מספר טלפון
03-6374000

טיול אל רמת הגולן במתכונת מיוחדת לסבים הורים וילדים

טיול אל רמת הגולן במתכונת מיוחדת לסבים הורים וילדים (IFG)
משך הטיול:
יום טיול
להורדת התוכנית

טיול מודרך של יום מרתק וממצה לאזור הגבוה ביותר בארצנו, אזור רמת הגולן והר החרמון, הזדמנות לבקר בתצפיות מהטובות בארץ, לחוות את הטבע ולהכיר לעומק את ההקשרים ההיסטוריים והתרבותיים של האזור.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול:

  • שמורת תל דן
  • במצפה גולני (תל פאח'ר)
  • אתר הר החרמון
  • אבובי קיץ / מזחלות אקסטרים /RIDER SKY

מהלך הסיור:

נתחיל את יומנו  בשמורת תל דן  נכנס לשמורה  ונטייל בין פלגי מים השוצפים, חורש ועצים עתיקים ,תחנת קמח ושרידי העיר העתיקה ליש מימי ירבעם בן נבט בסיור באחד המקומות הייחודיים בארץ,. בתום הסיור  נעלה אל צפון רמת הגולן וניכנס לביקור  באתר הר החרמון שפעיל ומציע מגוון פעילויות וחוויות גם בחודשי הקיץ. נסייר באתר ונעלה ברכבל לתצפית  מדהימה מההר הגבוה בארץ. במסגרת הביקור כל משתתף יוכל לבחור ולהשתתף באחת מהפעילויות המוצעות באתר(בכפוף לכך שהיא פעילה ביום הביקור): אבובי קיץ / מזחלות אקסטרים / /SKY RIDER. בתום הביקור ניסע לביקור במצפה גולני (תל פאח'ר) המשקיף אל עבר עמק החולה. נשמע את סיפור הקרבות ההרואיים שהתחוללו במקום ואף נוכל להיכנס פנימה למוצב במקום ולהתרשם ממערכת החפירות, תעלות הקשר והבונקרים שבו. בסיומו של יום מרתק זה נסע חזרה לנקודות האיסוף כאשר הגעה משוערת לנקודת האיסוף הראשונה היא 21:30.

*צילום תמר מרום                                                                                 *צילום דר' אבישי טייכר

ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיול וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form