מספר טלפון
03-6374000

טיול ושייט אל יפן ודרום קוריאה בתקופת השלכת

כולל: פנסיון מלא בשייט וחצי פנסיון במלונות (TFTC)
משך הטיול:
20 לילות 21 ימים

שייט ליפן ודרום קוריאה בקרוז מפואר CELEBRITY MILLENNIUM מבית ROYAL CARIBBEAN כולל: פנסיון מלא בשייט וחצי פנסיון במלונות

טיול ושייט ליפן ודרום קוריאה בתקופת השלכת - הקדמה

שייט ליפן באוניית התענוגות CELEBRITY MILLENNIUM.
בהגיעינו אל האונייה יקבל את פנינו על סיפון האונייה הקפטן בליווי משקה קוקטייל וארוחת גאלה המלווה בתפרטי מיוחד. באונייה נוכל ליהנות מפנסיון מלא, קפה ותה למשכימי קום, פיצה וחטיפים, מזנון של חצות. באונייה ישנם מגוון רחב של מתקנים כמו שלל בריכות שחייה, מיטות שיזוף, חדר כושר, ג'קוזי, מועדון לילה, סאונה. נהנה ממגוון של מופעים חיים, קברט, מועדוני לילה. פעילויות נוספות כמו: חידונים, משחקי חברה, קריוקי, סדנאות ריקוד ועוד..

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר טיול שייט ליפן:

 • טוקיו: סיור מודרך על אתריה המרכזיים של העיר, מקדש אסאקוסה קאנון, נאקאמיזה, רובע אקיהאברה, מקדש מייג'י, אומוטה–סנדו, עליה לתצפית ממגדל טוקיו, גינזה
 • קאמאקורה: מקדש הייס-קנון והבודהה הענק   
 • הר פוג'י: מרכז המבקרים
 • קיוטו: טירת ניג'ן, נקדש קיומיזו
 • קוצ'י: טירת קוצ'י, הגשר האדום 
 • הירושימה: מוזיאון השלום, שייט לאי מיאג'ימה, המקדש הצף 
 • קגושימה: הר הגעש סאקורה ג'ימה
 • פוקואורה: מוזיאון אסיה, פארק אוהורי, תצפית פנורמית 
 • הקודטה: מצודצת גוריוקאגו, כנסיית המוטומצ'י, תצפית מהר האקודטה
 • אאומורי: פארק ומצודת הירוסקי, סנאי מארויאמה, מוזיאון נבוטה
 • ניקו: הפארק הלאומי ניקו, מפל קגון 
 • האקונה: המוזיאון הפתוח, אגם אשי  
 • שייט באוניית התענוגות  CELEBRITY MILLENNIUM
  https://www.celebritycruises.com/cruise-ships/celebrity-millennium/things-to-do/health-and-wellness/services

מסלול הטיול לפי ימים:

יום 1-2: תל אביב – טוקיו 23-24.10

נפגש בנתב"ג ונטוס לטוקיו דרך יעד ביניים. נחיתה למחרת בטוקיו בשדה התעופה בצהרי היום השני. אוטובוס ימתין לנו להסעה לתחילתו של סיור מודרך* להיכרות ראשונה עם עיר מטרופולין מדהימה זו. נתחיל במתחם הקיסרי, נראה את הדייאט – הפרלמנט היפני, נבקר במקדש אסאקוסה קאנון, נהנה משדרת דוכני הבזאר המסורתי, נאקאמיזה ונסיים ברובע אקיהאברה בו תצוגות האלקטרוניקה מקיפות אותנו מכל עבר. עם סיום הסיור נגיע למלון להתארגנות וללינה. ארוחת הערב כלולה.
*את הסיור בטוקיו נשלים ביום 3.

יום 3: טוקיו – הפלגה 25.10

לאחר ארוחת הבוקר והתארגנות, נשלים את סיורנו מיום קודם בעיר טוקיו. העברה אל נמל השייט שם נעלה על אניית הפאר Celebrity Millennium מבית Royal Caribbean  לשייט של כ 14 לילות אל יפן ודרום קוריאה.

יום 4: הר פוג'י 26.10

הבוקר נעגון ונגיע אל סביבת הר פוג'י. הר געש הגבוה ביותר ביפן ומתנשא לגובה של כ-3775 מטרים. הר פוג'י קיבל מקום של כבוד בעיני התושבים היפנים ואף לדעת חלק מהם נחשב לקדוש. נצא לביקור במרכז המבקרים למרגלותיו של הר הפוג'י. בסיומו של הביקור נחזור חזרה אל האונייה.

