מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לאוסטריה כוכבי הרי האלפים (מפלי הריין בשוויץ, זלצבורג-עמק זלצאקמרגוט ועוד)

טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מידי יום מהבוקר עד שעות הערב המוקדמות* (MSM)
משך הטיול:
7 לילות – 8 ימים
להורדת התוכנית

כוכבי הרי האלפים כולל אוסטריה ושוויץ - טיול כוכב כפול זלצבורג - עמק זלצאקמרגוט - הגרוסגלוקנר - מפלי קרימל – טירת נוישויינשטיין - אגם קונסטנץ - מפלי הריין - לוצרן - ציריך-אינסבורק 7 לילות – 8 ימים טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מידי יום מהבוקר עד שעות הערב המוקדמות* ללא הוצאות אופציונאליות במהלך היום עפ"י תוכנית הטיול כולל : חצי פנסיון - 7 ארוחות ערב *פרט לימי הטיסות.

טיול מאורגן לאוסטריה שוויץ והאלפים - הקדמה

אזור האלפים חולש על שטח רב מימדים ומתחיל באוסטריה עובר דרך מספר מדינות ומסתיים בצרפת, האזור קסום במראהו באגמיו בנהרותיו ואוצרות הטבע הרבים שבו - יופיו מתגמד בתיאורים המילולים לעומת המציאות.

בטיול מאורגן לאוסטריה שוויץ והאלפים של פגסוס אנו עוברים במספר מדינות בשל הגאוגרפיה ומטיילים בעיקר בשטחה של אוסטריה יחדיו עם שוויץ ובאווריה שבדרום גרמניה בטיולינו אנו משלבים אתרי טבע מרהיבים כגון מעבר ההרים הגרוס גלוקנר - אחד ממעברי האלפים המרהיבים, מפלי קרימל המקסימים, זלצבורג עירו של מוצרט ובארמון הלבורן המפורסם, טירת ברבור האבן אשר היוותה השראה לסרטיו של וולט דיסני, אי הפרחים הנודע באגם קונסטנז, ועוד...

הטיול מתאים למטיילים הרוצים להכיר ולחוות טיול מאורגן לאוסטריה שוויץ החולש בעיקרו באזור האלפים אשר עיקרו טבע נופים וגאוגרפיה מעניינת שהיתה הבסיס לתמורות שחלו באזור זה עוד מימי הרומאים ועד למאה הקודמת.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • זלצבורג: רכבל למצודה בעיר וביקור בטירת הלברון, סיור בעיר 
 • אזור האגמים של עמק זלצקאמרגוט: העיירה האלשטאט, עליה עם קרוניות לביקור במכרה מלח (שימו לב כי עלות העלייה בקרוניות והכניסה למכרה המלח הינה כ–40$ לאדם כלולה במחיר הטיול), סנט וולפגנג, עיירת המרחצאות באד אישל
 • האלפים האוסטריים: מפלי קרימל, הגרוסגלוקנר 
 • פוסן: סיור בעיר, ביקור ב*טירת נויישווישטיין כולל העלייה באוטובוס המיוחד *במידה והביקור בטירה לא יתאפשר נבקר בטירה אחרת
 • איזור אגם קונסטנץ: העיירה קונסטנץ, לינדאו, ביקור באי הפרחים מאינאו
 • האלפים השוויצרים: לוצרן, ציריך, מפלי הריין 
 • אינסברוק: סיור עיר 

מטיילים יקרים !! בדקו הפרטים היטב מול תוכניות של מס' חברות מתחרות בהן יתכן ויש חצאי ימים חופשיים – וכן יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם יתכן והמדריך של החברה האחרת יציע בתשלום נוסף – לכן , מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת !!

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: ת"א – זלצבורג – חבל טירול (האלפים האוסטרים)

ניפגש בנתב"ג לטיסה לוינה או זלצבורג או ציריך או מינכן, לאחר הנחיתה והסידורים הפורמליים בשדה התעופה, נצא בנסיעה אל חבל טירול אשר ממוקם בהרי האלפים באוסטריה. הגעה למלון בו נשהה ב-4 הלילות הקרובים.
ארוחת ערב ולינה במלון.

