מספר טלפון
03-6374000

טיול לתאילנד טיול מיוחד מקיף וגדוש עם פגסוס

עם פאי, קנצ'נבורי, אמפאווה, שמורת ארוואן משולש הזהב, פאטאיה, ופוקט (BCPP)
משך הטיול:
13 לילות – 15 ימים
להורדת התוכנית

בטיסות אל על – אוזבקיסטאן איירליינס טיול מקיף בתאילנד הכולל: תוכנית מלאה מהבוקר עד הערב ופעילות בערבים עפ"י תוכנית הטיול. כולל: ארוחת בוקר ועוד 16 ארוחות נוספות ומסז' תאילנדי מסורתי

טיול מאורגן לתאילנד - הקדמה

תאילנד הלא היא סיאם לשעבר היא מדינה וחבל עולם מרתק, מכניס אורחים ומציע מגוון רחב של אפשרויות. אנו בפגסוס פותחים בפני מטיילנו את האפשרויות הללו ועוד.. הטיול שלנו יקח אתכם למקומות קסומים, המערבים יופי אקזוטי, טעמים מיוחדים, פירות טרופיים ים ושמש.

טיול מאורגן ייחודי של פגסוס פותח בפניכם יריעה הנקראת תיירות אקולוגית - נבקר בשמורה אקולוגית, אנו גם נלון במלון מיוחד על שפת נהר בתוככי ג'ונגל אופייני. במהלך הטיול גם תבקרו במקומות מעניינים מבחינה תרבותית החושפים אתכם לבודהיזם, הינדואיזם וגם לצדדים המודרניים של תאילנד.

בצפון תאילנד נראה את הטבע המפורסם אך גם נראה את הצדדים התרבותיים הקשורים לנושא. נבלה באי הטרופי פוקט ואף נשוט במגוון ספינות וסירות בגדלים שונים שיובילו אתכם לאיים קטנטנים ומערות שניתן להגיע אליהם רק בשיט. אנו מקווים כי נראה אתכם בין מטיילנו ואת ההזדמנות להעביר לכם את חווית תאילנד. טיול מאורגן לתאילנד זו אחת מהמומחיות שלנו.
מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול

 • בנגקוק: ארמון המלך, מקדש בודהה השוכב, מקדש בודהה מזהב, מקדש בודהה מאמרלד,סיור לילי בבנגקוק כולל שוק הפרחים ורחוב קוואסן, ביקור בעולם האוקיאנוס - מרכז ענק של דגי ים ואוקינוס, ארוחת ערב סיום במלון BAIYOKE SKY ביקור בחוות דקלי קוקוס
 • דאמנאן סאדואק: ביקור ושייט בשוק הצף
 • קנצ'נבורי: רכבל אל מקדש הנמר (מקדש סיני), ביקור במוזיאון המלחמה, בית הקברות לחללי מלחמה, ביקור בגשר על נהר הקוואי, סיור בשמורת מפלי ארוואן 
 • KLONG-KHONE: שייט בלב ים דרך יערות מנגרובים–צפייה בדייגים והאכלת קופי ים
 • אמפאוואה: שייט לילי לצפייה במחזה מרהיב של ספארי גחליליות המנצנצות מתוך העצים
 • פאטאייה: מופע פילים בכפר נונג נוץ
 • צ'אנג ראי:ביקור בגני המלכה- פרויקט לגידול פרחים של מלכת תאילנד
 • משולש הזהב: שייט בנהר מקונג לכיוון לאוס,ביקור באי DON SAO ביקור בשבט ארוכות הצוואר
 • פאי: שלושה ימים רכובים על גביי וואנים של 8 אנשים כל אחד ביקור בכפר סיני ביקור ושייט במבו במערת "לוד" LOD CAVE ביקור בכפר שבטי מקומי של שבט הליסו תצפית פנורמית ביקור בשמורת הואי נאם דאנג ובמעיינות החמים
 • צ'אנג מאי: ביקור ובכפרי האומנויות ומלאכות היד, מקדש דואי סוטפ, מופע פילים בשמורת מה טאנג, רכיבה על פילים ורכיבה על כרכרות רתומות לשוורים, שייט רפסודות,ביקור בחוות סחלבים ופרפרים, מסאז' תאילנדי מסורתי, בילוי ערב עם ריקודים תאי בסגנון הקאנטוק
 • פוקט: שייט בסירות חד מנועיות ביום סיור למפרץ פאנג נגה האי בו הוסרט "האיש בעל אקדח הזהב" (ג'ימס בונד), סיור באי פוקט, בילוי במופע קברט יוקרתי ומרהיב 

אנו ממליצים ומציעים כי תבדקו המסלול של פגסוס היטב מול תוכניות של חברות מתחרות בהן יש חצאי ימים חופשיים לפעמים אף יותר - יותר זמן פנוי / פחות כניסות וביקורים בתשלום בפערים שמגיעים בסה"כ לסכומים גבוהים אותם בודאי יציע המדריך של החברה האחרת בתשלום נוסף - לכן,מה שנראה בהתחלה זול הוא בסופו של דבר מחיר מאד יקר - זכרו זאת.

