מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן ליפן עם הירושימה וקנאזאווה

טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט, חצי פנסיון ** (TKK)
משך הטיול:
11 לילות - 13/14 ימים
להורדת התוכנית

טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט חצי פנסיון** = 10 ארוחות ערב* וארוחת צהריים 1 (חשוב מאד להדגיש שחצי פנסיון שרובו יורכב מארוחות צהריים ערכו הכספי נמוך מזה המורכב מארוחות ערב) **בטיולים בטיסות "טורקיש איירליינס" ארוחת ערב בלילה הראשון אינה כלולה עקב שעת ההגעה. לכל מטייל/ת ינתנו אוזניות שמע אישיות במהלך ימי הטיול.

טיול מאורגן ליפן עם הירושימה וקנאזאווה - הקדמה

יפן היא שילוב מופלא של מודרניות וקידמה עם שמירה מוקפדת של שורשי העבר ומנהגים מסורתיים. יפן היא מדינה בה מתנשאים בניני ענק, גשרים תלויים, רכבות טסות במהירות בזק ובצידם מקדשים עתיקים חבויים בין עצים, פסלי בודהא ואנשים המחפשים את מזלם בלוחיות עץ למזל.

יפן היא מדינה בה נימוס, סובלנות ואדיבות אינם חריג אלא אורח חיי היום יום. הטיול שלנו נפתח בטוקיו, כרך אדיר מימדים הממזג ישן עם חדש. מקדש אסקוסה עם השוק הססגוני הצמוד לו, רובע אקיאברה בו משווקים מכשירי חשמל ואלקטרוניקה שהם המילה האחרונה בתחום, גני הקיסר ורחוב גינזה הנוצץ הם רק חלק מאתרי הטיול. בלילה מגיע תורו של אזור השעשועים שינג'וקו. ולא נחמיץ את הביקור עם שחר בשוק הדגים ומקדש מייג'י. בדרכנו ל"אלפים היפניים" נשקיף לעבר הר פו'גי' שכיפת שלג עוטרת את ראשו ולא נחמיץ את פסל הענק של בודהא בקמקורה ומצודת מיצומוטו. העיירה ההררית טאקימה שומרת על איפיונים רבים של התרבות היפנית הישנה היא היעד הבא שלנו. בקרבתה הכפר הציורי שירקאווה עם גגות קש המיוחדים לבתיו שמקנים לו חן מיוחד. גולת הכותרת היא קיוטו שובת הלב, ארמון השוגון והמקדשים העתיקים בהם היא מתפארת. עם קצת מזל, נפגוש את הגיישות הפועלות ברובע גיון. טיולנו כולל את נארה הבירה הקדומה וקנזאווה שעל חוף היום. אימי הפצצה האטומית ותוצאותיה המזעזעות מונצחים בעיר הירושימה, קורבן אותה פצצה. האי הקסום מיאג'מה מרכך מעט את הרושם הקשה. ביפן נחתם בעיר הנמל קובה.

אנחנו נשוב הביתה עם שמץ תחושת קנאה. באומה הבונה עצמה ללא הרף שממזגת פנים רגועות עם מירוץ אין סופי קדימה. נשמח לראותכם בין מטיילינו ליפן בטיול מאורגן עם פגסוס.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • טוקיו: ביקור ותצפית ממגדל טוקיו,·מקדש אסאקוסה קאנון, מקדש מייג'י, בזאר נאקאמיזה, מרכז התצוגה של סוני באיזור הגינזה, סיור ערב לשינג'וקו רובע הבילויים , אקיהאברה - רובע האלקטרוניקה
 • קאמאקורה: פסל הבודהה הענק
 • ניקו: מקדש טושוגו שינטו, מפל קגון, אגם צ'וזנגי
 • האקונה: אגם אשי - שייט באגם, מרכז המבקרים בהר פוג'י, המוזיאון הפתוח, אונסן יפני מפנק 
 • מטסומוטו: ביקור בטירת הסמוראים 
 • טאקאיימה: הרחוב העתיק, שוק הבוקר,יטאי-קאיקאן
 • שיראקאווה גו: סיור מלא בכפר שיראקאגאווה גו
 • קאנאזאווה: רובע הגיישות - היגאשי צייאמאצ'י, גן קנרוקואן - הגן הבוטני , רובע נגמצ'י - בית הסמוראים 
 • נארה: מקדש טודאיג'י, פארק האיילים הנקודים, מקדש שינטו קאסוגה
 • קיוטו:  סיור ערב ברובע הגיישות גיון, ניג'ו טירת השוגון, מקדש קינקאקוג'י - פביליון הזהב , בית האבנים רויאנג'י - גן הזן , מדרחוב סמטאות שוק נישיקי קוג'י דורי 
 • נסיעה ברכבת שינקאנסן (הבולט) מאוסקה להירושימה 
 • הירושימה:  שייט וביקור באי מיאג'ימה, מוזיאון השלום, המקדש הצף  

אנו ממליצים ומציעים כי תבדקו המסלול של פגסוס היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש חצאי ימים חופשיים לפעמים אף יותר - יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף - לכן,מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר - זכרו זאת.

