מספר טלפון
03-6374000

טיול מאורגן לצפון הודו כולל רכס ההימאליה ונפאל (AMD)

טיול מאורגן לצפון הודו כולל רכס ההימאליה ונפאל (AMD)
משך הטיול:
22 ימים 20 לילות
להורדת התוכנית

כולל: חצי פנסיון ההימלאיה היא שרשרת ההרים המפורסמת והגבוהה ביותר בעולם. היא משתרעת מסין במזרח ועד לפקיסטן במערב, חוצה ארצות נופים ותרבויות. צפונה של הודו הוא ההימלאיה במיטבה. נופים ירוקים, מפלים ונהרות שוצפים, עמקים קסומים ובתוליים שכמו נלקחו מהדמיון, אנשי הרים נעימים וחייכנים ותרבויות המתקיימות זה אלפי שנים הם התפאורה לפלא הנקרא הימלאיה. אם אתם נהנים לשקוע בתורות סבוכות על מהות החיים, מתמוגגים ממתקפה כוללת על החושים וחיים בשלום עם האבסורד, הרי שהודו זה המקום שתמיד חלמתם עליו, המקום בשבילכם.

טיול מאורגן לצפון הודו ההימלאיה ונפאל - הקדמה

ההימלאיה היא שרשרת ההרים המפורסמת והגבוהה ביותר בעולם. היא משתרעת מסין במזרח ועד לפקיסטן במערב, חוצה ארצות נופים ותרבויות. צפונה של הודו הוא ההימלאיה במיטבה. נופים ירוקים, מפלים ונהרות שוצפים, עמקים קסומים ובתוליים שכמו נלקחו מהדמיון, אנשי הרים נעימים וחייכנים ותרבויות המתקיימות זה אלפי שנים הם התפאורה לפלא הנקרא הימלאיה. את חלקו של הטיול נבצע על גבי רכבי שטח חדישים.

אם אתם נהנים לשקוע בתורות סבוכות על מהות החיים, מתמוגגים ממתקפה כוללת על החושים וחיים בשלום עם האבסורד, הרי שהודו זה המקום שתמיד חלמתם עליו, המקום בשבילכם.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • אמריצר: מקדש הזהב, טקס חילופי המשמרות בגבול הודו-פקיסטן
 • דהרמסאלה: הכפר בגסונאת, מנזר נמגיאל בו חי הדלאי-למה
 • עמק קנגרה: מפעל לייצור תה
 • מנאלי: מקדש האדימבה, עמק פרוואטי, טירת נגאר, עמק סולאנג, ואשישט
 • עמק קולו
 • צ'אנדיגר: סיור עיר כולל גן הפסלים
 • שימלה: מקדש ג'אקהו, "המול"
 • רישיקש: שיעור יוגה, מקדשי העיר, טקס בשעות הערב בהרידוואר על שפת הגנגס 
 • אגרה: טאג' מאהל, מבצר אגרה, פאטיפור סיקרי, קברו של אכבר
 • דלהי: שער הודו, ראג גאט- מקום שריפת גופתו של גנדי, המסגד הגדול, קוטוב מינאר
 • קטמנדו: סיור עיר, מקדש הקופים, העיר הקדומה פטאן

מטיילים יקרים !! אנו ממליצים לבדוק היטב את הפרטים במסלול של פגסוס אל מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יתכן ותמצאו כי יש חצאי ימים חופשיים –  וכן יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שיכולים להגיע לסכומים גבוהים אותם יתכן ומדריכ/ת החברה האחרת יציעו בתשלום נוסף – לכן , מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר – זכרו זאת!


