מספר טלפון
03-6374000
בטיול מלא וגדוש - כולל חצי פנסיון (MBC)
משך הטיול:
9 לילות 12/11 ימים
להורדת התוכנית

כולל מפלי פגסאנחאן-טאהאל-טרסות האורז בבנאווי-באטאד-סבו וטיסת פנים עם שהות באי בוהול טיול מקיף הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב בטיול מלא וגדוש 9 לילות 12/11 ימים כולל חצי פנסיון

טיול מאורגן לפיליפינים - הקדמה

פיליפינים, ארכיפלג הכולל למעלה מ 7000 איים במערב האוקיינוס השקט. מוזר לחשוב שבעידן בו אנו חיים כשהמידע זורם במהירות האור וטיסות הופכות כל יעד לנגיש וזמין, נותרו עדיין יעדים כדוגמת הפיליפינים עליהם פוסחים מרבית המטיילים. הפיליפינים זכו לפרסום רב במספר אירועים כמו מלחמת העולם ה II בה התנהלה בפיליפינים מערכה עקובה מדם, או התפרצות הר הגעש פינטובו ב1991 שהביאה לחורף סוער בישראל או אפילו אוסף הנעליים של אימרלדה מרקוס אשתו של שליט הפיליפינים במחצית השניה של המאה ה 20 שנודע בכל העולם. לעיתים שומעים על הפיליפינים כאשר מכה סופת טייפון בחלק המזרחי של הפיליפינים וכמובן שאנו פוגשים פיליפינים המטפלים באזרחים ותיקים בישראל ולמרות הכל הפיליפינים נותרו "מתחת לראדר". זה אולי הדבר שהופך את הפיליפינים ליעד טיול כה מיוחד. בשנים האחרונות זוכים הפיליפינים לעניין הולך וגובר בזכות תיירים המגלים את המדינה הקסומה- יער גשם טרופי הנושק לחופים מרהיבים, הרי געש, תרבות אסייתית ייחודית וכה שונה משאר מדינות אסיה, כמו גם הרים נישאים בהם אוכלוסיה ילידית, היסטוריה קולוניאלית עשירה המתחילה בפרדיננד מגלן, ארכיטקטורה קולוניאלית ואוכלוסייה הקתולית. תושביה מסבירי הפנים יהפכו כל טיול בפיליפינים לחוויה בלתי נשכחת. זהו רק עניין של זמן עד שהפיליפינים על שלל האטרקציות שבהן תהפוך ליעד מוביל בתיירות העולמית, דבר שישנה את פניה ללא ספק. טיול שלנו אל הפיליפינים מיועדים למטיילים הרוצים לטייל, לראות, לחוש ולהבין יותר ואיננו מתמקד רק באי המרכזי לוזון בו נמצאת הבירה מנילה אלא מגיע בטיסת פנים לאי המקסים בוהול והחזרה בטיסה ישירה מצ'בו להונג קונג . הטיסות הן בקתאי פסיפיק.

מסלול הטיול לפי ימים

ימים 1+2: תל אביב - מנילה

נמריא בטיסת טרקיש איירלינס לאיסטנבול וממנה נמשיך בטיסת המשך אל מנילה. עיר הבירה והגדולה בערי הפיליפינים הנמצאת באי לוזון- האי הגדול והמאוכלס ביותר בפיליפינים בו מתגוררים למעלה מ 40 מיליון תושבים. לאחר הסדרת הכניסה למדינה העברה למלון ארוחת ערב ולינה במנילה.

טיול מאורגן לפיליפינים

יום 3 : מפלי פגסאנחאן

לאחר ארוחת הבוקר נחל בסיור הכרות במנילה. זהו הכרך ההומה והלב העסקי הפועם של הפיליפינים.  נבקר בפארק ריזל, המהווה ריאה ירוקה בלב מנילה הקרוי על שמו של אבי האומה שהוצא להורג בסמוך. נמשיך אל העיר העתיקה אינטרמורוס, מקום מושב נציג הכתר הספרדי. בסיום הסיור נצא לקראת צהריים לטיול מחוץ למנילה אל מפלי פגסאנחאן. נעלה לשייט בסירות צרות עם שייטים מקומיים שיעלו אותנו במעלה הזרם. הנוף הטרופי המרהיב באזור זה שימש כסט הצילומים של הסרט "אפוקליפסה עכשיו". נגיע למרפסת תצפית אל המפלים ונעלה על רפסודות במבוק לשייט מתחת למפלים, חוויה מהנה ורטובה. נחזור בשייט במורד הנהר. ארוחת צהריים במסעדה מקומית . הגעה למנילה למלון ללינה. 


טיול מאורגן לפיליפינים

יום 4: מנילה - אגם טאאל LAKE TAAL

נצא הבוקר דרומה אל טגאי-טאי הנמצאת בסמוך לאגם TAAL, זהו אגם בהר געש הנמצא בתוך אגם בהר געש.  נצא לשייט באגם אל הר הגעש ונעפיל אל ההר עד המכתש אל נקודת תצפית להתרשם מהנוף עוצר הנשימה של האגם בקוטר 2 ק"מ הנמצא בתוך לוע ההר. לאחר הסיור נשוט חזרה. נאכל ארוחת צהריים בריזורט באזור . חזרה למנילה למלון לינה.

