מספר טלפון
03-6374000
טיול סתיו ושלכת – הקיץ האינדיאני המיוחד (TLN)
משך הטיול:
17-18 ימים 16 לילות

כולל טורונטו, מפלי הניאגרה, אלף האיים, מונטריאול, קוויבק, ניו האמפשייר , וורמונט , בוסטון , ניופורט , ניו יורק בטיול מלא וגדוש טיול מקיף הכולל: תוכנית יומית מלאה מהבוקר עד הערב (מלבד ימים 16 ו-17 בניו יורק ויום ההגעה לטורונטו) ללא הוצאות אופציונאליות במשך היום למעט בערבים עפ"י תוכנית הטיול. כולל: ארוחת בוקר לאורך כל הטיול

טיול מאורגן לניו אינגלנד וקנדה - טיול סתיו ושלכת - הקדמה

הטיול לאיזורי השלכת משלב בתוכו אתרי טבע מרהיבים,אתרים הסטורים ובעיקר מזמינים אתכם לצפות בשילוב המופלא של צבעי הסתיו המיוחדים לאזור המזרחי של קנדה וארצות הברית. קיץ אינדיאני,זהו הכינוי שניתן לתקופה המהממת שבה הצהוב והכתום משתלבים באהבה עם הירוק והאדום של שלכת העצים בסתיו.

טורונטו,קוויבק ומונטריאול שבקנדה,בוסטון מדינות ניו-אינגלנד וניו יורק שבארה"ב יחד עם שייט במפלי הניאגרה ובאלף האיים נותנים לכם ערב רב של צבעים וטעמים שלא ישכחו במהרה, ובמיוחד צבעי השלכת בגוון הצהוב אדום. זהו המסלול היחיד בעולם שמשלב כל כך הרבה צבע ועניין בטיול אחד.כל זאת תוך נסיעה במרחבים עצומים שבהם שזורים עיירות קטנות וציוריות,כפרים של שלווה וחן לצד נופי נהרות אדירים וחופי האוקינוס האטלנטי.

מומלץ ביותר לבדוק היטב המסלול יחודי זה על כל מה שכלול בו אל מול תוכניות של חברות מתחרות בהן סביר שתוכלו למצוא ימים ו/או חצאי ימים חופשיים – כלומר יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים ופעילות בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף – לכן,זכרו בבואכם לבחור הטיול כי מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת !!!

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • טורונטו: סיור בעיר, קאסה לומה, איטון סנטר
 • מפלי הניאגרה והאיזור: שייט אל תוך המפלים ב"עלמת הערפל", ביקור בעיירה Niagra on the lake, שייט באלף האיים
 • קוויבק: סיור בעיר, תצפית על נהר הסאן לורן והנמל, אתר הקרב במישור אברהם
 • מונטריאול: סיור בעיר כולל האצטדיון האולימפי העיר התת קרקעית,קתדרלת סנט ז'וזף
 • ניו אינגלנד: המדינות ניו-המפשייר,ורמונט ,ומסצ'וסטס, הפארק הלאומי ווייט מאונטיין (ההרים הלבנים)
 • ברלינגטון: מפעל הגלידה המפורסם בן אנד ג'ריז
 • בנינגטון: האובליסק הגבוה
 • בוסטון: נתיב החרות, אוניברסיטת הארוורד, שייט לתצפית ליוויתנים והאקוואריום של בוסטון
 • ניופורט: בית הכנסת (במידה ואפשרי), ברייקר – אחוזת אצולה
 • ניו יורק: גראונד זירו, וול סטריט, צ'יינה טאון, עלייה לתצפית מהאמפייר סטייט בילדינג, הפלגה לליברטי איילנד בו ניצב פסל החירות, כיכר הטיימס סקוור, מוזיאון מטרופוליטן, שייט לסטאטן איילנד: ניו יורק המוארת בלילה    

כל אלה ועוד אתרים רבים כולל נופי השלכת הנפלאים בתקופה הקצרה והאמיתית שמיוחסת רק לחודשים ספטמבר-אוקטובר מידי שנה בימים ספציפיים.

