מספר טלפון
03-6374000
חצי פנסיון = 8 ארוחות ערב* וארוחת צהריים 1 (TTK)
משך הטיול:
11-12 ימים 9 לילות

טיול הכולל תוכנית מלאה וגדושה כמפורט חצי פנסיון = 8 ארוחות ערב* וארוחת צהריים 1 חשוב מאד להדגיש שחצי פנסיון שרובו יורכב מארוחות צהריים ערכו הכספי נמוך מזה המורכב מארוחות ערב

טיול מאורגן ליפן - הקדמה

יפן, ארץ השמש העולה. מקום שבו נפגשת המסורת היפנית רבת השנים של הקיסרים,השוגונים והסמוראים כמו גם הגיישות ואנשי אמנות יפן על גווניה ביחד עם המודרניזציה, המשמעת הקולקטיבית והיופי האורבני בשילוב עם טבע רב מימדים. ב טיול מאורגן ליפן עם פגסוס נבקר במקדשי שינטו ובודהה קסומים, נבקר בעיר האלקטרוניקה המפורסמת בטוקיו. 

טיול מאורגן ליפן הינו טיול חוויתי ביותר ונוגע בחושים ונקודות של הנאה, ידע ותרבות שרק יפן יודעת להעניק למבקרים בשעריה. מיטב המדריכים שלנו שוקדים ולומדים את היעד הזה על מנת לתת לכם חוויה כוללת ומלאה כל כ . נשמח לראותכם בין מטיילינו ליפן ב טיולים מאורגנים ליפן עם פגסוס.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • טוקיו: סיור מודרך על אתריה המרכזיים של העיר · מקדש אסאקוסה קאנון, נאקאמיזה, רובע אקיהאברה, מוקדם בבוקר - שוק הדגים של טוקיו, מקדש מייג'י, אומוטה -סנדו, עליה לתצפית ממגדל טוקיו, גינזה, סיור ערב בשינז'וקו
 • קמאקורה: מקדש הייס-קנון והבודהה הענק
 • האקונה: שייט באגם אשי, המוזיאון הפתוח
 • הר פוג'י: מרכז המבקרים · מטסומוטו: ביקור בטירה
 • טאקאיימה: רובע סנמצ'י- סוג'י, שוק הבוקר, יטאי-קאיקאן
 • קאנאזאווה: רובע HIGASHI CHYAMACH,מוזיאון יאשוא, הגן הבוטני הקסום קנרוקואן, בית סמוראים מסורתי, שוק אומישו
 • שיראקאווה גו: סיור בכפר
 • יאאוטצו: מוזיאון ההומניזם ע"ש סוג'יארה
 • קיוטו: טירת ניג'ו, מקדש קיומיזו, NISHIKI KOJI DORI , פביליון הזהב, מקדש ריואנג'י, מופע SHIJIN KIMONO SHOW
 • נארה: מקדש TODAIJI,פארק נארה, מקדש KASUGA
 • קובה/אוסקה: סיור

* חשוב מאד להדגיש שחצי פנסיון שרובו יורכב מארוחות צהריים ערכו הכספי נמוך מזה המורכב מארוחות ערב

אנו ממליצים ומציעים כי תבדקו המסלול של פגסוס היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש חצאי ימים חופשיים לפעמים אף יותר - יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף - לכן,מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר - זכרו זאת.

מסלול הטיול לפי ימים

יום 2-1 – ת"א- טוקיו

נפגש בנתב"ג ונטוס בטיסת אליטליה, טורקיש, לופטנזה או אוסטייראן דרך אירופה. נחיתה למחרת בטוקיו בשדה התעופה נריטה בצהרי היום השני לטיול. אוטובוס ימתין לנו להסעה לטוקיו בה נחל לקראת צהריים סיור מודרך להיכרות ראשונה עם עיר מטרופולין מדהימה זו . נתחיל במיתחם הקיסרי, נראה את הדייאט – הפרלמנט היפני, נבקר במקדש אסאקוסה קאנון, נהנה משדרת דוכני הבזאר המסורתי, נאקאמיזה ונסיים ברובע אקיהאברה בו תצוגות האלקטרוניקה מקיפות אותנו מכל עבר. עם סיום הסיור נגיע למלון להתארגנות וללינה. ארוחת הערב כלולה.

