מספר טלפון
03-6374000
כולל: חצי פנסיון (SSH)
משך הטיול:
11-12 ימים 10 לילות
להורדת התוכנית

טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה וגדושה מהבוקר עד הערב*, כולל: חצי פנסיון בטיסות אל על עם וייטנאם איירליינס *מלבד ימי הטיסות

טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה - הקדמה

טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה של פגסוס הינו חוויה של חושים, הטיול משלב מגע בכל חושינו, המראות הניחוחות, הצבעים התרבויות ההיסטוריה המרתקת, עם המורכב מבליל של תרבויות של שבטים של מנהגים של פלישות וכיבושים.

אזור גאוגרפי החולש על אלפי קילומטר של קו חוף שמעצמות רבות שלטו בו וניסו להטביע חותם. הטיול של פגסוס עמוס במובן החיובי של המילה - עמוס במיפגשים בין תרבויות, רצוף בסיפורים אנושיים מרתקים, מלמד אותנו על עם צנוע ושליו שההיסטוריה הקרובה עשתה עימו עוול אך הראתה כמה רבה האנושיות והסלחנות בעם זה ומסמלת לנו מודל לחיקוי.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול המאורגן לוייטנאם וקמבודיה

 • האנוי: סיור עיר דרך בית הו צ'י מין, פגודת העמוד האחד, מאוזוליאום הו צ'י מין
 • נין בין: שייט מיוחד בין צוקי הקארסט בנהר ובמערה
 • האלונג ביי: שייט במפרץ וביקור במערת נטיפים כולל ארוחת צהריים מיוחדת על הסיפון, לינה בהאלונג (במקום חזרה באותו יום להאנוי)
 • סייגון (הו צ'י מין): סיור עיר דרך השוק, הרובע הסיני, ביקור במוזיאון המלחמה, פגודת טיין האו, קתדרלת נוטרדאם, בית הדואר המרכזי, ביקור במפעל הלק ואולם התצוגה
 • חציית דלתת המקונג מויאטנם אל קמבודיה ביומיים
 • מייתו: שייט תעלות לאי טיין גיאנג, ביקור במפעל ליצור סוכריות קוקוס, סיור רגלי ורכיבה על כרכרות סוסים מקומיות
 • קאי ראנג: שייט על המקונג לשוק הצף
 • צ'או דוק: ביקור באזור הר סם ובמקדש בא צ'ואה שו, שייט לביקור בכפרי דייגים
 • שייט בסירה מהירה אל פנום פן
 • פנום פן: סיור בעיר וביקור בארמון המלכותי (במידה והארמון פתוח לביקורים), ביקור בשוק מקומי, שיט על נהר המקונג לאור השקיעה
 • ביקור בכפר אותנטי במרכז קמבודיה בדרך לסיאם ריאפ
 • סיאם ריאפ ואנגקור: ביקור מקיף באנגקור וואט וקומפלקס המקדשים, מופע פולקלור בסיאם ריאפ, שייט מהנה באגם טונלה (מותנה בעומק המים)

מסלול הטיול לפי ימים:

יום 1-2: ת''א – הו צ'י מין סיטי

נפגש בנתב"ג לטיסת אל על ישירה להונג קונג, אנו מיועדים להגיע להונג קונג אחר הצהריים שם נתחבר לטיסה לסייגון. לאחר סידורי האשרה בשדה התעופה בסייגון העברה והגעה למלון לארוחת ערב ולינה.

 טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה

יום 3: הו צ'י מין סיטי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור שיכלול את כנסיית נוטרדאם ובית הדואר הישן של סייגון, מבנים ארכיטקטונים מרהיבים אשר נבנו בתקופת הכיבוש הצרפתי, נבקר במוזיאון המלחמה שריד היסטורי מימי מלחמת וייטנאם האכזרית, ברובע הסיני (צ'יינה טאון) ופגודת טיין האו אשר ברובע הסיני התוסס של העיר. ארוחת צהריים כלולה. נבקר במפעל הלק ובאולם התצוגה. העברה למלון ללינה.