יום 5-6: קיוטו 27-28.10

הבוקר נעגון בעיר נמל חשובה קובה בה נטייל במשך היומיים הקרובים. נסייר בעיר קובה. הסיור כולל ביקור בבית הכנסת במקום (באם פתוח וניתן לבקר) וביקור בבית העירייה. נצא בנסיעה לעבר הגשר התלוי הגדול בעולם, גשר אקאשי. נבקר בגשר המרשים המחבר בין הונשו להאי אוואג'י. נמשיך בנסיעה ונגיע לקוראשיקי – עיר בעלת תעלות ניווט לסירות שפעלו בין נמל העיר לבין מחסני העיר. נבקר ברובע ההיסטורי ביקן.

יום 7: קוצ'י 29.10

הבוקר נעגון בעיר קוצ'י. מחוז קוצ'י הוא מחוז באי שיקוקו. עיר קטנה המציעה מגוון רחב של אטרקציות. נראה את טירת קוצ'י שהיא אחת מבין עשרות טירות יפניות אשר שרדו את שריפות, המלחמות והאסונות אשר תקפו את יפן. נבקר ונסייר בעיר בין היתר נראה את הכשר האדום הארמאיבאשי שהוא האתר הכי מפורסם בעיר. בתום הביקור נחזור חזרה אל האונייה.

יום 8: הירושימה 30.10

היום נעגון בעיר הירושימה ונחל בסיורנו. נבקר במוזיאון השלום ובמתחם פארק השלום בו היה מרכז הפיצוץ האטומי שהביא לסיום מלחמת העולם ה 2. בהמשך נגיע למעגן ממנו נצא לשייט אל האי מיאג'ימה, אחד האתרים האהובים ביפן. נסייר באי, במקדש היפהפה Itsukushima (המקדש הצף). בסיום הסיור נשוב אל האוניה.

יום 9: קגושימה 15.11

הבוקר נעגון בעיר קגושימה. בירת מחוז קגושימה והעיר הגדולה ביותר במחוז השוכנת בקצה האי קיושו שביפן. העיר גאה במשפחת שימאזו, ששושלת הדאימיו העתיקה שלטה שם למעלה מ-700 שנה. נראה את הר הגעש הפעיל סאקורה ג'ימה נמשיך בסיור ונראה את הגן היפני רחב הידיים על שלל הבריכות, הצמחים כמו הלוטוס. בסיומו של הביקור נחזור חזרה אל האונייה.

יום 10: קגושימה 31.10

יום שכולו שייט, הזדמנות להינות מכל מה שהאונייה מציעה, שפע פעילויות, זמן למנוחה, התפנקות ובילוי באחד מהאטרקציות הרבות שיש לאוניה להציע.

יום 11: בוסאן, דרום קוריאה 02.11

היום נגיע לחלק השני של הטיול, נעגון בעיר בוסאן אשר ממוקמת בקוריאה הדרומית. זוהי העיר השנייה בגודלה, עיר הנמל הגדולה ביותר בדרום קוריאה אשר מוקפת הרים ושני נהרות נקדונג וסויונ. נבקר בשוק הדגים  ג'אגאלצ'י שבו פרוקות הסירות את שלל הדגים על הרציפים סביב הדוכנים עמלים הסוחרים בניקיון ובאריזה. נבקר במקדש יונגונגסה. מקדש ארמון הדרקון הנמצא על חוף הים נמשיך אל מרפסת התצפית אוריקדו מרפסת הבנויה זכוכית הנמצאת על צוק בגובה רב. באם הזמן יאפשר נגיע לאחד מהחופים. העברה חזרה לאונייה. 

יום 12: הפלגה 03.11

יום שכולו שייט, הזדמנות להינות מכל מה שהאונייה מציעה, שפע פעילויות, זמן למנוחה, התפנקות ובילוי באחד מהאטרקציות הרבות שיש לאוניה להציע.

יום 13: האקודטה 04.11

לאחר ארוחת הבוקר נעגון בעיר האקודטה, עיר נמל ביפן השוכנת לחופו של האוקיאנוס השקט. נצא לסיור בעיר ונבקר במצודת גוריוקאג'ו, זהו מבצר בסגנון מערבי אשר מוקף בתעלות מים בצורת כוכב. נראה את הכנסייה הראשית האורתודוקסית המוטומצ'י. נסייר בשוק האבנים האדומות. נעלה ברכבל לתצפית מהר האקודטה. בתום הסיור נחזור חזרה אל האונייה.

