מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לאלסקה בטיול יבשתי והרי הרוקי הקנדיים בטיול מקיף

כולל חווית קרחון קניקוט - ארוחות הבוקר כלולות במלונות לאורך כל ימי הטיול (AYB)
משך הטיול:
20-19 ימים 18 לילות
להורדת התוכנית

דרך אלסקה: אנקורג' – סיוורד – שייט בספינה במיצרי פורט ויליאמס - ואלדז - קרחון קניקוט DENALI HIGHWAY – הפארק הלאומי דנאלי - אנקורג' דרך קנדה: ונקובר – האי ונקובר – ויקטוריה - קמלופס – ג'ספר – לייק לואיז – באנף – קלגרי טיול מקיף הכולל: תוכנית טיול מלאה מהבוקר עד הערב ללא הוצאות אופציונאליות (למעט בערבים) עפ"י תוכנית הטיול ארוחות הבוקר כלולות במלונות לאורך כל ימי הטיול

טיול מאורגן לאלסקה והרי הרוקי הקנדיים - הקדמה

טיול לאלסקה בשילוב עם הרי הסלעים שבקנדה הוא חלום של שנים רבות שהנה עומד להתממש. בטיול בלתי נשכח זה מצפים לנו יערות ירוקי עד, מישורים ריקים מאדם שדומה שאין להם סוף, כיפות הרים מושלגות גם בעיצומו של קיץ ומפלי מים שוצפים. באוקינוס השקט השוטף את החופים רוחש עולם חי מופלא. לויתנים, אריות ים, דולפינים, לוייתנים קטלניים ,דגי סלמון והרשימה לא תמה. באם המזל יאיר לנו פנים, ביערות נפגוש בדובי הגריזלי ובדובים השחורים, באייל הקורא, בעיזי בר ולפעמים בזאבים. אלסקה שבצפון היבשת האמריקאית היא מדינת ענק דלילת אוכלוסין, 600 אלף נפש בלבד. נקודת הפתיחה של הטיול היא בגדולה, המודרנית והקוסמופוליטית בערי אלסקה, אנקורג'.

בטרם נכנס בשעריה נשקיף אל המטוסים הזעירים הממריאים ונוחתים ללא הרף באגם מים. נבקר במוזיאון המציג את מורשת של חבל ענק זה ונשוטט בשדרות הרחבות. המסע שלנו יוביל אותנו דרך רכסי הרים מושלגים, פלגים ונחלים, נשוט לאורך החוף המפורץ ונגלה בנקל את הלוייתנים על פי נתז המים שהם פולטים כשהם מגיחים מהאוקינוס. . חוויה בלתי נשכחת היא הטיסה במטוסים קלים לקניקוט שלרגלי רכס רנגל. קניקוט היא עיירת רפאים שצמחה ושקעה סביב מרבצי הנחושת כשהללו נוצלו עד תום. גולת הכותרת היא הליכה בנעלי דוקרנים על גבי קרחון.

הפרק הקנדי נפתח בביקור באחת הערים היפות בעולם, ונקובר. נסייר בעיר ומעבורת תקח אותנו לאי ונקובר לביקור בגני הפרחים הנפלאים בוצ'ראד ובעיר המקסימה ויקטוריה. בהרי הרוקיס נפרשים לפנינו נופים מדהימים. הרים ששלג נוצץ בראשם, מפלים גועשים ואגמי מים בצבעי טורקיז, תכלת וכחול עמוק. לשדה הקרח אטבסקה מעפילים הפעם לא ברגל אלא באוטובוסים מיוחדים בעלי גלגלי ענק. נטייל בערוצי נחלים וקניונים ולא נחמיץ מפגש אפשרי עם דובים ואיילים. ממרומי המגדל בבירת הבוקרים קלגרי, המתנשא לגובה 191 מטרים נאמר שלום לקנדה היפהפיה בתקווה לשוב אליה בעתיד.