לחומר מחשבה למטייל הפוטנציאלי - לחץ כאן

מסלול הטיול לפי ימים

ימים 1-2: ת"א – בנגקוק*

נפגש בנתב"ג ונצא בטיסה לתאילנד, מדינה המקבלת תיירים מכל העולם וידועה כסובלנית, מעניקה חום אנושי ונוחה לתייר המערבי. ההגעה לבנגקוק והעברה למלון להתארגנות.
• עם ההגעה ובכפוף לשעת היציאה משדה התעופה נחל בסיור ראשוני בעיר בערב נצא לסיור לילי בעיר. נבקר בשוק הפרחים – שם נחווה את חיי היום יום של העם התאילנדי ונראה מבחר עצום של פרחים אקזוטיים, נמשיך לרחוב קוואסן, אחד האתרים המרגשים בבנגקוק, נתערבב עם המוני תרמילאים מכל קצוות העולם. חזרה למלון לקראת חצות ללינה.
*ייתכן והפעילות ביום זה תתבצע ביום אחר.

טיול מאורגן לתאילנד

טיול מאורגן לתאילנד

יום 3: בנגקוק

הבוקר נצא לסיור יום שיוקדש כולו למפגש עם התרבות, ההיסטוריה והדת הבודהיסטית השלטת בתאילנד. נבקר במקדשי וארמונות המלכים של תאילנד: וואט טרימיט- מקדש הבודהה מזהב, וואט פו- מקדש הבודהה השוכב עצום המימדים, ארמון המלך ומקדש בודהה מאמרלד. נאכל את ארוחת הצהריים על גבי סיפון אונייה ונמשיך לביקור באחד המקומות המרתקים – עולם האוקיאנוס Siam ocean world בסיאם פאראגון, שם נראה אין ספור אקווריומים, נחשף לעולם החי התת מימי ונפגוש במיני חיות ים, פינגווינים, כרישים, דגי מים עמוקים, סרטנים ועוד. בערב נחזור למלון ללינה.

יום 4: בנגקוק - דאמנרן סדואק (השוק הצף) - קנצ'נבורי

שימו לב שהלינה בקנצ'נבורי ביום הבא נעשית באזור נופש איכותי המשדרגת את השהות באזור ואת התוכנית, הואיל ומאפשרת טיול מקיף תוך חסכון בזמן נסיעה כאשר הנסיעה מבנגקוק לקנצ'נבורי אורכת כ 4 שעות לפחות לכיוון כלומר 8 שעות נסיעה בטיולים המקיימים את קנצ'נבורי ללא לינה.

יציאה מוקדמת בנסיעה מערבה לקנצ'נבורי. בדרכנו נעצור לביקור בחוות דקלי קוקוס, נוכל להתרשם ולקבל הסברים על אופן הגידול והתוצרת. נמשיך לדאמנרן סדואק ועל גבי סירות ארוכות זנב נשוט לעבר השוק הצף*, בו מתקיים מידי יום מסחר ערני על גבי סירות עמוסות בירקות, פירות ומיני דברים. נמשיך בדרכנו ונגיע לעיירה KLONG-KHONE משם נצא לשייט ייחודי אל לב הים דרך יערות מנגרובים ובין סירות הדייגים המקומיים העוסקים במלאכתם היום יומית. את הפיקניק ארוחת צהריים נאכל באזור ולאחריה נשוט בחזרה למראות קופי ים המקפצים בין העצים ושוחים בתעלות, נוכל אף להאכילם בננות ומיני פירות. נמשיך לקנצ'נבורי ונגיע לקראת ערב  ללינה ב-RESORT הממוקם בתוך יער טרופי, עמוס בטבע חיות ומים. ארוחת ערב תינתן במקום.

טיול מאורגן לתאילנד

יום 5: קנצ'נבורי - שמורת מפלי ארוואן - אמפאווה - בנגקוק

שימו נא לב לעובדה הבאה !!! - במרבית המסלולים לא תגיעו לשמורת המפלים ארוואן, אחת מהשמורות היפות בתאילנד. יש לכך משמעות כספית וחוויתית.

