מספר טלפון
03-6374000
טיול סתיו ושלכת – הקיץ האינדיאני המיוחד (TLN)
משך הטיול:
17-18 ימים 16 לילות
להורדת התוכנית

כולל טורונטו, מפלי הניאגרה, אלף האיים, מונטריאול, קוויבק, מיין, ניו האמפשייר, בוסטון , ניופורט , ניו יורק בטיול מלא וגדוש טיול מקיף הכולל: תוכנית יומית מלאה מהבוקר עד הערב (מלבד ימים 16 ו-17 בניו יורק ויום ההגעה לטורונטו) ללא הוצאות אופציונאליות במשך היום למעט בערבים עפ"י תוכנית הטיול. כולל: ארוחת בוקר לאורך כל הטיול

טיול מאורגן לניו אינגלנד וקנדה - טיול סתיו ושלכת - הקדמה

הטיול לאיזורי השלכת משלב בתוכו אתרי טבע מרהיבים,אתרים הסטורים ובעיקר מזמינים אתכם לצפות בשילוב המופלא של צבעי הסתיו המיוחדים לאזור המזרחי של קנדה וארצות הברית. קיץ אינדיאני,זהו הכינוי שניתן לתקופה המהממת שבה הצהוב והכתום משתלבים באהבה עם הירוק והאדום של שלכת העצים בסתיו.

טורונטו,קוויבק ומונטריאול שבקנדה,בוסטון מדינות ניו-אינגלנד וניו יורק שבארה"ב יחד עם שייט במפלי הניאגרה ובאלף האיים נותנים לכם ערב רב של צבעים וטעמים שלא ישכחו במהרה, ובמיוחד צבעי השלכת בגוון הצהוב אדום. זהו המסלול היחיד בעולם שמשלב כל כך הרבה צבע ועניין בטיול אחד.כל זאת תוך נסיעה במרחבים עצומים שבהם שזורים עיירות קטנות וציוריות,כפרים של שלווה וחן לצד נופי נהרות אדירים וחופי האוקינוס האטלנטי.

מומלץ ביותר לבדוק היטב המסלול יחודי זה על כל מה שכלול בו אל מול תוכניות של חברות מתחרות בהן סביר שתוכלו למצוא ימים ו/או חצאי ימים חופשיים – כלומר יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים ופעילות בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף – לכן,זכרו בבואכם לבחור הטיול כי מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת !!!

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • טורונטו: סיור בעיר, קאסה לומה, איטון סנטר
 • מפלי הניאגרה והאיזור: שייט אל תוך המפלים ב"עלמת הערפל", ביקור בעיירה Niagra on the lake
 • שייט באלף האיים
 • קוויבק: סיור בעיר, תצפית על נהר הסאן לורן והנמל, אתר הקרב במישור אברהם
 • מונטריאול: סיור בעיר כולל העיר התת קרקעית, תצפית מהר ריאל 
 • בר הרבור (מיין) 
 • הפארק הלאומי אקדיה 
 • ניו אינגלנד: המדינות ניו-המפשייר, מיין, מסצ'וסטס
 • הפארק הלאומי ווייט מאונטיין (ההרים הלבנים)
 • בוסטון: נתיב החרות, אוניברסיטת הארוורד, שייט לתצפית ליוויתנים, האקוואריום של בוסטון
 • ניופורט: בית הכנסת (במידה ואפשרי), ברייקר – אחוזת אצולה
 • ניו יורק: גראונד זירו, וול סטריט, צ'יינה טאון, עלייה לתצפית מהאמפייר סטייט בילדינג, הפלגה לליברטי איילנד בו ניצב פסל החירות, כיכר הטיימס סקוור, מוזיאון מטרופוליטן, שייט לסטאטן איילנד: ניו יורק המוארת בלילה    

כל אלה ועוד אתרים רבים כולל נופי השלכת הנפלאים בתקופה הקצרה והאמיתית שמיוחסת רק לחודשים ספטמבר-אוקטובר מידי שנה בימים ספציפיים.