טיול מאורגן שוויץ אוסטריה

יום 2: זלצבורג – הלברון

היום נצא לביקור בעיר המרשימה זלצבורג בה נולד מוצארט. נטייל בגני ארמון מירבל המטופחים, בין פסלים ומזרקות, נשוטט בסמטאות הציוריות ובמדרחוב שכמו נלקחו מסיפורי האגדות, כיכרות, הקתדרלה העתיקה, אזור הפסטיבלים הזכור מהסרט צלילי המוסיקה, הארמון ומזרקות הסוסים. נעפיל ברכבל מיוחד אל המצודה משם שלטו הנסיכים -הבישופים במשך מאות שנים, לתצפית מרהיבה על העיר. נמשיך לטירת הלברון ונהנה ממשחקי המים בגנים המפורסמים, בתיאטרון הבובות המיכני המופעל ע"י המים ואויר, במנהרת המראות ובמנהרת הכתר. בתום סיורנו נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן שוויץ אוסטריה

יום 3: אזור האגמים של עמק זלצקאמרגוט – עליה עם קרוניות למרומי ההר – ביקור במכרה מלח

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול נפלא באזור האגמים של עמק זלצקאמרגוט. נגיע להאלשטאט, עיירה מקסימה אשר שוכנת לחופיו של אגם האלשטאט שבתוכו לפי האגדה נמצאים אוצרותיו של השלטון הנאצי ממלחמת העולם השניה. בעזרת קרוניות נעלה למרומי ההר לביקור במכרה המלח אשר בבטן ההר (שימו לב כי עלות העלייה בקרוניות והכניסה למכרה המלח הינה כ–40$ לאדם כלולה במחיר הטיול) נראה ונלמד על תהליך הפקת המלח במכרה. נסייר בעיירה אשר הוכרזה כאתר מורשת של אונסקו. באם הזמן יאפשר נבקר בעיירה סנט וולפגנג אש גם כן שוכנת לחופיו של אגם יפהפה. התחנה הבאה שלנו היא עיירת המרחצאות באד אישל, שם קיבל פרנץ יוזף את ההחלטה שהובילה לפתיחת מלחמת העולם הראשונה. בתום סיורנו נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

יום 4: גרוסגלוקנר - מפלי קרימל

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טבע מהמם. נתחיל בטיפוס במעלה הדרך להר הגבוה ביותר באוסטריה - הגרוסגלוקנר. הדרך מתפתלת לגובה של 2,400 מטר בנוף מרהיב של צמחיה אלפינית אל הנקודה הגבוהה ביותר – תצפית הקיסר פרנץ יוזף. זו תצפית הצופה אל קרחון הפעמון, קרחון הגולש ויורד לעמק מגובה של כ-4,000 מטר. נרד ממרומי ההרים ונמשיך לסיור במפלי קרימל הגבוהים ביותר באירופה. מי הפשרות השלגים שוצפים בעוצמה אדירה מגובה של כ- 380 מטר. בתום יום טבע מהמם זה נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן שוויץ אוסטריהיום 5: אזור טירול - טירת נויישוויישטיין* - פלדקירך 

לפנינו יום מדהים נוסף בו נצא לכיוון הגבול האוסטרי-גרמני וניסע בנופים עוצרי נשימה דרך העיירה הציורית פוסן אל אחד מארמונותיו המפורסמים של המלך הבווארי לודוויג "המשוגע" הלא הוא ארמון "ברבור האבן החדש", נויישוויינשטיין. הטירה על צריחיה ומגדליה המזדקרים, שימשה כתפאורת רקע לתמונות ידועות של טירת ה"יפיפיה הנרדמת" בסרטיו של וולט. בתום הביקור נמשיך למלוננו באזור עיירה פלדקירך. הממוקמת במפגש הגבולות של שלוש מדינות: אוסטריה, ליכטנשטיין ושוויץ. ארוחת ערב ולינה במלון.
*במידה והביקור בטירה לא יתאפשר נבקר בטירה אחרת

יום 6: לינדאו – קונסטנץ – מאיינאו אי הפרחים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לנסיעה לאגם בודן (אגם קונסטנץ). נבקר בעיירה לינדאו השוכנת בצידו המזרחי של אגם בודן (אגם קונסטנץ). העיירה בנויה על אי וניתן להגיע אליה באמצעות גשר. במרכז העיר העתיקה מדרחוב ססגוני וטיילת מרהיבה באזור הנמל. בתום הסיור נשים פעמינו לעיר קונסטנץ השוכנת גם כן על אגם בודן ונבקר באזור בית העירייה, הקתדראלה והנמל. ונמשיך לאי הפרחים המהמם מאיינאו - חלקת האלוהים הקטנה לצמחיה עשירה ומגוונת עם צבעונים, נרקיסים, ורדים ועוד. חגיגת ריח וצבע. בתום הסיור נצא חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן שוויץ אוסטריהיום 7: לוצרן – ציריך – מפלי הריין