הבוקר נצא לטייל למסע בשמורת מפלי ארוואן המיוחדת, הנקראת גם שמורת שבעת המפלים בשל המפל המדורג ושבע הבריכות שבו. נוכל לטפס ולהנות משבעת שלבי המפלים הממוקמים בתוככי יער גשם סבוך המדורג ושבע הבריכות שבו. האמיצים שבייננו יוכלו לטבול בבריכות מי הטורקיז הקרירות. נמשיך לאזור קנצ'נאבורי הפראי והפסטורלי המציע שפע של אטרקציות לתיירים, נעבור דרך הגשר המפורסם שעל נהר קוואי שנבנה במהלך מלה"ע ה-2 לשם הקמת מסילת ברזל לבורמה וגבה מאות אלפי קורבנות שהשתתפו בבנייתו, נערוך ביקור במוזיאון JEATH, הקרוי על שם המדינות שהשתתפו במלחמה על הגשר ובבית הקברות לחללי מלחמה. ארוחת צהריים. נצא בחזרה לכיוון אמפאווה נעפיל ברכבל* אל מקדש הנמר בסגנון סיני ונערוך ממנו תצפית על שדות האורז. לקראת ערב נעצור לארוחת הערב ולאחריה נערוך שייט לילי באזור אמפאווה כאשר שיאו יתמקד במחזה מרהיב של ספארי גחליליות החיות על עצים ו"מתיזות" ניצוצות של אור.
לאחרהסיור נמשיך למלון בבנגקוק אליו נגיע בשעת לילה ללינה.             
*הרכבל בנוי כמעלית

טיול מאורגן לתאילנד

יום 6: בנגקוק - פאטאייה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לפאטאייה בדרך נעצור לביקור בפארק נונג נוץ', נצפה ב Extravaganza   Show  ובמופע פילים מרשים(במידה והמופע מתקיים). ארוחת צהריים ולאחריה נמשיך למלון בפאטאיה.
ארוחת ערב. לאחריה נצא לטייל רגלית בליווי המדריך בטיילת ובמדרחוב המפורסם של פטאייה. לינה במלון.

יום 7: פאטאייה - בנגקוק - צ'אנג ראי

לאחר ארוחת הבוקר נסייר רגלית בהתאם לשעת הטיסה ונצא בשעות הבוקר המאוחרות בנסיעה של כשעתיים לבנגקוק. נגיע לשדה התעופה בבנגקוק ונטוס לצ'אנג ראי. אחר הצהרים נגיע לצ'אנג ראי, העברה למלון להתארגנות ולארוחת ערב. לאחר ארוחת הערב נצא לטייל רגלית בליווי המדריך באזור המלון. לינה במלון.

טיול מאורגן לתאילנד

יום 8: צ'אנג ראי – משולש הזהב (מפגש הגבולות) - צ'אנג מאי

לאחר ארוחת הבוקר נחל את סיורינו בביקור בגני המלכה, פרויקט גידול פרחים מהיפים בתאילנד שיזמה אמו של מלך תאילנד הנוכחי. באם הזמן יאפשר נעצור לביקור במאה סאי, עיירה הגובלת עם מיאנמר. נמשיך למשולש הזהב המפורסם, מפגש הגבולות תאילנד/מיאנמר/לאוס בנהר המקונג. שייט בסירה בנהר מקונג לכיוון לאוס נבקר באי DON SAO אשר בלאוס. ארוחת צהריים תשולב במהלך יום הסיור. אחר הצהריים המאוחרים נצא בדרכנו לכיוון צ'יאנג מאי הגעה העברה למלון ללינה.

שימו לב: שלושת הימים הבאים הינם ייחודיים לפגסוס, ומשלבים את אזור צי'אנג מאי יחד עם אזור פאי. הטיול בשלושת ימים אלו יהיה בוואנים המכיל 8 אנשים כל אחד בשל תוואי השטח ויכולת ההגעה עם רכב קטן יותר למקומות מעניינים יותר. ימים אלו הינם ימים חווייתים אשר כמובן כוללים את כל האטרקציות המוכרות באזור זה ועוד כאלו מיוחדות לתוכניתה של פגסוס. עצם השימוש בוואנים ולא באוטובוס באופן משמעותי מייקר את התוכנית אך חוויה זו הינה שונה בתכליתה מטיולי תאילנד המוצעים בשוק. מומלץ להביא תיק צד שבו נוכל לשאת.