טיול מאורגן לארה"ב - אלסקה והרוקיס הקנדיים הינו חווית טבע.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • אלסקה:
 • אנקורג': המוזיאון להיסטוריה ואמנות
 • הפארק הלאומי דנאלי: יום טיול בנופי הפארק Denali tundra wilderness tour 
 • קרחון קניקוט: קניקוט בלב הרי רנגלר סנט אליס, Kennecott mil town חווית טיסה נדירה במטוסים קלים (PLANES BUSH), סיור על הקרחון
 • בדרך מאנקורג' לואלדז: תצפית לקרחון וורת'ינגטון, מרכז המבקרים וורנל סנט אליאס 
 • סיוורד: שייט בשמורת פיורד קנאי, מרכז חיות הים
 • קנדה:
 • ונקובר: יום סיור מלא דרך אתרי העיר המרכזיים, צ'יינה טאון, גסטאון, פארק סטנלי, האי גרנוויל, ביקור בקניון הגשר התלוי קפילאנו, עלייה ברכבל בהר גראוס, שייט בSEABUS
 • האי ונקובר: יום טיול בטבע
 • ויקטוריה: שייט במעבורת אל ויקטוריה, גני בושארד, פארק בייקון היל, מוזיאון רויאל קולומביה
 • עמק פרייזר: רכבל ל"שער הגיהנום"
 • קאמלופס: פארק וולס גריי, תצפית אל מפלי ספאהאט 
 • פארק ג'ספר: טיול נופים, נהרות וקניונים, קניון מלין
 • אזור באנף: מפלי סאנוופטה, סיור ברכב שלג בקרחון את'בסקה, קניון ג'ונסטון, מפלי את'בסקה, עליה ברכבל לתצפית באגם לואיז  
 • קלגרי: ביקור במגדל קלגרי

מטיילים יקרים: אנחנו ממליצים שתבדקו היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן תוכלו אולי למצוא ימים ו/או חצאי ימים חופשיים – אולי יותר זמן פנוי/פחות כניסות וביקורים ופעילות בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם יתכן והמדריכ/ה של החברה האחרת יציע בתשלום נוסף – לכן, זכרו כי בבואכם לבחור את הטיול כי מה שנראה בהתחלה זול יכול בסופו של דבר להיות יקר – זכרו זאת. 

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: תל-אביב – ונקובר

בשעות הבוקר נפגש בנתב"ג ונצא בטיסת אייר קנדה כאשר היעד הסופי הוא אלסקה, בה נמצא יערות עד, מישורים אין סופיים, כיפות הרים מושלגות גם בעיצומו של קיץ ועולם חי מופלא הרוחש במי האוקיאנוס השקט השוטפים את החופים. אלסקה היא הגדולה במדינות ארצות הברית ומדלילות האוכלוסין שבהן. התושבים, לבנים, צאצאי האינדינים ובני שבטי האסקימוסים, כולם אדיבים ומסבירי פנים. חניית ביניים במונטריאול והמשך טיסה אל ונקובר בה נעצור לחניית לילה למנוחה ואגירת כח.

טיול מאורגן לאלסקה

יום 2: ונקובר – אנקורג'

ארוחת בוקר ואחריה העברה לשדה התעופה ממנו נטוס לאנקורג'. עם ההגעה בשעות אחה"צ ככל שנספיק נחל את ביקורינו בעיר הגדולה באלסקה השוכנת במיקום נפלא בין הרים גבוהים מכוסי שלג-עד לבין חוף האוקיאנוס השקט. באנקורג' חיים כמחצית מתושבי אלסקה. על מנת לערוך היכרות ראשונית עם ההיסטוריה והתרבות של אלסקה נבקר במוזיאון אנקורג' להיסטוריה ולאמנויות, מרכז מרשים המציג את המורשת העשירה והתרבות המקומית של חבל ארץ זה. העברה למלון ללינה.
טיול מאורגן לאלסקה