היום נקדיש יום טיול שלם בשוויצריה היפיפייה. טיול שיכלול נופים מהממים, ערים יפיפיות וציוריות ותופעות טבע מרהיבות. נתחיל את היום בנסיעה לעיר לוצרן השוכנת על שפת אגם יפיפה היוצר תחושה נפלאה של טיול בתוך גלוית נוף משגעת. נטייל בעיר העתיקה, נראה את גשר העץ העתיק מעל הנהר, נסייר ברחובותיה הציוריים ונראה את אנדרטת האריה הגוסס – סיפור הקשור לתקופת המהפכה הצרפתית. מכאן נמשיך בנופים הייחודיים לביקור קצר בבירה הפיננסית והכלכלית של שוויץ – ציריך. במידה והזמן יאפשר לנו נצא לסיור רגלי דרך רחובה היוקרתי והמרכזי, הבאנהופשטראסה. ברחוב שפע של חנויות מותגים בתחום האופנה, השעונים והתכשיטים. בסוף הרחוב הראשי נגיע לגדת אגם ציריך ונחצה את הגשר לעברו השני של הנהר הנשפך לאגם לחלקה העתיק של העיר על בתיה העתיקים. בתום שהייתנו בציריך נצא צפונה אל עבר העיר שאפנהאוזן לביקור במפלים הגדולים באירופה, מפלי הריין. המפלים מתנפצים מגובה של 21 מטר אל הנהר ויוצרים אוירה וחוויה מיוחדת. לאחר יום ארוך ומדהים נשים פעמינו חזרה למלוננו לארוחת ערב ולינה. 

יום 8: פלדקירך – אינסבורק –  תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר* נצא בדרכינו בנופי אוסטריה לביקור בבירת חבל טירול – אינסברוק. (זמן הסיור למועד לזמן הטיסה חזרה ארצה) נסייר בעיר העתיקה על סמטאותיה, רחוב מריה תרזה וקשת הניצחון, האנדרטה ע"ש הקדושה אנה מהמאה ה- 18, המדרחוב והגשר שעל הנהר Inn, גגון הזהב מהמאה ה- 15 שהוקם ע"י הקיסר מקסימיליאן וחצר ארמון הופבורג. בתום הביקור בעיר יפה זו, נמשיך לכיוון זלצבורג או מינכן או ציריך או וינה, עם ההגעה העברה שדה התעופה של לטיסה חזרה ארצה.   *במידה ושעת היציאה מהמלון ארוחת הבוקר תהיה במתכונת של ארוחה  ארוזה.

הטיול וכלל השירותים והפעילויות הכלולים בו יתקיימו בכפוף להנחיות והתקנות הרלוונטיות בנוגע לקורונה ובכלל זה האירוח במלונות שיתקיימו לפי ההנחיות הרלוונטיות  בזמן הטיול. 
 • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

מספר דברים חשובים לפני שיוצאים לטיול מאורגן באוסטריה:

 • המטבע באוסטריה הוא אירו.
 • עיר הבירה היא וינה.
 • השפה הרשמית באוסטריה: גרמנית.
 • טיפ באוסטריה: נהוג להשאיר 10% טיפ.
 • שקעי חשמל באוסטריה: לא ניתן להשתמש בתקעים ישראליים באוסטריה, יש צורך במתאם.
 • עישון באוסטריה: לא קיימת מדיניות המונעת עישון במקומות ציבוריים.
 • קניות:מחירים אטרקטיביים במרכזי ה'אאוטלטים' הגדולים.

מספר דברים חשובים לפני שיוצאים לטיול מאורגן בשוויץ:

 • המטבע בשוויץ הוא פרנק שוויצרי.
 • עיר הבירה היא ברן.
 • השפות הרשמיות בשוויץ הן: גרמנית, צרפתית, איטלקית, רומאנש.
 • עונת תיירות מומלצת בשוויץ:האפשרויות ששוויץ מציעה הן מגוונות, לכן יש מה לעשות בה בכל מזג אוויר. בחורף מגיעים חובבי סקי רבים לאלפים השוויצרים ובעונות המעבר ובקיץ בשוויץ יש מבקרים רבים שנהנים מיופייה של המדינה וממסלולי טיול רבים.
 • טיפ בשוויץ : בשוויץ השירות כלול במחיר. אם קיבלתם שירות טוב ניתן לעגל את הסכום כלפי מעלה.
 • שקעי חשמל באוסטריה: בשוויץ יש שקעים עם שלוש כניסות מסוג J שהוא שקע שונה מישראל הדורש מתאם ושקעים שתי כניסות מסוג C בדומה לישראל.
 • עישון בשוויץ: העישון במקומות סגורים בשוויץ נעשה בחללים מיועדים לכך בבארים, מסעדות ובתי קפה.
 • קניות: בשוויץ ניתן למצוא הכל בערים הגדולות. שוויץ עשירה במרכזי קניות סגורים ופתוחים עם מיטב התוצרת האירופית. שוויץ ידועה בזכות היותה יצרנית בינלאומית של שעונים איכותיים.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form