מספר טלפון
03-6374000

טיול ניו יורק ושייט אל קנדה וניו אינגלנד

כולל: פנסיון מלא בשייט וארוחות בוקר במלונות (NQNC)
משך הטיול:
18 לילות 20/21 ימים
להורדת התוכנית

באוניית הפאר CELEBRITY SUMMIT מבית ROYAL CARIBBEAN כולל: פנסיון מלא בשייט וארוחות בוקר במלונות

טיול ניו יורק ושייט אל קנדה וניו אינגלנד - הקדמה

מקומות ואתרים מרכזיים בהם עובר הטיול:

  • בוסטון: סיור עיר, אזור הנמל, אנדרטת השואה 
  • פורטלנד: הגן היפני, רובע פרל, בר הרבור 
  • קוויבק: נהר סנט לורנס, בניין הפרלמנט
  • ניו יורק: סיור עיר, טיים סקוור, מרכז רוקפלר, בניין האו"ם, לינקולן סנטר, מוזיאון המטרופוליטן, מגדל טראמפ, אמפייר סייט בילדינג, כיכר קולומבוס, סנטרל פארק, וול סטריט, דאון טאון, ליטל איטלי, צ'יינה טאון, פסל החירות 
  • שייט באוניית התענוגות  CELEBRITY SUMMIT

מסלול הטיול לפי ימים:

יום 1: תל אביב – ניו ג'רזי 04.10

נטוס לפנות בוקר  בטיסה ישירה  אל העיר ניו ג'רזי. עם ההגעה העברה אל בית המלון ללינה.

יום 2: ניו יורק 05.10

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בפסל החירות רחב הממדים, הניצב באי החירות אשר בעיר בניו יורק. הפסל כידוע הוענק לעם האמריקני במתנה ע"י ממשלת צרפת ונחנך בשנת 1886. הפסל עצמו מהווה והינו אחד מהסמלים המובהקים של העיר ניו יורק ושל ארצות הברית בכלל. בשנת 1984 הוכרז פסל החירות באתר מורשת עולמית ע"י אונסקו. נשוט אל הפסל במעבורת ונבקר בו. ניקח את המעבורת בחזרה. העברה לבית המלון. לינה במנהטן.

יום 3: ניו ג'רזי – הפלגה 6.10

לאחר ארוחת הבוקר והתארגנות, העברה אל נמל השייט שם נעלה על אניית הפאר celebrity Summit מבית Royal Caribbean לשייט של 14 לילות אל קנדה וניו אינגלנד.

יום 4: הפלגה 7.10

היום נוכל להנות ולהכיר את מגוון מתחמי הבילוי והטכנולוגיה בהם מאופיינת האוניה אשר מציעה מגוון פעילויות מבוקר עד לילה כולל מופעים, סרטים, ברים, מועדונים, ספא ובריכות שחיה להנאת הנוסעים הנופשים.   

                                                                                                                                

יום 5: בוסטון 8.10

הבוקר נעגון בבוסטון יום שיוקדש כולו לסיור בבירת ניו אינגלנד, המרשימה בעיצובה המיוחד. נבקר במרכז העיר, ונראה בין השא    את הקפיטול, פארק קומון, כיכר קופליי המרשימה, קוינסי מארקט, אזור הנמל, אנדרטת השואה ובאתר ה"טבח של בוסטון" משם ננחצה את נהר הצ'רלס לביקור בקמברידג', עיר האוניברסיטאות המפורסמות ביניהן אוניברסיטת הרווארד בה נסייר כולל כיכר קמברידג'. בסיום נשוב אל האונייה.

יום 6: פורטלנד מיין 9.10

לאחר ארוחת הבוקר באונייה נצא לסיור בעיר פורטלנד הנחשבת לאחת הערים הכי טרנדיות בארצות הברית עם נופים ירוקים, גנים מרהיבים, השווקים והמוזיאונים. נסייר בגן היפני וברובע פרל בתום הסיור העברה בחזרה לאנייה.

יום 7: בר הרבור, מיין 10.10

לאחר ארוחת הבוקר נעגון בבר הרבור, העיירה הגדולה ביותר במדינת מיין שבארה"ב. בעיר שפע מלונות, חנויות, גלריות וכמובן מסעדות המתמחות במאכלי ים. 

יום 8-9: הפלגה 11-12.10

יומיים של שייט, הזדמנות להינות מכל מה שהאונייה מציעה, שפע פעילויות, זמן למנוחה, התפנקות ובילוי באחד מהאטרקציות הרבות שיש לאוניה להציע.

יום 10: קוויבק 13.10

לאחר ארוחת הבוקר נעגון בקוויבק ונצא ליום סיור מלא בקוויבק סיטי. נראה את נהר סט.לורנס הגדול החוצה את העיר ואת הנמל. נבקר בחומות העיר העתיקה, המבצר, בניין הפרלמנט, עיריית קוויבק. נטייל בין הסמטאות העתיקות ובינות לבתים הנושנים ונחוש את האווירה הצרפתית בעיר זו. נראה את רמת אברהם שם הפסידו האמריקאים לאנגלים ולקנדים בקרב גדול הידוע בסוף המאה ה-18. חזרה אל האונייה. 

