מספר טלפון
03-6374000
אל מאהה, פרסלין ושמורת סנט אן (SMP)
משך הטיול:
6 ימים 5 לילות

טיול מאורגן לסיישל 

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • מאהה: בית המיסיונרים, הגנים הבוטניים, המוזיאון ההיסטורי בויקטוריה.
  • פרסלין: סיור לשמורת ואלה דה מה וחוף אנס לאציו.
  • שמורת סנט אן: שייט בקטמרן לשמורה הימית

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1: ת"א - מאהה

נפגש בשעת בוקר מוקדמת בנתב"ג לטיסה ישירה לאי מאהה שהינו האי הגדול באיי סיישל שם נמצאת עיר הבירה ויקטוריה. לאחר הנחיתה והסידורים הפורמליים בשדה התעופה ובמידה והזמן יספיק נצא לחלקו הדרומי של האי  לביקור בחוות תבלינים עתיקה. בתום הסיור נמשיך למלוננו בו נשהה בחמשת הלילות הקרובים. הגעה משוערת למלון בשעה 17:00.

יום 2: מאהה - פרסלין - מאהה

לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת יציאת המעבורת נצא ממלוננו לשייט של כשעה אל האי פרסלין שהינו אחד היעדים הפופולריים באיים בזכות החופים והטבע העשירים שבו. עם ההגעה נצא למרכז האי לביקור בשמורת ואלה דה מה המוכרת כאתר מורשת עולמי. השמורה מפורסמת כבית גידול למספר סוגי דקלים וביניהם קוקוס הים הגדל רק באיי סיישל ומגיע לגובה של עד 40 מטר ומשקל הפרי שלו יכול להגיע עד 30 ק"ג.
בתום הביקור נמשיך לסיור באי ונבקר במוזיאון ייחודי המציג את התרבות והמסורת של תושבי סיישל כמו גם גן מגוון עם צמחים בעלי שימושים רפואיים הגדלים באזור. במידה והזמן יאפשר נעצור לביקור בחוף לאציו הנחשב ליפה ביותר באי, בשעת אחר הצהריים ובהתאם לשעת יציאת המעבורת ניסע אל המרינה ומשם בשייט חזרה למאהה ולמלוונו.

יום 3: מאהה - ויקטוריה

בשעה 09:00 ולאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול באי מאהה, ניסע לאורך החוף המערבי דרך היערות ומטעי התה לעבר הר סן-סוצ'י, נגיע אל שרידי בית המסיונריים ששימש בעברו כבית מחסה ליתומים וממנו נשקפת תצפית מדהימה על חופי האי ואיים נוספים. נמשיך אל עיר הבירה של סיישל ויקטוריה.  העיר שהתבססה בתחילה על יישוב קולוניאליסטי בריטי מונה כיום פחות מ 35,000 תושבים מהווה את אחת מערי הבירה הקטנות בעולם, נבקר במוזיאון הלאומי המציג את תולדות האיים החל מהפיראטים ומנהגים מקומיים, נראה את מגדל השעון שעוצב על פי גשר ווקסהול בלונדון, נבקר במקדש הינדי ובשוק סיר סליון –קלארקה. בתום הסיור ולאחר הפסקת צהריים נמשיך לביקור בגנים הבוטניים היפים של ויקטוריה, זהו האתר הלאומי העתיק ביותר בסיישל שהוקם לפני למעלה ממאה שנים. בגנים מגוון רב של צמחים אקזוטיים וכאלו שייחודיים לסיישל כולל עצי תבלין ופירות שחלקם גדלים רק בגנים עצמם. בתום הביקור חזרה  למלון. הגעה משוערת למלון בשעה 17:00.

יום 4: מאהה

יום חופשי הכולל ארוחת בוקר במלון, זמן מצוין להרחיב את הטיול לפי בחירתו האישית של כל נוסע בין אם בהנאה מחופי האי, מתקני המלון או טיול בטבע.

יום 5: מאהה –שייט לשמורה הלאומית  סנט-אן - מאהה 

בשעה 08:15 ולאחר ארוחת הבוקר נצא מהמלון למרינה ונעלה על קטמרן ליום מדליק הכולל שייט לשמורת סנט אן בקטמרן בעל דפנות שקועות ושקופות דרכן נוכל לראות ולהתרשם מהעולם התת ימי העשיר בשמורה זו שהינה השמורה הימית הוותיקה באיים. במהלך השייט נוכל אף לרדת לשחייה ושנורקלינג. לאחר ארוחת צהריים בסגנון קריאולי מקומי על הסיפון הכלולה ביום זה, נמשיך לביקור באי מיינה בו נוכל להתרשם מאוכלוסיית צבי הים הענקיים הגדלה באי ואף לראות שרידי קברים קדומים של שודדי ים. בתום הביקור נחזור בשייט אל האי מאהה ומשם למלוננו. הגעה משוערת למלון ב-17:00.

יום 6: מאהה- תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נהנה מזמן חופשי עד ליציאה לטיסה חזרה ארצה המתוכננת ל שעה 17:00. כ-3 שעות לפני הטיסה נצא ממלונו אל עבר שדה התעופה לטיסה ישירה  חזרה ארצה.

  • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
  • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form