מספר טלפון
03-6374000
עם קנצ'נבורי, אמפאוואה, שמורת ארוואן, משולש הזהב, פאטאייה ופוקט (BXBR)
משך הטיול:
17-16 ימים 14 לילות

טיול מקיף הכולל: תוכנית גדושה ומלאה ופעילות בערבים עפ"י תוכנית הטיול. כולל: 14 ארוחות ערב / צהריים נוספות ומסז' תאילנדי מסורתי

טיול מאורגן לתאילנד - הקדמה

תאילנד, הנקראת גם סיאם לשעבר, היא מדינה וחבל עולם מדהים, מכניסה אורחים ומציעה מגוון רחב של אפשרויות ואטרקציות. אנו בפגסוס מציעים בפני מטיילנו את האפשרויות הללו ועוד רבים.. הטיול המאורגן יקח אתכם למקומות קסומים, המשולבים ביופי אקזוטי, טעמים מיוחדים של מאכלים מקומיים, פירות טרופיים ים והרבה שמש.

טיול מאורגן של פגסוס פותח בפניכם יריעת תיירות אקולוגית - הטיול עובר בשמורה אקולוגית והלינה תהיה במלון מיוחד על שפת נהר בג'ונגל אופייני לתיאלנד. במהלך הטיול המטיליים יבקרו במקומות מעניינים מבחינה תרבותית החושפים אתכם לדת הבודהיזם, הינדואיזם ולצדדים המודרניים והעירוניים של תאילנד.

בצפונה של המדינה נחשף לטבע המפורסם של תאילנד אך גם נראה את הצדדים התרבותיים הקשורים לאזור הצפון. נבלה באי הדרומי והטרופי פוקט ונשוט במגוון סירות בגדלים שונים שיובילו אתכם לאיים קטנטנים ומערות טבעיות שניתן להגיע אליהם רק בשיט. אנו מקווים כי נראה אתכם בין מטיילנו ואת ההזדמנות להעביר לכם את חווית תאילנד. טיול מאורגן לתאילנד זו אחת מהמומחיות שלנו.

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר טיול מאורגן לתאילנד

 • בנגקוק: ארמון המלך, מקדש בודהה השוכב, מקדש בודהה מזהב, מקדש בודהה מאמרלד, סיור לילי בבנגקוק כולל שוק הפרחים ובזאר הלילה פאט פונג, שייט קלונגים בתעלות נהר הצ'אופרה, ביקור בעולם האוקיאנוס - מרכז ענק של דגי ים ואוקינוס, ארוחת ערב סיום במלוןBAIYOK SUITE במסעדה המסתובבת, ביקור בחוות דקלי קוקוס
 • דאמנאן סאדואק: ביקור ושייט בשוק הצף
 • קנצ'אנבורי: רכבל אל מקדש הנמר (מקדש סיני), ביקור במוזיאון המלחמה, בית הקברות לחללי מלחמה, ביקור בגשר על נהר הקוואי
 • שמורת ארוואן: סיור בשמורת מפלי ארוואן ביקור בסכר המלכה KLONG-KHONE שייט בלב ים דרך יערות מנגרובים – צפייה בדייגים והאכלת קופי ים, ביקור במקדש עתיק בן 400 שנה ובמפעל להכנת כלי חרס וקרמיקה
 • אמפאווה: שייט לילי לצפייה במחזה מרהיב של ספארי גחליליות מנצנצות מתוך העצים
 • פאטאייה: מופע פילים בכפר נונג נונק
 • צ'אנג ראי - משולש הזהב: שייט בנהר מאי קונג לכיוון לאוס, ביקור באי DON SAO •ביקור בשבט ארוכות הצוואר
 • צ'אנג מאי: ביקור במעיינות החמים ובכפרי האומנויות ומלאכות היד, רכבל למקדש דואי סוטפ, מופע פילים בשמורת מה טאנג רכיבה על פילים ורכיבה על כרכרות רתומות לשוורים, שייט רפסודות, ביקור בחוות סחלבים ופרפרים, מסאז' תאילנדי מסורתי, בילוי ערב עם ריקודים תאיים בסגנון הקאנטוק
 • פוקט: שייט בסירות קטנות ביום סיור למפרץ פאנג נגה האי בו הוסרט "האיש בעל אקדח הזהב"(ג'ימס בונד), סיור באי פוקט