מומלץ ביותר לבדוק היטב המסלול יחודי זה על כל מה שכלול בו אל מול תוכניות של חברות מתחרות בהן סביר שתוכלו למצוא ימים ו/או חצאי ימים חופשיים – כלומר יותר זמן פנוי פחות כניסות וביקורים ופעילות בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף – לכן,זכרו בבואכם לבחור הטיול כי מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת !!

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: תל אביב – טורונטו (20.09.2018)

בשעות הבוקר המאוחרות נפגש בנתב"ג לטיסה ישירה עם חברת התעופה "אל-על" לטורונטו, העיר הגדולה והחשובה בקנדה. בהגעה לאחר סידורי ביקורת הגבולות העברה למלון ללינה באזור טורנוטו.

יום 2: טורונטו – מפלי ניאגרה (21.09.2018)

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור עיר מלא בטורונטו. נבקר בטירה הידועה בשמה קאזה לומה, טירה יפה אשר נבנתה על ידי עשיר קנדי בתחילת המאה ה-20. נצפה אל בית העירייה החדש והישן, נבקר באיטון סנטר ובעיר התת-קרקעית ולא נפסח על בית הפרלמנט של מחוז אונטריו. העברה למלון באזור מפלי ניאגרה.

טיול מאורגן לניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 3: מפלי הניאגרה (22.09.2018)

לאחר ארוחת הבוקר נצא למפלי הניאגרה המפורסמים ונטייל באזור. נצפה במפלים הקנדיים והאמריקאים, נראה את שעון הפרחים המפורסם ונצא לשייט בספינת עלמת הערפל ונחוש את עוצמת המפלים  ואת מערבולת הניאגרה. לאחר ביקור בעיירה Niagara on the lake נחזור למלוננו להתארגנות וללינה.

יום 4: 1000 האיים – מונטריאול  (23.09.2018)

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון מזרח עד לעיירת הנופש רוקפורט וכאן נעלה על ספינה לשייט של כשעה בין האיים המפורסמים המחולקים בין קנדה וארה"ב. כל האיים נמצאים על נהר הסנט. לורן האדיר במימדיו. נמשיך בדרכנו לעיר הצרפתית השניה בגודלה בעולם הרי היא מונטריאול. עם ההגעה העברה למלון במיקום מרכזי ללינה.

 ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 5: מונטריאול – קוויבק (24.09.2018)

לאחר ארוחת הבוקר נסייר בעיר המודרנית ובעיר העתיקה. נראה את בית העירייה המפורסם, בזיליקת נוטרדאם ונחווה ביקור בעיר התת קרקעית, עיר שלמה של חנויות, מסעדות ובתי קפה אשר שוכנת מתחת לאדמה מפאת האקלים הקר. נעלה לתצפית יפהפייה מהר ריאל (Mount Real) ששמה של העיר נובע ממנו. מהתצפית נוכל לראות את מרבית העיר אשר פרושה למרגלותינו. אחר הצהריים נצפין לכיוון עיר הבירה של הפרובינציה הצרפתית של קנדה, קוויבק. לקראת ערב נגיע למלון באזור העיר קוויבק ללינה.

יום 6: קוויבק (25.09.2018)

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור מלא בקוויבק סיטי. נראה את נהר סט.לורנס הגדול החוצה את העיר ואת הנמל. נבקר בחומות העיר העתיקה, המבצר, בניין הפרלמנט, עיריית קוויבק. נטייל בין הסמטאות העתיקות ובינות לבתים הנושנים ונחוש את האווירה הצרפתית בעיר זו. נראה את רמת אברהם שם הפסידו האמריקאים לאנגלים ולקנדים בקרב גדול וידוע בסוף המאה ה-18. חזרה למלוננו ללינה.

ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 7: קוויבק – אזור ההרים הלבנים (ניו המפשייר) (26.09.2018)

לאחר ארוחת הבוקר נפנה דרומה ונחל בנסיעה אל עבר ההרים הלבנים – המכונים כך בגלל המינרלים המנצנצים בפסגותיהם ומעניקים להם צבע לבן. נעבור את הגבול לארצות הברית של אמריקה. נגיע לביקור ונטייל בפארק פראנקוניה ונתרשם מיופי העמק, אשר נוצר על ידי קרחון, הטובל ביערות עבותיים, מפלים ואגמים ומשלל גווני השלכת. לאחר סיור בפארק נגיע למלון ללינה בעיירה לינוקלן השוכנת בתוך שמורת "WHITE MOUNTAIN"  במדינת ניו המפשייר.