יום 11: קוויבק 14.10

הבוקר נשלים סיורנו בעיר קוויבק. יינתן זמן להסתובב חופשי בעיר. לקראת שעות הצהריים חזרה אל האונייה.

יום 12: הפלגה 15.10

יום שכולו שייט, הזדמנות להינות מכל מה שהאונייה מציעה, שפע פעילויות, זמן למנוחה, התפנקות ובילוי באחד מהאטרקציות הרבות שיש לאוניה להציע.

יום 13: שארלוט טאון – אי הנסיך אדווארד 16.10

הבוקר נעגון בעיר שארלוטאון, הבירה של הפרובינציה אי הנסיך אדווארד הקרויה על שם הנסיכה שארלוט.

יום 14: סידני, נובה סקוטיה 17.10

לאחר ארוחת הבוקר נעגון בעיר סידני הממוקמת על החוף המזרחי של האי קייפ ברטון. נוסדה בשנת 1785 על ידי מהגרים בריטים ושימשה כבירת המושבה עד שנת 1820.

יום 15: הליפקס, נובה סקוטיה 18.10

בשעות הבוקר, נעגון בעיר הליפקס העיר הגדולה ובירתה של הפרובינציה נובה סקוטיה שבקנדה. העיר שוכנת לצדו של חוף האוקיינוס האטלנטי ונמל העיר הוא אחד החשובים שבקנדה ומילא תפקיד חשוב בתולדותיה בתקופות שונות.

יום 16: הפלגה 19.10

יום שכולו שייט, הזדמנות למנוחה, התפנקות ובילוי באחת מהאטרקציות הרבות שיש לאונייה להציע.

יום 17: קייפ ליברטי ניו ג'רזי – ניו יורק 20.10

לאחר ארוחת הבוקר, נפרד מצוות האוניה ונצא אל העיר ללא הפסקה – ניו יורק. עם הגיענו לעיר נבקר בכמה אתרים באפ טאון מנהטן. נבקר במגדל טראמפ, באתר הזיכרון של ג'ון לנון, נראה את מלון פלאזה המפורסם ונחלוף בהארלם הידועה. לאחר שנתמקם במלון נצא לסיור ערב רגלי אשר יעבור ברוקפלר סנטר, בקתדרלת סיינט פטריק, ונסיים בטיימס סקוור הלו היא מרכז העולם. נבקר במוזיאון מטרופוליטן אשר ידוע בכל העולם ביצירות האומנות ופיסול אשר מצויות בו. העברה למלון במנהטן ללינה.

יום 18: ניו יורק 21.10

את הבוקר נקדיש לביקור במספר אתרים מפורסמים וחשובים. ונסייר באיזור הדאון טאון של מנהטן הכולל את באטרי פארק, את אזור וול סטריט, בית העיריה של ניו יורק, כנסיית סנט פול וכמובן את אזור הגראונד זירו שבו עמדו מגדלי התאומים כולל ביקור באתר ההנצחה. לא נוותר על ביקור בצ'יינה טאון. מכאן נערוך הפלגה לליברטי איילנד בו ניצב פסל החירות ונסיים חלק זה של היום בתצפית מעל בנין האמפייר סטייט. לקראת ערב נצא לבאטרי פארק ומשם נשוט לסטאטן איילנד במעבורת שייט שתיתן לנו הזדמנות לחוות את ניו יורק המוארת בלילה. נחזור למלון במנהטן ללינה.

יום 19: ניו יורק 22.10

יום חופשי שבו נוכל ליהנות מהכרך הגדול בעולם. ביום זה ניתן יהיה לבקר באחד מהמוזיאונים הרבים של העיר או לבלות ברחבי הסנטראל פארק ולטייל בשדרות הכל כך ידועות: החמישית, ברודווי  ועוד... לינה במלון במנהטן.

יום 20-21: ניו יורק 23-24.10

לאחר ארוחת הבוקר ועד לשעת הטיסה נוכל להמשיך ולחוות את העיר ניו יורק בזמן החופשי אשר יינתן עד להעברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב, שתחזיר אותנו הביתה רצוצים, מותשים אך מלאים בחוויות וחיים בתחושה שהיינו רוצים עוד. נחיתה בתל אביב אחר הצהריים של יום 21.


3_3 בשל שינויים תכופים בלוח זמני הטיסות וחברות התעופה ייתכנו שינויים בסדר התוכנית ולעיתים אף ויתורים על חלק ממקומות הביקור, תוך מתן תחליף ראוי וזאת אף לאחר היציאה מהארץ ובמיוחד בטיולים עם זמן שהייה ארוך מחוץ לארץ.
3_3 הביקור בפסל אינו כולל עלייה ללפד.
3_3 חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה או בחברת השייט אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה או חברת השייט. פגסוס תהא פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.   

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form