יום 9: צ'אנג מאי - פאי

לאחר ארוחת הבוקר נצא בוואנים 8 אנשים כל אחד לשלושה ימים מרתקים. נבקר בחוות פילים גדולה, נצפה במופע מקומי משעשע ונהנה מרכיבה נינוחה על גבי מושב הפיל וכן על גבי כרכרת שוורים. לאחר ארוחת הצהריים נשוט על רפסודות במבוק ונערוך ביקור בחוות סחלבים מיוחדת בה מוצגים בין השאר פרפרי ענק. נצא בנסיעה לעבר פאי הממוקמת בצפון מערב תאילנד בסמוך לגבול עם מיאנמר.אזור המאופיין בשבטיי מיעוטים שכל אחד צובע את האזור במנהגיו השונים.האזור עשיר בטבע ובתולי מרגל התייר המערבי שגילה את המקום רק בשנים האחרונות. ארוחת ערב במלון ולאחריה נצא רגלית למרכז העיירה, אזור קסום ועשיר ומהווה חוויה שונה מתאילנד הממוסחרת שהתייר הישראלי מכיר.

טיול מאורגן לתאילנד

יום 10: פאי והסביבה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטייל בסביבה, נבקר בכפר הסיני באן סיצ'ון אשר יושב על ידי מהגרים סינים יוצאי תנועת KMT אשר הדרימו והגיעו לאזור מאזורי יונאן. הכפר הינו עדות חיה לשמירת המסורת הסינית של המתיישבים אשר אימצו לעצמם חלק ממנהגיי המקום. משם נמשיך לשייט במבו בתוך מערת לוד (THAM LOD) אשר עומקה 400 מטרים ובתוכה מפוצלת ל-3 מערות. ארוחת צהריים במסעדה מקומית ומשם נמשיך לביקור בכפר של שבט הליסו (LISU) ונלמד על אורחות חייהם ולאחריהן נעפיל 360 מדרגות בוואט מה יאן (לא קשה כמו שזה נשמע) לתצפית על האזור. אחרה"צ המאוחרים נסיים את יומנו ונחזור למלון. בערב חלקנו שכוחם במותנם יצאו לסייר בפאי ובשני הרחובות הראשיים בה אשר שוקקי חיים בתיירות תרמילאית ומקומית ונחווה את חיי אותם תרמילאים הפוקדים את האזור.
בערב חלקנו שכוחם במותנם יצאו לסייר בפאי ובשני הרחובות הראשיים בה אשר שוקקי חיים בתיירות תרמילאית ומקומית ונחווה את חיי אותם תרמילאים הפוקדים את האזור.

טיול מאורגן לתאילנד

יום 11: פאי - צ'אנג מאי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון צ'יאנג מאי, בדרך נבקר בשמורת הטבע הואי נאם דאנג, תופעה ייחודית למקום, מעיינות חמים עשירי מינרליים חיוניים, או בשם הידוע "גייזר". נמשיך בחזרה לצ'אנג מאי. ארוחת צהריים ולאחריה ניסע לבקר בכפרי מלאכות היד המציעים תוצרי אומנות ממשי, כסף, עץ ועוד. לסיום יום ארוך נתפנק ונירגע ממסאז' תאילנדי מפנק ומשחרר.  בערב נצא לבילוי אוטנטי ונהנה מארוחת ערב עם ריקודים תאיים בסגנון הקאנטוק. בסיום חזרה למלון ללינה.

יום 12: צ'אנג מאי - פוקט

לאחר ארוחת הבוקר בהתאם לשעת הטיסה אם הטיסה לא תהא מוקדמת נסיים את סיורינו העשיר בצפון תאילנד במקדש דוי סוטפ מהמקדשים המיוחדים והגדולים בתאילנד אליו נעפיל ברכבל* ונשקיף מהפסגה על הנוף ההררי והירקרק שמסביב, ניסע לשדה התעופה של צ'אנג מאי ונעלה על טיסה* לפוקט, האי הגדול ביותר בתאילנד שצורתו על גבי המפה כחדק הפיל. עם ההגעה העברה למלון להתארגנות לאחריה נצא לסיור רגלי במרכזים המסחריים של פטונג שם נוכל להתערות בחיי הלילה התוססים, שלל בארים מקומיים ומועדונים לאורך רצועת החוף מלאת החיים. * ייתכן כי טיסה זו תעבור דרך בנגקוק עם חניית ביניים.
**ייתכן כי נבצע זאת ביום 9 של הטיול.