יום 4: הו צ'י מין סיטי – מייתו – טיין גיאנג – קאן תו

ביומיים הבאים נתור ונחקור את דלתת המקונג, הנקודה הדרומית בה נשפך המקונג לים סין הדרומי לאחר מסלולו הפתלתל והארוך המתחיל בהימלאיה 

שימו נא לב לעובדה הבאה !!! – ישנם מסלולים הנוסעים ישירות לצ'או דוק ללא לילה בקאנתו המשמעות הינה נסיעה של כ-9 שעות נטו ללא זמן ואפשרות לטיול באותו היום. 
הבוקר נצא לחווית היכרות עם אורך החיים באזור המרהיב של דלתת נהר המקונג, אחד מסלי האורז של וייטנאם ואזור מפגש מדינות ויטנאם וקמבודיה. נצא בבוקר לכיוון הכפר האותנטי מייתו, ממנו נערוך שייט תעלות לצד איים קטנים ומטעי צמחייה טרופית עד להגיענו לאי טיין גיאנג. כאן, בלב אזור דלתת המקונג, אחד המחוזות הציוריים ביותר, נראה את אורך חיי המקומיים המתגוררים על גדות התעלות המרובות בדלתא, נבקר במפעל ליצור מוצרי קוקוס ונלמד את מלאכת השימוש בפרי על תוצריו השונים. ארוחת צהריים תינתן במהלך יום הסיור. המשך ברכיבה על כרכרות מקומיות רתומות לסוסים, נסייר בין הכפרים המקומיים, נטעם את טעם הפירות. נסיים בשייט לאורך תעלות צרות. נמשיך לקאן תו לארוחת ערב במסעדה מקומית וללינה

 טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה

יום 5: קאן תו – קאי ראנג – הר סאם – צ'או דוק

הבוקר נמשיך את מסענו באיזור הדלתא, נצא לשייט ייחודי לשוק הצף האותנטי קאי ראנג (באם הגאות תהיה גבוהה מספיק) בשוק הנמצא בנקודת מפגש של מספר נהרות תעלות קטנות ומטעים טרופיים מתקיים מסחר באמצעות העברת מוצרים שונים בין הסירות כגון פירות, ירקות ותוצרת מקומית אחרת. נמשיך לצ'או דוק ונצא לביקור במקדש בא צ'ואה שו, באזור הר סאם בדלתת המקונג המפורסם בעשרות הפגודות הפזורות בו. נשוט לביקור בכפר צ'אם (בהתאם למצב הגשר) ובכפר הדייגים לאנג בי ונעצור לביקור בבתי מקומיים המשמשים כבתי גידול לתעשייה מקומית זו, נוכל להתרשם משיטת גידול הדגים המקומית. ארוחת צהריים או ארוחת ערב ולינה בצ'או דוק.

יום 6: צ'או דוק –  פנום פן (חציית הגבול לקמבודיה)

לאחר ארוחת הבוקר נחצה את הגבול בסירה לעבר קמבודיה ונמשיך לפנום פן – עיר הבירה ומרכז התרבות הקמבודית. נבקר בארמון המלכותי והמפואר (במידה והארמון יהיה פתוח למבקרים) שנבנה בסגנון החְמֶרי באמצע המאה ה-19 ומשמש גם כמבנה מגורים למשפחת המלוכה ונבקר בשוק טול טומפונג (שוק רוסי) או בשוק המרכזי. נבקר במתקן החקירות של החמר רוז', ולקראת ערב נצא לשיט על נהר המקונג לצפות בשקיעה המרהיבה. חזרה למלון לארוחת ערב וללינה.