אנו ממליצים ומציעים כי תבדקו המסלול של פגסוס היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש חצאי ימים חופשיים לפעמים אף יותר - יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף - לכן,מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר - זכרו זאת

לחומר מחשבה למטייל הפוטנציאלי - לחץ כאן

מסלול הטיול לפי ימים

יום 1-2: ת"א – בנגקוק

נפגש בנתב"ג ונצא בטיסה לתאילנד, מדינה המקבלת תיירים מכל העולם וידועה כסובלנית, מעניקה חום אנושי ונוחה לתייר המערבי. ההגעה לבנגקוק בשעות אחר הצהרים והעברה למלון להתארגנות. בערב נצא לסיור לילי בעיר נבקר בשוק הפרחים – שם נחווה את חיי היום יום של העם התאילנדי ונראה מבחר עצום של פרחים אקזוטיים, נמשיך לרחוב קוואסן, אחד האתרים המרגשים בבנגקוק, נתערבב עם המוני תרמילאים מכל קצוות העולם ונסיים בבזאר הלילה המפורסם – שוק פאט פונג למפגש ראשוני עם מוצרים תאילנדים. חזרה למלון ללינה.

יום 3: בנגקוק

יום זה מוקדש כולו למפגש עם התרבות, ההיסטוריה והדת הבודהיסטית השלטת בתאילנד. נבקר במקדשי וארמונות המלכים של תאילנד: וואט טרימיט- מקדש הבודהה מזהב, וואט פו- מקדש הבודהה השוכב עצום המימדים, ארמון המלך ומקדש בודהה מאמרלד. נאכל את ארוחת הצהריים על גבי סיפון אונייה ונמשיך לביקור באחד המקומות המרתקים– עולם האוקיאנוס, שם נראה אין ספור אקווריומים, נחשף לעולם החי התת מימי ונפגוש במיני חיות ים, פינגווינים, כרישים, דגי מים עמוקים, סרטנים ועוד. בסיום העברה למלון ללינה.

יום 4: בנגקוק – דמנרן סדואק (השוק הצף) – אמפאווה – בנגקוק

נצא את בנגקוק מוקדם בבוקר בנסיעה מערבה. נעצור לביקור בחוות דקלי קוקוס, נוכל להתרשם ולקבל הסברים על אופן הגידול והתוצרת. נמשיך לדמנרן סדואק על גבי סירות ארוכות זנב נשוט לעבר השוק הצף, בו מתקיים מידי יום מסחר ערני על גבי סירות עמוסות בירקות, פירות ומיני דברים. נמשיך לאחד האזורים המרתקים בתאילנד - שמורת אמפוואה. נגיע לעיירה KLONG-KHONE ונצא לשייט ייחודי אל לב הים דרך יערות מנגרובים ובין סירות הדייגים המקומיים העוסקים במלאכתם היום יומית. את ארוחת צהריים נאכל בלב ים על בקתת דייגים עשויה במבוק ולאחריה ונשוט בחזרה למראות קופי ים המקפצים בין העצים ושוחים בתעלות, נוכל אף להאכילם בננות ומיני פירות. נמשיך לביקור במקדש עתיק בן 400 שנה ובמפעל ייחודי להכנת כלי חרס וקרמיקה. לאחר ארוחת הערב נערוך שייט באזור אמפאווה כאשר שיאו יתמקד במחזה מרהיב של ספארי גחליליות החיות על עצים ו"מתיזות" ניצוצות של אור. נחזור למלון בבנגקוק ללינה.