יום 14: אאומורי 05.11

היום נגיע אל העיר אאומורי מחוז ביפן השוכן בחבל טוהוקו. נתחיל את סיורינו בביקור בפארק הירוסקי ומצודת הירוסקי. מצודה הבנויה  משלוש קומות, מעקות מבוצרים, שערים רחבים וצריחים. המבנה המקורי היה בעל חמש קומות לאחר שבשנת 1627 נפגע ע"י ברק ונשרף ובשנת 1810 שוחזר לשלוש קומות בלבד. נמשיך לאתר הארכיאולוגי סנאי מארויאמה. האתר נחשף בטעות בעת סקירת המקום לבניית מרגש בייסבול לקהילה המקומית. נמשיך לביקור במוזיאון נבוטה שם נחווה ולמד על ההיסטוריה של אאומורי. נראה את המייצגים שהוצגו בפסטיבל הקודם בעיר. בתום הביור נשוב לזרה את האונייה.

יום 15: הפלגה 06.11

יום שכולו שייט, הזדמנות ליהנות מכל מה שהאונייה מציעה, שפע פעילויות, זמן למנוחה, התפנקות ובילוי באחד מהאטרקציות הרבות שיש לאוניה להציע.

יום 16: טוקיו 07.11

הבוקר נשוב אל העיר טוקיו .נצא לקאמאקורה: עיירת חוף  ששימשה כמרכז פוליטי של הממשל היפני במאה ה-14. בין האתרים נבקר במקדש Hase dera. נמשיך לפסל הבודהה הענק Daibutsu – פסל ברונזה השני בגודלו ביפן, משם נשים פעמינו להאקונה. נבלה יום נפלא בנופי הפארק הלאומי ועיירת הנופש, אשר לחופו של אגם אשי. בתום הסיור נחזור חזרה לאונייה ללינה.

יום 17: טוקיו 08.11

פרק השייט הגיע לסיומו. נעזוב את האונייה ונצא לסיור במטרופולין הענק - טוקיו. העיר הפכה לבירת יפן בשנת 1868 והיא בעלת שילוב מרתק של מרכזים סואנים ותוססים, קידמה וטכנולוגית עתידנית, עם עולם מסורתי וגינונים שמרניים, מקדשים, פארקים וארמון הקיסר. נתחיל בביקור במקדש מייג'י אשר נבנה לכבוד הקיסר שהניח את התשתית לקידומה המואץ של יפן. משם למקדש זוג'וג'י בו קבורים ששת השוגונים. נעצור לביקור בשוק הדגים של טוקיו*** - Tsukiji - שוק הדגים הגדול בעולם. אחר הצהרים נמשיך דרך הפארק האולימפי, יויוגי, ונבקר באומוטה - סנדו, שדירת המעצבים והאופנה העדכנית ביותר, נעלה לתצפית ממגדל טוקיו ונקנח בסיור ברובע גינזה האלגנטי בו ממוקם מרכז סוני. העברה לבית המלון ארוחת הערב כלולה. לינה באזור טוקיו.

יום 18: טוקיו – ניקו - טוקיו 09.11

לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרך הצפונית לטוקיו בתוך נוף הררי ומיוער, בין בתי עיירות שלוות שוכן הפארק הלאומי ניקו בו נבנה קומפלקס במקדשים המפואר ביותר ביפן, כמאוזוליאום לשוגון הנודע טוקוגאווה, אשר איחד את יפן. נבקר במכלול מקדש טושוגו המרהיב, נעלה בדרך הזיגזג לאגם צ'וזנג'י למרגלות הר הגעש הכבוי נבקר במפל קגון בגובה 97 מטר. ארוחת צהריים כלולה.. חזרה לטוקיו בערב בסיבות השעה 19:00 (תלוי בפקקים) למלון ולינה.

יום 19: האקונה 10.11

נמשיך הסיור באזור האקונה יום נפלא בנופי הפארק הלאומי ועיירת הנופש, אשר לחופו של אגם אשי. נשוט באגם אשי . נמשיך בביקור במוזיאון הפתוח המפורסם ביפן ונשוטט בין הפסלים החשובים במקום בו נמצא בין היתר גם פסלו של יגאל תומרקין. מהאקונה לקראת ערב. חזרה למלון . ארוחת ערב ולינה באזור האקונה.

יום 20-21: קיוטו 11-12.11

בסיומה של ארוחת הבוקר נעשה את דרכינו חזרה לטוקיו בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה לטיבה דרך יעד בייניים חזרה ארצה.

*בשל שינויים תכופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור, תוך מתן תחליף ראוי וזאת אף לאחר היציאה מהארץ ובמיוחד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.

** חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל השור בחברת התעופה או בחברת השייט אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה או חברת השייט. פגסוס תהא פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.   

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form