יום 3: אנקורג' – שייט במצרי פורט וויליאמס - ואלדז

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון ואלדז כאשר בדרך נבקר ב מרכז המבקרים של Wrangell-St Elias NPS אתר הפארק הלאומי הגדול ביותר שממוקם על ה Richardson Hwy דרומית לגלנלן אלסקה. מתחם מרכז המבקרים של מרכז הנחושת הוא המקום להתחיל בו את הביקור בפארק. ככל שיותיר הזמן, תצפיות נוף ומסלולי הליכה קצרים. נצפה בתצוגת המפה האינטראקטיבית התלת-ממדית הגדולה.  נמשיך ונעבור את מעבר תומפסון פס הנמצא בגובה 855 מטר בהרי צ'וגאץ' צפונית מזרחית לוואלדז, אלסקה. זהו המקום המושלג ביותר באלסקה, המעבר נקרא בשנת 1899 על ידי קפטן צבא ארה"ב ויליאם אברקרומבי "במחמאה לכבוד הכבוד פרנק תומסון, מפנסילבניה", אך הוא איית את השם "תומפסון" במפה המשורטטת שלו, המעבר שימש את ילידי אלסקה אהטנה במשך דורות לפני הגעתו של אברקרומבי, וסימן את דרך המעבר לשימושם של כורי הבהלה לזהב של קלונדייק. המסלול שלו, שהפך ל- Valdez-Eagle Trail, שימש מאוחר יותר את מערכת הכבלים והטלגרף הצבאית וושינגטון-אלסקה, ששרכה כבלים דרך מעבר תומפסון. השביל דרך המעבר המשיך להשתפר, ומכוניות נסעו לראשונה לכל אורכו של השביל בשנת 1913. בדרך אל ואלדז נעצור בקרחון וורת'ינגטון, אחד הקרחונים הנגישים ביותר באלסקה. ניתן לראות את הקרחון מהכביש תוך כדי נסיעה לאורך הכביש המהיר ריצ'רדסון אל ואלדז או ממנו, הגעה לואלדז למלון ללינה. 

טיול מאורגן לאלסקה

יום 4: ואלדז – צ'יטיניה - טיסה במטוסים קלים - קרחון קניקוט 

הבוקר נצא את ואלדז וניסע לצ'יטיניה, לאורך צינור הנפט של אלסקה. בשנת 1968 התגלו כמויות עצומות של נפט בסביבות העיירה פרודו ביי לחוף האוקיאנוס הארקטי והחל משא ומתן בין תעשיית הנפט, פעילי איכות הסביבה וילידי אלסקה – בעלי החזקה על הקרקעות. ב-1971, לפי הסכם שנחתם עם אוכלוסיית הילידים, הונח צינור באורך 1270 ק"מ שהוביל אל נמל ואלדז. ב-1977 החלו להזרים בו את הנפט שהפך את אלסקה למדינה העשירה ביותר בארה"ב. הנסיעה תלווה בנופי הקרחונים הנפרשים לעיתים קרובות עד לכביש עצמו. בשעות הצהרים יאספו אותנו בצי'טיניה מטוסים קלים לחווית טיסה בלתי נשכחת בת כחצי שעה אל קניקוט, עיר למרגלות הרי הרנגלר סנט אליס שנבנתה סביב מכרה נחושת נטוש. נצא לשמורת הטבע הלאומית בקניקוט, מהנידחות והמעניינות שבשמורות אמריקה, בה נחשף לקסמי תצורות הקרח וצבעיו ונערוך סיור מודרך הכולל הליכה בנעלי דוקרנים על הקרחון. העברה ללודג' בקרחון קניקוט. 

 טיול מאורגן לאלסקה

יום 5:  קרחון קינקוט – DENALI HIGHWAY - דנאלי   

הבוקר נעזוב את קניקוט בטיסה חזרה אל צ'יטיניה. בהגעה נצא צפונה לעיירה פקסון, שם נעלה על "DENALI HIGHWAY" – דרך אשר פתוחה לנסיעה רק בחודשי הקיץ כאשר השלג נמס. הדרך עוברת בנופים יפהפיים ובתוליים אשר יד האדם לא נגעה בהם. במהלך הנסיעה נוכל לראות את פסגות ההרים והקרחונים של הרכס השייך למרכז אלסקה. נרד בנסיעה לעמק מקלארן בנופיו עוצרי הנשימה של קרחון מקלארן, נחצה את נהר הנננה ומשם ישירות לפארק הלאומי דנאלי. הגעה בשעות הערב המאוחרות והעברה למלון ללינה.  

