מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לדרום אפריקה מפלי ויקטוריה ושמורת CHOBE בבוצואנה כולל לינה בשמורה פרטית

טיול מקיף כולל לינה בשמורת טבע פרטית (JCV)
משך הטיול:
14 לילות - 16/17 ימים
להורדת התוכנית

כולל לינה בשמורה פרטית טיול מעמיק למדינה אשר גלום בה עושר אתני גיאולוגי, תרבויות שבטיות מגוונות ומרתקות, ואווירת טבע מחשמלת. טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב (מלבד ימי הטיסות), כולל: חצי פנסיון ועוד 2 ארוחות צהריים אקסטרה (סה"כ 16 ארוחות)

טיול מאורגן לדרום אפריקה ומפלי ויקטוריה - הקדמה

גביע העולם בכדורגל שנערך בדרום אפריקה ב 2010 הראה לנו שדרום אפריקה אינה מה שרובנו חושבים, נכון, בדרום אפריקה העוני המחלות הרעב הינן האסוציאציות שמרביתנו מעלים כששומעים את שם המדינה אך למזלנו ובהחלטה חסרת תקדים "פיפא" עזרה לשווק מדינה ויבשת שהינה הרבה מעבר לאסוציאציות אלו. מוזר לחשוב אבל הדרום אפריקאים הינם עשירים – עושרה של דרום אפריקה מחזק אט אט את כוחה של מדינה שתמיד היתה כ"מוקצה", המדינה מרתקת

השינוי במדינה זו רק החל ועשרות שנות שלטון האפרטהייד של "גזע הלבנים" שעשק את הרוב השחור במדינה נמוג ופתח פתח ועתיד טוב יותר למינוף המדינה ופיתוחה. מנדלה "מנהיג החופש" שישב בכלא עשרות שנים בשל "חטאו" לשאיפה לצדק הפך בין רגע לסמל של עשרות מיליוני תושבים צמאי צדק וחירות. לא סתם הסינים "כובשים" את דרום אפריקה והיבשת בכלל וקונים חברות דרום אפריקאיות ונכסי אדמה ותעשיות, העושר והמחצבים הקיימים במדינה הינם פי כמה וכמה מונים לאלו הנמצאים בסין – תארו לכם... הנוף העשיר במדינה וסמליו שאחד מהם "הר השולחן" בקייפטאון זה עתה נבחר לאחד מפלאי עולם – שלושת הרונדאבלים באזור צפון מזרח המדינה – ו"חלון האלוהים" אותה תצפית ששמה רק יכול להעלות לנו אסוציאציות לגביי הנוף המדהים הנשקף באזור זה – התצורות הגאולוגיות המושלמות שהטבע יצר. עולם החיות והטבע בשמורות הפרטיות והסיורים בתוך השמורות עם הפקחים ורכביי השטח שייתכן ומאחורי הסבך מסתתר אריה או פנתר או ג'ירפה משקיפה ממעל...

הסיור מרתק והטיול ממשיך לשיאים נוספים דרך נופים הרריים לסווזילנד – מדינה בתוך מדינה – תופעה ייחודית לדרום אפריקה המורכבת משבטים שאחד הגדולים מבניהם והמוכר מבניהם ידוע לכולנו בשמו... באזור זה נתוודע לחיי המקומיים באזור השבטים מנהגיהם וטקסם...כף התקווה הטובה – אותו אזור המפריד בין שני אוקיינוסים אדירים – כוחות טבע איתנים שגדעו את חייהם של מאות יורדיי ים, אותה נקודת ציון בה אנו מרגישים את "קצה העולם" ומתוודעים לשקיעות מרהיבות לעין שיעור. הטיול ממשיך לדרך היין ליוהנסבורג ולעוד שיאים רבים כאשר הגדול מבניהם הינו במפלי ויקטוריה – אותה תופעת טבע שאין שנייה לה – אחד משיאי יופיו של הטבע – גובה וכוח הטבע ניגלה לנו המטיילים הותיקים שראו הכל וברגע זה מגלים שעוד אנו קטנים והעולם גדול ועשיר... טיול מאורגן לדרום אפריקה הינה חוויה מרהיבה של טבע ותרבות שלנו האדם הלבן איננה מוכרת – מי שעוד לא טייל במדינה זו יגלה טיול מאלף. אנו ממליצים בחום טיולים מאורגנים לדרום אפריקה והטיול המקיף של פגסוס הינה חוויה בלתי נשכחת. מומלץ בחום...

