מספר טלפון
03-6374000
מסלול טיול מיוחד ומקיף - כולל: חצי פנסיון לכל אורך הטיול (DKD)
משך הטיול:
8 ימים 7 לילות
להורדת התוכנית

האי הירוק דרך: דבלין, קילקני, קוב, קילארני, "טבעת קרי", צוקי מוהר, גאלווי, חבל קונמרה טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מידי יום (למעט בימי הטיסות) ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון למעט בערב הראשון

טיול מאורגן לאירלנד - הקדמה

הידעת שגווני הירוק באירלנד מגיעים ל 40 סוגים ואף יותר, אי זה אשר עוד לפני 340 מיליון שנים החל להיווצר במעמקי האוקיינוס וכעת דופן האי הירוק "נמתח" מאזור צפון קלייר ועד לדרום גלאווי.

בטיול מאורגן לאירלנד  של פגסוס אנו נחשפים לאי מופלא שמספר סיפור נפלא. אי שבו למעלה מ 500 מבצרים ו 70 קברים ניאוליתים, 1448 ק"מ של קו חוף אשר מצד מערב האטלנטי וממזרח הים האירי, צוקים מדהימים המתנשאים לגבהים, כפרי דייגים מקסימים כמו קינסייל. הממצאים באי מספרים על התיישבות 6000 שנה לפני הספירה הנוצרית ו2000 שנה לפני הספירה על נדידתם של שבטים מדרום אירופה ותחילת הקמתה של התרבות הניאוליתית. סיפורים על פולחנים פגנים, פלישות ויקינגים, רעב וטרגדיות יחד עם עם אופטימי שמח שיודע להנות ולהפיק וויסקי מצוין.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • ביקור בגני פאוורסקוורט
 • קילקני: סיור עיר
 • קוב: מוזיאון ההגירה (טיטאניק), ביקור במזקקת וויסקי, מצודת בלארני
 • אזור קילארני: יום טיול בטבעת קרי, גני אחוזת מקרוס, צוקי מוהר כולל ביקור במרכז המבקרים, ביקור בטירת בונראטי
  והמוזיאון הפתוח
 • חבל קונמארה: ביקור במנזר קילמור והגנים סביבו
 • גאלווי: סיור בסמטאות העיר העתיקה
 • קילבגאן: סיור מודרך עם טעימות במזקקת הוויסקי 
 • דבלין: בית מבשלת השכר של גינס כולל טעימה

אנו ממליצים כי תבדקו את המסלול של פגסוס היטב אל מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש אולי חצאי ימים חופשיים לפעמים אף יותר – יש יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שיכולים להגיע לסכומים גבוהים אותם יתכן ומדריכי החברה האחרת יציעו בתשלום נוסף – לכן , מה שנראה אולי בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת !

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: ת"א – דבלין  

נפגש נפגש בנתב"ג ונצא בטיסה ישירה לדבלין. לאחר הסידורים הפורמליים בשדה התעופה ניסע למלון ללינה.

טיול מאורגן לאירלנד – האי הירוק

יום 2: דבלין – גני פאוורקסקורט - קילקני – מידלטון

לאחר ארוחת הבוקר נצא מדבלין דרומה ונגיע לביקור בגני פאוורסקוורט. גנים מרשימים עם מבחר גדול צמחים ועצים אשר נבנו בהשראה של גני ורסאי המפורסמים. נמשיך בנסיעה דרך הרי וויקלו וגלנדלוך – שם הייתה התיישבות נזירית קדומה.  ובשעות אחר הצהריים נגיע לסיור קצר בקילקני - עיר יפהפייה עם מבצר מרשים מימי הביניים. המשך נסיעה למידלטון או לאזור לארוחת ערב ולינה. 

טיול מאורגן לאירלנד

יום 3: מידלטון - מזקקת וויסקי –  קוב – מצודת בלארני – אזור קילארני

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך במזקקת וויסקי בליווי טעימות. לאחר מכן נמשיך לעיר קוב אשר שוכנת מדרום לקורק ליד חוף הים הדרום מזרחי של אירלנד. נבקר במוזיאון שם נבין את השתלשלות ההגירה הגדולה מאירלנד במאות 19-20. רובם של המהגרים יצאו מנמל היעד קוב. במוזיאון נוכל ללמוד גם על סיפור האונייה המפורסמת טיטאניק אשר יצאה מנמל זה ב-1912. נמשיך לביקור במצודת בלארני, מצודה יפה מהמאה ה-15 ולידה גן סלעים מיוחד ומעניין. בהמשך ניסע דרומה לקינסייל, היושבת על לשון ים, ונסייר בעיר. בסיום הביקור נצא בנסיעה לקילארני היפה למלון באזור לארוחת ערב וללינה.

