מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לסין הונג קונג ומקאו

7 ערבי פעילות מתוך 13 ערבים בטיול עפ"י תוכנית הטיול. (BSH)
משך הטיול:
14 לילות - 16 ימים
להורדת התוכנית

סין כולל חבל סצ'ואן הונג קונג ומקאו 14 לילות - 16 ימים – אל על וגם טורקיש איירליינס טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב בסין* 7 ערבי פעילות מתוך 13 ערבים בטיול עפ"י תוכנית הטיול. כולל:חצי פנסיון+ארוחת צהריים נוספת בסין (12 סה"כ)

טיול מאורגן לסין כולל חבל סצ'ואן הונג קונג ומקאו - הקדמה

רבים מאיתנו שמעו על השם הונג קונג - אי דייגים - שהפך למטרופולין עצום בעל גורדי שחקים. הונג קונג הפכה לקולוניאה בריטית לאחר מלחמת האופיום הראשונה והוחזרה לריבונות סינית ב 1997, מדוע אי זה מעניין? מה הסיבה להגעתנו כמטיילים לשם? ההשפעות הבריטיות על מרבית התושבים יצרו אזור כלכלי ותרבותי מרתק שהשפיע על כל האזור ואף שימש כגשר לעולם המערב ולהשפעתו המכרעת על סין אשר באדיקות של מאות אם לא אלפי שנים שמרה על בידודה מהשפעות זרות ולא הצליחה להוקיע מ"החצר האחורית" את אותו אי שצמח וגרם להתקרבות מתרבות שממנו נמנעה והתכחשה.

בטיול לסין והונג קונג אנו מכלילים אמנם גם את מקאו - אימפריית ההימורים שבאי שהיה תחת ריבונות פורטוגזית, אך לטעמנו הפנינה האמיתית בטיול זה היא סצ'ואן - בה אנו המטיילים מצליחים להיכנס לתוך אחד המחוזות הגדולים במדינת סין שבו אנו עתידים לחוות סין אותנטית ושונה מעינינו המערביות. נופים סיניים מרהיבים, תרבות מקומית חיות שונות מאלו שבאזורנו - דובי הפנדה, העיר העתיקה המעניינת והארכיטקטורה הסינית הטיפוסית. הטיול משלב את גווילין ואזור נהר ה-לי ושדות האורז. בטיול פעילויות ערב ובקונספט הפגסוסי הטיול מלא וגדוש וייתן לכם המטיילים חוויה בילתי נישכחת וחשוב לא פחות, חוויה מלאה - כך שלא תיאלצו לפספס ותיראו את כל ההיילייטס באזור. טיול מאורגן לסין והונג קונג עם פגסוס הינו חוויה של חושים.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • בייג'ינג: העיר האסורה, ארמון הקיץ, שדרת הרוחות, החומה הסינית, מקדש השמיים, ארוחת ערב "ברווז פקין", סיור ריקשות בין סמטאות העיר, בילוי ערב מופע קונג פו של שאולין
 • שנגחאי:טיילת הבאנד, תצפית ממגדל ג'ין מאו, גני יו, מוזיאון לתכנון העיר, בילוי ערב במופע אקרובטי, בית הכנסת והמוזיאון שבתוכו (במידה ופתוח), בילוי ברובע בשין-טיאן-די
 • שיאן: אתר חיילי הטרה קוטה, כולל מופע אורקולי המסגד העתיק ארוחת ערב כיסונים בילוי ערב מופע בסגנון שושלת טאנג.
 • צ'נגדו: העיר העתיקה
 • אמיישאן: רכבל אל מקדש וואניאנסי
 • לשאן: שייט אל פסל הבודהה הענק   
 • יא'אן: הפארק המרשים ביפנגסיה כולל הקניון ודובי הפנדה  
 • גווילין: שייט על נהר ה-לי מערת חליל הסוף גבעת חדק הפיל סיור כפרי מרתק רכובים על רכבים מקומיים, רכבל אל אחד ההרים יציאת ערב אל מרכז הקניות הלילי מופע על המים ה- impression
 • גואנגז'ו: בית משפחת צ'ן שוק צ'ינגפינג
 • מקאו: סיור עיר מקדש א-מה
 • הונג קונג: האי הונג קונג – סיור, תצפית מפסגת ויקטוריה, שייט סאמפאן בנמל אברדין

