מספר טלפון
03-6374000
כולל: ארוחות בוקר ו - 5 ארוחות ערב נוספות (ABP)
משך הטיול:
8 ימים 7 לילות
להורדת התוכנית

טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מידי יום*, ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: ארוחות בוקר ו - 5 ארוחות ערב נוספות *פרט לימי הטיסות

טיול מאורגן להולנד (אמסטרדם) בריסל ופריס - הקדמה

"הכי קלאסי, הכי הרפתקני והכי מרתק..." מסלול טיול המשפחות לפאריס בריסל ואמסטרדם הוא הכל מהכל.. ובגדול.

מה לא נאמר ונכתב כבר על פריז, בירת התיירות העולמית. מגדל הברזל המפורסם בעולם שאל ראשו נטפס, נהר הסיין המתפתל בחן שעליו גם נשוט, גנים מקסימים שבהם נהלך, מלכים מפונקים בארמון ורסאי ומהפכנים אכזריים בכיכר הבסטיליה. גם קשת ניצחון וקברו של נפוליאון.. ושאנז אליזה אחד, יחיד ומיוחד. טיול מאורגן להולנד (אמסטרדם) בריסל ופריס שלנו יעבור בכל אתריה המפורסמים של העיר היפה בעולם תוך מתן דגש רב על הפן ההרפתקני והמרתק שיקסום לכל ילד וילדה. לפריז של היום יש גם יורו דיסני, גדול יותר.. צבעוני יותר.. מלהיב יותר.. מכל פארק שעשועים אחר ולו נקדיש יום שלם של הרפתקאות וחוויות מבוקר ועד לילה. ומה נאמר על בלגיה ובריסל בירתה... ממלכת השוקולד והופלים.. מערות חאן סור לס המשלבות טבע עוצמתי עם מופע בלתי נשכח של צלילים, אורות וקצב.. גם על העיר ברוז' לא נפסח ונהנה מטיול מרתק באחת הערים העתיקות והנינוחות ביותר באירופה.

ומשם צפונה להולנד, הממלכה הכתומה. ממלכת הצבעונים וקבקבי העץ, מולדתו של ואן גוך ורמברנדט ומקום הולדתה של תחנת הרוח.. נהנה מסיור מרתק במתחם המיניאטורי של 'מדורודאם', נשוטט באמסטרדם הנפלאה והרוגעת הבנויה כולה על תעלות וגשרים ונהנה מהאוירה הקוסמופוליטית המפורסמת של העיר. לא נשכח גם לסייר בנוף הפתוח והשטוח.. נוף תחנות הרוח..

טיול המשפחות של פגסוס בפריז בריסל ואמסטרדם הוא מתנה בלתי נשכחת לילדים להורים ולסבים ושבוע מהנה חוויתי מגבש ומעשיר לכל המטיילים בו מגדול ועד לקטן שבחבורה. להתראות בשדה התעופה..

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • אמסטרדם:סיור עיר, שייט בתעלות העיר, ביקור במדורודאם
  • וולנדאם: סיור בכפר, ביקור בחנות/מפעל גבינות וחנות/מפעל ליצור קבקבי עץ, ביקור וכניסה לתחנת רוח
  • חיטהורן: שייט תעלות
  • ברוז': סיור עיר
  • בריסל: סיור עיר
  • האן סור לס: ביקור במערות הנטיפים
  • פריז: סיור עיר דרך שדרות שאנז ליזה, הרובע הלטיני, גבעת מונמארטר, כיכר הבסטיליה ,ביקור יום שלם בפארק השעשועים יורודיסני, עלייה למגדל מונמרטר, סיור בארמון וגני ורסאי, שייט על נהר הסיין.
  • לתשומת לבכם – סך כל הכניסות לאתרים הכלולות במחיר מגיע לכ-250$ לנוסע/ת!!!

מטיילים יקרים !! בדקו הפרטים היטב מול תוכניות של מס' חברות מתחרות בהן יתכן ויש חצאי ימים חופשיים – וכן יותר זמן פנוי/ פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם יתכן והמדריך של החברה האחרת יציע בתשלום נוסף – לכן , מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת !

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: ת"א – בריסל - ווטרלו - דינאנט - פריז

ניפגש בנתב"ג ונטוס בטיסה ישירה לבריסל בירת בלגיה, לאחר סידורי משטרת הגבולות נצא באוטובוס ונשים פעמינו לווטרלו (Waterloo), היא רשות עצמאית ופרבר אמיד של בריסל. ווטרלו ממוקמת כ-20 קילומטרים דרומית לבריסל ולמעשה כרבע מתושבי העיר כלל אינם בלגים. ווטרלו ידועה בעיקר כמקום בו הובס נפוליאון בקרב המכריע נגד הבריטים. האטרקציה העיקרית בעיר הוא מוזיאון וולינגטון (Wellingtonn), המוקדש  לתיאור הניצחון הבריטי. בעיר קיים מצפה המאפשר תצפית נרחבת על שדה הקרב ואתרים חשובים נוספים, המנציחים את המלחמה בין צרפת לאנגליה. נמשיך לסיור בדינאנט, עיר קטנה ציורית ושופעת אטרקציות, אחת היפות בבלגיה כולה. אחד מבני העיר המפורסמים הוא אדולף סאקס, אשר המציא את הסקסופון בשנות הארבעים של המאה ה-19. נסייר רגלית בעיר ונעבור בכיכר על שמו. נעלה ברכבל למרומי ההר לביקור בטירה החולשת וצופה על כל האזור כולל העיר הדיננט והנהר אשר חוצה אותה, מראה יפהפה. בסיום הסיור ניסע ונחצה את הגבול לצרפת ונגיע לקראת ערב לפריז עיר האורות, הגדולה בצרפת ואחד ממוקדי ההשכלה, הדת והכוח הראשיים של אירופה, העיר ממוקמת בעיקול של נהר הסן. המלון יהיה ממוקם באזור שדה התעופה שארל דה גול להתארגנות וללינה.

 

טיול מאורגן לאמסטרדם בריסל ופריס

יום 2: פריז

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בפריז. נבקר ברובע הלטיני בו שפע של גלריות, חנויות ובתי קפה רומנטיים. נמשיך לגבעת מונמארטר המהווה מוקד משיכה לתיירים רבים בשל הסמטאות הציוריות והפתלתלות והאווירה הפריזאית. נעפיל למגדל מונמרטר מגובה 210 מטר ומהקומה ה 56 נשקיף על פריז וסביבתה. בהמשך ניסע אל מעגן השייט ונצא לשייט על נהר הסיין. לקראת ערב ניסע למסעדה מקומית לארוחת ערב. בסיומו של היום העברה למלון ללינה.

 

טיול מאורגן לאמסטרדם בריסל ופריס טיול מאורגן לאמסטרדם בריסל ופריס

יום 3: פריז – יורודיסני

לאחר ארוחת הבוקר לקראת 09:00 נשים פעמינו ל" מארן-לה-ואלה" שבפרברי פריס לביקור בפארק השעשועים יורודיסני. נבלה בכרטיס כניסה של יום שלם בממלכת הקסם והאגדות, נצפה במופעים מרהיבים, נפגוש בדמויות מוכרות מסרטיו של וולט דיסני ונעלה על מתקני השעשועים ההרפתקניים של הפארק. בסיומו של יום מהנה ומיוחד תהיה הסעה חזרה ב 22:00 בשעות הלילה למלוננו ללינה. הסעה חזרה למלון מתוכננת ביום זה בשעה 22:00 חשוב לציין שבגלל השעה המאוחרת יש לשים לב שמדובר בעלות אוטובוס נוספת הכלולה בתוכנית.

יום 4: פריז – גני ורסאי

לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו לעבר ארמון ורסאי המרהיב, אשר שימש כמעונם של שלושת מלכי פריס: לואי ה-14, לואי ה-15 ולואי ה-16. ניתן להבחין בתקציבי הענק שהושקעו בארמון והפכוהו ליצירת מופת ארכיטקטונית של ממש. נסייר במבואות השונים של הארמון ובגנים הסובבים אותו. אחה"צ חזרה לפריז בכדי להשלים את הסיור. נבקר בכיכר הבסטיליה, סמל לאירועי המהפכה הצרפתית ונראה את בניין האופרה הניצב בשטחה. לקראת ערב נגיע למסעדה מקומית ונאכל ארוחת בסיומו של היום העברה למלון ללינה.