יום 3 - טוקיו - ניקו - טוקיו

לאחר ארוחת הבוקר נצא בסביבות השעה 07:30 בבוקר צפונית מטוקיו. שם בתוך הנוף ההררי והמיוער, בין בתי עיירות שלוות, שוכן הפארק הלאומי ניקו. כאן נבנה קומפלקס המקדשים המפואר ביותר ביפן, כמאוזוליאום לשוגון הנודע טוקוגאווה, אשר איחד את יפן. נבקר במכלול מקדש טושוגו המרהיב, נעלה בדרך הזיגזג אל אגם צ'וזנג'י אשר למרגלות הר הגעש הכבוי ונבקר במפל קגון, שגובהו 97 מטר. ארוחת צהריים כלולה. חזרה לטוקיו בערב בסביבות השעה 19:30 ( תלוי בפקקים ) למלון ללינה

יום 4 - טוקיו

נשכים קום מוקדם מן המקובל, כדי לחוות חוויה יוצאת דופן: נצא ב 05:00 ל – ביקור בשוק הדגים של טוקיו – TSUKIJI – השוק הגדול בעולם בו נערכת מדי יום מכירה פומבית של דגי הטונה הענקיים***. נחזור למלון לארוחת הבוקר ובעקבותיה נצא בשעה 09:00 ליום טיול מקיף ומודרך במטרופולין הענק – טוקיו. העיר הפכה לבירת יפן בשנת 1868 והיא בעלת שילוב מרתק של מרכזים סואנים ותוססים, קידמה וטכנולוגית עתידנית, עם עולם מסורתי וגינונים שמרניים, מקדשים, פארקים וארמון הקיסר. נתחיל בביקור במקדש מייג'י שנבנה לכבוד הקיסר שהניח התשתית לקידומה המואץ של יפן. משם למקדש זוג'וג'י בו קבורים ששת השוגונים. נמשיך דרך הפארק האולימפי, יויוגי, ונבקר באומוטה–סנדו, שדרת המעצבים והאופנה העדכנית ביותר, נעלה לתצפית ממגדל טוקיו ונקנח בסיור ברובע גינזה האלגנטי ובו מרכז סוני. בערב נצא לסיור באזור הבילוי המפורסם של טוקיו-שינז'וקו כולל ארוחת ערב במסעדה מקומית נחזור למלון ללינה. *** עקב הפגיעה של תנועת התיירות בשוק הדייגים מגבילות הרשויות המקומיות את הכניסה לתוך השוק, והכניסה למתחם נקבעת בשטח. קיים סיכוי שהכניסה לא תתאפשר עקב כך. הרגולציה משתנה מעת לעת, וזהו המידע נכון להיום.

יום 5 - טוקיו - קאמקורה - האקונה

הבוקר נצא לקאמקורה: עיירת חוף ששימשה כמרכז פוליטי של הממשל היפני במאה ה-14. בין האתרים נבקר במקדש הייס-קנון, בו נתרשם מפסל הבודהה הענק – פסל נחושת השני בגודלו ביפן, משם נשים פעמינו להאקונה. נבלה יום נפלא בנופי הפארק הלאומי ועיירת הנופש, אשר לחופו של אגם אשי. נשוט באגם עד לתחנת הרכבל ובה נעלה עד לתצפית על אווקודני - העמק "הרותח" {אזור פעיל טרמית עם בוץ מבעבע ומעיינות מדיפי ריח גופרית). ממש מולנו ניצבת כיפתו של הר פוג'י, סימלה של יפן והגדול בהריה (3776 מ') - מוקד משיכה לתיירים וליפנים כאחד. נסיים בביקור במוזיאון הפתוח. בין הפסלים החשובים נמצא גם פסלו של יגאל תומרקין. משם נעבור ללינה בהאקונה במלון ONSEN - מלון נופש מיוחד ופופולארי בקרב אוכלוסיית המעמד הבינוני והגבוה. ארוחת ערב במלון ולינה.(אפשרות להנות מהמרחצאות במלון וללא תשלום). ארוחת הערב כלולה.

יום 6 - האקונה - הר פוג'י - טאקאיימה

בבוקר נצא בנסיעה במעלה האלפים היפניים. בדרכנו נעצור במרכז המבקרים למרגלותיו של הר הפוג'י נמשיך ונעלה למטסומוטו לביקור בטירה – אחת הבודדות שהשתמרו בצורה אותנטית מתקופת הסמוראים. נגיע לקראת ערב לטקאיאמה היפהפייה. עם הגעתנו נצא לסייר רגלית בליווי מדריך מקומי ונבקר ברובע סנמצ'י- סוג'י בין בתים עתיקים שהשתמרו, שם נראה בתים טיפוסיים אופייניים למקום. לינה בטאקאיאמה. ארוחת הערב כלולה.

