מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לסין בייג'ין נאנג'ינג-יאנגדזו דז'נגיאנג-שנגחאי

כולל קניון לונגצ'ינג = גווילין קטנה (BCS)
משך הטיול:
10-11 ימים 8 לילות

טיול מקיף הכולל: תכנית מלאה מהבוקר עד הערב, מתוך 8 ערבים בטיול ב 5 מהם כללנו פעילות הטיול ללא הוצאות אופציונאליות עפ"י תוכנית הטיול. כולל: חצי פנסיון (מרביתן ארוחות ערב) וארוחה נוספת = סה"כ 9

טיול מאורגן לסין- סין בייג'ין נאנג'ינג-יאנגדזו דז'נגיאנג-שנגחאי - הקדמה

סין בגודלה מאפשרת לנו לטייל בה כאוות נפשנו, הגודל ומהירות השינויים שמדינה זו מכילה הם שני סיבות מדוע תמיד ניתן לחזור ולטייל במדינה זו גם אחרי מספר שנים. טיול זה מיועד לאותם המטיילים אשר לא מתאפשר להם לצאת מהארץ לתקופה ארוכה ורוצים לטעום את טעמה של סין. מטיילים שביקרו בעבר בסין ומעוניינים לראות מקומות נוספים שבהם לא ביקרו יוכלו להנות בטיול זה. בטיול שילבנו  גם מקומות שהם מחוץ למסלולי הטיולים הסטנדרטיים. באזור בייג'ינג נטייל בקניון לונגצ'ינג המכונה בפי הסינים "גווילין הקטנה" עקב הדמיון המפתיע לגווילין עם נהר ה-לי. נבקר גם בעיר נאנג'ינג שבעבר הייתה בירתה של הקיסרות הסינית וגם של הרפובליקה של סין. בעיר ניתן לראות עדיין את עברה המפואר. נבקר גם בעיר הגנים יאנגדז'ו הנחשבת לאחת הערים היפות בסין. התיירים הסינים גילו את העיר כבר מזמן ומספר המבקרים בעיר צומח בהתמדה. הגיע הזמן שגם התיירים המערביים והישראלים בפרט יגלו את פנינת החמד הזאת. שילבנו בטיול גם את הערים הגדולות והמוכרות בייג'ינג ושנגחאי. בטיול זה נוכל להנות מנסיעה ברכבות המהירות של סין.       

@ כל הזכויות שמורות לפגסוס
מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

  • בייג'ינג: העיר האסורה,מקדש השמיים החומה הסינית, קניון לונגצ'ינג- נשוט בתוך הקניון נעלה ברכבל לתצפית על הקניון, ארמון הקיץ, יציאת לילה לכיכר טיאן-אן-מן, ארוחת ערב "ברווז פקין", סיור ריקשות בין סמטאות העיר, ביקור ערב במדרחוב "וואנג פו ג'ין", בילוי ערב מופע קונג פו של שאולין 
  • נאנג'ינג: שייט על נהר צ'ין הואי, שער החומה, אתר הזיכרון ל"טבח נאנג'ינג" מוזיאון הבחינות הקיסריות,סיור לילה באזור מקדש קונפוציוס · פארק גבעת ג'ונגשאן, הוילה של מאי לינג, שדרת הרוחות, המאוזילאום של ד"ר סו יאט סן
  • יאנגדז'ו: מקדש דאמיין, גן גה, הרחוב העתיק דונגגואן, סיור לאורך התעלה,מוזיאון להדפסים סיניים. דז'נג'יאנג: סיור ברחוב העתיק שינג'ין.
  • שנגחאי: ביקור במוזיאון שנגחאי, טיילת הבונד רחוב נאנג'ינג, גן יו, בילוי ערב מופע אקרובטי, בית הכנסת והמוזיאון שבתוכו (במידה ופתוח), מגדל גין מאו

מסלול הטיול לפי ימים

ימים 1-2: תל-אביב - בייג'ינג

נפגש בנתב"ג ונצא בטיסה ישירה לבייג'ינג עם חברת התעופה "היינאן" או בטיסה דרך איסטנבול עם חברת התעופה "טורקיש איירליינס". לאחר נצא אל העיר ונתחיל את הטיול בסיור ריקשות בין סמטאות העיר. נוכל להתרשם מחיי העיר השלישית בגודלה בסין. פרוש השם בייג'ינג בסינית הוא בירה צפונית. בהמשך ארוחת ערב ולאחריה בערב נצא לצפות על כיכר טיאן-אן-מן ולהתרשם מבייג'ינג בלילה (תלוי במיקום המלון). חזרה למלון ללינה.