מסלול הטיול לפי ימים

יום 1-2: תל אביב - דלהי

בהתאם לשעת הטיסה נפגש בנתב"ג לטיסה לדלהי. לאחר הנחיתה ניסע למלון לארוחת בוקר וקבלת חדרים (במידה ויהיו פנויים). לאחר מנוחה קצרה נצא לסיור בניו דלהי – בירת הודו. העיר משלבת בנייה חדשה ומודרנית לצד בנייה ישנה. גורדי שחקים חדשים ליד שכונות הודיות מתפוררות. נבקר ב- Qutub Minar, מינרט מרשים מאבנים המתנשא לגובה של 75 מטר אשר נבנה במאה ה-12. נמשיך ונראה את שער הודו ונעבור ליד בנייניי הפרלמנט וארמון הנשיאות. נמשיך לסיור באולד - דלהי, אשר נבנתה במאה ה-17. נתחיל ב- Raj Ghat מונומנט לזכרו של מהטמה גנדי, נעבור ליד המבצר האדום אשר נבנה בתקופת השיא של שלטון המוגולים ונבקר בג'אמה מסג'יד המסגד הגדול בהודו. לקינוח היום נצא לסיור ריקשות מדליק בסמטאות אולד דלהי. ארוחת ערב ולינה בדלהי.

י תל 

 טיול מאורגן צפון הודו כולל רכס ההימאליה ונפאל

יום 3: דלהי - אגרה

בבוקר נצא בנסיעה באוטובוס או רכבת על עבר העיר אגרה. את אגרה הקים השליט המוגולי ה-1 באבור ב-1526 וקבעה כבירתו. אגרה משמשת כמרכז מוביל בתחום האומנות והמסחר עוד מתקופת המוגולים מהמאה ה-16. נגיע לביקור לפאטיפור סיקרי, בירת האימפריה המוגולית בתקופת שלטונו של הקיסר אקבר בין השנים 1586-1570. העיר שננטשה פתאום ומהווה דוגמא לארכיטקטורה מונגולית. ארוחת ערב ולינה באגרה.

יום 4: אגרה – טאג' מאהל

בבקר היום השלישי , לפני או אחרי ארוחת בקר נבקר בטאג' מאהאל ,המבנה המוגולי המפורסם שנבנה ע"י השליט שאה ג'אהן לזכר אשתו לה היה נשוי 17 שנה ושמתה בעת לידת ילדם ה-14. נמשיך לביקור במבצר אגרה שניצב לגדות נהר יאמונה ממנו השקיף שאה ג'אהן על בניית הטאג' מאהאל לאחר שנכלא ע"י בנו שתפס את השלטון בהפיכה. ונבקר בקברו של אכבר בקרבת העיר. חזרה למלון. ארוחת ערב ולינה באגרה (ייתכן כי נלון בדלהי בלילה זה).

 טיול מאורגן צפון הודו כולל רכס ההימאליה ונפאל

יום 5: אגרה - דלהי – קטמנדו (נפאל)

בבוקר מוקדם נצא בנסיעה ישירות לשדה התעופה של דלהי לטיסה אל קטמנדו, בירת נפאל. קטמנדו היא העיר הגדולה ביותר במדינה ואוכלוסיית המטרופולין שלה מונה כ-7 מיליון נפשות. העיר ממוקמת בגובה של 1,400 מ' מעל גובה פני הים, בעמק קטמנדו במרכז נפאל, על גדות נהר הבגמטי. בהתאם לשעת ההגעה נחל בסיור פנורמי ראשוני או העברה למלון. ארוחת ערב ולינה בקטמנדו.

 טיול מאורגן צפון הודו כולל רכס ההימאליה ונפאל

יום 6: קטמנדו

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול באזור. נפתח את יומנו ונגיע לדקשינקלי לביקור במקדש מעניין. משם לביקור במקדש פשופתינאט שנבנה לכבודו של האל שיווה ויושב על הגדה המזרחית של נהר הבגמטי. אחר הצהריים נבקר בבודהנאט כדי לראות סטופה הגדולה ביותר בעמק קטמנדו. סטופה היא בית התפילה של הדת הבודהיסטית. נחזור לקטמנדו בתום יום מעניין לארוחת ערב ולינה.

 טיול מאורגן צפון הודו כולל רכס ההימאליה ונפאל

יום 7: קטמנדו

הבוקר נצא לביקור בבהאקטפור, עיר אשר הוקמה ע"י מלך אננדה דווה בשנת 1889. העיר מאופיינת באומנות וארכיטקטורה של סגנון המאפיין את העמק. נבקר במקדש ניאטפלה, פגודה יפהפיה ובכיכר העיר. אחר הצהריים נבקר בעיר הקדומה פטאן שם נתרשם מחיי היום-יום של תושבי העיר, כיכר העיר, מקדשים ואף מחנה פליטים טיבטים אשר ברחו מסין. חזרה לקטמנדו לארוחת ערב ולינה.