יום 5: בנגקוק – קנצ'נאבורי – שמורת מפלי ארוואן – בנגקוק

שימו נא לב לעובדה הבאה !!! – במרבית המסלולים לא תגיעו לשמורת המפלים ארוואן אחת מהשמורות היפות בתאילנד. יש לכך משמעות כספית וחוויתית. היום נצא את בנגקוק ונטייל באזור קנצ'נאבורי הפראי והפסטורלי המציע שפע של אטרקציות לתיירים. בדרכנו נעפיל ברכבל אל מקדש הנמר בסגנון סיני ונערוך ממנו תצפית על שדות האורז. עם ההגעה לקנצ'נאבורי נעבור דרך הגשר המפורסם שעל נהר קוואי שנבנה במהלך מלחה"ע ה-2 לשם הקמת מסילת ברזל ליפן ובורמה וגבה מאות אלפי קורבנות שהשתתפו בבנייתו, נערוך ביקור במוזיאון JEATH, הקרוי על שם המדינות שהשתתפו במלחמה על הגשר ובבית הקברות לחללי מלחמה. נאכל ארוחת צהריים ונמשיך למסע בשמורת מפלי ארוואן המיוחדת, הנקראת גם שמורת שבעת המפלים בשל המפל המדורג ושבע הבריכות שבו. נוכל לטפס ולהנות משבעת שלבי המפלים הממוקמים בתוככי יער גשם סבוך. האמיצים שבייננו יוכלו לטבול בבריכות מי הטורקיז הקרירות. נסיים את היום בביקור סכר המלכה המרהיב שיצר אגם ענק של מים מתוקים ובתום הביקור נחזור למלוננו ללינה.

יום 6: בנגקוק – פאטאייה

לאחר ארוחת הבוקר נעזוב את המלון בבנגקוק לכיוון פאטאייה בדרך נעצור לביקור בכפר נונג נונק, שם נצפה במופע פילים מרשים. נאכל ארוחת צהריים בכפר ונמשיך בדרכנו למלון בפאטאייה. ארוחת ערב ולינה במלון.

יום 7: פאטאייה – בנגקוק – צ'אנג ראי

לאחר ארוחת הבוקר נסייר רגלית בהתאם לשעת הטיסה ונצא בנסיעה של כשעתיים לבנגקוק. נגיע לשדה התעופה בבנגקוק ונטוס לצ'אנג ראי. נגיע לצ'אנג ראי לקראת אחר הצהרים, העברה למלון להתארגנות ולארוחת ערב לינה.

יום 8: צ'אנג ראי – משולש הזהב (מפגש הגבולות) – צ'אנג מאי

לאחר ארוחת הבוקר נחל את סיורינו בביקור במקדש הלבן וואט רונג קון זהו מקדש לא שגרתי אשר מבנהו וכל סביבתו צבועים בלבן. נמשיך לביקור בשבטי ההרים הנקראים שבטי ארוכות הצוואר אשר מגיל צעיר עונדות טבעות ברזל כבדות על צווארן כדי שיתארך במשך השנים. נמשיך לעבר משולש הזהב המפורסם זהו מפגש הגבולות בין תאילנד בורמה ולאוס בנהר המקונג. נשוט בסירה בנהר מאי קונג לכיוון לאוס ונבקר באי DON SAO בלאוס. ארוחת צהריים תשולב במהלך יום הסיור. נמשיך לצ'אנג מאי ללינה.

יום 9: צ'אנג מאי

הבוקר נבקר במקדש דוי סוטפ מהמקדשים המיוחדים והגדולים בתאילנד אליו נעפיל ברכבל ונשקיף מהפסגה על הנוף ההררי והירקרק שמסביב. לאחר ארוחת צהרים נבקר בכפרי מלאכות היד המציעים תוצרי אומנות ממשי, כסף, עץ ועוד ונמשיך לעבר המעיינות חמים של סן קמפנג הנחשבים לבעלי תכונות מרפא. נסיים את סיורינו לינה במלון בצ'אנג מאי. בערב נצא לבילוי אוטנטי ונהנה מארוחת ערב עם ריקודים תאיים בסגנון הקאנטוק. בסיום חזרה למלון ללינה.

יום 10: צ'אנג מאי – שמורת מאי טאנג

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בחוות פילים גדולה, נצפה במופע מקומי משעשע ונוכל להנות מרכיבה נינוחה על גבי מושב הפיל וכן על גבי כרכרת שוורים. לאחר ארוחת הצהריים נשוט על רפסודות במבוק ונערוך ביקור בחוות סחלבים מיוחדת בה מוצגים בין השאר פרפרי ענק. אחה"צ נירגע ממסאז' תאילנדי מפנק ומשחרר.