טיול מאורגן לסין

יום 3: בייג'ינג - העיר האסורה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בכיכר טיאן-אן-מן שנתפסת כמרכז הבירה בייג'ינג. הכיכר נחשבת לכיכר הציבורית הגדולה בעולם. כיום היא ידועה לשמצה בקרב אנשי המערב, בשל מרד הסטודנטים ב-1989 אשר דוכא באכזריות בידי השלטונות. נעבור דרך שער השלום השמימי אשר היה בעבר השער הקדמי לעיר האסורה, מכאן הכריז מאו על הקמת הרפובליקה הסינית העממית ב-1 באוקטובר 1949. ניכנס אל העיר האסורה, הארמון הקיסרי הנקרא כך על שום היותו מעין עיר סגורה לקהל ולמי שלא  היה שייך למשפחה הקיסרית. העיר האסורה נבנתה במשך 18 שנים ולפי העדויות עסקו בבניה מאה אלף אומנים ומיליון פועלים. בארמון אוצרות מלכותיים, ארכיטקטורה מעניינת, ואפשר ללמוד פה על האופן בו התנהלו חיי המשפחה הקיסרית. העיר מוקפת חומה שגובהה 10 מטרים וחפיר שרוחבו 52 מטר. מהאדמה שהוציאו מהחפיר יצרו את גבעת הפחם שנועדה להגן מכיוון צפון. מגבעה זו נערוך תצפית על העיר האסורה. נמשיך אל ארמון הקיץ. הארמון שימש זמן רב כגן קיסרי. והורחב במידה ניכרת במאה ה- 18. הקיסרית האלמנה צ'י שי החלה לבנות את הארמון מחדש ב-1888,בכספים שיועדו כביכול להקמת חיל הים מודרני. היא אכן הקימה ספינת שיש הניצבת חסרת תנועה על שפת האגם. ארוחת ערב ברווז פקין ואחריה נצא לבילוי, מופע קונג פו מסורתי של שאולין. חזרה למלון ללינה.

יום 4: בייג'ינג– החומה–  קניון לונגצ'ינג - בייג'ינג

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במרכז לתרופות סיניות. מכאן נמשיך לסיור בחומה הגדולה, ללא ספק מן האתרים המפורסמים  והמרשימים בעולם. בניית החומה החלה לפני 2200 שנה כשסין הייתה מאוחדת תחת שלטון הקיסר צ'ין שיחואנגדי. מבצע זה הצריך מאות אלפי פועלים, רבים מהם הועסקו בכפייה בעבודת פרך. כמות משוערת של כ- 180 מיליון מטרים מעוקבים של אדמה דחוסה שימשו למילוי החומה המקורית. החומה למעשה לא הצליחה מעולם למלא את התפקיד שיועד לה. עם זאת החומה תפקדה היטב כסוג של דרך עילית ששימשה להעברת אנשים וציוד על פני שטח הררי. נאכל ארוחת הצהריים ולאחריה נמשיך לביקור בקניון לונגצ'ינג המכונה "גווילין הקטנה". נשוט בתוך הקניון, נראה את הצוקים המזכירים את גווילין ואת המקדשים שלמרגלות ההרים. נעלה ברכבל לתצפית על הקניון המרהיב ועל האזור כולו. לאחר הסיור נשוב. בדרך לעיר נחלוף על פני הכפר האולימפי ואצטדיון קן הציפור. בערב נצא אל המדרחוב המפורסם של ביג'ינג "וואנג פו ג'ין". העברה למלון ללינה.

טיול מאורגן לסין

יום 5: בייג'ינג – נאנג'ינג

לאחר ארוחת הבוקר נצא לבקר במקדש השמיים המקדש שימש במקור לטקסים חגיגיים שבוצעו כאן על ידי בן השמיים (הקיסר), שהתפלל במקום למען אסיף מוצלח, הדרכה משמיים וכפרה על חטאי העם. הוא בנוי כולו לפי עקרונות ה"פנג שוואי" בדיוק מרבי, כאשר לכל צורה, צבע ומספר משמעות קוסמולוגית רבת חשיבות. מכאן נמשיך לאחד השווקים לחווית הקניות המפורסמת. בתום הקניות ניסע לתחנת הרכבת וניסע ברכבת המהירה לנאנג'ינג. עם ההגעה ארוחת ערב והעברה למלון ללינה.