יום 5:  מנילה - בנוואה

בבוקר מוקדם נצא בטיסת פנים צפונה אל צפון לוזון לעיר קאוויאן. נתחיל בטיפוס אל  "הקורדילרה" אל עיירת ההרים בנוואה. הדרך עוברת באזור החקלאי והמסורתי של האי לוזון, שדות אורז, כפרים חקלאים ועיירות קטנות. בשעות אחר הצהרים נגיע אל עיירת ההרים בנוואה, סיור קצר להכרות בעיירת ההרים. העברה למלון . ארוחת ערב ולינה בבנוואה.

טיול מאורגן לפיליפינים
צילום: גדעון לרון

יום 6: בנוואה טראסות האורז – האפאאו - באטאד טראסות האורז

מוקדם בבוקר נצא לטיול באזור טראסות האורז באזור האפאאו HAPAO . הנסיעה תתבצע בג'פיני- כלי הרכב המסורתי בפיליפינים. נבקר בעיירה האפאאו מקום מושבם של בני שבט האיפוגאו Ifugao. בהמשך נגיע אל טראסות האורז באטאד המאופיינות בדימוי של אמפיתיאטרון ענק, טראסות האורז באזור נבנו לפני כ 2000 שנה וזכו לא פעם לתיאור הפלא ה 8 של העולם, כמו כן זכו להכרה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסקו. עם סיום הסיור חזרה למלון. ארוחת ערב ולינה.

יום 7 : בנוואה - מנילה

היום יוקדש רובו לנסיעה דרומה חזרה אל מנילה הבירה דרך מישוריה החקלאים של לוזון. נעבור במעבר ההרים דלתון בו התרחש אחד מן הקרבות הקשים במלחמת העולם הII בין הכובשים היפנים למגנים האמריקאים. מה שלא הספקנו ביום הראשון נשלים ונסייר במנילה ביום זה, במידת האפשר נבקר בבית העלמין הסיני בפרברי מנילה. בית עלמין ייחודי בו נתרשם מהמצבות המרשימות שעוצבו כבית לנפטר. ארוחת ערב ולינה במנילה.

 טיול מאורגן לפיליפינים

יום 8: מנילה – טגבילאראן ( בוהול )

העברה אל שדה התעופה לטיסת פנים אל טגבילאראן שבאי בוהול . לאחר הנחיתה נצא לסיור במגוון האטרקציות באי בוהול. נבקר באנדרטת ברית הדם שהוקמה לזכר הברית שנחתמה ב 1565 בין מגלה הארצות הספרדי לה גזפי ובין ראש השבט המקומי סיקה-טונה, ברית שהייתה לפתיחת עידן השליטה הספרדית בפיליפינים. נבקר בכנסיית בקליון, כנסייה מיוחדת מתחילת העידן הקולוניאלי שנבנתה מאלמוגים שנחצבו מהים הרדוד באזור. נמשיך לביקור בגבעות השוקולד בהן התפרסמה בוהול. הגבעות הן האטרקציה הידועה ביותר באי, למעלה מ1200 גבעות מושלמות שבעונה היבשה העשב החום העניק להם את שמן המפתה. נרד מאזור הגבעות ונצא לשייט בן כ 50 דקות בנהר הלובוק, שייט רגוע בנוף טרופי ירוק. לאחר ארוחת צהריים נמשיך לשמורת הטבע בה חי הטרייסטר, קופיף קטנטן ואנדמי לאזור. העברה למלון בבוהול לארוחת ערב ולינה.

יום 9: בוהול- שייט בין האיים – האי פאמילאקאן

מוקדם בבוקר נצא לשייט אל אחד האיונים המקיפים את בוהול. עם קצת מזל נוכל לראות דולפינים ולוותינים שהינם רק חלק מחיי המים העשירים בבוהול. יום של כייף עם שייט הכולל ארוחת פיקניק בצהריים. זאת הזדמנות מצוינת לשחייה וצלילה בים טורקיז. חזרה למלון בשעת צהריים. אחר צהריים נוכל ליהנות מרצועת החוף היפה של בוהול. ארוחת ערב ולינה .

פיליפינים צילום: גדעון לרון

טיול מאורגן לפיליפינים
   

 

צילום: גדעון לרון

ימים 10: בוהול - סבו

ארוחת הבוקר במלון . לקראת צהריים שייט במעבורת אל האי סבו המטרופולין השני בגודלו בפיליפינים.  נצא לסיור ככל שיאפשר הזמן ( מה שלא נספיק היום יעשה ביום שלמחרת ) באתריה המרכזיים של סבו. צ'בו התפרסמה בעיקר כמקום נחיתתו הראשון של פרדיננד מגלן, מגלה הארצות הנודע. בין האתרים מצודת סן פדרו, המצודה הספרדית הראשונה שהוקמה על אדמת הפיליפינים. "צלב מגלן" הצלב הראשון שהונח על אדמת הפיליפינים והמקום הראשון בו הטבילו המיסיונרים הספרדים את המקומיים לנצרות. העברה למלון ארוחת ערב ולינה.

ימים 11-12 : סבו – מנילה – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נשלים הסיור בסבו ולאחריה העברה אל שדה התעופה לטיסת פנים למנילה וממנה בטיסת טרקיש איירלינס לאיסטנבול וממנה חזרה ארצה . נחיתה בנתב"ג בשעות הבוקר של היום ה 12 לטיול.

 טיול מאורגן לפיליפינים

*ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ, בייחוד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
**חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form