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • מפומלנגה והמסלול הפנורמי: חלון האלוהים, בורות בורקה, קניון נהר בלייד, שלושת הרונדאבלים, מפלי ליסבון, מפליLone Creek , ספארי בשמורת טבע פרטית, ספארי בפארק קרוגר
 • סווזילנד: ספארי בשמורת שלושלואי, עמק אזולווני, שייט באגם סנט לוסיה
 • קייפטאון: סיור באתרים המרכזיים, המוזיאון היהודי, ביקור באחוזה מקומית עם טעימות יין, כף התקווה הטובה, מפרץ האוט, שייט לאי דוייקר, פסגת צ'פמן, פארק קייפ פנינסולה, קייפ פוינט (כולל נסיעה ברכבת גלגלי שיניים), ערי הקולוניה מיזנברג וסיימונסטאון, חוף הפינגווינים שחורי-הרגל, ארוחה אפריקאית עם מופע ריקודים מסורתי, יציאת ערב לנמל ההיסטורי V&A WATERFRONT
 • אזור אודסהורן: המוזיאון הימי על שם דיאז, מוזיאון נל, חוות יענים ,מפרץ הצדפות
 • מסלול פנורמי דרך ג'ורג' ומעבר אוטניקואה: נייזנה, שמורת הטבע ציציקמה ונהר הסערות, שמורת ההרים השחורים - מעבר סוורטברג – מעבר מיירינגספוט
 • פרטוריה: סיור עיר פאנורמי
 • מפלי ויקטוריה: ביקור במפלים
 • שייט בזמן השקיעה בנהר זמבזי
 • סיור ספארי בשמורת הטבע CHOBE  בבוצוואנה
 • שייט בטבע הפראי של נהר CHOBE.

מומלץ באדיקות לבדוק ההצעה, המסלול עם התכנים, היטב מול תוכניות של חברות מתחרות ליעד זה בשקיפות הראויה לפגסוס – גם מחיר שקשה יהיה להכות – גם מסלול טיול מלא וגדוש - זכרו זאת בבואכם להחליט במי ובמה לבחור !!!!
מסלול הטיול לפי ימים

יום 1-2: תל אביב – יוהנסבורג – פרטוריה –  WHITERIVER

נפגש בשדה התעופה לטיסת לילה ליוהנסבורג. ננחת ביוהנסבורג לפנות בוקר ונצא משדה התעופה בנסיעה לפרטוריה בה נצא לסיור פאנורמי במרכז העיר. נעצור גם בבנייניי האיחוד – מטה ממשלת דרום אפריקה הממוקם על ראש גבעה ומוקף בגנים יפים ובנוף הפנוראמי של פרטוריה. עם סיום הסיור נחל את נסיעתנו לכיוון המסלול הפנורמי המפורסם המציע את אחד מהנופים המרהיבים ביותר באזור. ניסע לפרובינציית MPUMALANGAבה מרוכזות רב שמורות הטבע בדרום אפריקה. הגעה למלון באזור white riverלארוחת ערב ולינה.


יום  3: פארק קרוגר 

מוקדם בבוקר נצא לספארי בפארק הלאומי קרוגר – אחת משמורות הטבע הגדולות ביותר באפריקה. הפארק, המכסה כ-20 אלף קמ"ר, מהווה בית למספר מרשים של מינים (כ-150 מינים של יונקים, יותר מ- 500 מיני ציפורים ו-100 מיני זוחלים) ביניהם נמצאים "4 הגדולים": קרנף, פיל, בופאלו ואריה. חזרה למלון ב-white river לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לדרום אפריקה

