מספר טלפון
03-6374000
כולל: ארוחות בוקר ו - 5 ארוחות ערב נוספות (ABA)
משך הטיול:
8 ימים 7 לילות
להורדת התוכנית

טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מידי יום*, ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: ארוחות בוקר ו - 5 ארוחות ערב נוספות *פרט לימי הטיסות

טיול מאורגן בריסל נאמור שרלרואה רוטרדם אמסטרדם - הקדמה

"הכי קלאסי, הכי הרפתקני והכי מרתק..." מסלול טיול המשפחות לבריסל ואמסטרדם הוא הכל מהכל.. ובגדול.

הטיול להולנד (אמסטרדם) בריסל שלנו יעבור בכל אתריהן המפורסמים של הערים היפות בעולם תוך מתן דגש רב על הפן ההרפתקני והמרתק שיקסום לכל ילד וילדה. ומה נאמר על בלגיה ובריסל בירתה... ממלכת השוקולד והופלים.. מערות חאן סור לס המשלבות טבע עוצמתי עם מופע בלתי נשכח של צלילים, אורות וקצב... גם על העיר ברוז' לא נפסח ונהנה מטיול מרתק באחת הערים העתיקות והנינוחות ביותר באירופה.

ומשם צפונה להולנד, הממלכה הכתומה. ממלכת הצבעונים וקבקבי העץ, מולדתו של ואן גוך ורמברנדט ומקום הולדתה של תחנת הרוח.. נהנה מסיור מרתק במתחם המיניאטורי של 'מדורודאם', נשוטט באמסטרדם הנפלאה והרוגעת הבנויה כולה על תעלות וגשרים ונהנה מהאוירה הקוסמופוליטית המפורסמת של העיר. לא נשכח גם לסייר בנוף הפתוח והשטוח... נוף תחנות הרוח...

טיול המשפחות של פגסוס בבריסל ואמסטרדם הוא מתנה בלתי נשכחת לילדים להורים ולסבים ושבוע מהנה חוויתי מגבש ומעשיר לכל המטיילים בו מגדול ועד לקטן שבחבורה. להתראות בשדה התעופה...

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • אמסטרדם:סיור עיר, שייט בתעלות העיר, ביקור במדורודאם
 • וולנדאם: סיור בכפר, ביקור בחנות/מפעל גבינות וחנות/מפעל ליצור קבקבי עץ, ביקור וכניסה לתחנת רוח
 • חיטהורן: שייט תעלות
 • אפטלינג: פארק השעשועים 
 • ארנהיים: המוזיאון הפתוח 
 • בורגס: גן החיות 
 • אפלדרון: פעילות בפארק השעשועים 
 • ברוז': סיור עיר 
 • ווטרלו: ביקור באתר ובמוזיאון וולינגטון
 • נאמור: ביקור במצודת העיר 
 • בריסל: סיור עיר 
 • האן סור לס: ביקור במערות הנטיפים 
 • לתשומת לבכם – סך כל הכניסות לאתרים הכלולות במחיר מגיע לכ-250$ לנוסע/ת!!!

מטיילים יקרים ! אנו ממליצים לבדוק היטב את הפרטים במסלול של פגסוס אל מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יתכן ותמצאו כי יש חצאי ימים חופשיים – וכן יותר זמן פנוי/ פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם יתכן והמדריכ/ה של החברה האחרת יציע בתשלום נוסף – לכן , מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת !

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: ת"א – בריסל - ווטרלו - דינאנט - נאמור / שרלרואה

ניפגש בנתב"ג ונטוס בטיסה דרך ציריך לבריסל בירת בלגיה, לאחר סידורי משטרת הגבולות נצא באוטובוס ונשים פעמינו לווטרלו (Waterloo), היא רשות עצמאית ופרבר אמיד של בריסל. ווטרלו ממוקמת כ-20 קילומטרים דרומית לבריסל ולמעשה כרבע מתושבי העיר כלל אינם בלגים. ווטרלו ידועה בעיקר כמקום בו הובס נפוליאון בקרב המכריע נגד הבריטים. האטרקציה העיקרית בעיר הוא מוזיאון וולינגטון (Wellingtonn), המוקדש  לתיאור הניצחון הבריטי. בעיר קיים מצפה המאפשר תצפית נרחבת על שדה הקרב ואתרים חשובים נוספים, המנציחים את המלחמה בין צרפת לאנגליה. נמשיך לסיור בדינאנט, עיר קטנה ציורית ושופעת אטרקציות, אחת היפות בבלגיה כולה. אחד מבני העיר המפורסמים הוא אדולף סאקס, אשר המציא את הסקסופון בשנות הארבעים של המאה ה-19. נסייר רגלית בעיר ונעבור בכיכר על שמו. נעלה ברכבל למרומי ההר לביקור בטירה החולשת וצופה על כל האזור כולל העיר הדיננט והנהר אשר חוצה אותה, מראה יפהפה. בסיום הסיור העברה למלון בנאמור / שרלרואה או בריסל ללינה.