מומלץ ביותר לבדוק היטב המסלול יחודי זה על כל מה שכלול בו אל מול תוכניות של חברות מתחרות בהן סביר שתוכלו למצוא ימים ו/או חצאי ימים חופשיים – כלומר יותר זמן פנוי פחות כניסות וביקורים ופעילות בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף – לכן,זכרו בבואכם לבחור הטיול כי מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת !!

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: תל אביב – טורונטו 

נפגש בנתב"ג לטיסה ישירה עם חברת התעופה "אל-על" או "אייר קנדה*" לטורונטו, העיר הגדולה והחשובה בקנדה. בהגעה לאחר סידורי ביקורת הגבולות העברה למלון ללינה באזור טורנוטו.

יום 2: טורונטו – טירת קאזה לומה - מפלי ניאגרה 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בטורונטו. נבקר בטירה הידועה בשמה קאזה לומה, טירה יפה אשר נבנתה על ידי עשיר קנדי בתחילת המאה ה-20. נצפה אל בית העירייה החדש והישן, נבקר באיטון סנטר ובעיר התת-קרקעית ולא נפסח על בית הפרלמנט של מחוז אונטריו. בסיום הסיור נצא בנסיעה לאזור מפלי ניאגרה. לינה באזור.

טיול מאורגן לניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 3: מפלי הניאגרה – שייט במפלים - טורונטו  

לאחר ארוחת הבוקר נצא למפלי הניאגרה המפורסמים ונטייל באזור. נצפה במפלים הקנדיים והאמריקאים, נראה את שעון הפרחים המפורסם ונצא לשייט בספינת עלמת הערפל ונחוש את עוצמת המפלים  ואת מערבולת הניאגרה. לאחר ביקור בעיירה Niagara on the lake העברה למלון באזור טורונטו ללינה.

יום 4: שייט ב- 1000 האיים – מונטריאול  

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון מזרח עד לעיירת הנופש רוקפורט וכאן נעלה על ספינה לשייט של כשעה בין האיים המפורסמים המחולקים בין קנדה וארה"ב. כל האיים נמצאים על נהר הסנט. לורן האדיר במימדיו. נמשיך בדרכנו לעיר הצרפתית השניה בגודלה בעולם הרי היא מונטריאול. עם ההגעה העברה למלון באזור ללינה.

 ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 5: מונטריאול – קוויבק 

לאחר ארוחת הבוקר נסייר בעיר המודרנית ובעיר העתיקה. נראה את בית העירייה המפורסם, בזיליקת נוטרדאם ונחווה ביקור בעיר התת קרקעית, עיר שלמה של חנויות, מסעדות ובתי קפה אשר שוכנת מתחת לאדמה מפאת האקלים הקר. נעלה לתצפית יפהפייה מהר ריאל (Mount Real) ששמה של העיר נובע ממנו. מהתצפית נוכל לראות את מרבית העיר אשר פרושה למרגלותינו. אחר הצהריים נצפין לכיוון עיר הבירה של הפרובינציה הצרפתית של קנדה, קוויבק. לקראת ערב נגיע למלון באזור העיר קוויבק ללינה.

יום 6: קוויבק 

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור מלא בקוויבק סיטי. נראה את נהר סט.לורנס הגדול החוצה את העיר ואת הנמל. נבקר בחומות העיר העתיקה, המבצר, בניין הפרלמנט, עיריית קוויבק. נטייל בין הסמטאות העתיקות ובינות לבתים הנושנים ונחוש את האווירה הצרפתית בעיר זו. נראה את רמת אברהם שם הפסידו האמריקאים לאנגלים ולקנדים בקרב גדול וידוע בסוף המאה ה-18. חזרה למלוננו ללינה.

ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 7: קוויבק – אזור בר הרבור (מיין) 

לאחר ארוחת הבוקר נפנה דרומה ונחל בנסיעה אל עבר פארק אכדיה היפהפה. נעבור את הגבול לארצות הברית של אמריקה. נמשיך את נסיעתנו דרומה במדינת מיין. עם ההגעה לאזור נסייר בעיירה בר הרבור המקסימה, בין החנויות המסעדות והגלריות לאומנות. העברה למלון באזור.