יום 8: יערות ההרים הלבנים  (27.09.2018)

עם בוקר נצא ליום טיול מלא ומרהיב בהרים לבנים, רכס הרים גבוה בצפון מדינת ניו המפשייר. קבוצה הרים זו הינה חלק מרכס הרי האפלצ'ים האדיר הנמתח לאורכן של 14 מדינות במקביל לחופה המזרחי של ארה"ב. הפסגה הגבוהה ביותר ברכס נקראת הר וושינגטון, בגובה 1,917 מטר מעל פני הים. נעלה לפסגה ברכבת הרים ייחודית (העלייה להר מותנת במזג האוויר) לתצפית נפלאה כל האיזור. במהלך יום הטיול נהנה ונתרשם מהנוף הפראי הנפלא אשר כולל  נחלים, מפלי מים. נמשיך לשמורת הטבע היפהפייה פלום הנמצאת בתוך נקיק גרניט עם מים שוצפים ומפלים מדהימים. בסופו של יום טבע מעניין נחזור למלונינו ללינה.

ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 9: לינקולן - מונטפלייר – ברלינגטון (מדינת וורמונט) (28.09.2018)

עם בוקר נמשיך מערבה לאורך רכס ההרים הלבנים. נחלוף על פני הרי קאנאקמאגוס המרשימים בצבעי השלכת העזים. נבקר במונטפלייר בירת ורמונט, הבירה הקטנה ביותר בארה"ב המונה 8,000 תושבים בלבד. נסייר בעיר הקטנה אשר קיבלה את שמה על שם כסותה הירוקה (Ver Mont – ההר הירוק). נקנח את היום בעצירה במפעל הגלידה המפורסם בן אנד ג'ריז ונהנה מחוויה קרירה ומתוקה במיוחד. עם ערב נגיע לברלינגטון ללינה.

יום 10: ברלינגטון – בנינגטון - בוסטון (29.09.2018)

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את סיורנו לעיר היפה ברלינגטון השוכנת לחופי אגם שאמפליין, זו העיר הגדולה במדינת וורמונט לקראת הצהריים נצא לכיוון בנינגטון המפורסמת בהיסטוריה האמריקאית בשל קרב בנינגטון במלחמת העצמאות. נסייר בעיירה ונראה את האובליסק הגבוה המנציח את הקרב, נעפיל למרומיו (93 מטר גובהו) ונשקיף על העירה וסביבותיה. אם הראות תאפשר נוכל לראות אפילו את מדינת מסצ'וסטס וניו יורק! אחה"צ נמשיך בנסיעה לבוסטון בירת מסצ'וסטס ניו אינגלנד. עם ההגעה העברה למלון באזור ללינה.

ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 11: בוסטון (מסצ'וסצס) (30.09.2018)

לאחר ארוחת הבוקר נחל בסיור ובהיכרות ביום טיול מלא עם עיר יפה ומיוחדת זו. העיר נחשבת כאחת הערים היפות בכל ארצות הברית של אמריקה. נבקר במרכז העיר, הקפיטול, פארק קומנוולת', קוינסי מארקט, באזור הנמל ובאתר ה"טבח של בוסטון". משם נחצה את נהר הצ'ארלס לביקור בקמברידג', עיר האוניברסיטאות המפורסמות ביניהן הרווארד בה נסייר ובכיכר קמברידג' המפורסמת. נשוב למלון באזור בוסטון ללינת לילה.

יום 12: בוסטון (01.10.2018)

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך בסיורינו בבוסטון. נצא לביקור באקוואריום הענק והנפלא של בוסטון. נראה פינגווינים, כרישים, דולפינים, צבי ים ומיני דגים מיוחדים. לאחר הביקור נצא לשייט לתצפית ליוויתנים, שייט שיימשך כ-3 שעות (השייט מתקיים בהתאם לתנאי הים ובכפוף להחלטת משמר החופים של המדינה). נשוט לתוך האוקיאנוס האטלנטי ובאם יתמזל מזלנו נוכל לצפות ביונק הימי הגדול ביותר בדרכו למפרץ מקסיקו. בשעות אחר הצהריים המאוחרות נשוב למלון באזור בוסטון ללינה.

 ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 13: בוסטון – פלימות' – אזור ניופורט (רוד איילנד) (02.10.2018)

היום נצא את בוסטון בדרכנו דרומה למדינה הקטנה רוד איילנד. נעצור בפלימות', שם נבקר ב PLIMOTH PLATANTION, במקום קיימת דוגמא של כפר אנגלי טיפוסי מהמאה ה-17. נמשיך מכאן לאורך חופי האוקיאנוס האטלנטי לעיירה המקסימה ניופורט לסיור בעיר ולביקור בבית הכנסת העתיק (במידה ואפשרי) ביותר בצפון אמריקה. נבקר בבריייקר – אחוזת אצולה אריסטוקרטית של תעשייני ארה"ב מסוף המאה ה-19. נמשיך למלון באזור ללינה.

יום 14: אזור ניופורט - ניו יורק (03.10.2018)

הבוקר אנו בדרכנו אל התפוח הגדול או אל הדובדבן שבקצפת – ניו יורק. בשעות אחר הצהריים נגיע לניו יורק. עם הגיענו לעיר נבקר בכמה אתרים באפ טאון מנהטן. נבקר במגדל טראמפ (כן, כן, נשיא ארצות הברית של אמריקה), באתר הזיכרון של ג'ון לנון, נראה את מלון פלאזה המפורסם ונחלוף בהארלם הידועה. לאחר שנתמקם במלון נצא לסיור ערב רגלי אשר יעבור ברוקפלר סנטר, בקתדרלת סיינט פטריק, ונסיים בטיימס סקוור הלו היא מרכז העולם. נבקר במוזיאון מטרופוליטן אשר ידוע בכל העולם ביצירות האומנות ופיסול אשר מצויות בו. העברה למלון במנהטן ללינה.

 ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 15: ניו יורק (04.10.2018)

את הבוקר נקדיש לביקור במספר אתרים מפורסמים וחשובים. ונסייר באיזור הדאון טאון של מנהטן הכולל את באטרי פרק,את איזור וול סטריט,את בית העיריה של ניו יורק,את כנסיית סנט פול וכמובן את איזור הגראונד זירו שבו עמדו מגדלי התאומים כולל ביקור באתר ההנצחה. לא נוותר על ביקור בצ'אינה טאון. מכאן נערוך הפלגה לליברטי איילנד בו ניצב פסל החירות ונסיים חלק זה של היום בתצפית מעל בנין האמפייר סטייט. לקראת ערב נצא לבאטרי פארק ומשם נשוט לסטאטן איילנד במעבורת שייט שתיתן לנו הזדמנות לחוות את ניו יורק המוארת בלילה. נחזור למלון במנהטן ללינה.

יום 16: ניו יורק (05.10.2018)

יום חופשי שבו נוכל ליהנות מהכרך הגדול בעולם. ביום זה ניתן יהיה לבקר באחד מהמוזיאונים הרבים של העיר או לבלות ברחבי הסנטראל פארק וכמובן לפקוד את החנויות הרבות שבעיר כולל כאלו שיש בהם סיילים. לינה במלון במנהטן.

 ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

ימים 17-18: ניו יורק – תל אביב (06-07.10.2018)

לאחר ארוחת הבוקר ועד לשעת הטיסה נוכל להמשיך ולחוות את העיר ניו יורק בזמן החופשי אשר יינתן עד להעברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב, שתחזיר אותנו הביתה רצוצים, מותשים אך מלאים בחוויות וחיים בתחושה שהיינו רוצים עוד. נחיתה בתל אביב אחר הצהריים של יום 18.

לחצו כאן למידע נוסף על טיול מאורגן לארה"ב

 • בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור, תוך מתן תחליף ראוי וזאת אף לאחר היציאה מהארץ ובמיוחד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. פגסוס תהא פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form