יום 4: המסלול הפנוראמי - שמורה פרטית

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה בדרך הפנורמה היפהפייה ונתרשם מהנופים עוצרי הנשימה באזור. נבקר בבורות המזל של בורקה. נמשיך ונראה את הסלעים האדומים, שנחצבו ע"י מים ואבנים, ויצרו גלילים מרהיבים (עד לעומק של שישה מטרים) בעלי שוליים חלקים וצבעוניים. מבנה טבעי זה מסמן את ראשיתו של קניון נהר בלייד, שהוא הקניון השלישי בגודלו בעולם, המפורסם ביופיו הטבעי ובמגוון הצומח והחי שבו. קרוב לשם נמצאת נקודת שיא נוספת של מסלולנו מרהיב-העין: 3 הרונדאבלים – שלוש תצורות סלע דמויות בקתות. נמשיך אל עבר השמורה הפרטית בה נלון. ארוחת צהריים תוגש בשמורה. אחרה"צ נצא לסייר בשמורה ברכבי שטח, לראות את בע"ח השונים בשמורה (עופות ויונקים וביניהם פילים). התארגנות לארוחת ערב ולינה בשמורה.

טיול מאורגן לדרום אפריקה טיול מאורגן לדרום אפריקה

יום 5: שמורה פרטית - המסלול הפנוראמי - white river 

הבוקר יוקדש גם הוא לספארי בשמורה הפרטית. מוקדם בבוקר נצא לסיור נוסף ברכבי השטח בשמורה, אשר אחריו ארוחת הבוקר תוגש. יתכן ובאם הזמן יאפשר נספיק להתארגן ליציאה נוספת לסיור רגלי בשמורה הפרטית. נצא בנסיעה ונגיע לביקור במפלי ליסבון, הגבוהים ביותר באזור משם נעצור בחלון האלוהים, שקיבל את שמו בזכות הנופים הדרמתיים הנשקפים מנקודות תצפית שונות, הצופות אל ירידה תלולה של 300 מטר לתוך גיא עטור יער אופייני. כמו כן נבקר במפלי Lone Creek המרשימים. נמשיך בנסיעה למלון ב-white river לארוחת ערב ולינה.

יום  6: סווזילנד – שלושלואי 

בבוקר נצא בנסיעה לכיוון שלושלואי, דרכנו מביאה אותנו למדינה, מובלעת המוקפת מכל עבריה בדרום אפריקה כשבצפונה – מוזמביק, זוהי סוואזילנד. נחלוף בנופים הררים אופיניים לאפריקה דרך עמק אזולווני ונפגוש בכפרים ובתושביהם השומרים על צביון אפריקאי ואורח חיים פשוט. בדרך נעצור במקום הנקרא "העמק השמח", נתרשם מדוכנים עמוסים בפסלונים אפריקאים ומהווי החיים התוסס ונמשיך אל שלושלואי. ארוחת ערב ולינה בשלושלואי.

טיול מאורגן לדרום אפריקה

יום 7: שלושלואי – דרבן – קייפטאון

נצא מוקדם בבוקר לספארי בשמורת שלושלואי (Hluhluwe) ואחריו תוגש ארוחת הבוקר. לאחר מכן נצא אל סנט לוסיה, מרכז פארק סנט לוסיה ווטלנד (Greater St. Lucia Wetland Park), שהוכרז כאתר מורשת עולמית בשנת 1999. אחר הצהריים נצא לשייט כולל ארוחת צהריים באגם סנט לוסיה ונחפש אחר היפופוטמים, תנינים וזנים רבים של ציפורים. נמשיך לדרבן העברה ישירות לשדה התעופה לטיסה אל קייפטאון. העברה למלון ללינה.