מסלול הטיול לפי ימים

ימים 1-2: תל אביב - טוקיו

נפגש בנתב"ג ונטוס לטוקיו בטיסה דרך יעד ביניים או בטיסה ישירה (כפי שמופיע בטבלת היציאות). נחיתה למחרת בטוקיו בבוקרו של היום השני לטיול (או בצהרי היום השני, או בערב היום השני, כפי שמופיע בטבלת היציאות). אוטובוס ימתין לנו להסעה לטוקיו לתחילתו של סיור מודרך* להיכרות ראשונה עם עיר מטרופולין מדהימה זו . נתחיל במיתחם הקיסרי, נראה את הדייאט – הפרלמנט היפני, נבקר במקדש אסאקוסה קאנון, נהנה משדרת דוכני הבזאר המסורתי, נקאמיזה ונעבור ברובע אקיהאברה עם סיום הסיור נגיע למלון להתארגנות וללינה.
ארוחת הערב כלולה. *בטיולים בהם הנחיתה בשעות הערב אחה"צ ( טיסות אל על ) השלמת הסיורים של היום הראשון תעשה ביום 3 וביום האחרון לפני ההעברה לשדה התעופה . 

יום 3: טוקיו – ניקו - טוקיו  

לאחר ארוחת הבוקר נצא בסביבות השעה 08:00 בבוקר צפונית מטוקיו. בתוך הנוף ההררי והמיוער, בין בתי עיירות שלוות, שוכן הפארק הלאומי ניקו בו נבנה קומפלקס המקדשים המפואר ביותר ביפן, כמאוזוליאום לשוגון הנודע טוקוגאווה, אשר איחד את יפן. נבקר במכלול מקדש טושוגו המרהיב, נעלה בדרך הזיגזג לאגם צ'וזנג'י למרגלות הר הגעש הכבוי נבקר במפל קגון בגובה 97 מטר. ארוחת צהריים כלולה. חזרה לטוקיו בערב בסביבות השעה 19:00 (תלוי בפקקים) למלון ללינה.

יום 4: טוקיו

ארוחת הבוקר במלון ולאחריה נצא בשעה 08:30 ליום טיול מקיף ומודרך במטרופולין הענק - טוקיו. העיר הפכה לבירת יפן בשנת 1868 והיא בעלת שילוב מרתק של מרכזים סואנים ותוססים, קידמה וטכנולוגית עתידנית, עם עולם מסורתי וגינונים שמרניים, מקדשים, פארקים וארמון הקיסר. נתחיל בביקור במקדש מייג'י אשר נבנה לכבוד הקיסר שהניח את התשתית לקידומה המואץ של יפן. משם למקדש זוג'וג'י בו קבורים ששת השוגונים. . אחרה"צ נמשיך דרך הפארק האולימפי, יויוגי, ונבקר באומוטה - סנדו, שדירת המעצבים והאופנה העדכנית ביותר, נעלה לתצפית ממגדל טוקיו ונקנח בסיור ברובע גינזה האלגנטי בו ממוקם מרכז סוני.

• בערב נצא לסיור באזור  הבילוי המפורסם של טוקיו – שינז'וקו כולל ארוחת ערב במסעדה מקומית  נחזור למלון ללינה.


יום 5: טוקיו – קאמאקורה  – האקונה

הבוקר נצא לקאמאקורה: עיירת חוף ששימשה כמרכז פוליטי של הממשל היפני במאה ה-14. בין האתרים נבקר במקדש Hase dera. נמשיך לפסל הבודהה הענק Daibutsu – פסל ברונזה השני בגודלו ביפן, משם נשים פעמינו להאקונה. נבלה יום נפלא בנופי הפארק הלאומי ועיירת הנופש, אשר לחופו של אגם אשי. נשוט באגם ונעלה* עד לתצפית על האווקודני - העמק "הרותח" אזור בעל פעילות גיאו תרמית עם בוץ מבעבע ומעיינות מדיפי ריח גופרית. (*בשל פעילות געשית ייתכן והרשויות היפניות לא יאפשרו גישה לאתר ובמקרה זה נגיע לנקודת תצפית חליפית בהאקונה אשר משקיפה על אגם אשי, על המרחב באיזור האקונה). ממש מולנו ניצבת כיפתו של הר פוג'י, סימלה של  יפן והגדול בהריה (3776 מ'), מוקד משיכה לתיירים וליפנים כאחד. נסיים בביקור במוזיאון הפתוח. בין הפסלים החשובים נמצא גם פסלו של יגאל תומרקין. נמשיך ללינה בהאקונה במלון ONSEN  - מלון נופש מיוחד ופופולארי בקרב אוכלוסיית המעמד הבינוני והגבוה. ארוחת ערב ולינה. (אפשרות להנות מהמרחצאות במלון (במידה וקיימים) וללא תשלום).