 יום 8: קטמנדו - דלהי

לאחר ארוחת הבוקר* נבקר בסוואימבונאט, הידוע כ"מקדש הקופים", על שום להקת הקופים הגדולה המתגוררת במקום. המקדש שוכן על גבעה המשקיפה על עמק קטמנדו, כשני קילומטר מערבית לעיר. בסוף גרם המדרגות הארוך נמצאת הסטופה ובראשו מבנה מוזהב ממנו משקיפות עיניו של בודהה. מסביב לסטופה גלגלי תפילה ומתפללים בודהיסטים. נמשיך ישירות לשדה התעופה נצא בטיסה אל דלהי. לאחר הנחיתה נצא לפעילות ערב משותפת ובסופה העברה למלון לארוחת ערב ולינה.   *באם תהיה טיסת בוקר, נבקר במקדש ביום 6 או 7.

יום 9: דלהי - הרידוואר - נסיעה ברכבי שטח - רישיקש

מוקדם בבוקר נצא בנסיעה לתחנת הרכבת, נעלה לנסיעה ברכבת* לעיר הרידוואר. הנסיעה ברכבת בהודו מהווה חוויה יוצאת דופן תוך כדי התחככות עם האוכלוסיה המקומית. בהגעה להרידוואר נעלה על רכבי השטח אשר ישרתו אותנו עד לסיום הטיול נמשיך בנסיעה קצרה לרישיקש. רישיקש היא עיר קדושה להינדואיזם המאמינים שהיא השער לממלכתם של האלים ההינדיים. מאמינים הינדואים רבים באים אליה לטבול בנהר הגנגס הקדוש שזורם בתוך העיר, ממשיך לורנאסי ובסופו של דבר נשפך למפרץ בנגל אשר באוקיאנוס ההודי. כמו כן היא הפכה למרכז מדיטציה ויוגה ומושכת אליה תיירים רבים. רישיקש התפרסמה במערב כמקום בו להקת הביטלס פגשה את המהרישי יוגי ובעקבות המפגש ג'ון לנון הקליט במקום שיר. הסיור ברישיקש ברובו יתבצע בהליכה בתוך מרכז העיר – לקסמן ג'ולה. ארוחת ערב ולינה ברישיקש.
*בצאתנו מתחנת הרכבת נלך מספר דקות ברגל אל האוטובוס מכיוון שהאוטובוס אינו יכול להיכנס לתחנת הרכבת. סבלים יקחו את הציוד שלנו.

יום 10: רישיקש – הרידוואר – טקס פוג'ה על שפת נהר הגנגס - נסיעה ברכבי שטח 

את הבוקר נפתח מוקדם בשיעור יוגה מיוחד ומרענן בהדרכה של גורו יוגה. פירוש המילה יוגה הוא "אחדות". על פי הפילוסופיה ההינדית ניתן להגיע לאחדות בין הגוף לנפש ובאמצעות תרגול גופני להשפיע על התודעה. בתום התרגול המרגיע והמרענן נצא לביקור מיוחד בעיר ובתוך כך באשרמים, במקדשים, בשווקים ובשני הגשרים התלויים של לקשמן ורמה. אחר הצהריים ניסע לביקור בהרידוואר ונתרשם מעולי רגל הרבים אשר באים לטבול בגנגס הקדוש הכחול: נשים בלבוש ססגוני, קבצנים, סגפנים, מגרשי שדים ומחפשי מציאות במים. בשעות הערב נשתתף בטקס המתרחש מידי ערב -  ה"פוג'ה – גאנגה ארטי" הנודע, שבהרקי פאורי. נעקוב אחרי הלהבות העולות ממגשי ענק, שם, אלפי המאמינים מחזקים אמונתם תוך כדי מבחני האש. בתום הטקס חזרה למלון. ארוחת ערב ולינה ברישיקש.

