבה קצבית. טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב, חצי פנסיון לאורך כל הטיול + ארוחת ערב נוספת מופעי / בילויי ערב ושלל אתרים וכניסות

טיול מאורגן לברזיל וארגנטינה - הקדמה

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • בואנוס איירס: סיור מודרך על אתריה המרכזיים של העיר, בילוי ערב במועדון טנגו כולל ארוחת ערב.
  • איגואסו: ביקור בשמורה הברזילאית והארגנטינאית, חוויית שייט אל מתחת למפלים, סכר האיטייפו, מופע פולקלור בערב.
  • ריו דה ז'אנרו: סיור עיר, עלייה ברכבל להר הסוכר, עלייה להר הקורקובדו, בילוי ערב בשוק סאן קריסטובל, סיור עיר בפטרופוליס.

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: ת"א – סאו פאולו

נפגש בנתב"ג ונטוס בטיסת יום אל סאו פאולו דרך איסטנבול. עם ההגעה העברה למלון, ארוחת ערב ולינה.

יום 2: סאו פאולו – ריו דה ז'אנרו

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל עבר ריו דה ז'אנרו, העיר אשר שמה יצא למרחוק בזכות שמחת החיים של תושביה, קצב הסמבה, הכדורגל, הקשאסה ומצעד החתיכים והחתיכות בחופיה.עם ההגעה לריו, נצא לסיור הכרות באחת הערים האקזוטיות ביותר בעולם. ניסע דרך מרכז העיר אל הר הקורקובדו – ונעפיל לפסגתו לתצפית מרשימה הנמצאת בגובה של 709 מטר וחולשת על מרבית חלקיי העיר היער והחופים, נראה את פסלו אדיר הממדים של ישו הפודה הנראה מכל נקודה בעיר. הפסל ניתן במתנה לעיר על ידי הצרפתים. בבסיסו ישנה כנסיה. נחלוף גם על פני המראקאנה, אצטדיון הכדורגל הגדול בעולם (כ-135 אלף מקומות ישיבה). לאחר סיום הסיור העברה למלון, ארוחת ערב ולינה.

יום 3: ריו דה ז'אנרו

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך בסיורינו בעיר. נעפיל ברכבל להר הסוכר. נגיע אל פסגת ההר המיוערת אשר קירותיו בצורת החרוט מתנשאים לגובה של כ-400 מטרים, נערוך תצפיות מנקודות שונות ונתרשם מנופי העיר עוצרי הנשימה הנשקפים מן האתר. נמשיך לסיור חופים בחופיה הצפונייים של ריו. בסיום הסיור נחזור למלון להתארגנות. נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית ולעת ערב נצא לבילוי בשוק* סאן קריסטובל – חוויה אנתרופולוגית של ריחות, טעמים, הוווי ואנשים. השוק התפתח כתוצאה מזיקתם של תושבי צפון המדינה לשמר את מאכליהם ותרבותם המקומית – ונועד לתת הרגשה ביתית לכל אלה שהיגרו ממדינות צפון ברזיל אל ריו דה ז'נרו. נצפה במופעים המתקיימים במקום. נחזור למלון ללינה. (*השוק פתוח רק בסופי שבוע. במידה והשוק יהיה סגור נבצע סיור ערב בריו)

יום 4: ריו דה ז'אנירו - פטרופוליס/ניטרוי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר פטרופוליס שהייתה מקום מושבה של המשפחה המלכותית בחופשות הקיץ עד 1850, השנה בה בוטלה המונרכיה בברזיל. נבקר במוזיאון האימפריאלי וגני ארמון הקריסטל, נראה את הקתדרלה שנבנתה ב 1846. נחזור לריו ובהתאם לזמן נעצור לזמן חופשי באחד מאיזורי הקניות של ריו. עם ההגעה לריו, ארוחת ערב ולינה.

יום 5: ריו דה ז'אנירו - איגואסו

בבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה לאיגואסו*. מפלי האיגואסו, אחד משבעת פלאי עולם, (מקור המילה מהשפה הגוארנית שמשמעותה "מים גדולים") נמצאים במקום הצטלבות הנהרות איגואסו ופאראנה, בינות לסבך צמחייה טרופית במפגש הגבול בין ברזיל, פארגוואי וארגנטינה. לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בצד הברזילאי של שמורת המפלים. נבין את גודלו ועוצמתו של הפארק ונצפה אל כמעט 4 קילומטרים של מפלים. נמשיך אל מפעל החשמל מהגדולים בעולם- האיטייפו- "האבן ששרה" אשר נבנה על גבול ברזיל ופארגוואי. נבקר בסכר האיטייפו הענק המופעל במשותף על ידי שתי המדינות. בערב נצא לבילוי הכולל מופע מרהיב של תרבות פאנאמריקנית ממכסיקו בצפון ועד ארץ האש בדרום. המופע כולל ריקודים סוערים ומוזיקה במגוון כלים וסגנונות כגון סלסה, סמבה, מריאצ'י ועוד. הבילוי כולל ארוחת ערב בופה עשירה. חזרה למלון ללינה. *טיסה דרך יעד ביניים.

יום 6: איגואסו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בצד הארגנטינאי בו נמצאים כשמונים אחוזים משטח המפלים ונחשף למראה המרהיב של כמויות מים אדירות הניתכים מגובה של עד שמונים מטרים. נאכל ארוחת צהריים. אחה"צ נצא לאחת האטרקציות המרכזיות באיזור – שייט מרהיב ורטוב מתחת למפלים. לקראת ערב העברה לשדה התעופה לטיסה לבואנוס איירס. הגעה מאוחרת והעברה למלון ללינה.

יום 7: איגואסו – בואנוס איירס

בבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה לבואנוס איירס. עם ההגעה נצא לסיור בעיר בואנוס איירס המזכירה ערים אירופאיות טיפוסיות. נבקר בכיכר מאיו המפורסמת (הכיכר מסמלת את השלום והאחווה ומוכרת בזכות הפגנת האמהות שנערכה לזכר בניהן ובנותיהן שנעלמו בשנים 1976 -1983 בתקופה החונטה), נראה את ארמון הנשיאות הצבוע וורוד, הקתדרלה ובניין העירייה הישן – הקבילדו. נמשיך לכיכר האובליסקו שהוקמה לזכר העצמאות הראשונה של בואנוס איירס במאי 1810. נחלוף על פני תיאטרון קולון, גני פלרמו, לה בוקה- שכונת המהגרים הציורית והרחוב הססגוני – אל קמיניטו, בו צבועים הבתים בשלל צבעים. בשעות הערב נצא לבילוי במועדון טנגו שם נסעוד ארוחת ערב.

ימים 8-9: בואנוס איירס – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את סיורינו בעיר הבירה הארגנטינאית המשגעת. נצא ליום סיור מלא בעיר. נבקר גם באחד האתרים מושכי קהל בבואנוס איירס בית הקברות בריקולטו שהוא מונומנט ארכיטקטוני בפני עצמו. לפנות ערב העברה למסעדה מקומית לארוחת ערב מהנה ומסמכת לטיול. לאחר הארוחה העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה. הגעה לתל אביב בשעות הלילה של יום 9.

מתענין ביעד אחר של טיול מאורגן לדרום אמריקה?

  • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
  • חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
  • חלק מטיסות הפנים בטיול בדרום אמריקה הן טיסות לא ישירות.
  • במקרה של טיסת פנים בשעות הבוקר, תינתן ארוחת בוקר קלה ולא ארוחת בוקר רגילה של המלון.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form