טיול מאורגן לאלסקה

יום 6: הפארק הלאומי דנאלי  – אנקורג' 

הבוקר נשים פעמינו אל הפארק הלאומי דנאלי הממוקם על מדרונותיו הצפוניים והדרומיים של רכס אלסקה, הנמצא במרחק של כ-382 ק"מ מאנקורג'. זהו הפארק הלאומי הסוב-ארקטי החשוב ביותר באלסקה, ששטחו 24 מיליון דונם, ומהווה בית גידול למגוון יונקים אלסקיים, ביניהם אוכלוסייה בריאה של דובי גריזלי ודובים שחורים. נהנה מן הנופים בדרך החוצה, נחלים שוצפים וגבעות מכוסות בשפע פרחי בר הפורחים ברקע פסגת הר מקינלי. נערוך סיור Tundra Wilderness Tour* בפארק הלאומי באוטובוס מיוחד של השמורה ואם יתמזל מזלנו נראה את דובי הגריזלי, זאבים, איילי המוס וחיות בר נוספות. נצפה בנופי הגריגה ובבעלי חיים המאכלסים את השמורה. לאחר סיום הסיור נצא בנסיעה דרומה ללינה באנקורג'.
* מסיבות שאינן תלויות בפגסוס אלא בשלטונות הפארק הלאומי יתכן והסיור יהיה ה Denali Natural History Tour .


טיול מאורגן לאלסקה

יום 7:  אנקורג' - סיוורד

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה דרומה מאנקורג' ונשוט בשמורת הטבע של פיורד קנאי הכוללת כניסה וביקור. השייט שיארך כ-6 שעות יזמן לנו אפשרות להיכרות עם יצורי הים השונים, ביניהם ליוויתנים ובהתאם לתנאי מזג האויר נוכל לצפות בשבירת הקרחונים והתנפצותם של גושי קרח כבירים בחבטה לתוך המים הקפואים. בשעות אחר הצהרים המאוחרות נגיע אל סיוורד, עיירה חביבה להפליא המאופיינת בדייג של סלמונים מכל הזנים והסוגים. נעצור לביקור במרכז לחיות הים של אלסקה ובסיום העברה למלוננו בסיוורד.   

יום 8: אנקורג' - ונקובר

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לעיר אנקורג' אשר התחלנו ביום 2 בטיול. העברה לשדה התעופה של אנקורג' ומשם נטוס אל ונקובר. עם הגעתנו (בסביבות השעה 21:00 בערב כאשר ישנו עדיין אור יום מלא !) העברה אל המלון ללינה.
.

טיול מאורגן לאלסקה

יום 9: ונקובר

יום סיור מלא בעיר וסביבתה בו נראה את שכונות העיר, קיסטילנו ואוניברסיטת קולומביה הבריטית. נטייל בצ'יינה טאון - רובע ססגוני ביותר עם רחובות צרים והומים, שופע שווקים, חנויות לממכר מזכרות וכמובן מסעדות סיניות. הבתים בנויים בסגנון אסייתי טיפוסי, כל שלטי הרחוב כתובים בסינית וביקור במקום הוא חוויה תרבותית מעניינת. נמשיך אל גסטאון, השכונה העתיקה ביותר בונקובר והמרכז ההיסטורי של העיר עם מבנים משוחזרים רבים מהתקופה הויקטוריאנית, בתי חרושת ומחסנים שהפכו למסעדות, בארים, חנויות לממכר מזכרות ומועדונים. נטייל רגלית ברחוב "ווטר" מרוצף הלבנים ומעוטר בפנסי הרחוב בסגנון עתיק. בקצה המערבי של הרחוב נמצא שעון הקיטור המפורסם שצופר הקיטור שלו פוצח בשריקות וצפצופים כל 15 דקות. נטייל במרחביו הירוקים של פארק סטנלי, אחד מן הפארקים העירוניים הגדולים בעולם ונראה את עמודי הטוטם. נמשיך ונבקר באי גרנוויל, בין השווקים, חנויות האמנים והבוטיקים נחצה את גשר האריות, אשר נבנה בשנת 1938 ומקשר בין החוף הצפוני לסטנלי פארק, אל החוף הצפוני של ונקובר. נבקר בגשר התלוי מעל קניון קפילאנו, הגשר התלוי הגדול בקנדה. נמשיך ונעלה בגונדולה (רכבל) לפסגת הר גראוס אשר נמצאת בגובה 1,200 לערך מטר מעל פני הים. מהפסגה נהנה מן הנופים עוצרי הנשימה של העיר ונקובר והאוקיאנוס הפסיפי. נשוב חזרה אל מרכז העיר והפעם בשייט בSEABUS (נחצה את המיצרים) שלפנינו נפרש נופה הנפלא של העיר. חזרה למלון ללינה. 

