מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לארצות הברית – משיקגו ועד ניו אורלינס

הכולל את שיקגו, סנט לואיס, נאשוויל, ממפיס, ניו אורלינס (CMN)
משך הטיול:
11 לילות - 13/12 ימים

ארה"ב במסלול מוסיקלי מסלול מצפון לדרום הכולל את שיקגו, סנט לואיס, נאשוויל, ממפיס, ניו אורלינס 11 לילות - 13/12 ימים טיול מקיף הכולל: תוכנית יומית מלאה מהבוקר עד הערב, ללא הוצאות אופציונליות במשך היום למעט בערבים עפ"י תוכנית הטיול

 טיול מאורגן לארצות הברית בטיול מוסיקלי לגדות המיסיסיפי 

הטיול המוסיקלי הוא חוויתי מאד וגדוש בביקורים עם דגש על ההיסטוריה של המוסיקה בארה"ב שכולנו גדלנו עליה ומושפעים ממנה. נספר על, ונקשיב למוסיקת ג'אז, קאונטרי, בלוז, מוסיקת נשמה שחורה, גוספל, סול, מוסיקת פולק, וכמובן הרוקנרול. נחשף למוסיקה עצמה ולחיי היוצרים והמובילים בתחום. במסלול כלולים גם כמה מופעים מיוחדים וייחודיים חלקם באולמות וחלקם מופעי רחוב.
הטיול המאורגן לארצות הברית מתוכנן בקפידה. הטיול כולל אטרקציות רבות כמו ביקור באחוזתו של אלביס בממפיס, תצפיות ממרומי מגדל וויליס (סירס) בשיקגו ומקשת סט-לואיס, אליה נעלה בקרוניות מיוחדות, היכל התהילה של מוזיקת הקאונטרי בנאשוויל, מזקקת הוויסקי הנודעת "ג'ק דניאלס", מופע קאונטרי-רוק ב- Grand Ole Opre, שייט בספינת נהר על פני המיסיסיפי, ביקור באחוזת עבדים בלואיזיאנה, העיר ניו-אורלינס המרתקת וחוויות רבות אחרות.
נהר המיסיסיפי המלווה את מסענו למשך רוב הטיול הוא הנהר השני בגודלו בארה"ב.למיסיסיפי יש נשמה ואישיות משלו, והוא חלק בלתי נפרד מההיסטוריה ומהתרבות של ארה"ב. הנסיעה לאורך הנהר מזמנת הזדמנות נפלאה לספר ולחוות את סיפורם של העבדים השחורים, של בתי האחוזה המרשימים ושל ספינות הקיטור ששטו על פני הנהר. את סיפורן של המושבות הצרפתיות, הבריטיות והספרדיות שנבנו לאורכו, ושזורות עמוק בסיפורים של ארה"ב, ומהוות נוף נפלא לסיפורה של המוסיקה הנהדרת שבאה מהמדינות שהמסלול שלנו חוצה.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • שיקגו: סיור עיר, עלייה לתצפית ממרומי ה TOWER (SEARS) WILLIS בגובה 442 מטר, פארק מילניום, LINCOLN PARK CONSEVATORY , שייט מיוחד באגם  SIGNATURE ובנהר 
  • סנט לואיס: סיור עיר, פארק ג'פרסון, ביקור במוזיאון כיבוש המערב, העפלה בקרוניות המיוחדות אל מרומי קשת העיר
  • נאשוויל: ביקור ב COUNTRY MUSIC HALL OF FAME היכל מוסיקת הקאנטרי המפורסם על 3 קומותיו, ביקור במצודת נאשבורו , ביקור ב CHEEKWOOD Gardens , Park Centennial במרכזו בנין הפרתנון , ביקור באולפני RGA, בילוי משותף במופע קאנטרי רוק ב GRAND OLE OPRY  
  • לינצבורג: ביקור במזקקת הויסקי הנודע ג'ק דניאלס' ובמרכז המבקרים שלו
  • ממפיס: סיור עיר, ביקור בגרייסלנד – אחוזתו הנודעת של הזמר המפורסם אלוויס פרסלי, ביקור באולפן ההקלטות הSUN STUDIOS, WALK of Fame Route
  • קלרקסדייל: ביקור במוזיאון מוסיקת הבלוז
  • ניו אורלינס: סיור עיר, שייט באחת מספינות נהר המיסיסיפי האופייניות, ביקור במוזיאון התרבותי בקסטריט, סיור באזור הביצות והמטעים של לואיזיאנה וביקור באחת מהאחוזות

מסלול טיול מאורגן לארצות הברית לפי ימים

יום 1: תל-אביב – שיקגו  

נפגש בנתב"ג ונצא בטיסת יום ישירה של "אל על" אל עבר שיקגו בירת אילינוי בצפון ארה"ב עיר מרכזית מטרופולין לכל הדעות. עיר מופלאה ותוססת הידועה בארכיטקטורה מרגשת וגורדי שחקים רבים מהגבוהים בעולם. בהגעה אחר הצהריים נצא לסיור ראשוני עיר. נבקר באגם מישיגן הגדול ביותר בארצות הברית ואחד האגמים היפים בצפון אמריקה נתרשם מהכרך הגדול מגורדי השחקים בנין AMOCO בנין JOHN HANCOCK. העברה למלון להתארגנות וללינה.

