מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לברזיל וארגנטינה - טנגו חושני, טבע עוצמתי, וסמבה קצבית

טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב חצי פנסיון לאורך כל הטיול (BFR9)
משך הטיול:
9 לילות – 12/11 ימים

הצעה מיוחדת ואטרקטיבית ברזיל וארגנטינה טנגו חושני, טבע עוצמתי, וסמבה קצבית 9 לילות – 12/11 ימים טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב חצי פנסיון לאורך כל הטיול מופעי / בילויי ערב ושלל אתרים וכניסות

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • בואנוס איירס: סיור מודרך על אתריה המרכזיים של העיר, בילוי ערב במועדון טנגו כולל ארוחת ערב, חווית התרבות הארגנטינאית. 
  • איגואסו: ביקור בשמורה הברזילאית והארגנטינאית, חוויית שייט אל מתחת למפלים, סכר האיטייפו, מפל גרון השטן, פארק הציפורים, מופע מרהיב של תרבות פאנאמריקנית.
  • ריו דה ז'אנרו: סיור עיר, עלייה ברכבל להר הסוכר, בילוי ערב בשוק סאן קריסטובל, עלייה להר הקורקובדו סיור פאבלות, סיור אל שמורת יער טיז'וקה, סיור חופים, יום סיור לפטרופוליס.

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1-2: ת"א – בואנוס איירס

נפגש בנתב"ג ונטוס עם חברת התעופה לאטאם 713 בשעה 19:20 בטיסה ישירה הנוחתת ב 06:35 בסאו פאולו ומשם בטיסת לאטאם 8003 הממריאה בשעה 11:00 ונוחתת ב 14:00 בבואנוס איירס. עם ההגעה לאחר ביקורת הגבולות נצא לסיור ראשוני בעיר בואנוס איירס המזכירה ערים אירופאיות טיפוסיות בדרך למלון בבואנוס איירס להתארגנות ולמנוחה מהג'ט לג (טיסות ארוכות). לקראת ערב נצא בהסעה לארוחת ערב במסעדת הבשרים Bistecca La באזור הבילויים של העיר כולל הסעות מהמלון וחזרה ללינה.

יום 3: בואנוס איירס

הבוקר נצא ליום סיור מודרך באוטובוס בבואנוס איירס. נבקר בכיכר מאי המפורסמת, נראה את ארמון הנשיאות, הקתדראלה ובניין העירייה הישן - הקבילדו. בכיכר מונומנט לזכר העצמאות הראשונה של בואנוס איירס במאי 1810. הכיכר מסמלת את השלום והאחווה וידועה בהפגנת האימהות לזכר בניהם שנעלמו ב- 1978. נחלוף על פני תיאטרון קולון, גני פלרמו, שכונת המהגרים הססגונית - לה בוקה עם הרחוב הצבעוני - קמיניטו. נעבור בכיכר הקונגרס הגדולה וכמובן בשדרה, אשר עפ"י המקומיים נחשבת לרחבה בעולם, כיכר 9 ביולי. אם יספיק הזמן נבקר גם באחד האתרים מושכי קהל בבואנוס איירס בית הקברות בריקולטה שהוא מונומנט ארכיטקטוני בפני עצמו. חזרה למלון. ארוחת ערב במסעדת Gourmet Porteno באזור הבילויים של העיר כולל הסעות מהמלון וחזרה ללינה.

יום 4: בואנוס איירס – חווית התרבות הארגנטינאית

יום זה ייחודי לחברת פגסוס, הוספנו יום מיוחד אשר יוקדש לבואנוס איירס בדגש על חוויית התרבות הארגנטינאית הלא היא חוויה שאותה נחווה לאורך כל הטיול אך ביום זה נעמיק בה. ביום זה נשלב נגיעות ביקור בנקודות בעיר, ובהן שילוב של מאכלים אותנטיים וריקוד הטנגו החושני והסוחף. יום זה כולל חוויית ארוחת צהריים מפתיעה. בתם הסיור באם יינתן זמן נאפשר סיור ברחוב פלורידה או בנמל לחוויה אישית כמובן יחד עם המדריך.
בערב נצא לבילוי באחד ממועדוני הטנגו המפורסמים והפופולריים בבואנוס איירס ה  TANGO PORTENO הנחשב למופע טנגו רב משתתפים וייחודי הכולל ארוחת ערב – הטנגו להווה ידוע הוא אחד מאושיות התרבות של ארגנטינה. חזרה עם סיום המופע לקראת חצות פלוס למלון ללינה.