יום 10: ונקובר – האי ונקובר - ויקטוריה

הבוקר נצא ליום סיור טיול ייחודי בטבע אל האי ונקובר. נעלה למעבורת לשייט של כשעה ומחצה לערך אל האי ונקובר. אם יתמזל מזלנו נחזה בעולם החי הימי, כלבי ים ואפילו ליוייתנים. נגיע לנמל ננאימו ומשם  נצא לביקור בפארק מקמילן שם נראה יער עתיק עם עצים בני יותר מ-800 שנה ועצי ענק אשר היקפם עולה על 9 מטרים. נמשיך בנסיעה דרומה לאורך החוף המזרחי של האי ומשם לצ'מניאוס אשר מפורסמת בציורי הקיר הרבים הקיימים בה. נשים פעמינו אל ויקטוריה, העברה למלון ללינה.

טיול מאורגן לאלסקה

יום 11: ויקטוריה (שימו לב שאנו מקדישים לויקטוריה יום סיור מלא מהבוקר ועד שעות אחר הצהריים המאוחרות. כמו כן אנו שוהים בויקטוריה 2 לילות)

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור מלא בויקטוריה, בירת פרובינציית קולומביה הבריטית הבנויה בסגנון אירופאי, בה נערוך סיור פנורמי דרך האתרים המרכזיים: פארק בייקון היל, כיכר בסטיון, מרין דרייב, הנמל הפנימי, מלון אמפרס ההיסטורי ועוד. אחה"צ נבקר במוזיאון רויאל קולומביה הבריטי. במוזיאון קיימות תערוכות מתחלפות בנושאי אומנות והיסטוריה. נבקר ונסייר בגני בוצ'ארד המפורסמים. העברה למלון בויקטוריה ללינה.

יום 12: ויקטוריה - ונקובר – קמלופס

נצא היום בחזרה במעבורת אל היבשת הגדולה ומשם בנסיעה באוטובוס דרך האזורים החקלאיים הפוריים של עמק פרייזר. נעלה על רכבל "שער הגיהנום", רכבל היורד מפסגת ההר אל נהר הפרייזר. הרכבל ממוקם במרכז קניון פרייזר עצמו ויורד כ- 35 מטר ממש אל תוך הערוץ, בסמוך למימי הנהר הגועשים. נמשיך בנסיעה פנימה לתוך אזור תומפסון - אוקנגן המדברי. נתרשם מהנוף האופייני לאזור, בו שולטות גבעות, בניגוד לאזור הרי החוף הפורה. המשך לקמלופס ללינה.

טיול מאורגן לאלסקה

יום 13: קמלופס – ג'ספר

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה צפונה דרך פארק וולס גריי. בדרך יפרשו בפנינו נופים מרהיבים, הרים  עטורי  שלג, מפלי מים, יערות עד ובעלי חיים. נעצור לצפות במפל ספאהטס. במידה ויתמזל מזלנו, נוכל לראות צבאים, מיני סוגי ציפורים ואפילו דובים שחורים אשר חיים בפארק. נמשיך ונחצה את מעבר ילוהד העובר בשולי הר רובסון המתנשא לגובה של 3900 מטרים והוא הפסגה הגבוהה ביותר בהרי הרוקי הקנדיים. לינה בג'ספר.

יום 14: פארק ג'ספר

יום סיור בפארק הגדול ביותר בהרי הרוקי הקנדיים בו יש את ריכוז היונקים הגדול ביותר ברחבי קנדה, הלוא הוא,  הפארק הלאומי ג'ספר: גדול יותר, פראי יותר ובעל נופים ואזורים שרגל אדם לא דרכה בהם. נטייל לאורך עמק נהר מלין אל אגם מלין וקניון מלין היפה ונעצור לצפות בקו המים המשתנה תדיר של אגם מדיסין. אחר הצהרים המאוחרים נשוב אל ג'ספר ללינה במלון.