יום 7 - טאקאיימה - שיראקאווה גו - קאנאזאווה

הבוקר נשכים קום לשוק הבוקר המקומי ונבקר במרכז יטאי-קאיקאן, בו מוצגות מרכבות פסטיבלי האביב והסתיו, המקושטות להפליא. לאחר ארוחת הבוקר ניסע באוטובוס בלב האלפים היפניים דרך מעברי הרים ונופים כפריים אל עבר שיראקאוואגו לסיור מקיף בכפר, המקום הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר חשוב של המורשת היפנית והעולמית. בתי העץ של שיראקוואגו הבנויים בסגנון הארכיטקטוני הייחודי למקום נקראים "גאשו זוקורי", וזכו לשמם כי הם מזכירים שתי ידיים בתפילה. נבקר באחד הבתים הללו הנקראים WADA HOUSE .לאחר הביקור בכפר ציורי ומיוחד זה נשים פעמינו בנסיעה של כשעה וחצי לקאנאזאווה, הנמצאת לחופו של ים יפן. בהגעה לקאנאזאווה נספיק עוד לבקר בhigashi chyamachi רובע הגיישות המיוחד, לפני הגעה למלון ללינה. ארוחת ערב כלולה.

יום 8 קאנאזאווה - קיוטו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך בקאנאזאווה: העיר שהשתמרה בבידוד טופוגרפי בין ההרים לים וניצלה מתהפוכות המלחמה והקידמה. נבקר ונראה את תהליך היצור של עלי הזהב המיוחד ליפן במוזיאון יאשוא , נבקר בגן הבוטני הקסום קנרוקואן הנחשב השלישי בחשיבותו בקרב הגנים של יפן. שמו בא לו על שום שנטען כי הוא ניחן בשש (רוקו) תכונות נעלות. נבקר בבית הסמוראים המסורתי אשר ברובע נגמצ'י ונשוטט בין הרחובות הפתלתלים כולל ביקור בשוק הציורי אומישו .לקראת הצהרים נצא בנסיעה אל קיוטו.העיר החשובה שהייתה בירתה של יפן במשך 1000 שנים. העברה למלון להתארגנות.ארוחת הערב כלולה.

יום 9 - קיוטו

היום כולו מוקדש לעיר קיוטו. נבקר בטירת ניג'ו בה התאכסנו השוגון ופמלייתו. נתרשם מעיצובה המתוחכם ומיצירות האומנות. נמשיך משם ל KIYOMIZUDERA TEMPLE מקדש קיומיזו שהוקם על מדרון ומהמרפסת שלו נשקפת קיוטו, במהלך יום מדהים זה נספיק לעצור ב NISHIKI KOJI DORI להפסקת צהריים ושוטטות בין הדוכנים והסמטאות הצרות, בו מוכרים תוצרת שלא תמיד עין ישראלית רגילה לראות. אחר הצהריים נבקר בפביליון הזהב – מקדש קינקאקוג'י במרכז אגם אשר באמצעו גן יפהפה ובמקדש הזן ריואנג'י. נחווה במשותף בילוי ב NLSHIJIN KIMONO SHOW בערב נצא במטרו המקומית לרובע גיון הנודע ,מרכז חיי הלילה של קיוטו, לסייר רגלית בין בתי התה. באזור גיון מתגוררות הגיישות והמייקות (סטג'ריות למקצוע הגיישה) אם יתמזל לנו נוכל לבחון ולראות אותן מקרוב ביציאה או בכניסה לאחד מבתי הגיישות באיזור. חזרה ללינה במלון. ארוחת הערב כלולה.

יום יום 10 - קיוטו - נארה - קובה/אוסקה

לאחר ארוחת הבוקר (אורזים תיקי צד – שאר הציוד יועבר ישירות לקובה וימתין לנו שם ) נצא בנסיעה לנארה, בירת יפן העתיקה במאה ה-8. בכניסה לאיזור מתחם הביקור נראה את האיילים המשוטטים חופשי – חיה קדושה בה אסור לגעת. נבקר במקדש TODAIJI–שבו נמצא הבודהה היושב– הבודהה הגדול ביפן אשר נמצא במבנה בכניסה למקדש המרשים, כולל 2 שומרי סף ענקיים עשויים מאבן. נטייל בפארק נארה הענק. נמשיך אל מקדש KASUGA בפארק, אשר ייחודו נובע מ 3000 מנורות העשויות אבן. נצא לתחנת הרכבת ונסע בשינקנסן - רכבת הבולט המהירה - לקובה עיר נמל חשובה ביפן. לאחר ההתארגנות במלון, נצא במטרו לסיור באולם העירייה. ואחר כך, נעבור למלון ללינה* .ארוחת הערב כלולה. * ייתכן שהלינה בלילה זה תהיה באוסקה במקום בקובה. במקרה זה נקיים סיור עיר באוסקה עם ההגעה.

ימים 11-12 קובה/אוסקה - ת"א

לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה נצא מקובה לשדה התעופה של אוסקה הממוקם על אי מלאכותי בלב הים לטיסה בינלאומית דרך אירופה חזרה ארצה. הגעה בבוקרו של היום ה 14 לטיול.

 
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
 • בשל שינויים דחופים בל"ז הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form