טיול מאורגן לתאילנד

יום 13: פוקט - האי פאנג נגה

שימו נא לב לעובדה הבאה !!! – ישנם מסלולים הכוללים ביום זה שייט בסירות הציבוריות לאי "גיימס בונד" ותו לא. בפגסוס תחוו יום מלא פעילות המשלב שייט על סירות חד מנועיות הנקראות "THAI LONG TAIL SPEED BOAT", שייט קאנו, ביקור במספר איים באזור וארוחת צהרים על גבי סיפון האנייה. יש לכך עלות כספית גבוהה בעשרות דולרים  אותה ככל הנראה תוציאו מהכיס במסלולים אחרים!  או שלא תחוו את מלא החוויה! יום טיול קסום של כיף והנאה באזור האיים ושמורת מפרץ פאנג נגה – מהמפרצים היפים בעולם. לאחר ארוחת הבוקר העברה למעגן הסירות ויציאה לשייט בסירות קטנות באזור פאנג נגה. נשוט (מותנה במצב הים) באזור המוקף בהמוני איים, ריפי אלמוגים ואיי מנגרובים והוכרז בשנת 2002 כשמורת טבע אקולוגית. במהלך השייט נחזה במצוקים עטורי צמחייה המזדקרים מתוך הים, נכנס לתוך מערות פרה היסטוריות ומערות נטיפים, נבקר ביערות מנגרובים ונראה איים שונים כדוגמת KOH PHANAK ו-KOH HONG. נעצור על האי בו הוסרט אחד מסרטי ג'ימס בונד - "האיש בעל אקדח הזהב". את ארוחת צהריים נאכל על גבי סיפון האונייה ובסיום נעגון בסמוך לאי LAWA , שם נוכל ליהנות ממנוחה קצרה אל מול מי הטורקיז הצלולים. בסיום חזרה למלון בפוקט ללינה. בערב נצא לטייל רגלית בליווי המדריך באזור חוף פאטונג הקרוב למלון אשר ידוע בכל תאילנד.

יום 14: פוקט

נקדיש לסיור באי ולתצפית על האי. במהלך היום נאכל ארוחת צהריים במסעדה ישראלית או במסעדה מקומית (לטעום טעם של בית לאחר כמעט שבועיים). בסיום חזרה למלון וזמן פנוי בשעות אחר הצהריים למנוחה הרגעות וכיף באתר הנופש והתיירות מהאקזוטיים והפופולאריים ביותר של תאילנד. נוכל להנות במרכזי הקניות המפוארים, השווקים הססגוניים וברחצה בים. בערב נצא לבלות במופע קברט ומחזמר יוקרתי ומרהיב עשיר בצבעים ותלבושות ייחודיים.

טיול מאורגן לתאילנד

יום 15:  פוקט –  תל אביב *

לאחר ארוחת הבוקר נהנה מיומינו (בכפוף לשעות הטיסה) האחרון בתאילנד ביום חופשי באחד מאתרי הנופש הפופולאריים ביותר בדרום מזרח אסיה. יום זה נועד להירגעות והנאה עד החזרה ארצה. בשעות הערב ניסע לשדה התעופה בטיסה חזרה ארצה וננחת בתל אביב ביוום המחרת.
*טיול BCP1202 2024 יטוסו ביום 15 ללילה נוסף בבנגקוק, ייהנו מארוחת ערב ולינה בעיר, ויטוסו למחרת (יום 16) בחזרה לתל אביב. 

 • ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.
 • חשוב להבהיר חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה. במקרה זה פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.
 • ייתכנו מצבים בהם במידה וישתנה הלו"ז בהתאם לנ"ל (גם לאחר הרישום) יתווסף יום לתוכנית הטיול ובמיקרים קיצוניים אף יומיים. במידה וכך כל יום יתומחר בעלות תוספת של 170$ לאדם ותינתן הודעה מסודרת באזור האישי בהתאם, כולל גביית הסכום.


  *** ייתכנו מצבים בהם במידה וישתנה הלו"ז בהתאם לנ"ל (גם לאחר הרישום) יתווסף יום לתוכנית הטיול ובמיקרים קיצוניים אף יומיים. במידה וכך כל יום יתומחר בעלות תוספת של 200$ לאדם ותינתן הודעה מסודרת באזור האישי בהתאם, כולל גביית הסכום.

 • *** ייתכנו מצבים בהם במידה וישתנה הלו"ז בהתאם לנ"ל (גם לאחר הרישום) יתווסף יום לתוכנית הטיול ובמיקרים קיצוניים אף יומיים. במידה וכך כל יום יתומחר בעלות תוספת של 200$ לאדם ותינתן הודעה מסודרת באזור האישי בהתאם, כולל גביית הסכום.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form