 

טיול מאורגן לאמסטרדם בריסל ופריס

יום 2: נאמור – ליבין – האן סור לס – נאמור / שרלרואה  

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור במרכז החלל האירופאי בליבין בו נהיה מוכנים להרפתקה בין כוכבית מרגשת בבוקר. נבדוק את כישורי האסטרונאוט שלנו במרכז החלל. נגלה את ההיסטוריה של כיבוש החלל בסיור החלל ונהיה הראשונים לדרוך על המאדים בכפר המאדים שלנו. משם בנסיעה נגיע לביקור במערת הנטיפים והזקיפים האן סור לס. נערוך טיול רגלי לאורך נהר הלס הזורם בתוך המערה עצומת ממדים זו ובסופו נצפה בתצוגה אור קולית מרהיבה. בתום הביקור נמשיך נאמור בה נבקר במצודה ומכאן נחזור למלון.
ארוחת ערב במלון ולינה.

טיול מאורגן לאמסטרדם בריסל ופריס

יום 3: נאמור – ברוז' – מדורדאם – רוטרדם

לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו לברוז', עיר שהתיירות בה החלה כבר במאה ה 13 והיתה מרכז אזורי וידועה בתחום הביגוד, זוהי עיר מופלאה במבניה ובסגנון הגותי ובמראה ימי הביניים שלה תעלות המים מקנות עוד נופך ציורי. נבלה את שעות הבוקר בעיר ובאתריה המרכזיים ונמשיך
לביקור במדורודאם בכדי ליהנות מבילוי באחד האתרים המיניאטוריים מהמפורסמים בהולנד בו מוצגים בתי התעלות באמסטרדם מגדל הקתדרלה באוכטרכט ועוד אטרקציות רבות. אם סיום הביקור ניסע אל המלון ברוטרדם להתארגנות וללינה.

טיול מאורגן לאמסטרדם בריסל ופריס

יום 4: פארק השעשועים אפטלינג 

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבילוי משותף של יום מלא בפארק השעשועים אפטלינג עולם של הרפתקאות. מקום שבו ברגע אחד מרחפים בין טרולים ושדונים במתקן השעשועים לכל המשפחה, Droomvlucht  (עולם החלומות), ורגע אחר נלחמים בדרקון ברכבת ההרים עם המסילה הכפולה, Joris en de Draak (ג'ורג' והדרקון). מקום שבו הקטנטנים יוצאים למסע עם Jokie ו-Jet ב - Carnaval Festival (קרנבל פסטיבל), וחובבי האדרנלין צוללים אל תוך מכרה הזהב של Baron 1898 (בארון 1898) ב-90 קמ"ש. ומקום שבו אפשר לנוע בין המסדרונות הסודיים והחדרים הקסומים של Symbolica (סימבוליקה), ארמון הפנטזיה! אנחנו מזמינים אתכם לחוות יחד את הרגעים הקסומים ביותר ב Efteling.. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לאמסטרדם בריסל ופריס

יום 5: רוטרדם – כפר הדייגים וולנדם – אמסטרדם

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכפר הדייגים הציורי וולנדם. בדרך נעצור ונבקר בחנות/מפעל גבינות וחנות/מפעל ליצור קבקבי העץ ההולנדיים המפורסמים. בוולנדם נתרשם מצביון בתי העץ האותנטיים הצבועים בירוק ולבן ואם יתמזל מזלנו נראה הולנדיות מקומיות בלבוש הולנדי מסורתי. נמשיך בדרך נבקר במרכז "ZAANSE SCHANS" וניכנס לתוך תחנת רוח כדי להתרשם מבפנים כיצד התנהל בעבר הליך ייצור הקמח. בהמשך נגיע לאמסטרדם, אחת הערים המתוירות באירופה בה נספוג את האווירה ההולנדית האופיינית, הרחובות הצרים, תעלות העיר, כיכר דאם השוכנת בלב העיר ובמרכזה ניצב הארמון המלכותי היפיפה. נשוט על אחת מהתעלות היפהפיות באמסטרדם. השייט מאפשר נקודת מבט יפה ומעניינת על העיר. נמשיך לשוטט בעיר היפהפייה ככל שיאפשר הזמן בסיום יום מהנה זה נגיע למלון בסכיפהול אמסטרדם להתארגנות וללינה.