יום 8: פארק הלאומי אקדיה (מיין) – אזור ההרים הלבנים (ניו המפשייר) 

לאחר ארוחת הבוקר נקדיש את זמננו לביקור בפארק הלאומי המרשים אכדיה. זהו הפארק הלאומי היחיד באזור ניו אינגלנד שבארצות הברית. הוא ממוקם על "אי הר המדבר", באזור רצועת החוף המזרחית -מרכזית של מדינת מיין ובקרבת העיירה בר הרבור. הפארק כולל הרים, אגמים, יערות, חופי ים ואיים על שטח כולל של כ-190 קמ"ר. חיות אשר שוכנות בפארק כדרך קבע הינן  דובים, מוס, קויוטים, איילים ועוד. אחר הצהריים נצא בנסיעה מערבה אל עבר ההרים הלבנים – המכונים כך בגלל המינרלים המנצנצים בפסגותיהם ומעניקים להם צבע לבן. נגיע למלון ללינה באזור העיירה לינוקלן במדינת ניו המפשייר.

ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 9: יערות ההרים הלבנים – עליה ברכבת לפסגת ההר 

עם בוקר נצא ליום טיול מלא ומרהיב בהרים לבנים, רכס הרים גבוה בצפון מדינת ניו המפשייר. קבוצה הרים זו הינה חלק מרכס הרי האפלצ'ים האדיר הנמתח לאורכן של 14 מדינות במקביל לחופה המזרחי של ארה"ב. הפסגה הגבוהה ביותר ברכס נקראת הר וושינגטון, בגובה 1,917 מטר מעל פני הים. נעלה לפסגה ברכבת הרים ייחודית (העלייה להר מותנת במזג האוויר) לתצפית נפלאה כל האיזור. במהלך יום הטיול נהנה ונתרשם מהנוף הפראי הנפלא אשר כולל  נחלים, מפלי מים. נמשיך לשמורת הטבע היפהפייה פלום הנמצאת בתוך נקיק גרניט עם מים שוצפים ומפלים מדהימים. בסופו של יום טבע מעניין נחזור למלונינו ללינה.

יום 10: אזור ההרים הלבנים (ניו המפשייר) - בוסטון 

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לבוסטון בירת מסצ'וסטס ניו אינגלנד. נסע דרך כביש הנוף המפורסם 112 -  Kancmagus way, נמשיך על העיירה Conway ודרך עיירת המכשפות Salem. אחר הצהריים המאוחרים נגיע לבוסטון. עם ההגעה העברה למלון באזור ללינה.

ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 11: בוסטון – ביקור בקמברידג' (מסצ'וסצס)  

לאחר ארוחת הבוקר נחל בסיור ובהיכרות ביום טיול מלא עם עיר יפה ומיוחדת זו. העיר נחשבת כאחת הערים היפות בכל ארצות הברית של אמריקה. נבקר במרכז העיר, הקפיטול, פארק קומנוולת', קוינסי מארקט, באזור הנמל ובאתר ה"טבח של בוסטון". משם נחצה את נהר הצ'ארלס לביקור בקמברידג', עיר האוניברסיטאות המפורסמות ביניהן הרווארד בה נסייר ובכיכר קמברידג' המפורסמת. נשוב למלון באזור בוסטון ללינת לילה.

יום 12: בוסטון – ביקור באקווריום - שייט לצפיה בלוויתנים 

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך בסיורינו בבוסטון. נצא לביקור באקוואריום הענק והנפלא של בוסטון. נראה פינגווינים, כרישים, דולפינים, צבי ים ומיני דגים מיוחדים. לאחר הביקור נצא לשייט לתצפית ליוויתנים, שייט שיימשך כ-3 שעות (השייט מתקיים בהתאם לתנאי הים ובכפוף להחלטת משמר החופים של המדינה). נשוט לתוך האוקיאנוס האטלנטי ובאם יתמזל מזלנו נוכל לצפות ביונק הימי הגדול ביותר בדרכו למפרץ מקסיקו. בשעות אחר הצהריים המאוחרות נשוב למלון באזור בוסטון ללינה.

 ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 13: בוסטון – פלימות' – אזור ניופורט (רוד איילנד) 

היום נצא את בוסטון בדרכנו דרומה למדינה הקטנה רוד איילנד. נעצור בפלימות', שם נבקר ב PLIMOTH PLATANTION, במקום קיימת דוגמא של כפר אנגלי טיפוסי מהמאה ה-17. נמשיך מכאן לאורך חופי האוקיאנוס האטלנטי לעיירה המקסימה ניופורט לסיור בעיר ולביקור בבית הכנסת העתיק (במידה ואפשרי) ביותר בצפון אמריקה. נבקר בבריייקר – אחוזת אצולה אריסטוקרטית של תעשייני ארה"ב מסוף המאה ה-19. נמשיך למלון באזור ללינה.

יום 14: אזור ניופורט - ניו יורק – מוזאון מטרופוליטן 

הבוקר אנו בדרכנו אל התפוח הגדול או אל הדובדבן שבקצפת – ניו יורק. בשעות אחר הצהריים נגיע לניו יורק. עם הגיענו לעיר נבקר בכמה אתרים באפ טאון מנהטן. נבקר במגדל טראמפ, באתר הזיכרון של ג'ון לנון, נראה את מלון פלאזה המפורסם ונחלוף בהארלם הידועה. לאחר שנתמקם במלון נצא לסיור ערב רגלי אשר יעבור ברוקפלר סנטר, בקתדרלת סיינט פטריק, ונסיים בטיימס סקוור הלו היא מרכז העולם. נבקר במוזיאון מטרופוליטן אשר ידוע בכל העולם ביצירות האומנות ופיסול אשר מצויות בו. העברה למלון במנהטן ללינה.

 ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

יום 15: ניו יורק – הפלגה לפסל החירות – תצפית מבנין האמפייר סטייט 

את הבוקר נקדיש לביקור במספר אתרים מפורסמים וחשובים. ונסייר באיזור הדאון טאון של מנהטן הכולל את באטרי פרק,את איזור וול סטריט,את בית העיריה של ניו יורק,את כנסיית סנט פול וכמובן את איזור הגראונד זירו שבו עמדו מגדלי התאומים כולל ביקור באתר ההנצחה. לא נוותר על ביקור בצ'אינה טאון. מכאן נערוך הפלגה לליברטי איילנד בו ניצב פסל החירות (עליה לפסל לא כלולה) ונסיים חלק זה של היום בתצפית מעל בנין האמפייר סטייט. לקראת ערב נצא לבאטרי פארק ומשם נשוט לסטאטן איילנד במעבורת שייט שתיתן לנו הזדמנות לחוות את ניו יורק המוארת בלילה. נחזור למלון במנהטן ללינה.

יום 16: ניו יורק 

יום חופשי שבו נוכל ליהנות מהכרך הגדול בעולם. ביום זה ניתן יהיה לבקר באחד מהמוזיאונים הרבים של העיר או לבלות ברחבי הסנטראל פארק וכמובן לפקוד את החנויות הרבות שבעיר כולל כאלו שיש בהם סיילים. לינה במלון במנהטן.

ניו-אינגלנד וקנדה- טיול סתיו ושלכת

ימים 17-18: ניו יורק – תל אביב 

לאחר ארוחת הבוקר ועד לשעת הטיסה נוכל להמשיך ולחוות את העיר ניו יורק בזמן החופשי אשר יינתן עד להעברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב, שתחזיר אותנו הביתה רצוצים, מותשים אך מלאים בחוויות וחיים בתחושה שהיינו רוצים עוד. נחיתה בתל אביב אחר הצהריים של יום 18.

הטיול וכלל השירותים והפעילויות הכלולים בו יתקיימו בכפוף להנחיות והתקנות הרלוונטיות בנוגע לקורונה ובכלל זה האירוח במלונות שיתקיימו לפי ההנחיות הרלוונטיות  בזמן הטיול. 
 • בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור, תוך מתן תחליף ראוי וזאת אף לאחר היציאה מהארץ ובמיוחד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. פגסוס תהא פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form