יום 11: רישיקש – צ'אנדיגר - נסיעה ברכבי שטח 

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את מסעינו בהימאליה ההודית. לאט לאט נטפס על הרכס עצום הממדים אל עבר צ'אנדיגר השוכנת למרגליתו ההימלאיה וידועה בייחוד הארכיטקטוני של העיר אשר שונה מרב הערים בהודו. נסייר בעיר ונבקר בגן הפסלים ובאגם סוקהנה. ארוחת ערב ולינה בצ'אנדיגר.
 

 טיול מאורגן צפון הודו כולל רכס ההימאליה ונפאל

יום 12: צ'אנדיגר – שימלה – נסיעה ברכבי שטח

לאחר ארוחת הבוקר נצא במעלה ההרים אל עבר שימלה ששימשה בתקופת הכיבוש הבריטי כבירת הקייט של אנשי המימשל ומשפחותיהם וסיפקה להם מפלט מהחום הלוהט של האיזורים הנמוכים. העיירה בנויה בסגנון קולוניאלי בריטי אל מול נוף פנורמי מרהיב של הרי ההימאליה. עם ההגעה לשימלה נסייר בעיר ונבקר ב"מול" הנודע ממנו נצפה על רכסי ההימלאיה המקיפים את שימלה ההררית והיפהפייה. ה"מול" היא טיילת רחבה, מפוארת וטרנדית עם מבנים בריטיים קולוניאליים, כנסיות, אנדרטאות, מסעדות ובתי קפה ושווקים. כמו-כן נבקר במקדש ג'אקהו. ארוחת ערב ולינה בשימלה.  

 טיול מאורגן צפון הודו כולל רכס ההימאליה ונפאל

יום 13: שימלה - עמק קולו – מנאלי - נסיעה ברכבי שטח

לאחר ארוחת הבוקר נצא צפונה לכיוון מנאלי, היא מקום מושבו של מאנו - החכם הקדמון שנחשב לאבי המין האנושי לפי המיתולוגיה ההינדואית. נגיע למאנדי היושבת על צומת דרכים חשובה בפתחו של עמק קולו. באם יתאפשר נבצע הליכה קצרה ונעימה באחד ממסלולי הטבע הרבים אשר קיימים באיזור זה ונתפעל מיופיו המדהים של הטבע. במהלך הנסיעה ניכנס לעמק קולו ומשם נעלה לאורך נהר הביאס בנופים עוצרי נשימה עד לעיירה מנאלי אשר שוכנת בגובה 2,000 מטר מעל פני הים. בדרך נעצור בקולו, בירת עמק קולו, שם נוכל להתרשם מאורך חיי המקומיים ומאריגי הצמר אשר קולו מפורסמת בהם בכל הודו. נמשיך למנאלי לארוחת ערב ולינה במנאלי.

יום 14: מנאלי – עמק פרוואטי - נגאר – מנאלי - נסיעה ברכבי שטח

לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו לעמק פרוואטי היפהפה אשר ממוקם בתוך הרי ההימלאיה. העמק נקרא על שם פרוואטי אשתו של שיווה - אל החורבן והבריאה מחדש בדת ההינדו. עמק פרוואטי נחשב לאחד מהעמקים היפים בכל רכס ההימליה (אם לא היפה שבינהם). נטפס במעלה העמק בנוף ירוק פראי של פסגות מושלגות, מפלים שוצפים, מטעי תפוחים ודובדבנים ונהר תכלכל העושה את דרכו לנהר הביאס. נעצור בקאסול, כפר ציורי קטן, אשר התגלגל עם השנים למרכז גדול של מטיילים ישראלים צעירים. נוכל לראות מסעדות אשר מגישות אוכל ישראלי ושלטים בעברית. נמשיך למניקארן, שם מבעבעים מעיינות חמים בטמפרטורה גבוהה כל-כך שלפי סיפורי המקומיים ניתן לבשל אורז בתוך מי המעיינות. נצא מהעמק חזרה לעמק קולו ובדרך למנאלי נעצור בכפר נגאר, הבירה הקדומה של עמק קולו. נבקר בטירת נגאר, בניין מרשים ויפה אשר מהווה אטרקציה. חזרה למנאלי לארוחת ערב ולינה. טיול מאורגן צפון הודו כולל רכס ההימאליה ונפאל