יום 2: שיקגו – שייט בנהר – עליה לתצפית מ Sears Tower -

היום יוקדש כולו לעיר מרתקת זו. סיור בו נבקר במרכז העיר המסחרי נראה את ה WATER TOWER ששרד את השריפה הגדולה בעיר מ 1871 נבקר LINCOLN PARK CONSEVATORY המזוהה גם כגן בוטני. נבקר בפארק מילניום על הטיילת המרשימה בדרומה של העיר שער העננים ומזרקת הכתר. בהמשך נקנח השהות בשיקגו בשייט מיוחד על הנהר לחוות את העיר מזווית שונה בעיקר הארכיטקטורה המחודשת שלה. נמשיך לביקור ב SEARS TOWER אשר גובהו 442.3 מטר על 110 קומותיו. נעלה לתצפית ממרומי המגדל. נבקר באזור הבילויים על הברים המסעדות הפאבים והמועדונים מרכז בילוי לתושבי העיר ותייריה. בסיום הסיור חזרה למלון ללינה.

יום 3: שיקגו – סנט לואיס

לאחר ארוחת הבוקר מסתיים לו פרק שיקגו ונחל בחציית ארה"ב מצפון לדרום. נגיע לסנט לואיס שנוסדה קרוב לעצמאות ארה"ב שנת 1764 עיר שהיא מקום מפגש הנהרות מיסורי ומיסיסיפי, 2 הנהרות החוצים את ארה"ב מצפון לדרום אל מפרץ מקסיקו. בהגעה נצא לסיור אותו נתחיל בפארק ג'פרסון, נצפה אל בית המשפט ההיסטורי, נראה את הגשרים המסמלים את סנט לואיס בהם גשר מרטין לותר קינג. נבקר במוזיאון כיבוש המערב. נמשיך בסיור עיר ונעפיל בקרוניות המיוחדות אל מרומי קשת העיר המפורסמת המשמשת למעשה כסמל המסחרי של סנט לואיס ואת אופיה של ארה"ב כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. הגעה למלון התארגנות ולינה.

יום 4: סנט לואיס – נאשוויל  COUNTRY MUSIC HALL OF FAME -

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך במסענו דרומה. עם ההגעה לעיר בשעות אחר הצהריים נגיע לטעימה ראשונה של בילוי מוסיקלי כאשר נבקר ב COUNTRY MUSIC HALL OF FAME היכל מוסיקת הקאנטרי המפורסם על 3 קומותיו. העברה למלון.

יום 5: נאשוויל – אולפני RGA

לאחר ארוחת הבוקר נצא לגלות את העיר, נראה את הקפיטול, גן העצמאות, שוק האיכרים. נבקר בגן העיר ובהמשך נעלה ונבקר במצודת נאשבורו על שמה רשומה העיר נאשוויל. נמשיך הסיור ונבקר ב CHEEKWOOD Gardens ובהמשך  Centennial Park במרכזו בנין הפרתנון המזכיר את זה אשר באתונה יוון מה שגורם לכנות את נאשוויל "אתונה האמריקאית". כמובן שלא נפסח על ביקור באולפני RGA שהיה אולפן הקלטות של אלוויס ג'וני קש וגדולי המוסיקה האמריקאית. בערב נצא רגלית לשוטט שוב בין הברים והמועדונים השוקקים שבעיר מוסיקלית זו. חזרה למלון.

יום 6: נאשוויל – לינצבורג – מזקקת ג'ק דניאלס - נאשוויל

לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמנו דרומה ללינצבורג עיירה טיפוסית דרומית למרכז ארה"ב בקרבת מדינת אלבמה בה נבקר במזקקת הויסקי הנודע ג'ק דניאלס' ובמרכז המבקרים שלו. נסייר בקו היצור והזיקוק ונשמע את סיפורו של האיש המייסד. נסייר ונתרשם מאותה עיירה אופיינית לאמריקה התיכונה מהבתים האופיניים ובהמשך נחזור לנאשוויל למלון. בערב נצא יחד לבילוי משותף במופע קאנטרי רוק ב GRAND OLE OPRY (בכפוף לתוכנית המקום ובהנחה שהמופע מתקיים בימים אלה של הטיול – עדיין לא ידוע). חזרה למלון.