יום 8: קייפטאון – הר השולחן – סטלנבוש ארץ היין

בבוקר נצא לסיור אתרים במרכזה של קייפטאון: העיר משלבת ישן וחדש, היא מלאת חיים, ססגונית ומרגשת. היא בעלת מסורת עתיקה של הכנסת אורחים ומוניטין מודרני של יעד מבקרים מועדף על דרום אפריקאים ועל תיירים כאחד. "עיר האם" היא ערבוב קוסמופוליטי של תרבות ועסקים, תעשייה ופנאי, היסטוריה וחדשנות. הסיור יכלול עליה ברכבל להר השולחן (אם מזג האוויר יאפשר זאת), נבקר במוזיאון היהודי אליו נכנס מבעד לשערי בית הכנסת הראשון שהוקם בדרום אפריקה, במוזיאון נראה תצוגות אינטרקטיביות ונלמד את תולדות היהדות הדרום אפריקאית ותרומתם לחברה. אחה"צ ניסע בדרך היין היפהפייה EIKESTADT – סטלנבוש בת קרוב ל-350 שנים ומאגדת באזור כרמים ויצרני יין רבים. נגיע לאחוזה מקומית ונבלה בטעימות יין דרום אפריקאי מהמפורסמים בעולם.
● את הערב נבלה בנמל ההיסטורי הפעיל - וי אנד איי ווטרפרונט V&A Waterfront. זהו אחד היעדים החביבים ביותר על התיירים. כאן ניתן למצוא שחקני רחוב, בדרנים, פסטיבלי רחוב, מוסיקה חיה באמפיתיאטרון הפתוח, בתי קולנוע, בניינים היסטוריים, מסעדות רבות ועוד הרבה.
ארוחת ערב במסעדת סיטי גריל ( מסעדת בשרים דרום אפריקנית טיפוסית ), חזרה למלון ללינה.

טיול מאורגן לדרום אפריקה

יום 9: קייפטאון – כף התקווה הטובה – קייפ פוינט 

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום מלא של סיור לכף התקווה הטובה (במידה והדרך תהיה פתוחה לרכבים, הנסיעה תהיה דרך פסגת צ'פמן לאחת הדרכים המרהיבות ביותר בדרום אפריקה). נמשיך לאורך החוף המערבי דרך נמל הדייג הקטן והציורי, מפרץ האוט. משם נצא לשייט לאי דוייקר בו נצפה במושבת כלבי ים. אח"כ נבקר בפארק הלאומי קייפ פנינסולה על נופיו המרהיבים, חופיו, מגוון החי הצומח שבו, שלדי האוניות וההרים הדרמתיים. בעלי החיים בשמורה כוללים בבונים, אנטילופות מסוגים שונים וחתולי בר. בפארק יש גם מגוון רחב של ציפורים, וביניהן יענים ופלמינגו. הפארק שייך לקטנה מבין שש ממלכות הצומח בעולם ובו אחד הריכוזים הגבוהים ביותר של מיני צמחים שונים, חלקם לא ניתן למצוא בשום מקום אחר בעולם. הצמחייה המיוחדת לאזור נקראת "פינבוס" וכוללת את הפרוטאה, שהוא הפרח הלאומי של דרום אפריקה. בהגיענו לקייפ פוינט, נעלה ברכבת גלגלי שיניים אל בית המגדלור ההיסטורי שנבנה בקצה הפוינט לתצפית מרהיבה. אחה"צ חזרה לקייפטאון לאורך החוף המזרחי ודרך הערים הקולוניאליות העתיקות מיזנברג וסיימונסטאון. נעצור בחוף בולדרס, בעל האוכלוסייה הגדולה של הפינגווינים שחורי-הרגל (אפריקאים). יצורים קטנים ומקסימים אלה מקננים ממש מעל החופים, כך שכל אחד יכול לפגוש בהם בכל פעם שהוא יוצא ליהנות משיזוף או שחייה מהנים בכל מקום לאורך חופה של סיימונסטאון.
● גם את הערב הזה נבלה הפעם במסעדת גולד בה ישרתו אותנו עם ארוחה מהמטבח הקייפ מלאי והאפריקאי מלווה במופע של שירה, וריקודים . חזרה למלון ללינה.