יום 15: מנאלי – עמק סולאנג – מנאלי - נסיעה ברכבי שטח

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מופלא בנופים עוצרי הנשימה של איזור מנאלי. נסע עם רכבי השטח אל עבר עמק סולאנג. זהו עמק מקסים אשר שוכן בצפונו של עמק קולו. עמק סולאנג הוא העמק האחרון לפני מעבר ההרים רוטאנג. נטייל בעמק ונתרשם מהנופים עוצרי הנשימה של ההימלאיה ההודית. נחזור למנאלי לביקור במקדש האדימבה, פגודה בגובה 24 מטרים אשר הוקדשה לאשתו של בהים, דמות מהמיתולוגיה ההודית. נמשיך לכפר ואשישט, כפר קטן בקרבת מנאלי ובו מעיינות חמים הידועים בסגולותיהם הרפואיות והמרגיעות. ארוחת ערב ולינה במנאלי.

יום 16: מנאלי – עמק קאנגרה - מקלוד-גאנג' (דהרמסאלה) - נסיעה ברכבי שטח

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל עבר דהרמסאלה אשר מפורסמת במיוחד כמקום מושבה של ממשלת טיבט הגולה בראשותו של הדלאי לאמה ה-14, טנזין גיאטסה. בשנת 1950 כבשה סין הקומוניסטית את ממלכת טיבט. לאחר ניסיון הפיכה כושל ב-1959 עזב הדלאי לאמה,מנהיגו הרוחני של הבודהיזם הטיבטי, את טיבט והתיישב במקלוד-ג'אנג' ממנה הוא מנהל מאבק לא אלים לשחרור טיבט הכבושה - מאבק עליו זכה לפרס נובל לשלום בשנת 1989. בדרך נעבור בעמק קאנגרה, עמק יפהפה וירוק אשר שוכן במורדות המערביים של רכס ההימאליה. נבקר במפעל לייצור תה אשר גדל באיזור ונוכל ללמוד על תהליך הייצור מקטיפת העלים ועד לסופו. הגעה לבית המלון באזור מקלוד-גאנג', עיירה קטנה וציורית אשר שוכנת למרגלות ההימלאיה בגובה 1,800 מטר מעל פני הים ליד העיר דהרמסאלה, ארוחת ערב ולינה.

 טיול מאורגן צפון הודו כולל רכס ההימאליה ונפאל

יום 17: מקלוד-גאנג' (דהרמסאלה) - נסיעה ברכבי שטח 

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסייר במקלוד-גאנג' וסביבתה. נבקר בכפר בגסונאת ובמקדש אשר נמצא לצד מפל מים יפהפה. לצד המקדש מעיין ובריכת רחצה הנחשבים קדושים לדת ההינדו. נמשיך לביקור במקלוד- גאנג'. חלק גדול מתושבי המקום הם טיבטים חייכנים שגלו או ברחו מטיבט בשל המשטר הסיני. במקום ניתן למצוא חנויות עתיקות, מנזרים ומקדש בודהיסטי יפה. נבקר במנזר נמגיאל אשר בו שוכן הדלאי לאמה. אם יתמזל מזלינו נוכל גם לראות את אחד מהאנשים המפורסמים בעולם. בהמשך נבקר גם בספריה הטיבטית ובשוק המקומי. ארוחת ערב וחזרה ללינה במלון.

יום 18: מקלוד-גאנג' (דהרמסאלה) - אמריצר - נסיעה ברכבי שטח 

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה ברכבי השטח אל אמריצר, העיר הקדושה ביותר לדת הסיקית. הדת הסיקית נוצרה כזרם שיצא מדתות ההינדו והאיסלם במאה ה-16 לספירה. מאמיני הדת נדרשים לחמישה סימני היכר חיצוניים: לא לספר את שיערם וזקנם, לענוד צמיד מתכת עגול, מסרק קטן, פגיון ומכנסיי קאצ'- מאין מכנסי שרוול נפוחים. ארוחת ערב ולינה באמריצר.