טיול מאורגן לאירלנד – האי הירוק יום 4: טבעת קרי

הבוקר נצא ליום סיור מהנה בנוף הדרום מערבי המרהיב של אירלנד באחד האזורים הייחודיים, המכונה טבעת הקרי. ניסע בדרך נוף יפיפייה לטיול של יום שלם ב "טבעת קרי" – אחת מחטיבות הנוף היפות באירלנד – חצי אי הררי, מוקף מפרצים ומצוקי חוף. נשלב מסלולי הליכה קצרים בטבע עם ביקורים בכפרים קטנים,ספוגי אווירה מיוחדת ומסורת קלטית. נראה את בית הולדתו של דניאל אוקונל ומאוחר יותר אחה"צ נצא לטייל בגני אחוזת מקרוס – גנים נאים של אחוזה ויקטוריאנית הממוקמת בינות להרים ולאגמים בפארק הלאומי של קילארני, המאפיין את האזור הכפרי בו אנו מטיילים. לקראת ערב נחזור למלון* לארוחת ערב ולינה.
*ייתכן כי הלינה ב-2 הלילות באזור קילארני תתבצע ב-2 בתי מלון שונים.
 

יום 5: טירת בונראטי - צוקי מוהר - גאלווי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע צפונה לכיוון צוקי מוהר. בדרך נבקר בלימריק, העיר הרביעית בגודלה באירלנד ובטירת בונראטי. טירת בונראטי הינה טירה שנבנתה במאה ה- 15 ושופצה באמצע המאה הקודמת. בסמוך לטירה נבקר ב"פארק פולק" שהינו מוזיאון פתוח המשחזר את החיים באירלנד של המאה ה- 19. לאחר מכן נצא לביקור אל אחד מאתרי הטבע המפורסמים של אירלנד – צוקי מוהר. נצפה אל המצוקים האדירים המתרוממים מהאוקינוס האטלנטי ונמתחים לאורך קילומטרים ארוכים, אל איי אראן שבאופק ונביט על ציפורי הים שחגות מעל הגלים. נבקר במרכז המבקרים שם נלמד על תופעות הטבע באזור. נמשיך אל סיור בגאלווי היפהפיה, שער הכניסה לחבל קונמארה, ונטייל בסמטאות העיר העתיקה. בהמשך נגיע למלון ללינה וארוחת ערב.

טיול מאורגן לאירלנד – האי הירוק

יום 6: גאלווי – חבל קונמארה – גאלווי 

בבוקר נצא לטיול בחצי האי קונמארה. באם יאפשר הזמן נגיע לעיירת הדייגים קליפדן ונשוטט להנאתנו כדי להתרשם מאווירת המקום. נבקר במנזר קילמור – בית עשירים שהפך למנזר ובעבר שימש כבית ספר לבנות. זהו חבל ארץ יפהפה ופראי אשר מפורסם ביופיו. נחזור בערב למלון ללינה וארוחת ערב.

טיול מאורגן לאירלנד – האי הירוק

יום 7: גאלווי - דבלין 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בקילבגאן אחת ממזקקות הוויסקי המפורסמות בה גם נזכה לטעימות ולסיור מודרך במזקקה. נמשיך בנסיעה לדבלין אליה נגיע אחר הצהריים ונוכל לטייל במדרחוב הצבעוני של העיר.
● בהמשך נצא לסיור היכרות בדבלין כולל בילוי של ארוחת ערב במסעדה מקומית בדבלין העברה למלון באזור ללינה.

טיול מאורגן לאירלנד

יום 8: דבלין – ת"א

לאחר ארוחת הבוקר ניסע למרכזה של דבלין בירת אירלנד. נסייר במקומות אשר לא הספקנו לעשות יום קודם לכן. נבקר בבית מבשלת השיכר של גינס כולל טעימת משקה מר ומיוחד זה. באם יתאפשר הזמן נוכל להסתובב וליהנות מעיר תוססת זו. לקראת אחר הצהריים העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה הביתה. הגעה לתל אביב בבוקר היום ה- 9.


טיול מאורגן לאירלנד – האי הירוק

 
 • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form