 טיול מאורגן לוייטמאם וקמבודיה

יום 7: פנום פן – סיאם ריאפ

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה מפנום פן לכיוון סיאם ריאפ. דרך זו היא הזדמנות לראות ולהרגיש את קמבודיה הכפרית והלא מתויירת. למרות עברה הקשה והצלקת שהותירו הח'מר רוז', קמבודיה אט אט מחלימה ובכפרים בצידי הדרכים חיים איכרים עמלים,אנשים חייכנים וילדים משחקים נעבור דרך כפרים קטנים ונתרשם מקמבודיה האמיתית והמזמינה. עם ההגעה לסיאם ריאפ – עיר המקדשים המרהיבים שבו - נצא לשייט באגם טונלה (בכפוף לכמות המים באגם) בינות הכפרים הצפים. בסיום העברה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום 8: סיאם ריאפ

לאחר ארוחת הבוקר במלון נחל בסיור באיזור מקדשי ממלכת הח'מר. נכנס דרך השער הדרומי של אנגקור תום (אנגקור הגדולה) המוקפת חומות ותעלות. נבקר בבאיון שם נראה את פסלי האבן הענקים. נבקר בטרסת הפילים בה נראה פילים מגולפים וגארודות ענקיות המעטרות את הקירות. נראה את טרסת המלך המצורע הנקראת על שם פסל המלך המצורע היושב בראשה. אחר הצהריים נבקר ב-טאפרום אשר נבנה במקור כמנזר בודהיסטי והיה עשיר מאוד בזמנו. נבקר ב-אנגקור וואט אשר נבנה כהר-מקדש מאסיבי המקודש לאל ההינדו- ווישנו. נצפה בנוף שקיעה מאיזור אנקור ואט. חזרה למלון לארוחת ערב והופעת פולקלור בסיאם ריאפ ולינה.

 טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה

יום 9: סיאם ריאפ - האנוי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בסיאם ריפ. נבקר בחווה המשתמשת במשי עבור ייצור. החווה נמצאת כ-20 קילומטר מחוץ לעיר ויושבת על שטח גדול. נצא בנסיעה לסיור באזור על שפת האגם הקרוב.  אחר הצהריים העברה לשדה התעופה של סיאם ריפ לטיסה להאנוי, עם ההגעה העברה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום 10: האנוי – נין בין - האלונג ביי (מפרץ האלונג)

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור עיר בהאנוי דרך מאוזוליאום הו צ'י מין, בית הו צ'י מין, פגודת העמוד האחד, מקדש קוֹאן תאן. בסיום הסיור נצא מ-האנוי לכיוון נין בין שם נצא לשייט בנוף הקארסטי המיוחד ולאחריו נעלה על האוטובוס ונשים פעמינו להאלונג ביי, ארוחת ערב ולינה.

 טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה

יום 11: האלונג ביי – האנוי

{שימו לב לעובדה הבאה !!! – יתכן ותמצאו מסלולים אחרים היוצאים בבוקר מהאנוי, משלבים טיול בהאלונג וחוזרים ללינה בהאנוי בשעת לילה מאוחרת. הנסיעה מהאנוי להאלונג אורכת כ-4 שעות לכל כיוון ולעניות דעתנו לא נותר מספיק זמן לסיור בהאלונג באופציה זו}.

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט מיוחד וציורי במפרץ האלונג על 3000 האיים שבו המתרוממים מתוך מימיי הטורקיז של מפרץ טונקין. באיים פזורות מערות רבות אשר עוצבו ע"י המים והרוח ועל פי האגדה נוצרו האיים במפרץ ע"י דרקון ענק. נבקר באחת מן המערות. ארוחת צהריים על הסיפון בעת השייט. חזרה בשייט להאלונג ומשם נצא בנסיעה חזרה להאנוי. בהגעה העברה למלון.

יום 12: האנוי – תל אביב

בבוקר העברה לשדה התעופה של האנוי לטיסה להונג קונג, שם נחליף מטוס לטיסה ישירה של אל-על חזרה הביתה. הגעה לנתב"ג בשעות הלילה של יום 12.

 • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ, בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
 • חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה
 • בתקופת חג ה-TET, ראש השנה הויאטנמי, חלק מהפעילויות הכלולות בטיול יתקיימו לפי מתכונות החג והתרבות המקומית.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form