טיול מאורגן לדרום אפריקה

יום 10: קייפטאון – מפרץ מוסל – אודסהורן 

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה מערבה עוברים דרך מעבר הרמנוס (עונת הלווייתנים) נעצור ב- Riviersonderend, Albertina בדרכנו אל מפרץ הצדפות (Mossel Bay).נבקר בעץ הדואר, במוזיאון הימי כולל כניסה לDiaz Caravelle המספר את סיפורו של ברתולומיאו דיאז ומציג העתק מדויק של ספינה פורטוגזית מהמאה ה- 15. נגיע למלון לקראת ערב. ארוחת ערב ולינה.טיול מאורגן לדרום אפריקה

יום 11: אודסהורן – מעבר סוורטברג – מעבר מיירינגספוט    

לאחר ארוחת הבוקר ניסע באחד המסלולים המרהיבים שיש לדרום אפריקה להציע; מעבר סוורטברג. חלק מהמורשת העולמית של אונסק"ו, כביש חול באורך 27 ק"מ שנבנה במאה ה-19 - לקח קרוב ל-10 שנים להיבנות... כשנגמרו להם הכספים, הם משתמשים ביותר מ-200 אסירים כדי לבנות את יצירת המופת הזו של ארכיטקטורת כבישים. ביקור בדרך בכפר המוכר של הנסיך אלברט. נמשיך בסיור לכיוון מעבר Meiringspoort בחזרה לאודסהורן. חוצים במהלך יום הטיול את הנהר 25 פעמים במהלך 25 הק"מ של המעבר המפואר הזה. דרך העיירה הקטנה והחמודה דה רוסט נחזור לאודסהורן. ארוחת ערב במלון ולינה.


יום 12: אודסהורן – קנייסנה 

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה במסלול פנורמי באזור קארו הקטן ונבקר במערת הנטיפים קנגו מהגדולות בעולם.
נבקר ב Cango Wildlife נמשיך לביקור ב-safari חוות יענים בדרכנו אל קנייסנה, עיירה ציורית היושבת על גדות לגונה טבעית ובה נוכל לבלות קצת זמן באותה עיירה קטנה וחמודה לפני שנגיע למלון בו נסעד את ארוחת ערב ונלון.

יום 13: קנייסנה – פורט אליזבת – יוהנסבורג 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור התמצאות בעיירה החמודה קניסנה - נקודת תצפית על מפרץ פלטנברג - Bloukrans Bridge נוף של פלטפורמת Bungy Jump - הג'אמפ המסחרי הגבוה בעולם - 216 מטר גובה ! – הפארק הלאומי יער ציציקאמה בו גדלים עצי "ילוווד" בני 800 שנה!!! נערוך סיור רגלי בשמורה דרך היער הילידים של ציציקאמה ונתרשם משילוב יערות הגשם האינסופיים לגלי הים העוצמתיים המתנפצים על הסלעים. נמשיך משם לגשר החבלים שמעל שפת נהר הסערות (storm river). לקראת צהריים נקיים ארוחה בפונדק הכפר ההיסטורי של ציציקאמה. אחריה נצא בנסיעה ישירות לנמל התעופה של פורט אליזבת ורק אם הזמן יאפשר בכפוף ללוח זמני טיסת הפנים נקיים סיור התמצאות בפורט אליזבת. הגעה בטיסה לנמל התעופה הבינלאומי יוהנסבורג והעברה למלון ללינה.

טיול מאורגן לדרום אפריקה

יום  14: יוהנסבורג – מפלי ויקטוריה (גבול זימבאבואה/זמביה)

לאחר ארוחת הבוקר העברה לנמל התעופה לטיסת היוצאת למפלי ויקטוריה. מפלי ויקטוריה, שהוכרזו כאתר מורשת עולמית, וחלק גדול של העיירה בעלת אותו השם, מהווים פארק לאומי המתפרס על שטח של 234 ק"מ וגובל בפארק הלאומי זמבזי, המתפרס בעצמו על 573 ק'"מ.בהגיענו נועבר למלון, לרישום ולמנוחה קצרה. אחר הצהריים המאוחרים נצא לשייט על נהר הזמבזי בזמן השקיעה. ולאחר מכן חזרה למלון ולקראת ערב נצא ל ...
● בילוי + ארוחת ערב בופה בבומה, נהנה מחוויה קולינרית אפריקאית לצלילי מוזיקה אפריקאית. חזרה למלון ללינה.