*לא במקאו והונג קונג

מסלול הטיול לפי ימים

ימים 1-2: תל-אביב – בייג'ינגָ

נפגש בנתב"ג לקראת ערב ונצא בטיסת אל על או חברה זרה לבייג'ינג. עם הנחיתה בבייג'ינג  ולאחר הסידורים הפורמאליים בשדה התעופה , נצא אל העיר ונתחיל את הטיול בסיור ריקשות בין סמטאות העיר. נוכל להתרשם מחיי העיר השניה גודלה בסין. פרוש השם בייג'ינג בסינית הוא בירה צפונית. בהמשך ארוחת ערב ולאחריה בערב נצא לצפות על כיכר טיאן-אן-מן ונוכל להתרשם מבייג'ינג בלילה. העברה למלון ללינה.

טיול מאורגן לסין

יום 3: בייג'ינג – העיר האסורה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בכיכר טיאן-אן-מן. שער השלום השמימי הינו למעשה השער הקדמי לעיר האסורה ונתפס כמרכז הבירה בייג'ינג. הכיכר נחשבת ליבה של הבירה גם באופן סימבולי למן ימי ימי מאו-דזה-דונג אשר הכריז בה על הקמת הרפובליקה הסינית ב1- באוקטובר 1949. הכיכר נחשבת לכיכר הציבורית הגדולה בעולם. כיום היא ידועה לשמצה בקרב אנשי המערב, בשל מרד הסטודנטים ב-1989 אשר דוכא קשות בידי השלטונות. ניכנס אל העיר האסורה, הארמון הקיסרי הנקרא כך על שום היותו מעין עיר סגורה לקהל ולמי שלא  היה שייך למשפחה הקיסרית. העיר האסורה נבנתה במשך 18 שנים ולפי העדויות עסקו בבניה מאה אלף אומנים ומיליון פועלים. בארמון אוצרות מלכותיים, ארכיטקטורה מעניינת, ואפשר ללמוד פה על האופן בו התנהלו חיי המשפחה הקיסרית. העיר מוקפת חומה שגובהה 10 מטרים וחפיר שרוחבו 52 מטר. מהאדמה שהוציאו מהחפיר יצרו את גבעת הפחם שנועדה להגן מכיוון צפון. מגבעה זו נערוך תצפית על העיר האסורה. נמשיך אל ארמון הקיץ. הארמון שימש זמן רב כגן קיסרי. והורחב במידה ניכרת במאה ה- 18. הקיסרית האלמנה צ'י שי החלה לבנות את הארמון מחדש ב-1888, בכספים שיועדו כביכול להקמת חיל הים המודרני. היא אכן הקימה ספינת שיש הניצבת חסרת תנועה על שפת האגם. נשוט באגם (במידה ואפשרי) שייט קצר. ארוחת ערב ברווז פקין ואחריה נצא לבילוי, מופע קונג פו מסורתי של שאולין. חזרה למלון ללינה.