טיול מאורגן ליפן

 

יום 6: האקונה – הר פוג'י - טאקאייאמה

בבוקר נצא בנסיעה במעלה האלפים היפניים. בדרכנו נעצור במרכז המבקרים למרגלותיו של הר הפוג'י נמשיך ונעלה למטסומוטו לביקור בטירה – אחת הבודדות שהשתמרו בצורה אותנטית מתקופת הסמוראים. נגיע לקראת ערב לטאקאייאמה היפהפייה. בהגעה נצא לסייר רגלית  בליווי מדריך מקומי ונבקר ברובע סנמצ'י- סוג'י בין בתים עתיקים שהשתמרו שם נראה בתים טיפוסיים אופייניים למקום. לינה בטאקאייאמה. ארוחת הערב כלולה.

יום 7: טאקאייאמה – שיראקאגאווה גו - קאנאזאווה

הבוקר נשכים קום לשוק הבוקר המקומי ונבקר במרכז יטאי-קאיקאן, בו מוצגות מרכבות פסטיבלי האביב והסתיו, המקושטות להפליא.לאחר ארוחת הבוקר ניסע באוטובוס בלב האלפים היפניים דרך מעברי הרים ונופים כפריים אל עבר שיראקאגאווה גו לסיור מלא בכפר, המקום הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר חשוב של המורשת היפנית והעולמית. בתי העץ של שיראקאגאווה גו הבנויים בסגנון הארכיטקטוני הייחודי למקום נקראים "גאשו זוקורי" והם זכו בשמם כי הם מזכירים שתי ידיים בתפילה. נבקר באחד הבתים הללו הנקראים WADA HOUSE לאחר הביקור בכפר ציורי ומיוחד זה נשים פעמינו בנסיעה של כשעה וחצי לערך לקאנאזאווה (ייתכן כי הלינה תהיה בעיר טויאמה, התוכנית תתבצע ללא שינוי עם התאמת הביקורים ללוחות הזמנים) הנמצאת לחופו של ים יפן. בהגעה לקאנאזאווה נספיק עוד לבקר בHIGASHI CHYAMACHI  רובע הגיישות המיוחד, לפני הגעה למלון ללינה. ארוחת הערב כלולה.

טיול מאורגן ליפן

יום 8: קאנאזאווה - קיוטו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך בקאנאזאווה: העיר שהשתמרה בבידוד טופוגרפי בין ההרים לים וניצלה מתהפוכות המלחמה והקדמה. נבקר בגן קנרוקואן הידוע הנחשב השלישי בחשיבותו בקרב הגנים של יפן. שמו בא לו על שום שנטען כי הוא ניחן בשש (רוקו) תכונות נעלות. נבקר בבית הסמוראים המסורתי אשר ברובע נגמצ'י ונשוטט בין הרחובות הפתלתלים כולל ביקור בשוק הציורי אומישו .לקראת הצהרים נצא בנסיעה אל קיוטו. העיר החשובה שהייתה בירתה של יפן במשך 1000 שנים. העברה למלון להתארגנות. ארוחת הערב כלולה.

יום 9: קיוטו

היום כולו מוקדש לעיר החשובה שהייתה בירתה של יפן במשך 1000 שנים. נבקר בטירת ניג'ו בה התאכסנו השוגון ופמלייתו. נתרשם מעיצובה המתוחכם ומיצירות האומנות. נמשיך משם ל Kiyomizudera Temple מקדש קיומיזו שהוקם על מדרון ומהמרפסת שלו נשקפת קיוטו, במהלך יום מדהים זה נספיק לעצור בשוק Nishi Koji Dori במידה ויהיה פתוח , להפסקת צהריים ושוטטות בין הדוכנים והסמטאות הצרות בו מוכרים תוצרת שלא תמיד עין ישראלית רגילה לראות. אחר הצהריים נבקר בפביליון הזהב – מקדש קינקאקוג'י במרכז אגם אשר בתוכו גן יפהפה ובמקדש הזן ריואנג'י.
● בערב נצא לרובע גיון הנודע, מרכז חיי הלילה של קיוטו לסייר רגלית בין בתי התה. באזור גיון מתגוררות הגיישות והמייקות (סטג'ריות למקצוע הגיישה) אם יתמזל לנו המזל נוכל לבחון ולראות אותן מקרוב ביציאה או בכניסה לאחד מבתי הגיישות באזור. חזרה ללינה במלון. ארוחת הערב כלולה.