יום 7: נאשוויל – ממפיס – אולפן ההקלטות SUN STUDIOS המפורסם

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לתחנה הבאה שלנו – ממפיס. זוהי היא עיר מיוחדת ושמחה בה נטייל היום ובין היתר נבקר באולפן ההקלטות ה SUN STUDIOS המפורסם בין היתר כי בו הוקלט הרוקנרול הראשון. נבקר גם בין היתר ב WALK of Fame Route העתק שביל התהילה שבהוליווד בהבדל אחד שבו חקוקים שמותם של המוסיקאים – זמרים של ממפיס. נמשיך בסיור עיר טיילת המיסיסיפי והפירמידה הנודעת. בערב נצא לטייל ב BEALE Street רחוב שהיה מרכז חיי הקהילה השחורה בונמצא מועדוני ג'אז רבים וכמובן נתקל במוסיקת רחוב בכל פינה. בסיום הסיור העברה למלון בממפיס או באזור.

יום 8: ממפיס – האחוזה של אלוויס פרסלי - קלרקסדייל - מוזיאון מוסיקת הבלוז

לאחר ארוחת הבוקר נצא ונבקר בגרייסלנד – אחוזתו הנודעת של הזמר המפורסם של מחצית השניה של המאה ה 20 אלוויס פרסלי. נבקר באחוזה על כל "אוצרותיה" בחדרים בהם אוסף התקליטים העצום. אוסף המכוניות והאופנועים. אחוזה שהפכה למעשה למוזיאון שמנציח לעד את זכרו של "המלך". לאחר סיום הביקור נצא את ממפיס לכיוון קלרקסדייל המשמשת כעיר מחוז ומרכז חקלאי של אזור הדרום. נבקר במוזיאון מוסיקת הבלוז ממוקם בבנין שהוקם בשנים הראשונות של המאה ה 20 ושימש בעבר כתחנת רכבת. לאחר הביקור נגיע למלון להתארגנות וללינה.

יום 9: קלרקסדייל - ניו אורלינס

לאחר ארוחת הבוקר נצא את קלרקסדייל בדרכנו דרומה, נעבור את בירת מיסיסיפי ג'קסון ובשעות אחר הצהריים נגיע לניו אורלינס. עם ההגעה נצא לסיור פנורמי ראשוני בדרך למלון במרכז העיר. בערב נצא רגלית לסיור ברובע הצרפתי לב ליבה של העיר בירת מוסיקת הג'אז האולטימטיבית. חזרה למלון ללינה.

יום 10: ניו אורלינס

היום יוקדש כולו לסייר בעיר מיוחדת ותוססת זו. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ברובע הצרפתי בשונה ממראות הלילה ונגלה את השוק הצרפתי (ובו את קפה דו מונד המפורסם) רחובות קנל ובורבון, את קתדרלת סנט לואיס ואת "קבילדו", בניין ספרדי מרשים מהמאה ה18, נעבור את הסופרדום מרכז הספורט המרשים ואת בית הקברות סנט לואיס. נצא לשייט באחת מספינות נהר המיסיסיפי האופיניות. במהלך הסיור ביום נבקר במוזיאון התרבותי בקסטריט. בערב נצא שוב לסיור רגלי במרכז החיים של ניו אורליאנס ברובע הצרפתי.

יום 11: ניו אורלינס – מטעי לואיזיאנה

היום יוקדש לסיורי באזורי הביצות והמטעים של לואיזיאנה .נסייר באזור האחוזות הפזורות על פני מרחבים ונבקר באחת מהאחוזות ונפגוש את יושביה ונחשף לאורח חיי החקלאים ונשמע סיפורים על ההיסטוריה של החוואים והעבדים השחורים ששרתו אותם. נסייר בחווה ונתרשם מתנאי המגורים שבה. חזרה לניו אורלינס למלון.

ימים 12-13: ניו אורלינס – מיאמי – תל אביב  

בהתאם לזמן הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסת פנים למיאמי. שם נחליף טיסה לטיסת לילה ישירה של אל-על ממיאמי לתל אביב.


* בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור, תוך מתן תחליף ראוי וזאת אף לאחר היציאה מהארץ ובמיוחד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ. היות והזמנות הטיסות הפנימיות בארה"ב מתבצעות על בסיס הרשמת אמת (על פי שמות),ישנה אפשרות שנאלץ לפצל את הקבוצה בין 2 טיסות. פגסוס תעשה כל שביכולתה על מנת שלא לפצל את הקבוצה, ובמידה וכן, לשמור על הפרש זמן מינימלי בין 2 הטיסות המפוצלות.

** ייתכן שטיסות הפנים לא תהיינה ישירות.      

*** חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. פגסוס תהא פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form