טיול מאורגן לאלסקה

יום 15: ג'ספר – באנף/ קנמור

היום ניסע לאורך כביש הקרחונים אייספילד פארקווי, הנחשב לאחת הדרכים היפות בעולם. בדרך נעבור על פני כמה מן ההרים הגבוהים ביותר בקנדה, וכמה מן הקרחונים המרהיבים שלה. נעצור במפלי את'בסקה וסאנוופטה לפני הגעתנו אל קרחון את'בסקה לסיור ברכב שלג מיוחד על הקרחון שהוא חלק משדה הקרח קולומביה המורכב מ – 8 קרחוני ענק בשטח כולל של 325 קמ"ר ובעובי של עד 300 מטר! אנו אף נדרוך ונלך בקצרה על הקרחון, חוויה בלתי נשכחת. נחלוף על פני אגמים שצבע מימיהם טורקיז ועד כחול עמוק, כדוגמת אגם בואו ואגם פייטו. המשך נסיעה ללינה באזור בבאנף או קנמור.

יום 16: פארק באנף – פארק יוהו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בפארק הלאומי באנף אשר הינו השמורה המוכרזת הראשונה של קנדה, והעיירה שהעניקה את שמה לפארק היא כיום אתר הנופש מספר אחת של קנדה. הבוקר נצא לעמק עשר הפסגות ואגם מורין. נראה את מפלי נהר בואו ונמשיך ללייק לואיז המפורסם ונעלה ברכבל להר ונהנה מן הנוף המדהים הנגלה לעין בתצפית מעבר לאגם אל קרחון ויקטוריה. נמשיך לביקור בפארק יוהו ונראה את מנהרות רכבת ספירלה, הגשר הטבעי של אבן לאורך נהר בעיטות הסוסים וכמו-כן את אגם אמרלד היפהפה. חזרה למלון ללינה.

טיול מאורגן לאלסקה

יום 17: באנף/ קנמור - קלגרי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור ונטייל בקניון ג'ונסטון שבתחתיתו נחל גועש המתחתר בסלע הגיר. נמשיך בנסיעה אל קלגרי ובדרכנו נחלוף בקרבת הפארק האולימפי אשר אירח את אירועי אולימפיאדת החורף. נערוך סיור פנורמי בעיר ונבקר במגדל קלגרי. לינה בקלגרי.

ימים 18: קלגרי – טורונטו

הבוקר נפרד מקלגרי ומקנדה כולה ונסע אל שדה התעופה בקלגרי לטיסה לטורונטו הגעה בשעות הצהריים למלון .

 

ימים 19: טורונטו – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר מאוחרת ובהתאם ללו"ז הטיסה לארץ נצא לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה .
הגעה לתל אביב ביום 20 בשעות הבוקר .

 

* בשל שינויים תכופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור, תוך מתן תחליף ראוי וזאת אף לאחר היציאה מהארץ ובמיוחד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
***חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. פגסוס תהא פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
****בתקופת הקיץ כמות התיירים בקנדה גבוהה מאוד ובתי המלון בתפוסה מלאה לגמרי. במרבית בתי המלון אין מזגן בחדרים עקב האקלים הקר השורר במקום כמעט כל ימות השנה.
*****בקניקוט ייתכן ובשל זמינות נמוכה של החדרים באזור תפוצל הקבוצה ללילה אחד במספר בתי מלון סמוכים. בתי המלון באזור זה הינם בסיסיים והמטרה בהגעה לקניקוט היא הטבע והקרחונים והחוויה הטיפוסית למקום.

******  ייתכנו מצבים בהם במידה וישתנה הלו"ז בהתאם לנ"ל (גם לאחר הרישום) יתווסף יום לתוכנית הטיול ובמיקרים קיצוניים אף יומיים. במידה וכך כל יום יתומחר בעלות תוספת של 200$ לאדם ותינתן הודעה מסודרת באזור האישי בהתאם, כולל גביית הסכום.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form