יום 10: קיוטו – נארה – ווקייאמה/ אימאג'י

לאחר ארוחת הבוקר באם יהיה צורך נשלים את הסיור בקיוטו ונצא (אורזים תיקי צד – שאר הציוד יועבר ישירות להירושימה או טוקיו וימתין לנו שם) בנסיעה לנארה, בירת יפן העתיקה במאה ה-8. בכניסה לאיזור מתחם הביקור נראה את האיילים המשוטטים חופשי - חיה קדושה בה אסור לגעת. נבקר במקדש Todaiji- שבו נמצא הבודהה היושב - הבודהה הגדול ביפן אשר נמצא במבנה בכניסה למקדש המרשים כולל 2 שומרי סף ענקיים עשויים מאבן. נטייל בפארק נארה הענק, נמשיך למקדש Kasuga בפארק, אשר ייחודו נובע מ 3000 מנורות העשויות אבן. בסיום הסיור העברה לעיר ווקייאמה ללינה במלון. ארוחת הערב כלולה.

יום 11: קובה – גשר אקאשי – הירושימה

לאחר ארוחת הבוקר (אורזים תיקי צד – שאר הציוד יועבר ישירות להירושימה או טוקיו וימתין לנו שם) נצא בנסיעה אל גשר אקשי-קייקיו ביפנית : Akashi Kaikyō Ō-hashi) הידוע גם בשם "גשר הפנינה", הוא גשר תלוי ביפן, החוצה את מצר אקשי ומחבר בין העיר קובה לבין האי אוואג'י, כחלק מן הכביש המהיר הונשו-שיקוקו. זהו הגשר התלוי הארוך ביותר בעולם נכון לשנת 2014 . מכאן נמשיך לביקור במבשלת הסאקה ומוזיאון הקוטסורו שוזו מוזיאון בו בובות מדגמנות את תהליך ייצור משקה הסאקה . המקום שימש גם כמבשלת שיכר . נמשיך אל בית העיריה ונעלה לתצפית על העיר מכאן ניסע אל הנמל לפארק הזיכרון לרעידות האדמה שפקדו את העיר והרסו אותה זו רצועה של 60 מטרים של חומת רציף מריקן שנשמרה כפי שהיא כדי להראות למבקרי קובה את הנזק העצום שנגרמה מרעידת האדמה הגדולה של הנשין - אווג'י, שפגעה בעיר ב-1995. היקף הנזק בנמל קובה והדרך להתאוששות הם מוצג גם באמצעות תמונות וסרטונים, מספר סיפור משכנע ובלתי נשכח שבטוח ישאיר חותם על אלה שלא חוו את רעידת האדמה בעצמם. משם נמשיך בנסיעה לתחנת הרכבת של אוסקה ונצא בשינקנסן רכבת הבולט המהירה לעיר הירושימה. העברה למלון ללינה. ארוחת הערב כלולה.

יום 12: הירושימה – האי מיאג'ימה - טוקיו

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במוזיאון השלום ובמתחם פארק השלום בו היה מרכז הפיצוץ האטומי שהביא לסיום מלחמת העולם ה 2. בהמשך נגיע למעגן ממנו נצא לשייט אל האי מיאג'ימה, אחד האתרים האהובים ביפן. נסייר באי, במקדש היפהפה Itsukushima (המקדש הצף). בסיום הסיור נחזור בשייט ובהעברה מהמעגן ישירות לשדה התעופה של הירושימה לטיסת פנים לטוקיו (ייתכן כי המעבר לטוקיו יבוצע בנסיעה ברכבת "בולט" המהירה). הגעה והעברה למלון בטוקיו באזור שדה התעופה. ארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן ליפן

ימים  *13-14: טוקיו*** – תל אביב 

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה דרך יעד ביניים. הגעה בשעת לילה בחצות .

*בטיסות אל על הגעה בערב/לילה של יום 13.
** בטיול 1114TKK בטיסות אתיחאד דרך אבו דאבי היות והטיסה מנריטה טוקיו יוצאת ב 16:55 נוכל ביום זה להשלים ביקורים בטוקיו שלא הספקנו לקיים עקב ההגעה היותר מאוחרת ביום 2 לטוקיו בשעה 12:30 בצהריים.

**בטיול TKK0416 יהיה לילה נוסף בטוקיו ויחזרו לארץ ביום ה- 14.חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

 • בשל שינויים תכופים בלו"ז הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
 • ייתכנו מצבים בהם במידה וישתנה הלו"ז בהתאם לנ"ל (גם לאחר הרישום) יתווסף יום לתוכנית הטיול ובמיקרים קיצוניים אף יומיים. במידה וכך כל יום יתומחר בעלות תוספת של 170$ לאדם ותינתן הודעה מסודרת באזור האישי בהתאם, כולל גביית הסכום.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form