יום 19: אמריצר  

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור באמריצר. נבקר במקדש המוזהב המהווה את ליבה הרוחני והתרבותי של אמריצר. נבקר במקדש, בריכת ההיטהרות ובחצרות הפנימיות. המבנים המסוגננים והפעילות סביבם ובתוכם מספקים למבקר חוויה מלהיבה של צורה, צבע, צלילים, פולחנים ופעילות קהילתית. נמשיך לביקור בג'אליאן וואלה באג (Jalianwalla Bagh),מונומנט היסטורי המסמל את תחילת המאבק ההודי לעצמאות. כאן בוצע טבח המונים בידי הבריטים בשנת 1919. לפנות ערב נצא לעבר גבול הודו פקיסטן ונחזה בטקס חילופי המשמרות המפורסם. חזרה למלון, ארוחת ערב ולינה באמריצר.

יום 20: אמריצר – דלהי

לאחר לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לסייר באמריצר היפה. לאחר ארוחת צהריים נצא לתחנת הרכבת לנסיעה לדלהי. נגיע בשעת לילה מאוחרת לדלהי ללינה במלון. *בחלק מהמסלולים תיתכן נסיעת רכבת לדלהי בבוקר. במקרה של רכבת בוקר נחל את הסיור בדלהי עם ההגעה ונאכל ארוחת ערב במלון בדלהי. 

יום 21: דלהי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור במספר אתרים המפורסמים בדלהי: מקדש אקשרדם המדהים ביופיו שנחשב לאחד מהמקדשים ההינדיים הגדולים בעולם. מקדש הלוטוס של הדת הבאהית הבנוי משיש לבן ומעוצב בצורת פרח הלוטוס המשרה אוירה של רוגע ושלווה. ובנוסף נבקר באתר ייחודי אשר ישלים עבורנו את חווית הטאג' מאהאל .הכוונה לקבר הומיון בדלהי. הומיון היה השליט המוגולי השני ובנו של באבור מייסד השושלת המוגולית. לאחר מותו בנתה עבורו אשתו, מבנה קבר מרשים ,עשוי אבן אדומה שכלל גם כיפה לבנה ומוקם בלב גנים שובי לב ועין.  רבים רואים במבנה היפהפה את מקור ההשראה לטאג' מאהאל שבאגרה.  ארוחת ערב ולינה בדלהי.

יום 22: דלהי - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור וזמן חופשי לקניות של סוף טיול באחד השווקים המפורסמים של ניו דלהי. בהמשך נצא לשדה התעופה לטיסה חזרה לארץ.

 • *ייתכן שינוי בסדר המסלול והביקורים על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. בנוסף לוח הטיסות בטיסות מדלהי לקמטנדו משתנה בתדירות גבוהה, במקרה כזה שומרת פגסוס את האפשרות לשנות את המסלול, כולל אפשרות נסיעה בתחבורה יבשתית (במקום טיסות) - הודעה על האמור לעיל ייתכן שתימסר למטיילים גם ברגע האחרון במהלך הטיול.
 • **חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
 • ***שימו לב, טיול זה במהלך הימים באזור ההימלאיה מתבצע בתנאי שטח שעלולים להיות מאתגרים, יש להיוועץ עם גורם רפואי מוסמך טרם ההרשמה. במהלך ימים אלו תהיינה נסיעות בתוואי שטח מדהים מצד אחד אך לאורך שעות מספר בנסיעת שטח. האזורים מרוחקים מבתי חולים והנגישות להם מורכבת. מדובר בטיול מרתק ויפה אך חשוב לציין שמתאים לאנשים במצב בריאותי המאפשר נסיעות ארוכות ברכב שטח.
 • ייתכנו מצבים בהם במידה וישתנה הלו"ז בהתאם לנ"ל )גם לאחר הרישום( יתווסף יום לתוכנית הטיול ובמיקרים קיצוניים אף יומיים. במידה וכך כל יום יתומחר בעלות תוספת של 170$ לאדם ותינתן הודעה מסודרת באזור האישי בהתאם, כולל גביית הסכום.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form