יום  15: יום טיול בטבע הפראי של בוצואנה – שמורת צובה CHOBE

בבוקר מוקדם נצא ליום טיול מופלא ומרגש בטבע הפראי באיזור CHOBE, הידוע גם בכינוי "בירת הפילים" של אפריקה והוא אחד מריכוזי בעלי החיים הגדולים ביבשת וללא ספק מהמגוונים ביותר. נצא בנסיעה חוצת מדינות מזימבבואה אל עבר בוצואנה ולאחר מעבר הגבול נעלה על סירה לשייט מדהים של כ-3 שעות על נהר CHOBE העובר בגבול בין 4 מדינות –זמביה, זימבבואה, נמיביה, בוצואנה. נשוט לאורך נהר צ'ובה על סירה שטוחה .הייחודיות של ספארי משייט זה היא לראות בעיקר פילים והיפופוטם מטווח קרוב. נהר צ'ובה ידוע כחוויה ייחודית בעולם חיות הבר. שפע הפילים ... וכשרואים אותם מתרחצים ...זה מראה אפילו יותר מלכותי מאשר בארץ חלומות מראה קסום ואותנטי לכל הדעות. לאחר סיום השייט העברה לארוחת צהריים אשר כלולה ביום הטיול. נמשיך ונצא לסיור על גבי רכבי ספארי בשמורת הטבע הידועה צובה CHOBE המאופיינת באופן מיוחד בפילים הרבים המסתובבים בשמורה אבל לא רק .... ספארי שיאפשר לנו לראות את חיי הטבע הפראיים. במהלך הספארי נתרשם מדרך חייהם של החיות אשר בשמורה זו מנסים לשמרה כפי בימי עבר. אחר הצהריים המאוחרים חזרה לאזור מפלי ויקטוריה. הגעה למלון. ארוחת ערב ולינה.
חזרה למלון ללינה.

טיול מאורגן לדרום אפריקה

 ימים 16-17: מפלי ויקטוריה – יוהנסבורג – תל אביב 

היום נצא מוקדם בבוקר לביקור במפלים. נצפה במפלים – החומר ממנו עשויות אגדות. אנשי המקום קראו למקום קסום זה, בו נהר הזמבזי האדיר צונח לתוך עמקים ברוחב מייל, מוסי-אואה-טוניה – "העשן הרועם". בנתז הנישא גבוה מתוך סדרה של קטרקטים מרהיבים, בחלקם בגובה של מעל 100 מטר, ניתן לצפות גם ממרחק של 70 קילומטר. האנרגיה הרועמת של המפלים עומדת בניגוד בולט לרוגע של סביבת הבר המקיפה אותם. צעידה בשבילי יער גשם, הצומח תחת קשת נתז המפלים, אל עשרות נקודות תצפית - כל אחת טובה יותר מקודמתה- תספק לנו הזדמנויות נפלאות לצילום תמונות מרהיבות. בצהריים נצא בטיסה חזרה ליוהנסבורג, אם יותיר לנו הזמן ימתין לנו אוטובוס שיעמוד לרשותנו בזמן ההמתנה לטיסה חזרה לארץ. בזמן זה נוכל להשלים סיורים בעיר או להיכנס ל-MALL להשלמת קניות (זאת כאמור במידה והזמן יאפשר). נחזור לשדה התעופה לטיסה היוצאת מיוהנסבורג לתל אביב. נחיתה ביום ה -18. סיום הטיול המרתק.

טיול מאורגן לדרום אפריקה

 • בשל שינויים תכופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
 • יתכן והטיסות יוהנסבורג-מפלי ויקטוריה-יוהנסבורג יתבצעו דרך העיר לווינגסטון במקרה זה הנוסעים חובה להצטייד מראש עוד בארץ בתעודת חיסון "קדחת צהובה". (באם יש צורך בכל לפי הגדרות והנהלים של המדינות במקום).
 • יתכנו מצבים בהם במידה וישתנה הלו"ז בהתאם לנ"ל (גם לאחר הרישום) יתווסף יום לתוכנית הטיול ובמיקרים קיצוניים אף יומיים. במידה וכך כל יום יתומחר בעלות תוספת של 170$ לאדם ותינתן הודעה מסודרת באזור האישי בהתאם, כולל גביית הסכום.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form