יום 11: צ'אנג מאי – פוקט

לאחר ארוחת הבוקר בהתאם לשעת הטיסה, ניסע לשדה התעופה של צ'אנג ראי ונעלה על טיסה לפוקט, האי הגדול ביותר בתאילנד שצורתו על גבי המפה כחדק הפיל. עם ההגעה העברה למלון להתארגנות לאחריה נצא לסיור רגלי במרכזים המסחריים של פטונג שם נוכל להתערות בחיי הלילה התוססים, שלל בארים מקומיים ומועדונים לאורך רצועת החוף מלאת החיים.

יום 12: פוקט – האי פאנג נגה

שימו נא לב לעובדה הבאה !!! – ישנם מסלולים הכוללים ביום זה שייט בסירות הציבוריות לאי "גיימס בונד" ותו לא. בפגסוס תחוו יום מלא פעילות המשלב שייט על סירות חד מנועיות הנקראות "THAI LONG TAIL SPEED BOAT", שייט קאנו, ביקור במס' איים באזור וארוחת צהרים על גבי סיפון האנייה. יש לכך עלות כספית גבוהה אותה ככל הנראה תוציאו מהכיס במסלולים אחרים! יום טיול קסום של כיף והנאה באזור האיים ושמורת מפרץ פאנג נגה – מהמפרצים היפים בעולם. לאחר ארוחת הבוקר העברה למעגן הסירות ויציאה לשייט בסירות קטנות באיזור פאנג נגה. נשוט באזור המוקף בהמוני איים, ריפי אלמוגים ואיי מנגרובים והוכרז בשנת 2002 כשמורת טבע אקולוגית. במהלך השייט נחזה במצוקים עטורי צמחייה המזדקרים מתוך הים, נכנס לתוך מערות פרה היסטוריות ומערות נטיפים, נבקר ביערות מנגרובים ונראה איים שונים כדוגמת KOH PHANAK ו-KOH HONG. נעצור על האי בו הוסרט אחד מסרטי ג'ימס בונד - "האיש בעל אקדח הזהב" ונמשיך לביקור באי מפורסם נוסף המוקף סלעי גרניט KOH PANYEE, שם נוכל להתרשם מאורח חייהם של תושבי הכפר הצועניים. את ארוחת צהריים נאכל על גבי סיפון האונייה ובסיום נמשיך לביקור אחרון באי NAKA, בו נוכל ליהנות ממנוחה קצרה אל מול מי הטורקיז הצלולים. בסיום חזרה למלון בפוקט ללינה.

יום 13: פוקט

יום חופשי באי פוקט וזמן פנוי למנוחה הרגעות וכיף באתר הנופש והתיירות מהאקזוטיים והפופולרים ביותר של תאילנד. נוכל להנות במרכזי הקניות המפוארים, השווקים הססגוניים וברחצה בים.

יום 14: פוקט – בנגקוק

את הבוקר האחרון בחצי האי פוקט נקדיש לסיור באי ולתצפית על האי. נאכל ארוחת צהריים במסעדה ישראלית (לטעום טעם של בית לאחר כמעט 3 שבועות) ובהתאם לשעת הטיסה נצא אל שדה התעופה ונעלה לטיסה אל בנגקוק. עם ההגעה העברה למלון ללינה.

יום 15: בנגקוק

הבוקר נצא לשייט קלונגים בתעלות נהר הצ'אופרה, נראה את מקדש השחר, מקדש הדגים ופגודת הפורצלן, סיום רגוע ומיסטי לטיולינו הגדוש בחוויות. נמשיך למרכז הקניות אדיר המיימדים MBK בו תוכלו למצוא מגוון עצום של סחורות כגון אלקטרוניקה, תמרוקים ובגדים. בערב נצא למלון BAIYOK SUITE ונסעד במסעדת SKY LOUNGEהממוקמת בקומה ה-43 ומשקיפה על העיר בנגקוק מלמעלה.

יום 16-17: בנגקוק – תל אביב

את יומנו האחרון בבנגקוק ננצל איש איש להשלמת מכסת הקניות במרכזי הקניות והשווקים. לקראת ערב העברה לשדה התעופה לטיסה הבינלאומית לתל אביב.

 
 • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
 • חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form