יום 6: נאנג'ינג – נאנג'ינג

נאנג'ינג שוכנת על הגדה המזרחית של נהר היאנגצ'ה. בעבר הייתה נאנג'ינג  בירתה של סין מספר פעמים. בסוף המאה הארבע עשרה העביר הקיסר הראשון של שושלת מינג את הבירה דרומה לנאנג'ינג. פירוש השם בסינית "הבירה הדרומית". בזמן מלחמת העולם השנייה לאחר שהיפנים כבשו את בייג'ינג העביר צ'יאנג קאי-שק שוב את הבירה לנאנג'ינג. נתחיל את ביקורנו בעיר בשרידי החומה של שושלת מינג ונבקר בשער החומה ג'ונג הואה. מכאן נמשיך לאתר הזיכרון המרשים שבנו הסינים לזכר הקורבנות הרבים שנרצחו ונאנסו על ידי היפנים בדצמבר 1937. מאורע שידוע בשם "טבח נאנג'ינג". נמשיך בסיורנו לעבר אזור מקדש קונפוציוס השוכן על גדת נהר צ'ין הואי. נבקר במוזיאון הבחינות הקיסריות. נשוט על נהר צ'ין הואי, ארוחת ערב לאחריה סיור לילה באזור מקדש קונפוציוס. חזרה למלון ללינה.
 

טיול מאורגן לסין

יום 7: נאנג'ינג – יאנגדז'ו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בפארק גבעת ג'ונגשאן ובוילה של מאי לינג (אשתו של צ'יאנג קאי שק). נטייל ב שדרת הרוחות המובילה לקברי  הקיסרים הראשונים של שושלת מינג. נראה את קברו של שיאו לינג, הקיסר הראשון של שושלת מינג. נסיים את הסיור בפארק במאוזילאום של ד"ר סו יאט סן. נעזוב את העיר נאנג'ינג וניסע לעיר הגנים יאנגדז'ו. ארוחת ערב. העברה למלון.

יום 8: יאנגדז'ו – יאנגדז'ו

יאנגדז'ו נחשבת לאחת הערים היפות ביותר בסין. בעיר פארקים רבים. נתחיל את סיורנו בעיר בביקור במקדש דאמיין כולל תצפית על הנוף מהפגודה הגבוהה. נבקר בגן גה. גן קטן ומקסים.. נטייל ברחוב העתיק דונגגואן ולאורך התעלה העתיקה. בהמשך נבקר במוזיאון להדפסים סיניים. ארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לסין

יום 9: יאנגדז'ו – דז'נג'יאנג - שנגחאי

הבוקר ניסע לעיר דז'נג'יאנג. נבקר ברחוב העתיק שינג'ין, ברחוב ניתן לחוש את העבר של העיר. ניסע לתחנת הרכבת וניסע ברכבת המהירה לשנגחאי. העיר שנגחאי ממוקמת על שפך נהר היאנגצ'ה. זו אחת הערים הגדולות ביותר בעולם ומרכזת את עסקי המסחר והתעשייה של סין. לצד העיר המודרנית להדהים נותרו מבנים עתיקים, חלקם שמורים ומתוחזקים יותר וחלקם פחות. נטייל לאורך הבונד, הטיילת המפורסמת של העיר ונראה את הבניינים הקולוניאליים הישנים. נמשיך לרחוב נאנג'ינג – הוא מדרחוב הקניות המפורסם של העיר. נבקר במוזיאון לאומנות הנקרא "מוזיאון שנגחאי". משם נמשיך לארוחת ערב ולאחריה נצא למופע אקרובטיקה מדהים לפי מיטב המסורת הסינית. העברה למלון ללינה.

טיול מאורגן לסין

ימים 11-10:  – שנגחאי – תל אביב

הבוקר נבקר בבית הכנסת בעיר (במידה ואפשרי). בית הכנסת שימש את הקהילה היהודית ואת פליטי המלחמה באירופה אשר מצאו מקלט בעיר. מוקד המשיכה העיקרי לתיירים הוא גן יו מלפני 400 שנה. למרות שזהו גן קטן יחסית, הוא מרשים ביופיו תודות לעיצובו המיוחד הכולל ביתנים מקושטים, פגודות וספסלים למנוחה ביינות לאגמי מים קטנים השורצים דגים. מהגן נגיע לרובע הסיני – שהוא למעשה שוק ענק לחפצי אומנות, מזכרות, תכשיטים ועוד. אין מקום הולם יותר לסיכום הביקור בסין מאשר בתצפית מדהימה על העיר וסביבותיה ממרומי אחד הבניינים הגבוהים בעיר, מגדל ג'ין מאו. ארוחת ערב מוקדמת לסיכום הטיול כלולה. העברה לטיסת ערב ישירה לארץ (עם חברת התעופה "היינאן") או דרך איסטנבול עם חברת התעופה "טורקיש איירליינס". הגעה לתל אביב בבוקרו של יום 11.

  • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
  • בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות  הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form