טיול מאורגן לסין

יום 4: בייג'ינג – החומה – בייג'ינג

לאחר ארוחת הבוקר נצא לבקר במקדש השמיים. המקדש שימש במקור לטקסים חגיגיים שבוצעו כאן על ידי בן השמיים (הקיסר), שהתפלל במקום למען אסיף מוצלח, הדרכה משמיים וכפרה על חטאי העם. הוא בנוי כולו לפי עקרונות ה"פנג שוואי" בדיוק מרבי, כאשר לכל צורה, צבע ומספר משמעות קוסמולוגית רבת חשיבות. נמשיך ונצא לסיור בחומה הגדולה, ללא ספק מן האתרים המפורסמים והמרשימים בעולם. בניית החומה החלה לפני 2200 שנה כשסין הייתה מאוחדת תחת שלטון הקיסר צ'ין חואנג די. מבצע זה הצריך מאות אלפי פועלים, רבים מהם הועסקו בכפייה בעבודת פרך. כמות משוערת של כ- 180 מיליון מטרים מעוקבים של אדמה דחוסה שימשו למילוי החומה המקורית. למעשה לא הצליחה החומה מעולם למלא את התפקיד שיועד לה. עם זאת החומה תפקדה היטב כסוג של דרך עילית ששימשה להעברת אנשים וציוד על פני שטח הררי. אחרי ארוחת הצהריים נמשיך לאזור עמק המלכים, בו קבורים 13 מקיסרי שושלת מינג. נטייל לאורך שדרות הרוחות. בדרך חזרה לעיר נחלוף על פני הכפר האולימפי ואצטדיון קן הציפור. חזרה למלון. בערב נצא אל המדרחוב המפורסם של ביג'ינג "וואנג פו ג'ין". העברה למלון ללינה.

טיול מאורגן לסין

יום 5: בייג'ינג – שנגחאי

בבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה אל העיר שנגחאי, הממוקמת על שפך נהר היאנגצ'ה. זו אחת הערים הגדולות ביותר בעולם ומרכזת את עסקי המסחר והתעשייה של סין. לצד העיר המודרנית להדהים נותרו מבנים עתיקים, חלקם שמורים ומתוחזקים יותר וחלקם פחות. מוקד המשיכה עיקרי לתיירים הוא גן יו מלפני 400 שנה. למרות שזהו גן קטן יחסית, הוא מרשים ביופיו תודות לעיצובו המיוחד הכולל ביתנים מקושטים, פגודות וספסלים למנוחה בינות לאגמי מים קטנים השורצים דגי קוי. מהגן אפשר להגיע לרובע הסיני – שהוא למעשה שוק ענק לחפצי אומנות, מזכרות, תכשיטים ועוד. נמשיך לביקור במוזיאון לתכנון העיר. נערוך ביקור בבית הכנסת בעיר (במידה ואפשרי). בית הכנסת שימש את הקהילה היהודית ואת פליטי המלחמה באירופה אשר מצאו מקלט בעיר. נמשיך לארוחת ערב ולאחריה נצא למופע אקרובטיקה מדהים לפי מיטב המסורת הסינית ולאחר מכן נבקר ברובע שין-טיאן-די, הרובע הצרפתי המפורסם.
יום 6: שנגחאי - שיאן

לאחר ארוחת הבוקר נטייל לאורך הבונד, הטיילת המפורסמת של העיר ונראה את הבניינים הקולוניאליים הישנים. נמשיך לרחוב נאנג'ינג – הוא מדרחוב הקניות המפורסם של העיר - מוקד המשיכה העיקרי לתיירים, נבקר במוזיאון לאומנות הנקרא "מוזיאון שנגחאי". נאכל ארוחת צהריים. אין מקום הולם יותר לסיכום הביקור בשנגחאי מאשר בתצפית מדהימה על העיר וסביבותיה ממרומי בנין ג'ין מאו .בהמשך נצא בטיסת ערב מאוחרת אל שיאן. העברה למלון ללינה.