יום 5: בואנוס איירס- איגואסו

בבוקר העברה לשדה התעופה לטיסת לאטאם LA7508 בשעה 11:45 הנוחתת ב 13:35 בשדה התעופה בצד הארגנטינאי של מפלי האיגואסו, אחד משבעת פלאי עולם, (מקור המילה מהשפה הגוארנית שמשמעותה "מים גדולים") נמצאים באזור מפגש הנהרות איגואסו ופאראנה, בינות לסבך צמחייה טרופית במפגש הגבול בין ברזיל וארגנטינה. מיד עם הנחיתה נצא לביקור בצד הארגנטינאי בו נמצאים כשמונים אחוזים משטח המפלים. נטייל במסלול המפלים העליון, הממוקם באזור שיא הגובה של המפלים, נסייר רגלית בשבילים וגם על גשרי תצפית אשר מהם נוכל לצפות מגובה רב במפלים השופעים. נחשף למראה המרהיב של כמויות מים אדירות הניתכים מגובה של עד שמונים מטרים. נגיע אל מפל גרון השטן העצום והמרשים אשר לתחתיתו מתנקזים מים משלושת עבריו כדי תוך יצירת ענן של רסיסים הנראה ממרחק רב. אחה"צ נצא לאחת האטרקציות המרכזיות באיזור – שייט מרהיב ורטוב את מתחת למפלים (מותנה בגובה המים בנהר).

יום 6: איגואסו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בצד הברזילאי של שמורת המפלים. נבין את גודלו ועוצמתו של הפארק ונצפה אל כמעט 3 קילומטרים של מפלים. משם ניסע לצד השני של האזור נחצה את העיר עצמה אל מפעל החשמל מהגדולים בעולם- האיטייפו- "האבן ששרה" אשר נבנה על גבול ברזיל פארגוואי. נבקר בסכר האיטייפו הענק המופעל במשותף על ידי שתי המדינות ברזיל פארגוואי. חזרה למלון.
בערב נצא לבילוי הכולל מופע מרהיב של תרבות פאנאמריקנית ממכסיקו בצפון ועד ארץ האש בדרום. המופע כולל ריקודים סוערים ומוזיקה במגוון כלים וסגנונות כגון סלסה, סמבה, מריאצ'י ועוד. הבילוי כולל ארוחת ערב בופה עשירה. חזרה למלון ללינה.

יום 7: איגואסו – ריו דה ז'אנרו

לאחר ארוחת הבוקר נצא ונבקר בפארק הציפורים המיוחד המרכז את מרבית בעלי הכנף שבאזור ובכלל בדרום אמריקה. לאחר הסיור במקום העברה לטיסת צהריים ישירה LA3738 בשעה 13:15 הנוחתת בשעה 15:15 בריו דה ז'אנרו, העיר אשר שמה יצא למרחוק בזכות שמחת החיים של תושביה, קצב הסמבה, הכדורגל, הקשאסה ומצעד החתיכים והחתיכות בחופיה. עם הנחיתה בריו, נצא לסיור הכרות באחת הערים האקזוטיות ביותר בעולם. לאחר סיום הסיור העברה למלון, ארוחת ערב בופה במסעדה מקומית ולינה.    

יום 8: ריו דה ז'אנרו

לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו אל הר הסוכר אחד מסמלי ריו דה ז'אנרו. נעפיל ברכבל להר הסוכר. נגיע אל פסגת ההר המיוערת אשר קירותיו בצורת החרוט מתנשאים לגובה של כ-400 מטרים, נערוך תצפיות מנקודות שונות ונתרשם מנופי העיר עוצרי הנשימה הנשקפים מן האתר. בהמשך היום ניסע לסיור לאורך חופי ריו דה ז'אנרו ונכיר את וקופהקבנה ואת איפנמה ואת לבלון כולם חופים זהובים ומפורסמים העוטפים את העיר המיוחדת הזו. בהמשך חזרה למלון. ארוחת ערב בופה במסעדה מקומית ולאחריה לעת ערב נצא לבילוי בשוק* סאן קריסטובל – חוויה אנתרופולוגית של ריחות, טעמים, הוווי ואנשים. השוק התפתח כתוצאה מזיקתם של תושבי צפון המדינה לשמר את מאכליהם ותרבותם המקומית – ונועד לתת הרגשה ביתית לכל אלה שהיגרו ממדינות צפון ברזיל אל ריו דה ז'נרו. נצפה במופעים המתקיימים במקום. נחזור למלון ללינה. *השוק פתוח רק בסופי שבוע. במידה והשוק יהיה סגור נבצע סיור ערב בריו. 