טיול מאורגן לאמסטרדם בריסל ופריס

יום 5: פריז – האן סור לס – בריסל

הבוקר נצא את פריז בנסיעה לביקור במערת הנטיפים והזקיפים האן סור לס. נערוך טיול רגלי לאורך נהר הלס הזורם בתוך המערה עצומת ממדים זו ובסופו נצפה בתצוגה אור קולית מרהיבה. בתום הביקור נמשיך לעיר התוססת בריסל, הלוא היא בירת בלגיה וכן בירת האיחוד האירופי. עם ההגעה נערוך סיור בעיר, נראה את מוסדות השלטון והממשל, נעבור דרך אחת הכיכרות היפות באירופה "GRANDE PLACE", נראה את פסל "הילד המשתין" –MANNEKEN PIS" ", בדמותו של ילד המטיל את מימיו וכן את מבנה האטומיום המרשים בעל צורה של מולקולה מתכתית. לקראת ערב נגיע למלוננו באזור בריסל ללינה.

טיול מאורגן לאמסטרדם בריסל ופריס

יום 6: בריסל – ברוז' – מדורודאם

לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו לברוז' עיר שהתיירות בה החלה כבר במאה ה 13 והיתה מרכז אזורי וידועה בתחום הביגוד, זוהי עיר מופלאה במבניה ובסגנון הגותי ובמראה ימי הביניים שלה תעלות המים מקנות עוד נופך ציורי. נבלה את שעות הבוקר בעיר ובאתריה המרכזיים ונמשיך לביקור במדורודאם בכדי ליהנות מבילוי באחד האתרים המיניאטוריים מהמפורסמים בהולנד בו מוצגים בתי התעלות באמסטרדם מגדל הקתדרלה באוכטרכט ועוד אטרקציות רבות. אם סיום הביקור ניסע אל המלון באמסטרדם סכיפהול להתארגנות וללינה .

יום 7: כפר הדייגים וולנדם – חיטהורן

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכפר הדייגים הציורי וולנדם. בדרך נעצור ונבקר בחנות/מפעל גבינות וחנות/מפעל ליצור קבקבי העץ ההולנדיים המפורסמים. בוולנדם נתרשם מצביון בתי העץ האותנטיים הצבועים בירוק ולבן ואם יתמזל מזלנו נראה הולנדיות מקומיות בלבוש הולנדי מסורתי. נמשיך בנסיעה לעבר העיירה חיטהורן, בדרך נבקר במרכז "ZAANSE SCHANS" וניכנס לתוך תחנת רוח כדי להתרשם מבפנים כיצד התנהל בעבר הליך ייצור הקמח. בחיטהורן אותה מכנים גם "ונציה הקטנה" נערוך שייט בתעלות מים צרות העוברות בין הבתים וגשרוני העץ. בסיום יום מהנה זה נחזור למלון. ארוחת ערב במלון ולינה .

טיול מאורגן לאמסטרדם בריסל ופריס

יום 8: אמסטרדם – ת"א

הבוקר נחל בסיור עיר באמסטרדם, אחת הערים המתוירות באירופה ונספוג את האווירה ההולנדית האופיינית, הרחובות הצרים, תעלות העיר, כיכר דאם השוכנת בלב העיר ובמרכזה ניצב הארמון המלכותי היפיפה. נשוט על אחת מהתעלות היפהפיות באמסטרדם. השייט מאפשר נקודת מבט יפה ומעניינת על העיר. נמשיך לשוטט בעיר היפהפייה ככל שיאפשר הזמן ונוכל לקנות מזכרות אחרונות. אחר הצהריים נעזוב את העיר בדרך לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה – האוטובוס לרשותנו עד זמן ההגעה לשדה התעופה.

   
  • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
  • חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form