טיול מאורגן לסין

יום 7: שיאן

לאחר ארוחת הבוקר נטייל בעיר הבירה העתיקה היושבת על תחילתה של דרך המשי. נצא לבקר באחת התגליות המדהימות במאה ה – 20, קיברו של הקיסר צ'ין. ב- 1974 חשפו איכרים שעסקו בחפירת באר במרחק של 1500 מטר ממזרח לקבר, את אחד האתרים הארכיאולוגים הגדולים בעולם. בחשיפת הקבר התת קרקעי, נתגלו אלפי חיילי טרה קוטה בגודל טבעי, ערוכים במבנה קרבי, צבא שלם המוכן ללוות את הקיסר אל חיי הנצח. בקבר ניתן לראות את כלי נשקם ואת שרידי 35 מרכבות העץ שהיו רתומות לסוסים - העשויים גם הם טרה קוטה. לכל דמות תווי פנים והבעה משלה. באתר נצפה גם בסרט פנוראמי מיוחד המתעד את החפירות ומספר על התגליות במקום. נשוב אל העיר לביקור במסגד העתיק. זהו אחד המסגדים הגדולים בסין. מקורו של המסגד הנוכחי כנראה באמצע המאה ה-18. הוא בנוי בסגנון סיני ומשמש עדיין כמקום תפילה פעיל. נבקר בחצר המסגד וברובע המוסלמי של שיאן אשר ברחובותיו הצרים ניצבות שורות שורות של בתים ישנים עשויים לבני טיט. בסופו של יום מעניין נראה את חומות העיר. בארוחת הערב נאכל כיסונים ונמשיך למופע מרהיב של מוסיקה וריקודים בסגנון "שושלת טאנג".

יום 8: שיאן - צ'נגדו – אמיישאן

מוקדם בבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה או בנסיעה ברכבת לצ'נגדו, בירת מחוז סצ'ואן שבמרכז הרפובליקה העממית של סין, העיר החמישית באוכלוסייתה במדינה ומהווה צומת דרכים חשוב. העיר נוסדה בשנת 316 לפני הספירה בערך. עם הגעה בשעות הבוקר המאוחרות נצא לביקור בשחזור העיר העתיקה של צ'נגדו. לאחר סיםו הסיור נשים פעמינו בנסיעה אל אמיישאן לארוחת ערב ולינה.

טיול מאורגן לסיןיום 9: אמיישאן – לשאן - אמיישאן

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל מרגלות הר אמיי, ובעזרת הרכבל נעלה עד למקדש וואניאנסי. במקדש נמצא את פסלו של "פואשיאן", רוכב על פיל לבן בעל 6 חתים, משנת 980. בגומחות מסביב מוצבים מאות פסלי בודהה קטנים. בדרכינו הרגלית מטה נסייר בשבילים, בינות לנופים ההרריים. נשים פעמינו אל לשאן שם נשוט אל אחת האטרקציות המדהימות בטיול- פסל הבודהה הענק, "דאפו". הפסל חצוב בסלע על גדת הנהר ומתנשא לגובה 71 מטר. הבודהה נחצב בסלע במשך 90 שנה, החל משנת 713. חזרה לאמיישאן לארוחת ערב ולינה.

יום 10: אמיישאן – יא'אן - צ'נגדו – גווילין

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר יא'אן, נבקר בפארק המרשים ביפנגסיה. בפארק נוכל לראות את דובי הפנדה. לאחר מכן נטייל בתוך הקניון בין הצוקים והמפלים. נמשיך בנסיעה אל צ'נגדו. נאכל ארוחת ערב מוקדמת ולאחריה נצא בטיסת ערב מאוחרת (ייתכן כי נטוס בבוקר למחרת) אל גווילין. העברה למלון ללינה.

טיול מאורגן לסין

יום 11: גווילין – יאנגשו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט בנהר ה-לי או באחד מיובליו באזור יאנגשו, עיירה כפרית קטנה השוכנת בין צוקי אבן הגיר היפים אשר התהוו בתהליך של מיליוני שנים. לאורך רצועת הנהר נוכל לראות את הצוקים המפורסמים, שפע שיחי במבוק, דייגים בסירות קטנות, כובסות בנהר, עדרי תאו וכפרים ציוריים. צוקי הגיר המקיפים את העיירה יאנגשו תלולים וגבוהים ובבואתם המשתקפת במים יוצרת מראה מלא חן. בתום השייט נצא בהמשך פעילות לסיור כפרי מרתק רכובים על רכבים סגורים מקומיים ובמהלכו ניכנס אל תוככי החיים הכפריים ונתערה עם המקומיים בלמידה על אורח חייהם באזור. נמשיך ליאנגשו ונערוך סיור בשוק הססגוני בעל האופי התרמילאי. נאכל ארוחת ערב ונצא לערב של חוויה למופע ה- impression בו מפליאים עשרות רקדנים כשברקע תאורה מושלמת היוצרת קלידוסקופ של צבעים על המים. העברה למלון ללינה ביאנגשו.