                

יום 9 : ריו דה ז'אנירו – פטרופוליס

 לאחר ארוחת הבוקר נצא אל מחוץ לריו דה ז'אנרו לסיור בעיר פטרופוליס, הידועה גם כ"עיר הקיסרית" של ברזיל וקרוייה על שמו של  הקיסר פדרו הראשון. העיר שימשה בעברה כמקום מושבם של משפחת המלוכה הפורטוגזית בחופשות הקיץ  עד שנת 1850 העת בה המונרכיה בוטלה בברזיל.נבקר במוזיאון האימפריאלי, בגני ארמון הקריסטל ונראה את הקתדרלה שנבנתה ב- 1846. נחזור לריו דה ז'אנרו ארוחת ערב בופה במסעדה מקומית. ובהמשך לינה.

יום 10: ריו  דה ז'אנירו  -  הר הקורקובדו – יער טיג'וקה – הפאבלות 

לאחר ארוחת הבוקר ימתינו לנו ג'יפים ליום סיור עיר חוויתי – ניסע דרך מרכז העיר אל הר הקורקובדו – ונעפיל לפסגתו לתצפית מרשימה הנמצאת בגובה של 709 מטר וחולשת על מרבית חלקיי העיר היער והחופים, נראה את פסלו אדיר הממדים של ישו הפודה הנראה מכל נקודה בעיר. הפסל ניתן במתנה לעיר על ידי הצרפתים. בבסיסו ישנה כנסיה. עם תום הסיור נמשיך דרך יער הטיג'וקה – היער פרוס במרכזה של העיר והינו יער הגשם העירוני הגדול ביותר בעולם. נצא לסיור רגלי קצר במעבי היער ונגלה עולם ומלואו – חווית טבע מופלאה – נראה זנים של עצים ואם מפלים ואם יתמזל מזלנו אף בעליי חיים כגון קופים ומיני חיות יער. לאחר הטיול הקצר (הטיול מתאפשר רק עם רכבים קלים) נמשיך לסיור בפן נוסף של ריו – סיור ייחודי בפאבלות – שכונות העוני - ניסע אל לב ליבן של השכונות ונכיר מקרוב את תופעת העיור שיצרה עולם שונה בתכלית מעולמנו התקני, נלמד על התנהלות הפאבלה ועל מערכת היחסים בין השלטון ורשויות החוק לבין האזרחים החיים בשכונות אלה ונטעם בקצרה מאורח חייהם - חוויה מרתקת. בסיום הטיול נאכל ארוחת ערב בופה מוקדמת במסעדה מקומית ונחזור למלון.
ערב אחרון לטעום את טעמה של הטיילת המפורסמת עצמאית או יחד עם מדריך פגסוס . 

ימים 11-12: ריו דה ז'אנירו – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור מודרך באוטובוס נוסף בריו (היום האחרון לטיול) ונשלים את סיורינו בעיר ובהתאם לזמן נעצור לזמן חופשי באחד מאיזורי הקניות של ריו דה ז'אנרו. בשעות אחר הצהריים ובהתאם לזמן הטיסה, העברה לשדה התעופה לטיסת לאטאם 3185 בשעה 18:55 הנוחתת ב 20:10 בסאו פאולו ומשם בטיסת לאטאם 3316 בשעה 23:00 ישירה לתל אביב אליה נגיע בשעות אחרה"צ של יום 12 (עקב הפרשי הזמנים).* ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
** חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
*** חלק מטיסות הפנים בטיול בדרום אמריקה הן טיסות לא ישירות.
**** במקרה של טיסת פנים בשעות הבוקר, תינתן ארוחת בוקר קלה ולא ארוחת בוקר רגילה של המלון.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form