טיול מאורגן לאמסטרדם בריסל ופריס

יום 6: אמסטרדם – ארנהיים – אמסטרדם

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לארנהיים המוזיאון הפתוח שבמחוז חלדרלנד השוכן בתוך פארק ענק ומיוער, מלא אגמים, מפלים, טבע, בתי עץ, שדות ירוקים, כבשים ופרות שרועות באחו ואיך לא - תחנות רוח. הכפר נועד לשמר את המסורת והתרבות ההולנדית ולהמחיש את חייהם של ההולנדים הכפריים שהתיישבו במקום החל מהמאה ה- 17 ועד היום. מלבד הליכה ברגל שהיא מהנה וכיפית, נטייל ברחבי הכפר (שהוא מוזיאון פתוח) בטראם (רכבת חשמלית) אשר עושה סיבוב בלופ כל חצי שעה, ועוצרת במספר תחנות. המסילה של הטראם היא מסילה מקורית שקיימת כבר שנים רבות. במהלך הביקור במוזיאון נעבור מבית לבית, לראות כיצד משוחזרים הבתים של פעם באופן מדוייק. הרהיטים העתיקים, כלי האוכל, כוסות החרסינה הכחולות - לבנות, הקומקום שנראה שעוד רגע תמזוג ממנו בעלת הבית תה לכל האורחים, המטבח והמזווה אשר מלאים בירקות שנקטפו בשדה ומחכים בתוך סלי נצרים, חדרי השינה  עם המיטות של פעם. בהמשך נבקר בבורגר גן חיות הסמוך למוזיאון הפתוח המחולק לאזורי אקלים: יער גשם, מדבר, אוקיינוסים, מתחם פרפרים ענק ועוד. גן החיות מכיל 3000 בעלי חיים ובנוי משבעה אזורים שונים. האטרקציה המרכזית ב-Park היא הפינגווינים. ה-Safari הוא אזור פתוח עם אריות, נמרים, ג''ירפות, זברות ועוד. לא נוסעים בו, אלא הולכים על גשר תלוי מעל הספארי. בסיום יום חוויתי נחזור למלון ללינה. 

יום 7: אמסטרדם – חיטהורן – אפלדורן – אמסטרדם

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל הכפר הציורי חיטהורן  (Giethoorn)  הידוע ביופיו הרב וממוקם ב”ונציה של הולנד”, במחוז Overijssel. עיקר ייחודו הוא בזכות הריכוז הגדול של גשרים יפים ותעלות מים, שבנויות בשטחו והופכות אותו לקסום במיוחד. בכפר יש רק שביל סלול אחד להולכי רגל ולרוכבי אופניים, וכל היתר, כולל בתי הכפר, בנויים על איים קטנים - מה שמקנה לו יופי באמת יוצא דופן. נערוך שייט בתעלות מים צרות העוברות בין הבתים וגשרוני העץ. מחיטהורן נשים פעמנו אל אפלדורן ונבלה את אחה"צ באחד מפארקי השעשועים הגדולים והפופולאריים בהולנד לחובבי הפארקים ורכבות ההרים. יש בפארק כמה אזורים בקונספטים שונים, את רכב ההרים המהירה ביותר בכל הולנד (שמגיעה ל-100 קמ”ש) ועוד שלל מתקנים שיעלו את האדרנלין בגוף. חזרה לקראת ערב למלון לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לאמסטרדם בריסל ופריס

יום 8: אמסטרדם – בריסל – תל אביב 

לאחר ארוחת הבוקר נצא דרומה אל עבר בריסל בירת בלגיה עיר תוססת בריסל, בירת בלגיה וכן בירת האיחוד האירופי. עם ההגעה נערוך סיור בעיר, נראה את מוסדות השלטון והממשל, נעבור דרך אחת הכיכרות היפות באירופה "GRANDE PLACE", נראה את פסל "הילד המשתין" –MANNEKEN PIS" ", וכן את מבנה האטומיום המרשים בעל צורה של מולקולה מתכתית. האוטובוס לרשותנו עד זמן ההגעה לשדה התעופה. חזרה בטיסה דרך וינה/מינכן ונחיתה בנתב"ג לאחר חצות בבוקר מוקדם של יום 9.

 • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
 • חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form