יום 12: גווילין

לאחר ארוחת הבוקר נחזור לגווילין במידה ולנו ביאנגשו ונבקר במערת הנטיפים חליל הסוף. נהלך בין הזקיפים ונתבונן בנטיפים השונים שדומים לחיות. כל זאת בתאורה ססגונית. נמשיך בסיורנו ונגיע לביקור בפארק חדק הפיל, פארק אשר מסמל את האגדה המחברת בין תושבי גווילין לפיל השמיימי. בהמשך נעפיל ברכבל אל אחד ההרים כדי לבצע תצפית פנורמית על האזור כולו - מראה מופלא. ארוחת ערב שלאחריה לינה בגווילין. 
נמשיך לסייר באזור הקניות בעיר אשר החנויות בו פתוחות עד שעות מאוחרות.

טיול מאורגן לסיןיום 13: גווילין – גואנגז'ו (קנטון) – מקאו

נצא את גווילין בנסיעה ברכבת מהירה לגואנגז'ו, קנטון, ונגיע לעיר התוססת שהייתה שער הכניסה של האירופאים במאה ה- 18 לסין, לשם הפצת האופיום כתמורה לרכישת בדי משי ואגרטלי חרסינה עדינים. נבקר בבית אציל סיני ממשפחת צ'אן. נמשיך לשוק צ'ינגפינג. נאכל ארוחת צהריים ונמשיך בנסיעה אל מקאו. העברה למלון. המלון ממוקם בלב "הסטריפ" של מקאו מול מלון Venetian המפורסם, זהו אזור הבילויים האולטימטיבי של מקאו בו הוקמו מלונות רבים שכל אחד מהם הוא פנינה ארכיטקטונית בדומה לסטריפ המפורסם שבלאס וגאס. למעשה זהו תעתיק של הסטריפ של לאס וגאס.

טיול מאורגן לסיןיום 14: מקאו - הונג קונג

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור במקאו ונבקר את שרידי כנסיית סנט. פול, מרכז סנאדו ומקדש א-מה. נמשיך בשייט במעבורת להונג קונג. בהגעה נצא לסיור בהונג קונג הכולל עליה עם האוטובוס לתצפית מפסגת ויקטוריה על המפרץ ושני חלקי העיר. נמשיך לכפר הדייגים אברדין לשייט סאמפן בין סירות דייג שהן ביתם של הדייגים. בסיום הסיור העברה למלון ללינה בהונג קונג.

טיול מאורגן לסין

 יום 15: הונג קונג

לאחר ארוחת הבוקר יום חופשי בהונג קונג שיאפשר לטייל ולשוטט ברחובות העיר המשמשת שוק אחד גדול. בקואלון, לאורך רחוב NATHAN ROAD, מהרציף ועד שוק הפרחים הירקות הפירות והחיות. לינה בהונג קונג.

יום 16: הונג קונג – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר זמן חופשי על מנת להשלים את חווית הקניות בהונג-קונג. לקראת שעות אחר הצהריים המוקדמות או המאוחרות (בהתאם לזמן טיסת החזור) העברה אל שדה התעופה לטיסה ארצה.

הטיול וכלל השירותים והפעילויות הכלולים בו יתקיימו בכפוף להנחיות והתקנות הרלוונטיות בנוגע לקורונה ובכלל זה האירוח במלונות שיתקיימו לפי ההנחיות הרלוונטיות  בזמן הטיול. 
 • בשל שינויים דחופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
 • חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
 • אנו ממליצים כי תבדקו המסלול של פגסוס היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש חצאי ימים חופשיים לפעמים אף יותר- יותר זמן פנוי/ פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף - לכן , מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר - זכרו זאת.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form